Архів консультацій

  Саня
  Які трудові права мають учні шкіл та
  студенти ВУЗів?
  17:18 12.12.2011

  Яна
  Доброго дня!Скажіть будь-ласка, які потрібні документи при кражі паспорту?Кримінальну справу розпочато.В паспортному требують , якусь довідку - відказне.
  15:22 08.12.2011

  Руслан
  Я 11 років працював охоронцем і попав під скорочення .
  Перед тим я працював 2 роки зварником .Чи мав право центр зайнятості мене направляти на роботу зварника і зняти мене з обліку за відмови .
  09:11 08.12.2011

  Ольга
  Скільки часу вчитель має бути в школі, якщо він не має класного керівництва, але має ставку? А директор?
  21:59 06.12.2011

  Богдана
  Хочу виготовити закордонний паспорт. Як не бути ошуканим?
  19:42 01.12.2011

  Таня
  Я приблизно півроку тому купила телефон. Десь через 2-3 місяця у ньому перестав працювати сенсор. По гарантійному талону його зремонтували. Телефон працював ще десь 1-2 місяці - знову поламавсь. Вдруге його поремонтували. Тепер через деякий час він знову накрився (та сама проблема) причому телефон ні разу не падав, не був ушкоджений. Більше терпіння користуватись ним немає.Чи маю я право повернути гроші за нього (яку суму?), чи хоча б просто поміняти його на іншу модель?
  14:30 30.11.2011

  vasiliy
  Добрый день!
  Меня заинтерисовала ваша услуга юридическое страхование я бы хотел узнать стоимость даной услугой и какие требования и каким образом я могу стать клиентом вашего юридическогог страхования можите ли вы мне на электроный адрес скинуть прайс с ценой дной услуги.
  13:58 30.11.2011

  Леонид
  Розбили скло в авто. Викрали права, техпаспорт,паспорт громадянина
  Украіни,гроші. Заведено карну справу. 10 днів прошло звичайно міліція нічого не найшла.Підскажіть будь-ласка порядок і що необхідно для відновлення кожного з документів.
  Документи
  21:27 29.11.2011
  відповідь:

  В першу чергу необхідно поновити паспорт для цього відповідно до наказу МВС України №600 від 15.06.2006р. «Про затвердження Порядку оформлення і видачі паспорта громадянина України» Вам потрібно звернутись з заявою до територіального підрозділу у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб міських, районних управлінь (відділів) МВС за місцем проживання.
  До заяви про видачу паспорта додаються:
  · дві фотокартки розміром 3,5х4,5см (або три - у разі одержання втраченого паспорта в іншому територіальному підрозділі служби);
  · свідоцтва про народження, шлюб (розірвання шлюбу) - за наявності;
  · квитанцію про сплату держмита або оригінал і копію документа про звільнення від сплати держмита;
  · документи, на підставі яких проставляються відмітки про дітей та можливість здійснювати будь-які платежі без наявності ідентифікаційного номера, - за наявності;
  · довідка про порушення або відмову в порушенні кримінальної справи.
  Поновивши паспорт та для отримання нового технічного паспорта на автомобіль відповідно до Порядку «Державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів (далі - ТЗ) та мопедів» Затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №1388 від 7 вересня 1998 р. Та Інструкції «Про порядок здійснення підрозділами Державтоінспекції МВС державної реєстрації, перереєстрації та обліку ТЗ, оформлення і видачі реєстраційних документів, номерних знаків на них» затвердженої наказом МВС №379 від 11 серпня 2010р. потрібно звернутись з заявою до підрозділу Державтоінспекції (РЕП ДАІ), в якому проводилась реєстрація. Зокрема посилаючись на ст.18 вказаного порядку: в заміну втраченого або непридатного для користування технічного паспорта видається нове свідоцтво про реєстрацію на підставі заяви власника. До заяви додайте:
  · довідку про порушення або відмову в порушенні кримінальної справи;
  · документи на ТЗ які посвідчують право володіння ТЗ;

  Так само необхідно вчинити для видачі нового посвідчення на право керування ТЗ, тобто звернутись з заявою до підрозділу Державтоіспекції (РЕП ДАІ) додати ту саму довідку про порушення кримінальної справи, після чого згідно п.п. 25-29 положення «про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами» Вам буде видано тимчасовий талон на право керування ТЗ відповідної категорії на два місяці, після проведення працівниками РЕП необхідних перевірок Вам буде видано нове посвідчення з відміткою "Дублікат".


  Александр
  В отопительный сезон,котельные регулируют подачу иепла в соответствии с температурой на улице, - в результате большую часть времени батареи нагреты ~на 20% от положенного,но оплату затакуюуслугу с нас требуют в 100% размере !Подскажите Как законным способом уравновесить ситуацию ?
  Житлово-комунальне господарство
  15:36 29.11.2011
  відповідь:

  Послуги з водо, теплопостачання та водовідведення надаються Вам згідно з Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженими постановою Кабміну України від 21.07.2005 N 630 та договору (типовий договір затверджено цією ж постановою). У разі порушення виконавцем умов договору Ви маєте право викликати його представника для складення та підписання акта-претензії, в якому зазначаються строки, види, показники порушень тощо.
  Представник виконавця повинен з'явитися на Ваш виклик не пізніше строку, визначеного договором. Акт-претензія складається споживачем та представником виконавця і скріплюється їхніми підписами. У разі неприбуття представника виконавця в погоджений умовами договору строк або необґрунтованої відмови від підписання акта-претензії він вважається дійсним, якщо його підписали не менш як два споживачі, можна запросити сусідів.
  Акт-претензія споживача подається виконавцю, який протягом трьох робочих днів вирішує питання про перерахунок платежів або видає споживачеві обґрунтовану письмову відмову в задоволенні його претензій.
  Потрібно звернути увагу, що згідно з офіційно затвердженими вимогами які є додатком до порядку «проведення перерахунків розміру плати за надання послуг з централізованого опалення», затверджених постановою КМУ N 151 від 17 лютого 2010 р. температура повітря в житлових приміщеннях (за умови їх утеплення) не може бути нижчою від 18°С (у кутових кімнатах температура повинна бути ще вищою 20 градусів). У випадку якщо температура в квартирі є нижчою цих самих 18°С, то в проміжку між 17 і 12 градусами вартість послуг опалення повинна зменшуватись на 5 % за кожен градус.
  Акт-претензія складається у двох примірниках по одному для споживача та виконавця.
  Законом визначено, що спори між сторонами розв'язуються шляхом переговорів або у судовому порядку. Всю кореспонденцію, яку надсилаєте виконавцю надсилайте рекомендованим листом з описом, таким чином Вам буде легше захистити свої права в суді.
  Для зручності надаємо Вам зразок Акту-претензії :

  АКТ-ПРЕТЕНЗІЯ
  про неналежне надання або ненадання послуг

  ________________________ __________________ 201_ р.
  (назва населеного пункту) (дата складення)

  Згідно з договором N ________________________________________________________________
  споживач ____________________________________________________________________________
  (прізвище, ім'я та по батькові)
  _____________________________________________________________________________________
  висловлює претензії виконавцю щодо якості надання послуг
  _____________________________________________________________________________________
  (види послуг)
  за відхилення _________________________________________________________________________
  (види порушень, кількісні та/або якісні показники надання послуг
  _____________________________________________________________________________________
  згідно з умовами договору)
  _____________________________________________________________________________________
  період порушень _______________________________________________________________________
  з _____________________ 200_ р. до _______________________ 200_ р.
  період порушень ______________________________________________
  з _____________________ 200_ р. до _______________________ 200_ р.

  У зв'язку з викладеним виконавець повинен забезпечити відповідний рівень надання послуг, зробити перерахунок розміру плати за неналежно надані або ненадані послуги та сплатити неустойку споживачам згідно з умовами договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення.
  Інші умови: ________________________________________________________________________
  _____________________________________________________________________________________
  _____________________________________________________________________________________

  Цей акт склали
  виконавець___________________________ споживач _____________________________
  _____________________________________ ______________________________________
  (посада, прізвище, ім'я та по батькові) (підпис, прізвище, ім'я та по батькові)
  адреса ________________________________ адреса ________________________________
  телефон _____________________________ телефон ______________________________
  ____________ _____________
  ___________ (підпис)
  (підпис)
  М. П.
  У разі неприбуття представника виконавця в установлений договором строк для проведення перевірки кількісних та/або якісних показників або необґрунтованої відмови від підписання акта-претензії він вважається дійсним, якщо його підписали не менш як два споживачі:
  споживач, що проживає у будинку N ________ кв. ____________
  ________________________________________
  (прізвище, ім'я та по батькові)
  ___________________
  (підпис)
  споживач, що проживає у будинку N _________ кв. ____________
  _________________________________________
  (прізвище, ім'я та по батькові)
  ___________________
  (підпис)


  Александр
  Заказал товар в блистерной упаковке,при доставке товара упаковку не вскрыли и я не смог опробывать товар.После моего вскрытия и опробывания товара,я пришёл к выводу что он мне не подходит и решил его обменять,когда товар был доставлен обратно в магазин,то мне дали следующий ответ:"Простите,но мы не можем обменять товар,так как вскрыта блистерная упаковка"В связи с этим,хочу услышать мнение независимого специалиста и узнать смогу ли я добиться справедливости.В срок 2 недели я вложился.Заранее спасибо.
  16:00 28.11.2011

  сторінка Попередня 1 ... 393 394 395 396 397 398 399 400 401 ... 403 Наступна