ПОСЛУГИ ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ > ЗАХИСТ У КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВАХ ПІДОЗРЮВАНИХ, ОБВИНУВАЧЕНИХ, ПОТЕРПІЛИХ І СВІДКІВ

  01.02.2013
  Щоб захистити невинну людину недостатньо знати закон і мати докази невинуватості. Адже кримінальний процес – це складні правила гри, виснажливі психологічні прийоми, процесуальні диверсії. Захист у кримінальному процесі – це не лише участь адвоката в суді, це також збирання доказів, їх аналіз, оскарження дій опонентів в адміністративних та інших судах, комісіях, службах та цілий комплекс інших заходів. Лише такий професійний підхід забезпечує перевагу над супротивником, надає можливість вільно і впевнено відстоювати правду. Ми пишаємося, що наші спеціалісти реалізують саме таку стратегію захисту і дійсно вміють це робити.

  «Центр Конфліктології і Права» має честь запропонувати Вам послуги своїх кращих адвокатів для захисту Ваших інтересів у будь-якому місті України.
  На нашу думку, з будь-яких складних ситуацій існує, як мінімум, кілька виходів. І ми спробуємо віднайти хоч один з них для Вас, навіть якщо Ви самі втрачаєте надію на правду та справедливість.
  Ми завжди знаємо, що робити, і знаємо як.


  Наш багаторічний досвід і практика вірно служитимемо на користь Ваших інтересів.
  "Центр Конфліктології і Права" працює на ринку юридичних послуг України з 2002 року. Ми маємо в своєму арсеналі повний спектр засобів правового захисту – від консервативних до новітніх і прогресивних, від написання процесуальних документів у тиші кабінетів до гучних громадських акцій на вулицях.
  Однак, яким би нестандартним не здавався наш підхід спочатку – просто повірте.

  Унікальність застосовуваних правових технологій «Центру Конфліктології і Права» забезпечує ефективний результат навіть у дуже складних справах.
  Ми застосовуємо найефективніші засоби правової боротьби, перевірені роками і сотнями справ не тільки в Києві, але й в інших містах країни. Серед наших останніх перемог, наприклад, тільки у Чернівцях: направлення кримінальної справи на досудове слідство за півкроку до суворого обвинувального вироку (наші адвокати вступили в справу наприкінці процесу, коли ситуація вже була практично безнадійною), виплата заробітної плати працівникам одного з великих підприємств міста. Вивірена правова позиція, залучення громадськості та ЗМІ, комплексний підхід - це риси сильного та ефективного захисту, що надає «Центр Конфліктології і Права».

  Неупередженість і професіоналізм – це візитка спеціалістів «Центру Конфліктології і Права»
  .
  Як часто нам доводиться чути: «В нашому місті правди не домогтися, бо усі – судді, прокурори, адвокати – або родичі, або горілку разом п’ють, або ж і те, і інше…» Але участь київського адвоката, який ніяк не пов'язаний з місцевим "бомондом",  як правило, вкрай позитивно впливає на поведінку правоохоронців, закликаючи їх до уваги та чемності.
  Працюючи в Києві чи в будь-якому місті України, ми гарантуємо неупередженість і незаангажованість наших спеціалістів. Ми будемо боротися по-справжньому.

  Отже, телефонуйте – будемо перемагати разом!

  (044) 228-63-69, (067) 327-27-28 (цілодобово)

  Ціна послуг