Статті


    Ефективний захист у кримінальному процесі14.03.2013

    Нові часи вимагають нових засобів захисту. Такий еволюційний розвиток не оминув і юриспруденцію. Сьогодні замало мати докази невинуватості і передати їх суду. Якщо вас безпричинно звинуватили у скоєнні злочину – готуйтеся до запеклої боротьби. Сторона обвинувачення – прокурор, слідчі, потерпілі та й навіть неупереджений суд – всі будуть вимагати від обвинуваченого визнання вини и відбуття покарання. А обвинувачений? Обвинуваченому потрібний ефективний, сильний захист, який би змусив сторону обвинувачення безповоротно попрощатися з надію відправити його за ґрати.

    Безліч адвокатів пропонують свої послуги, розповідають про свої надійні зв’язки та великий досвід слідчої роботи. Як обрати найкращого? Це складне і важке питання, бо тут вирішується Ваше життя або доля близької для Вас людини. Однак, як правило, головним фактором вибору стає рекомендація знайомого, до якого в цьому питанні є довіра. Але кожна справа унікальна, і задоволення вашого знайомого роботою адвоката не означає, що той буде корисним і для вашої справи. Тому такий вибір адвоката не виправдовує себе і зазвичай закінчується розчаруванням і жалем про змарновані гроші та час. Отже, вибір адвоката має ґрунтуватися на дещо інших критеріях, які є дійсно вагомими: компетентність, спеціалізація, наявність ресурсів і можливість комплексно організувати процес захисту.

    «Центр Конфліктології і Права» має великий досвід роботи у складних, об’ємних, резонансних кримінальних справах, які неодноразово обійшли всі центральні телеканали країни. ЦКП спеціалізується на справах, де обвинувачений вимагає виправдання, визнання його невинним. Процес реалізації обраної стратегії захисту будується на злагодженій роботі цілої команди адвокатів, юристів, їх помічників і потребує використання масштабного комплексу засобів дії та протидії. Це адвокатські та журналістські розслідування, процесуальні диверсії та судові справи проти опонентів і несумлінних правоохоронців, активне залучення громадськості та ЗМІ. Безперечно, такий складний процес не може коштувати дешево, але й ефект від такої роботи не забариться.

    Отже, майте на увазі, якщо Вам потрібна професійна та дійсно ефективна робота адвоката – Ви наш клієнт! Ми знаємо, що робити і знаємо як!