Вітаємо! Руслане, відповідно до вимог Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» на даний момент пенсія за вислугу років призначається, зокрема, особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, та деяким іншим особам в разі досягнення ними на день звільнення зі служби 45-річного віку та за наявності у них страхового стажу 25 років і більше, з яких не менше ніж 12 календарних років і 6 місяців становить військова служба або служба в органах внутрішніх справ, Національній поліції, державній пожежній охороні, Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України, органах і підрозділах цивільного захисту, податковій міліції чи Державній кримінально-виконавчій службі України.
За визначенням Вашого права на пенсію та отриманням роз'яснень і відповідей на будь-які додаткові запитання звертайтесь до нас за адресою: 04071, м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74. Перелік необхідних для консультації документів можете отримати за телефоном: (044) 228 63 69. Будемо раді допомогти!
Микола
Вітаємо! Миколо, відповідно до положень Тимчасової Угоди між Урядом України та Урядом Російської Федерації при призначенні пенсії на території України частина пенсії, яка відповідає тривалості трудового стажу, виробленого в районах Крайньої Півночі після 01.01.1991 року, обчислюється за нормами законодавства Російської Федерації.
За отриманням роз'яснень і відповідей на будь-які додаткові запитання звертайтесь до нас за адресою: 04071, м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74. Перелік необхідних для консультації документів можете отримати за телефоном: (044) 228 63 69. Будемо раді допомогти!
Ела
Доброго дня, Ела! Статеві зносини караються, згідно положень ст.155 Кримінального кодексу України, з особою, яка не досягла шістнадцятирічного віку. З огляду на те, що Вам вже є 16 років, то з боку чинного законодавства України існування таких відносин не заборонено. Поряд з цим, відповідно до ст. 6 Сімейного кодексу України (далі-Кодекс) до досягнення повноліття Ви є дитиною. Згідно ст.150 Кодексу батьки зобов'язані піклуватися про здоров'я дитини, її фізичний, духовний та моральний розвиток. Відповідно до ст. 151 Кодексу батьки мають право обирати форми та методи виховання, крім тих, які суперечать закону, моральним засадам суспільства. Застосовувати такі методи виховання батьки можуть лише по відношенню до своїх дітей. Ваш хлопець не є дитиною Вашої матері, а тому застосування щодо нього будь-яких виховних заходів, зокрема у вигляді написання розписки, є неправомірним. Згідно ч.2 ст.7 Кодексу врегулювання сімейних відносин, зокрема вирішення поставленого Вами питання, здійснюється не лише відповідно до приписів законодавства, а й шляхом досягнення домовленості між його учасниками, а саме Вами та Вашою мамою.
За правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!
Анна
Доброго дня, Анна! Відповідно до ст.55 Господарського кодексу України (далі-Кодекс) суб'єктами господарювання визнаються учасники господарських відносин, які здійснюють господарську діяльність, реалізуючи господарську компетенцію (сукупність господарських прав та обов'язків), мають відокремлене майно і несуть відповідальність за своїми зобов'язаннями в межах цього майна, крім випадків, передбачених законодавством. Перелік суб’єктів господарювання закріплений ч.2 ст.55 Кодексу: господарські організації, громадяни України, іноземці та особи без громадянства, котрі здійснюють господарську діяльність. Під господарською діяльністю, відповідно до ст.3 Кодексу, розуміється діяльність суб'єктів господарювання у сфері суспільного виробництва, спрямована на виготовлення та реалізацію продукції, виконання робіт чи надання послуг вартісного характеру, що мають цінову визначеність. Така діяльність може здійснюватися як з метою одержання прибутку, так і без такої мети (некомерційна господарська діяльність). Відповідно до ст.52 Кодексу некомерційне господарювання - це самостійна систематична господарська діяльність, що здійснюється суб'єктами господарювання, спрямована на досягнення економічних, соціальних та інших результатів без мети одержання прибутку. Некомерційна господарська діяльність здійснюється суб'єктами господарювання державного або комунального секторів економіки у галузях (видах діяльності), в яких відповідно до статті 12 цього Кодексу забороняється підприємництво, на основі рішення відповідного органу державної влади чи органу місцевого самоврядування. Некомерційна господарська діяльність може здійснюватися також іншими суб'єктами господарювання, яким здійснення господарської діяльності у формі підприємництва забороняється законом. Згідно з Типового Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2009 р. № 1417, територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (далі — територіальний центр) є бюджетною установою, рішення щодо утворення, ліквідації або реорганізації якої приймає місцевий орган виконавчої влади або орган місцевого самоврядування. Територіальний центр утворюється для здійснення соціального обслуговування та надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, за місцем проживання, в умовах стаціонарного, тимчасового або денного перебування.
Тобто, територіальний центр соціального обслуговування є бюджетною установою, що утворюється органом державної влади або органом місцевого самоврядування, та здійснює некомерційну господарську діяльність, а, отже, є суб’єктом господарювання.
За правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!
Анастасія
Доброго дня, Анастасія! Відповідно до положень Кодексу законів про працю (далі-Кодекс) 16 років - це вік з якого дозволяється прийняття на роботу. Згідно зі ст.188 зазначеного Кодексу не допускається прийняття на роботу осіб молодше шістнадцяти років, як виняток, за згодою одного із батьків або особи, що його замінює, можуть прийматись на роботу особи, які досягли 15 років. Згідно з ст.53 Конституції України повна загальна середня освіта є обов'язковою. Відповідно до ст.96 Кодексу вимоги до кваліфікаційних та спеціальних знань працівників, їх завдання, обов’язки та спеціалізація визначаються професійними стандартами або кваліфікаційними характеристиками професій працівників. Кваліфікаційні вимоги до професії адміністратора закріплені у Довіднику кваліфікаційних характеристик професій працівників Випуск 1 Професії працівників, що є загальними для всіх видів економічної діяльності, Технічні службовці, затвердженого Наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 29.12.2004 N 336. Так, адміністратор має мати неповну вищу освіту (молодший спеціаліст) або повну загальну середню освіту та професійно-технічну освіту, без вимог до стажу роботи.
У зв’язку з вище зазначеним, Ви не можете офіційно оформитись на роботу адміністратором маючи при цьому неповну загальну середню освіту.
За правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!
оксана
Добрий день! Оксано, відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» право на призначення пенсії із зменшенням пенсійного віку мають особи-потерпілі від Чорнобильської катастрофи, зокрема:
- евакуйовані з 10-кілометрової зони відчуження у 1986 році
- евакуйовані з інших територій зони відчуження у 1986 році
- особи, які постійно проживали або постійно проживають чи постійно працювали або постійно працюють у зоні безумовного (обов'язкового) відселення за умови, що вони за станом на 1 січня 1993 року прожили або відпрацювали у цій зоні не менше 2 років
- особи, які постійно проживали або постійно проживають чи постійно працювали або постійно працюють у зоні гарантованого добровільного відселення за умови, що вони за станом на 1 січня 1993 року прожили або відпрацювали у цій зоні не менше 3 років
- особи, які постійно проживали або постійно проживають чи постійно працювали або постійно працюють у зоні посиленого радіологічного контролю за умови, що вони за станом на 1 січня 1993 року прожили або відпрацювали у цій зоні не менше 4 років
- особи, які працювали з моменту аварії до 1 липня 1986 року не менше 14 календарних днів або не менше трьох місяців протягом 1986-1987 років за межами зони відчуження на роботах з особливо шкідливими умовами праці (за радіаційним фактором), пов'язаними з ліквідацією наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, що виконувалися за урядовими завданнями
За визначенням Вашого права на пенсію та отриманням роз'яснень і відповідей на будь-які додаткові запитання звертайтесь до нас за адресою: 04071, м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74. Перелік необхідних для консультації документів можете отримати за телефоном: (044) 228 63 69. Будемо раді допомогти!
Опанасюк Ірина
Виталий
Вітаємо! Віталію, згідно з вимогами Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» пенсії за віком на пільгових умовах призначаються, зокрема, чоловікам, зайнятим повний робочий день на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком № 1 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затвердженим Кабінетом Міністрів України, та за результатами атестації робочих місць, - після досягнення 50 років і за наявності страхового стажу не менше 25 років, з них не менше 10 років на зазначених роботах.
За визначенням Вашого права на пенсію та отриманням роз'яснень і відповідей на будь-які додаткові запитання звертайтесь до нас за адресою: 04071, м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74, або за телефоном: (044) 228 63 69. Будемо раді допомогти!
Оксана
Добрий день! Оксано, відповідно до норм Закону України «Про державну службу» у разі переходу на посаду нижчої категорії або звільнення з державної служби за державним службовцем зберігається раніше присвоєний йому ранг.
У разі виникнення будь-яких додаткових запитань звертайтесь до нас за адресою: 04071, м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74, або за телефоном: (044) 228 63 69. Будемо раді допомогти!
Стаднік Олена
Добрий день! Олено, особам, які мають одночасно право на декілька видів виплат, зокрема, на пенсію за віком та на отримання державної соціальної допомоги відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям–інвалідам», призначається один із них за їх вибором.
У разі виникнення будь-яких додаткових запитань звертайтесь до нас за адресою: 04071, м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74, або за телефоном: (044) 228 63 69. Будемо раді допомогти!
сторінка Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 403 Наступна