Вітаємо! Наталіє Іванівно, до переліку категорій громадян, яким надано право безоплатного проїзду на транспорті загального користування, належать пенсіонери, які, зокрема, отримують пенсію за віком. Пенсіонери, які одержують пенсію за вислугу років, таким переліком не передбачені. Для визначення права на пенсію за віком та її доцільності звертайтесь до нас за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74. Перелік необхідних документів можете отримати за телефоном: (044) 228 63 69. Будемо раді допомогти!
Лілія
Вітаємо! Ліліє, дякуємо, що звернулись до нас за консультацією. Для надання Вам належної правової допомоги, в тому числі консультаційних послуг, необхідна більш деталізована інформація. Найближчим часом наш спеціаліст зв’яжеться з Вами для отримання необхідної інформації. Наші спеціалісти мають досвід у визначенні права на пенсію або соціальну допомогу, можливий її розмір і можуть допомогти у вирішенні Ваших питань.
Звертайтесь до нас за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74. Перелік необхідних документів можете отримати за телефоном: (044) 228 63 69. Будемо раді допомогти!
Галина
Вітаємо! Галино, відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" особі, яка має одночасно право на різні види пенсії (за віком, по інвалідності, у зв'язку з втратою годувальника), призначається один із цих видів пенсії за її вибором.
Починаючи з 1 січня 2018 року право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років мають особи за наявності страхового стажу, зокрема, з 1 січня 2021 року по 31 грудня 2021 року - не менше 28 років.
У разі відсутності необхідного страхового стажу право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 63 роки мають особи за наявності страхового стажу, зокрема, з 1 січня 2024 року по 31 грудня 2024 року - від 21 до 31 року.
Пенсія у зв'язку з втратою годувальника призначається непрацездатним членам сім'ї померлого годувальника, які були на його утриманні. Такими особами є в тому числі і дружина, якщо вона є особою з інвалідністю або досягла пенсійного віку. Дружина померлого, яка не була на його утриманні, має право на пенсію у зв'язку з втратою годувальника, якщо втратила джерело до існування.
Для визначення доцільності призначення того чи іншого виду пенсії та можливого її розміру звертайтесь до нас за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74. Перелік необхідних документів можете отримати за телефоном: (044) 228 63 69. Будемо раді допомогти!
Григорій
Вітаємо! Григорію, дякуємо, що звернулись до нас за консультацією. Для надання Вам належної правової допомоги, в тому числі консультаційних послуг, необхідна більш деталізована інформація. Найближчим часом наш спеціаліст зв’яжеться з Вами для отримання необхідної інформації. Наші спеціалісти мають
досвід у визначенні права на пенсію та можливий її розмір і можуть допомогти у вирішенні Ваших питань.
Звертайтесь до нас за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74. Перелік необхідних документів можете отримати за телефоном: (044) 228 63 69. Будемо раді допомогти!
Ольга
Добрий день! Ольго, згідно з положеннями Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" заява про призначення пенсії непрацюючим особам подається заявником особисто або через представника, який діє на підставі виданої йому довіреності, посвідченої нотаріально, безпосередньо до управління Пенсійного фонду України у районі, місті, районі у місті, об’єднаного управління за місцем проживання (реєстрації).
За отриманням допомоги у поданні заяви та документів для призначення пенсії за вислугу років або у разі виникнення будь-яких додаткових запитань звертайтесь до нас за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74. Перелік необхідних документів можете отримати за телефоном: (044) 228 63 69. Будемо раді допомогти!
Марія
Цікавить питання зарахування років стажу перебування ФОП 2007-2014, з яких 2007-2009 сплачувавсь по мінімальній річній ставці. Інші роки після переходу на загальну систему оподаткування річні доходи були меншими за витрати (всі звіти здавались вчасно). Тобто за результатами року податки не сплачувались, чи зараховується в цьому разі рік?
Добрий день! Маріє, відповідно до вимог Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» страховий стаж обчислюється відповідно до вимог цього Закону за даними, що містяться в системі персоніфікованого обліку, а за періоди до впровадження системи персоніфікованого обліку - на підставі документів та в порядку, визначеному законодавством, що діяло до набрання чинності цим Законом. При цьому, до страхового стажу для визначення права на призначення пенсії за віком включаються, зокрема, періоди ведення підприємницької діяльності із застосуванням спрощеної системи оподаткування, а також із застосуванням фіксованого податку з 1 липня 2000 року по 31 грудня 2017 року включно, за умови сплати страхових внесків (єдиного внеску) незалежно від сплаченого розміру (крім випадків звільнення від сплати єдиного внеску).
Для визначення величини Вашого страхового стажу звертайтесь до нас за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74. Перелік необхідних документів можете отримати за телефоном: (044) 228 63 69. Будемо раді допомогти!
Добровольський Іван Петрович
Вітаємо! Іване Петровичу, особам, які на день набрання чинності Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій" мають вислугу років та стаж, необхідний для призначення пенсії за вислугу років, передбачений статтями 52, 54 та 55 Закону України "Про пенсійне забезпечення", пенсія за вислугу років призначається за їхнім зверненням з дотриманням умов, передбачених Законом України "Про пенсійне забезпечення".
Право на пенсію за вислугу років (п. «а» ст. 55 Закону України «Про пенсійне забезпечення») мають робітники локомотивних бригад й окремі категорії працівників, які безпосередньо здійснюють організацію перевезень, забезпечують безпеку руху на залізничному транспорті та в метрополітенах відповідно до Списку таких професій і посад, затвердженому Кабінетом Міністрів України.
За визначенням права на пенсію за вислугу років, роз’ясненням діючих норм пенсійного законодавства та їх застосування у Вашому конкретному випадку звертайтесь до нас за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74. Перелік необхідних документів можете отримати за телефоном: (044) 228 63 69. Будемо раді допомогти!
олег
Вітаємо! Шановний Олеже, можливий розмір пенсії по інвалідності 1 групи та розміри надбавок і доплат до неї залежить від причини отримання інвалідності (інвалід з дитинства, загального захворювання, праці, війни, армії, Чорнобиля) та деяких інших Ваших індивідуальних обставин. Є надбавки та підвищення, якими чітко визначено, що ці надбавки встановлюються до пенсій, обчислених за конкретно зазначеними законами. Це, зокрема, стосується надбавки на догляд інваліду чи пенсіонеру, який потребує постійного догляду та є одиноким, надбавки на непрацездатного утриманця непрацюючим пенсіонерам та підвищення репресованим (реабілітованим) громадянам і членам їх сімей, яких було примусово переселено.
При цьому відповідно до вимог Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» з 1 жовтня 2017 року до встановлення розміру прожиткового мінімуму, який буде більшим за розмір, встановлений на 1 грудня 2017 року (1373,00грн.) та збільшений на 79 гривень, пенсії виплачуються. з використанням розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, встановленого на 1 грудня 2017 року Законом України "Про Державний бюджет України на 2017 рік", збільшеного на 79 гривень. Тобто мінімальний розмір пенсії встановлений на рівні прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність – 1452,00грн. (1373,00грн.+79грн.).
У разі виникнення додаткових питань звертайтесь до нас за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74. Перелік необхідних документів для звернення на консультацію можете отримати за телефоном: (044) 228 63 69. Будемо раді допомогти!
Олександр
Добрий день! Олександре, відповідно до вимог Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» особам, які на день набрання чинності Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій" (11.10.2017 року) працівники освіти, охорони здоров’я та соціального забезпечення мають право на пенсію за вислугу років після досягнення ними 55 років і за наявності спеціального стажу роботи за переліком, що затверджується у порядку, який визначається Кабінетом Міністрів України, станом на 1 квітня 2015 - не менше 25 років та після цієї дати, зокрема:
з 1 квітня 2015 року по 31 березня 2016 року - не менше 25 років 6 місяців;
з 1 квітня 2016 року по 31 березня 2017 року - не менше 26 років;
з 1 квітня 2017 року по 11 жовтня 2017 року - не менше 26 років 6 місяців.
До досягнення вищезазначеного віку право на пенсію за вислугу років мають працівники освіти, охорони здоров’я та соціального забезпечення:
які в період до 1 січня 2016 року мали вислугу років на відповідних посадах не менше 25 років станом на 1 квітня 2015 року або не менше 25 років 6 місяців-на 1 січня 2016;
За роз’ясненням діючих норм пенсійного законодавства та їх застосування у Вашому конкретному випадку звертайтесь до нас за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74. Перелік необхідних документів можете отримати за телефоном: (044) 228 63 69. Будемо раді допомогти!
Валентина
Вітаємо! Валентино, відповідно до вимог Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» особам, які на день набрання чинності Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій" (11.10.2017 року) перелічені категорії осіб мають право на пенсію за вислугу років після досягнення 55 років і за наявності спеціального стажу роботи за переліком, що затверджується у порядку, який визначається Кабінетом Міністрів України, станом на 1 квітня 2015 - не менше 25 років та після цієї дати:
з 1 квітня 2015 року по 31 березня 2016 року - не менше 25 років 6 місяців;
з 1 квітня 2016 року по 31 березня 2017 року - не менше 26 років;
з 1 квітня 2017 року по 11 жовтня 2017 року - не менше 26 років 6 місяців.
За роз’ясненням діючих норм пенсійного законодавства та їх застосування у Вашому конкретному випадку звертайтесь до нас за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74. Перелік необхідних документів можете отримати за телефоном: (044) 228 63 69. Будемо раді допомогти!
сторінка Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 403 Наступна