Юридична страховка > Фізичним особам
Чи можливо застрахуватися від складних життєвих ситуацій? На жаль, відповідь очевидна. Але забезпечити себе своєчасною правовою допомогою в таких ситуаціях абсолютно доступно та реально!

«Юридична страховка» від столичної компанії «Центр Конфліктології і Права» – це абонентське обслуговування для фізичних осіб, які проживають на території України.

Вас "затопили" сусіди, трапилося ДТП, ви отруїлися неякісними продуктами, охорона супермаркету звинувачує в крадіжці, яку ви не скоювали, чиновник не видає потрібну довідку – тисячі й тисячі подібних пригод трапляється з нами та нашими співвітчизниками в повсякденному житті. Ми втрачаємо гроші, здоров'я та навіть свободу, діючи навмання або просто махнувши рукою на те, що трапилося…Чи замислюємося ми, наскільки необхідна нам в такі моменти мудра порада юриста та зважені дії? На жаль, ситуацію, що сталася, не завжди можна виправити, але мінімізувати збитки, покарати кривдника або ж отримати моральну чи матеріальну компенсацію можна практично завжди.

«Юридична страховка» – це Ваша гарантована можливість отримати пораду від досвідчених юристів саме в потрібну мить. Це не тільки Ваша впевненість та захищеність у будь-якій критичній ситуації, це значна економія Ваших сил та коштів!

Тоді, коли своєчасна юридична допомога вирішує якщо не все, то майже все, Вам не потрібно буде шукати гроші та обдзвонювати знайомих у гарячкових пошуках «хорошого адвоката» або чекати, коли знайдеться час у вашого родича-юриста. Ви зможете спокійно сказати: «Зараз я зателефоную своєму адвокату!».

Крім того, вагомою перевагою сервісу «Юридична страховка» є те, що на кожного абонента працює не один, а цілий штат адвокатів та юристів – спеціалістів у різних галузях права: трудового, цивільного, кримінального, сімейного та інших. Ми прагнемо бути кращими, щоб Ви могли отримувати дійсно кваліфіковані консультації та поради!

І найголовніше – ми працюємо для Вас цілодобово!

Абонентам сервісу «Юридична страховка» гарантовано:
• користування цілодобовою «гарячою лінією» для отримання правових порад в екстрених випадках;
• терміновий виїзд юриста або адвоката до місця події за Вашим викликом (в рамках передплачених сервісів або за додаткову оплату погодинно);
• надання інших юридичних послуг від ЮК «Центр Конфліктології і Права» зі знижкою 5-15% без укладання жодних додаткових угод.

Фактично ви сплачуєте за річний якісний цілодобовий юридичний сервіс ціну, яка зазвичай дорівнює сумі гонорару за одноразову консультацію адвоката, а також отримуєте можливість економити й навіть заробляти, одержуючи відшкодування моральної чи матеріальної шкоди!

Більш докладно читайте в договорі та правилах надання послуг.