Архів консультацій

  Алексей
  Я приобрёл автомобиль по генеральной доверенности с правом продажи и переоформления (также в доверенность вписан мой отец). Автомобиль стоит на учёте в другой области и чтобы его снять с учёта для переоформления на меня, необходимо ехать по месту регистрации автомобиля и снимать его с учёта, причём снимать его с учёта должен мой отец для того, чтоб зарегестрировать авто на меня, т.к. сам себе его я не могу продать! Вопрос: Могу ли я поехать и снять авто с учёта в МРЭО ГАИ по месту его регистрации без отца по его документам или его присутствие обязательно?
  16:36 08.02.2012

  Ольга
  Я работаю в школе, но проживаю в сельской месьности в которой нет школы. Добираюсь на работу вместе с учениками на школьном автобусе. Имеет ли право администрация заставить меня бесплатно сопровождать учеников, в то время как на обратном пути с ними едет оплачиваемый воспитатель. На мой вопрос мне ответили, что что раз я бесплатно еду на рабрту, то должна бесплатно и выполнять обязанности воспитателя. Но в положении о "Школьном автобусе" говорится о бесплатном подвозе учителей.
  19:50 06.02.2012

  Ольга
  Я работаю в школе, но проживаю в сельской месьности в которой нет школы. Добираюсь на работу вместе с учениками на школьном автобусе. Имеет ли право администрация заставить меня бесплатно сопровождать учеников, в то время как на обратном пути с ними едет оплачиваемый воспитатель. На мой вопрос мне ответили, что что раз я бесплатно еду на рабрту, то должна бесплатно и выполнять обязанности воспитателя. Но в положении о "Школьном автобусе" говорится о бесплатном подвозе учителей.
  20:12 03.02.2012

  Людмила
  Доброго дня, прошу Вас надати мені консультацію. Суд на мою користь винісь рішеня щодо збільшення щомісячного розміру аліментів з мого колишнього чоловіка на нашого спільного сина, рішення винесено заочно, бо відповідач не з"являвся на засідання. Виконавчий лист я віддала до виконавчої служби, але він буде виконуватися тільки один місяць. Суд рекомендованим листом направив на відповідача рішення суду. Відповідач його з пошти не забрав, я його отримали після повернення у суді. Суддя сказала, що я повинна подати до канцелярії суду заяву, щоб отримати новий виконавчий лист. Але я не знаю, якого змісту повинна бути заява, підскажіть будь-ласка, на кого я повинна написати заяву, якого змісту і що я повинна отримати з канцелярії суду, для того щоби рішення судду на збільшення аліментів на мою користь вступило у законну силу. Дякую.
  16:55 03.02.2012

  Світлана
  Добрий день! Я дуже Вам вдячна за вашу попередню відповідь.
  І прошу, навіть благаю нам знову допомогти - дати відповідь ще раз. Прошу вибачення, що пишу вам відразу сюди просто В НАС СУД 06.02.2012 на 11.00. Опишу ситуацію,як було все, вже конкретно. Отже, наступне як описує мій чоловік(працював в міліції,відділ Боротьба з економічними злочинами): Працівниками УСБУ України в Рівненській області відносно мене(тобто мій чоловік) проводився провокаційний захід - дача хабаря.
  Дача хабаря заключається в наступному:
  - надійшла заява від громадянина про вимагання з нього хабаря без вказання конкретних осіб (12.00 заява надійшла в УСБУ);
  - 17.30 03.06.2011р. хабародавець закідає кошти в автомобіль в цей час я в машині зразу після чого мене дістають з машини;
  - 18.00 03.06 - проводиться обшук автомобіля без санкцій, не повідомляють прокурора;
  - 19.00 03.06. - нас привозять в адмін.приміщення УСБУ вибивають зізнання (але протокол про затримання не складається в супереч вимогам ст.106 КПК) ;
  - 11.35 04.06 - рухають справу і слідчий арештовує згідно ст.115 КПК (16 годин на незаконних підставах перебував в УСБУ) .
  Надані документи:
  - Протокол за результатамипроведення ОТЗ за ОРС, візуальне спостереження, однак відсутній дозвіл Апеляційного суду.
  - Протокол за результатами проведення ОТЗ за ОРС, звукозапис, відсутній дозвіл Апеляційного дозволу.
  - свідок говорить, що хабар не вимагав просто показав на телефоні.
  - експертиза вказала, що мій голос не індифіковано.

  Прошу, порадьте, що з цієї ситуації може бути і як нам правильно вчинити?
  Чоловік скрізь пише клопотання, у всі інстанції куди тільки можна, і як повідомив наш адвокат, що був дзвінок з органів і просили вгамувати клієнта, тобто мого чоловіка. Адвокат дуже розлючений, сказав що до чоловіка не піде, а побачиться лише вже на суді.
  Як нам бути далі? Чи варто зараз поміняти адвоката і як вчинити взагалі в нашій вище наведеній ситуації?
  Ми дуже будемо вдячні вам за розуміння і допомогу! Дякую! І чекаю вашої відповіді!
  01:47 01.02.2012

  Евгений
  Здравствуйте, пол года назад преобрел мобильный телефон, за это время он 6 раз побывал на гарантийном ремонте в сервисном центре по разным причинам. На данный момент самороизвольно нажымаются сенсорные кнопки, ремонт этой поломки мне уже выполнялся(меняли сенсор), сегодня я с этимже дифектом обратился в СЦ с прозьбой выдать мне документ для возврата телефона в магазин, но мне отказали предложыв еще раз заменить сенсор, я пока в свою очередь отказался от ремонта. Как мне вернуть телефон в магазин чтобы получить назад свои деньги??? Заранее спасибо.
  18:23 31.01.2012

  Роман
  ДОброго дня.Під час мого перебування у Швеції у мене стався приступ язви і мені терміново зробили операцію.Лікарі сказали, що страховка покриє усі витрати.Коли я повернувся до дому мені почали надсилати листи звимогою оплатити вартість операції і лікування.Останній лист прийшов від київської юридичної фірми з вимогою погасити дебіторську заборгованість,хоча я ніяких документів не підписував. Як мені бути у цій ситуації.Дякую.
  17:18 29.01.2012

  Світлана
  Доброго дня! Така ситуація:мій чоловік знаходиться в даний час в СІЗО по справі за хабар. Наш адвокат ніяких дій не робить аби хоч якось боротись за позитивний вирок, а навпаки вмовляє визнати вину і дати гроші певним особам, каже, що домовиться аби чоловіку дали умовне і закрити справу. Чоловік сам пише різні ходотайства і воює. ПИТАННЯ-ПРОХАННЯ: Опишіть схему дій і якими документами має керуватись адвокат у справах про хабарництво, тобто які мають бути захистні дій адвоката у справах про хабарництво?! Дякую
  Виборче право
  23:41 21.01.2012
  відповідь:

  Доброго дня Світлана. Вам (тобто стороні захисту) потрібно скласти власну версію обставин, за яких відбулася провокація хабара чи взагалі його не було, чи це підстава (ви про це не писали), а потім за допомогою допиту свідків і витребування доказів судом, доводити переконливість вашої позиції. Для цього потрібно скласти і подавати суду клопотання, керуючись принципом змагальності і рівності права сторін процесу. Пам’ятайте, що не суд, а саме ви визначаєте, які докази потрібно вивчати в суді. Дуже часто суддя відхиляє клопотання висловлюючи, що на його думку ці докази не потрібні. Але це незаконно, бо саме сторона захисту визначає, так само як і слідчий, що потрібно досліджувати в суді. Також потрібно пояснювати та доводити безпідставність версії слідства чи фальсифікації доказів. Це робиться за допомогою скарги на дії слідчого (234 КПК Укр.)


  Андрій Палташка
  1 cічня , в мене стався інцидент з одною людиною , внаслідок чого в неї пошкодились особисті речі , він вимагав в мене компенсацію 200$ . Грошей я йому не віддав . Питання : чи має він право звернутись в якісь органи з метою відшкодування , враховуючи те що пройшо вже 19 діб , і якщо може , то яка міра покарання загрожує мені . Дуже чекаю на відповідь .
  Успадкування, дарування, придбання
  12:49 20.01.2012
  відповідь:

  Як я зрозумів, криміналу немає, тобто немає хуліганських дій чи навмисного пошкодження майна. У такому разі, потерпілий має звернутися в суд, але це цивільний процес. Якщо він доведе що пошкодження майна виникло саме з вашої вини (не випадково чи з вини потерпілого), то суд призначити вам обов’язок відшкодувати збитки. Але з такою сумою, впевнений що в суд звертатися не будуть. Що стосується правоохоронців, то за відсутності підстав для порушення кримінальної справи, міліція не втручатиметься у конфлікт.


  Юрій
  Добрий день, дуже потрібна Ваша консультація...Між подружжям Медведєвих склалися неприязні взаємини. У серпні 2001 р. Медведєв виїхав до Києва на постійне місце проживання. У жовтні цього ж року він прислав дружині листа із Херсона. Більш ніяких повідомлень від нього не надходило. У листопаді 2004 р. дружина Медведєва звернулася до суду з проханням винести рішення про оголошення її чоловіка померлим, що суд і зробив.

  Одержавши свідоцтво про право на спадщину, вона продала майно, яке належало чоловікові за правом приватної власності: пальто, костюм, електроапаратуру, автомобіль БМВ. Крім цього вона продала будинок, перебудований подружжям під час їх сумісного проживання. Інше майно, яке залишилося (машина ГАЗ 24, телевізор, магнітола), зберегла.

  Через деякий час вона одружилася. У червні 2005 р. Медведєв повернувся. Свою відсутність він пояснив тим, що тривалий час тяжко хворів, не хотів заразити дитину і обтяжувати жінку клопотами. Одночасно він пред'явив вимоги про повернення належного йому майна.

  Було встановлено, що будинок придбав Іванов, автомобіль БМВ — Розенко. Електроапаратуру —- ТОВ „Новобудова". Місце знаходження інших речей встановити не вдалося. Медведєв звернувся до прокурора з вимогою про спростування рішення суду про оголошення його померлим. На його думку, суд виніс рішення незаконно. Крім того, він пред'явив позов про повернення автомобіля БМВ, будинку і електроапаратури до їх володільців. До колишньої дружини Медведєва пред'явив позов про повернення збережених у неї речей та виплату вартості проданого нею майна, володільців якого знайти не вдалося.
  15:58 19.01.2012

  сторінка Попередня 1 ... 391 392 393 394 395 396 397 398 399 ... 403 Наступна