ПОСЛУГИ ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ > БУХГАЛТЕРСЬКІ ПОСЛУГИ

    Будь-які види бухгалтерських послуг для компаній всіх форм власності і для всіх систем оподаткування пропонуються Вам багатопрофільною юридичною компанією «Центр Конфліктології і Права», а саме:

    • Складання звітності, що включає в себе складання всієї необхідної звітності з Вашої компанії. В межах даної послуги спеціалісти нашої компанії здійснюють аналіз і перевірку первинної документації компанії, перевірку правильності нарахування заробітної плати, податків і внесків. Послуга надається як на умовах довгострокової співпраці, так і на умовах разової договірної угоди.

    • Ведення бухгалтерського обліку, що включає в себе ведення податкового та бухгалтерського обліку Вашої компанії, підготовку та здачу звітності, нарахування заробітної плати. В межах даної послуги спеціалісти нашої компанії повністю або частково візьмуть на себе обов'язки з ведення податкового та бухгалтерського обліку Вашої компанії. Наші фахівці проконсультують по всіх питаннях, що цікавлять Вас у сфері податкового та бухгалтерського обліку.

    • Розрахунок заробітної плати, що охоплює послуги розрахунку заробітної плати співробітників Вашої компанії як на основі даних замовника, так і на основі підготовлених нами кадрових документах. В межах даної послуги спеціалісти нашої компанії зроблять розрахунок усіх нарахувань і утримань по співробітниках і підготують звітні документи у встановленій формі.

    • Відновлення бухгалтерського обліку, що включає в себе відновлення проблемних ділянок податкового та бухгалтерського обліку Вашої компанії. В межах даної послуги спеціалісти нашої компанії перевірять стан податкового та бухгалтерського обліку підприємства, виявлять всі порушення та недоліки, а також підготують уточнюючі бухгалтерські, фінансові та податкові звіти за попередні періоди.