ПОСЛУГИ ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ > ЗАХИСТ ВІД НЕДОБРОВІСНОЇ КОНКУРЕНЦІЇ

  Як боротися з недобросовісними конкурентами? Мало хто знає, що порушення правил чесної конкуренції по закону карається великими штрафами, а підкуп та інші види «хабарів» торговим мережам і чиновникам – це злочин, за який може бути призначене покарання у вигляді чималого терміну позбавлення волі. На жаль, дієвість захисту вповноважених державних служб у багатьох викликає сумнів, але виключати їх взагалі з кола захисників ваших прав невірно, навіть недбало. Механізми впливу завжди є, головне – мати рішучість захищати свої права та інтереси.

  «Центр Конфліктології і Права» має великий досвід захисту підприємців від недобросовісної конкуренції: розірвання торговими мережами так званих «ексклюзивних» договорів про продаж товарів лише однієї чи кількох визначених марок ваших конкурентів, відновлення конкурентних умов, порушених органами державної влади та місцевого самоврядування, захист ділової репутації. Це багатовекторний, не лише юридичний процес: журналісти, правозахисники, депутати, засоби масової інформації, антимонопольний комітет, міліція, прокуратура і суд – всі мають стати на вашу сторону. Такі заходи дієві та ефективні, крім того, коштують розумні гроші, в той же час, зволікання та скиглення про нечесних конкурентів дорівнює втраті бізнесу.

  Якщо Ви виробляєте або продаєте якісні товари та послуги і Вам заважають конкуренти, які використовують недозволені законом методи захвату ринку – Ви наш клієнт. Ми маємо в арсеналі напрацьовані технології та потрібні алгоритми дій, зв’язки з громадськістю та ЗМІ.

  Телефонуйте до нас, будемо перемагати разом!


  Орієнтовна вартість наших послуг:
  Підготовка заяви про порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції та повний супровід розгляду справи в Антимонопольному комітеті та в суді - від 3000 грн
  Адвокатське та журналістське розслідування – від 3000 грн
  Фіксація фактів підкупу, збір доказів недобросовісної конкуренції – від 5000 грн
  Залучення громадськості та ЗМІ – від 8000 грн
  Ініціювання змін до законодавства та нормативних актів – від 8000 грн
  Складання скарг, заяв, звернень, тощо – 530 грн/год.

  Детальніше


  Інші юридичні послуги для фізичних та юридичних осіб в Києві та інших містах України