Архів консультацій

    Катерина
    Доброго дня. У мене помер чоловік у віці 37 років. Залишилося двоє неповнолітніх дітей. Після подачі відповідних документів до ПФУ для прорахунку необхідного стажу (7 років за віком необхідно) для отримання пенсії по втраті годувальника, було прораховано, що у померлого стаж складає 6 років 2 місяці, тобто не вистачає стажу для призначення пенсії. Чи можливо докупити необхідний стаж? Чи коли людина померла, це зробити вже неможливо?
    Соціальне право, пенсії, допомоги, пільги
    12:42 19.04.2018
    відповідь:

    Добрий день! Катерино, дякуємо, що звернулись до нас. Для надання Вам належної консультаційної допомоги в частині визначення Вашого права на пенсію у разі втрати годувальника необхідна більш деталізована інформація. Найближчим часом наш спеціаліст зв’яжеться з Вами для отримання необхідних даних. Наші спеціалісти мають досвід у визначенні права на пенсію, вибору доцільної заробітної плати для її обчислення та, у разі необхідності, наданні допомоги у витребуванні відповідних підтверджуючих документів.
    Звертайтесь до нас за адресою: 04071, м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74. Перелік необхідних для консультації документів можете отримати за телефоном: (044) 228 63 69. Будемо раді допомогти!



    Олександр
    Добрий день. Підкажіть будь ласка хто повинен надавати в оренду землі (які належать до земель колективної власності колишнього КСП та не були розподіленні на земельні частки. Кому писати заяву стосовно виділення в оренду?.. А також як цю землю зараз можна розпаювати ?
    Земельне право
    10:25 17.04.2018
    відповідь:

    Доброго дня, Олександр! Відповідно до положення статті 31 Закону України «Про колективне сільськогосподарське підприємство» Підприємство може бути реорганізоване чи ліквідоване. Залежно від того яким чином було припинено Підприємство, можна дати відповідь стосовно поставлених Вами питань. Згідно з Указом Президента України «Про порядок паювання земель, переданих у колективну власність сільськогосподарським підприємствам і організаціям» від 08.08.1995 № 720/95, паюванню підлягали сільськогосподарські угіддя, передані у колективну власність колективним сільськогосподарським підприємствам. Отже, не розподіленими залишались несільськогосподарські угіддя. Так, якщо Підприємство ліквідоване, у зв’язку з чим не має підприємства, якому воно може передати належне йому майно, то відповідно до положень статті 30 Земельного кодексу України така земля мала бути розподілена за згодою учасників такого Підприємства, або ж це питання вирішується в судовому порядку. Якщо ж Підприємство було реорганізоване, то відповідно все майно, в тому числі і не розпайована земля, перейшли до правонаступника, нового підприємства. Відповідно до положень статті 124 Земельного кодексу України та залежно від того, хто став власником нерозпайованої землі, з огляду на вищезазначені варіанти, з тим і укладається договір про оренду земельної ділянки.
    За правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!


    лідія
    Доброго дня.Базові години168. Відпрацьовано 192.Чи можуть мене примусити працювати понаднормово без моє ізгоди?Чи має 24 години оплачуватись у подвійному розмірі понад мінімальну з/п?
    Трудове право
    10:08 17.04.2018
    відповідь:

    Доброго дня, Лідія! Відповідно до положень Кодексу законів про працю України нормальна тривалість робочого часу працівників не може перевищувати 40 годин на тиждень. Надурочні роботи є винятком і можуть встановлюватись лише у передбачених статтею 62 Кодексу законів про працю України, а також не можуть проводитись без дозволу виборного органу первинної профспілкової організації (профспілкового представника) підприємства, установи, організації. Оплата праці в надурочний час здійснюється в підвищеному розмірі, залежно від обраної системи оплати праці.
    Надана консультація носить загальний характер, адже для надання відповіді на Ваше запитання потрібні деякі уточнення. Зверніться до нас за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном (044) 228-63-69.


    оксана
    Доброго вечора , мене цікаввить таке питання: я інвалід 3 групи , загальні захворювання,інвалідність призначено у 2017 році на цей момент у мене було 17 років педагогічного стажу +4 роки навчання у педучилищі це виходить 21 рік,підкажіть який розмір пенсії мені належиться,оскільки прописана я у гірській місцевості,дякую.
    Соціальне право, пенсії, допомоги, пільги
    21:47 16.04.2018
    відповідь:

    Вітаємо! Оксано, згідно з вимогами Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» розмір пенсії залежить від її виду та величини показників заробітної плати та страхового стажу. Оскільки для обчислення можливого розміру Вашої пенсії наданих відомостей недостатньо, а вказані потребують деяких уточнень, наш спеціаліст найближчим часом зв’яжеться з Вами для отримання необхідних даних. Наші спеціалісти мають досвід у перевірці правильності призначеного розміру пенсії, вибору доцільної заробітної плати для якомога більшого розміру пенсії та, у разі необхідності, наданні допомоги у витребуванні відповідних підтверджуючих документів.
    Звертайтесь до нас за адресою: 04071, м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74. Перелік необхідних для консультації документів можете отримати за телефоном: (044) 228 63 69. Будемо раді допомогти!


    Иван
    Добрый день! Я родился 20.07.63г.
    с 20.08.1992г. работал электромонтером по ремонту и обслуживанию электрооборудования участка электропривода глиноземного производства(распространялся ли список №2?)
    С 06.08.2001г. по 01.05.2003г. работал электромонтером по ремонту и обслуживанию электрооборудования участка выщелачивания глиноземного производства(список №2 по аттестации р.м.).
    С 04.01.2009г. по настоящее время электриком участка обслуживания оборудования сгущения глиноземного производства(список №2 по аттестации р.м.)
    Когда я смогу выйти на пенсию с учетом вредного стажа по списку №2
    Спасибо
    Соціальне право, пенсії, допомоги, пільги
    18:54 16.04.2018
    відповідь:

    Вітаємо! Іване, відповідно до положень Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» на даний момент право на пенсію за віком на пільгових умовах незалежно від місця останньої роботи мають особи, які працювали, зокрема, на роботах із шкідливими і важкими умовами праці за списком № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених Кабінетом Міністрів України, та за результатами атестації робочих місць.
    Чоловікам, зайнятим повний робочий день на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці за списком № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затвердженим Кабінетом Міністрів України, та за результатами атестації робочих місць, пенсія за віком на пільгових умовах призначається після досягнення 55 років і за наявності страхового стажу не менше 30 років, з них не менше 12 років 6 місяців на зазначених роботах.
    Чоловікам, які не мають вказаного стажу роботи з шкідливими і важкими умовами праці, але мають не менше половини стажу на зазначених роботах, за наявності відповідного страхового стажу пенсії на пільгових умовах призначаються із зменшенням пенсійного віку на 1 рік за кожні 2 роки 6 місяців такої роботи.
    Для визначення величини Вашого страхового стажу та стажу роботи із шкідливими і важкими умовами праці за списком № 2 звертайтесь до нас за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74. Перелік необхідних документів можете отримати за телефоном: (044) 228 63 69. Будемо раді допомогти!


    оксана
    Добрий день.Якщо для пенсії за вислугою років не вистачає менше ніж два місяці.Можливо є якісь додаткові умови,наприклад: практика під час навчання, робота в таборі або щось інше .Дуже дякую
    Соціальне право, пенсії, допомоги, пільги
    16:57 16.04.2018
    відповідь:

    Вітаємо! Оксано, умовою для зарахування до спеціального стажу роботи, який дає право на пенсію за вислугу років, періодів роботи працівників освіти, охорони здоров’я та соціального забезпечення є наявність факту роботи у ці періоди на відповідних посадах та у закладах, віднесених до Переліку закладів і установ освіти, охорони здоров’я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років.
    За визначенням величини Вашого спеціального стажу для призначення пенсії за вислугу років та у разі виникнення будь-яких додаткових запитань звертайтесь до нас за адресою: 04071, м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74, або за телефоном: (044) 228 63 69. Будемо раді допомогти!


    Людмила Миколаївна
    Доброго дня! Я народилася 09.01.1961 року. З 01.04.2016 року не працюю. Пенсії не маю. Джерел до існування не маю. Особливостей у роботі не мала. Разом з навчанням, декретними і т.д. маю 38 років стажу. Чи не маю я права на отримання якоїсь пенсії?
    Соціальне право, пенсії, допомоги, пільги
    12:41 15.04.2018
    відповідь:

    Добрий день! Людмило Миколаївно, відповідно до вимог Закону України «Про загальнообов?язкове державне пенсійне страхування» на даний момент право на призначення пенсії за віком мають особи після досягнення віку 60 років. До досягнення встановленого віку право на пенсію за віком мають, зокрема, жінки, які народилися з 1 жовтня 1960 року по 31 березня 1961 року, після досягнення ними віку 59 років 6 місяців.
    За визначенням найбільш вигідного періоду заробітної плати або при виникненні будь-яких додаткових запитань звертайтесь до нас за адресою: 04071, м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74, або за телефоном: (044) 228 63 69. Будемо раді допомогти!


    Олена
    Чи має вдова чорнобильця 2 категорії, смерть якого повязана з аварією на ЧАЕС право на зменшення пенсійного віку, стажу чи доплату до пенсії якщо їй 56 років та стажу не вистачає. Заміж вдруге не виходила. Чи має вона пільги на сплату податків? Буду вдячна за відповідь.
    Соціальне право, пенсії, допомоги, пільги
    14:23 11.04.2018
    відповідь:

    Вітаємо! Олено, дякуємо, що звернулись до нас. Для надання Вам належної консультаційної допомоги в частині визначення Вашого права на пенсію у разі втрати годувальника необхідна більш деталізована інформація. Найближчим часом наш спеціаліст зв’яжеться з Вами для отримання необхідних даних. Наші спеціалісти мають досвід у визначенні права на пенсію, вибору доцільної заробітної плати для її обчислення та, у разі необхідності, наданні допомоги у витребуванні відповідних підтверджуючих документів.
    Звертайтесь до нас за адресою: 04071, м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74. Перелік необхідних для консультації документів можете отримати за телефоном: (044) 228 63 69. Будемо раді допомогти!


    Людмила
    Доброго дня! Я отримувала наукову пенсію з 2004 року та працювала в бюджетній організації до 2015 року. В жовтні 2017 року ПФУ перевів автоматично мене на трудову пенсію, але при цьому врахував і стаж, і заробітню плату після виходу на пенсію, до того ж розрахунок проводив з пенсії, зменьшеної на 15%, хоч, вже з кінця 2014 року надходжень налогів організація не проводила і в березні 2015 року була ліквідована. Чи можу я домогтися від ПФУ перерахунку моєї пенсії з урахуванням моїх зауважень. Дякую.
    Соціальне право, пенсії, допомоги, пільги
    09:35 11.04.2018
    відповідь:

    Вітаємо! Людмило, згідно з положеннями Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» особам, пенсії яким призначені, зокрема, відповідно до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність", розмір яких з урахуванням перерахунку, передбаченого та розрахованого за нормами Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», буде більший, проводиться автоматичне, без їхнього звернення, переведення пенсії на умовах, передбачених цим Законом, за матеріалами пенсійних справ.
    За перевіркою правомірності та доцільності переведення Вашої пенсії на інші умови, а також за роз?ясненням діючих норм пенсійного законодавства та їх використання для можливого збільшення розміру пенсії у Вашому конкретному випадку звертайтесь до нас за адресою: 04071, м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74. Перелік необхідних документів можете отримати за телефоном: (044) 228 63 69. Будемо раді допомогти!


    Алла
    Доброго дня! Моя дитина мала статус дитини- інваліда з 7 до 18 років. Мій загальний трудовий стаж 30 років. Підкажіть, будь ласка, чи маю я пільги щодо дострокового виходу на песію у 50 років.
    Соціальне право, пенсії, допомоги, пільги
    09:31 11.04.2018
    відповідь:

    Вітаємо! Алло, відповідно до положень Закону України «Про загальнообов?язкове державне пенсійне страхування» на даний момент право на призначення дострокової пенсії за віком мають матері осіб з інвалідністю з дитинства, які виховали їх до шестирічного віку, - після досягнення 50 років та за наявності страхового стажу не менше 15 років.
    За переліком необхідних документів для призначення пенсії, обчисленням можливого її розміру та допомогою у пошуку варіантів її збільшення звертайтесь до нас за адресою: 04071, м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74, або за телефоном: (044) 228 63 69. Будемо раді допомогти!


    сторінка Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 403 Наступна