ПОСЛУГИ ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ > СУПРОВОДЖЕННЯ ОПЕРАЦІЙ З НЕРУХОМІСТЮ

  Уважність та обережність в оформленні операцій з нерухомістю іноді вирішує чиюсь кар'єру, іноді долю. Неправильний, непродуманий крок може коштувати дуже дорого. Чи варто в таких питаннях сподіватися на власні сили? Чи впевнені ви, що зможете побачити всі «підводні камені»? Чи впевнені ви, що спроби самостійної боротьби з бюрократичним державним апаратом вимагатимуть від вас набагато більше часу та грошей, ніж залучення професіоналів?

  Наш багаторічний досвід показує, що участь спеціалістів під час купівлі та продажу нерухомого майна вкрай потрібна. «Центр Конфліктології і Права» як багатопрофільна юридична компанія в своїй практиці постійно стикається з наслідками того, що «недогледіли» покупці або продавці об’єктів нерухомості. Повірте, набагато легше і дешевше попередити можливі ризики та самого спочатку зробити все якісно та правильно, ніж в подальшому вирішувати проблеми, що "раптом" виникли.

  Перш за все, юрист має перевірити «чистоту» об’єкта, тобто підстави набуття власності не тільки останнім господарем, а і його попередниками, пересвідчитися у відсутності правових спорів, наявності обтяжень чи прихованих власників.
  Також, безумовно, необхідно ретельно вивчити договір купівлі-продажу, врегулювати розбіжності, узгодити остаточну редакцію. Крім того, незайвими є питання технічного стану об’єкта та питання, хто має відповідати у разі виявлення конструктивного браку та інших недоліків і яким чином. Так само щодо питання оподаткування угод з нерухомістю: законна оптимізація податків може значно скоротити витрати. Отже, оформлення права власності – складний, багатоступеневий, багатофакторний процес з бюрократичними перепонами, до якого не можна відноситися легковажно. Доручіть справу досвідченим професіоналам!

  Залучення юристів ЦКП до оформлення права власності чи продажу нерухомості забезпечить збереження Вашого майна чи грошей, значно скоротить витрати та дорогоцінний час.


  Нашим спеціалістам під силу об’єкти будь-якої складності: від оформлення купівлі та продажу квартир до введення в експлуатацію міжнародного виставкового комплексу «Київекспоплаза».

  Юридична компанія «Центр Конфліктології і Права» пропонує наступні послуги:
  • Оформлення купівлі-продажу нерухомості «під ключ» (експертна оцінка майна, БТІ, реєстраційна служба)
  • Введення в експлуатацію об’єкта нерухомості (Київ, Київська обл.)