Семінари та лекції
  "Центр Конфліктології і Права" представляє навчальні програми для обвинувачених та їх родичів. Заняття проводять провідні українські правозахисники, колишні працівники державного департаменту з питань виконання покарань, юристи, адвокати.

  Запрошуємо родичів ув’язнених, а також обвинувачених і підозрюваних відвідати наш відкритий безкоштовний семінар «Кримінальний процес: питання та відповіді».

  Ви почуєте відповіді на такі нагальні питання:
  • Які я маю права?
  • Як довести, що я (мій родич) невинний?
  • Як обрати адвоката? Як зрозуміти, чи правильно він діє?
  • Як отримати менший строк?
  • Як лікувати хворого ув’язненого?
  • Куди поскаржитися на свавілля правоохоронців?

  Це не тільки корисна інформація, яка стане у нагоді, а ще й економія Ваших коштів, часу і нервів. Це Ваш шанс допомогти собі або близькій людині!

  Семінари проводяться щоп’ятниці в 18:30 за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська, 25/49, 1 поверх, «Центр Конфліктології і Права».
  Час проведення: 1,5 години.

  Участь в семінарі безкоштовна.
  Звертаємо Вашу увагу, що кількість місць обмежена, тому попередній запис є обов’язковим. Телефонуйте: (044) 228-63-69 і резервуйте місце. Чекаємо на Вас!  "Центр Конфліктології і Права" пропонує корпоративні тренінги для керівників і персоналу Вашого підприємства. Новини трудового, кримінального, кримінально-процесуального та цивільного законодавств, нові стратегії та важливі правові аспекти діяльності підприємства, практичні методи захисту та протидії – корисні знання в яскравій, доступній формі від голови "Центру Конфліктології і Права" Ципіна Дениса Леонідовича.

  Час проведення кожного тренінгу: 3 год.
  Вартість кожного тренінгу: 3500 грн (за умови проведення на вашій території та кількості учасників не більше 12).

  Якщо Ви бажаєте замовити тренінг, телефонуйте: (067) 327-27-28.


  Теми семінарів на 2013 рік:

  1. Перевірки по-новому: до чого готуватися. Практичні методи захисту від протиправної діяльності представників контролюючих органів. Частина 1. Докладніше
  2. Перевірки по-новому: перевірка на порозі. Практичні методи захисту від протиправної діяльності представників контролюючих органів. Частина 2. Докладніше
  3. Рейдерство в усіх його проявах. Ефективні методі протидії. Докладніше
  4. Новий Кримінальний процесуальний кодекс: що необхідно знати керівникам і співробітникам компаній. Важливі аспекти особистої безпеки та безпеки бізнесу, нові стратегії захисту. Докладніше
  5. Новий Кримінальний процесуальний кодекс: що необхідно знати керівникам і співробітникам компаній. Виконання нового КПК і платники податків. Докладніше
  6. Повернення боргів: по обидві боки барикад. Останні новації законодавства, судова практика. Докладніше
  7. Нововведення трудового законодавства в 2013 році, практика застосування. Докладніше

  Результат проведення тренінгів:
  повна готовність керівників і працівників підприємства до різноманітних нештатних ситуацій, недопущення можливих збитків для підприємства через некомпетентність персоналу. Про успішне засвоєння матеріалу бізнес-тренінгу колективу підприємства видається свідоцтво.