Архів консультацій

    ДТП, ДАІ


    Катерина
    Доброго дня, скажіть, будь ласка, під час випередження авто з правого боку на дорозі з двостороннім рухом, по одній смузі в кожній, чи повинний бути включений світловий показчик повороту праворуч? Або як попередити водія авто, який повертає ліворуч, що його хочуть обігнати в такій ситуації. Дякую, за відповідь.
    ДТП, ДАІ
    14:49 08.04.2015
    відповідь:

    Доброго дня, Катерино!
    Відповідно до п. 9.1. Правил дорожнього руху, водій повинен подавати сигнали світловими покажчиками повороту відповідного напрямку: перед початком руху і зупинкою; перед перестроюванням, поворотом або розворотом.
    Якщо виникнуть питання правового характеру - телефонуйте до нас за номером 0442286369.
    Будемо раді допомогти.


    Саша
    Доброго дня! Підкажіть будь-ласка з такою ситуацією : "сусіди" ставлять машини навпроти калітки перекриваючи вхід до будинку. На усні прохання не реагують-- як законно і тактовно вийти з цієї ситуації ?
    ДТП, ДАІ
    10:14 05.04.2015
    відповідь:

    Доброго дня, Олександре!
    Якщо автомобіль припаркований із порушенням правил дорожнього руху, то Ви можете викликати правцівників ДАІ.


    Дмитро
    Доброго дня! Зацікавило таке питання: я начаюсь в автошколі, до здачі іспиту залишився майже місяць. Чув, що учень, що має при собі певні документи(хтось каже тільки медичну довідку, а хтось - медичну довідку та довідку з автошколи про те, що в ній навчається) має право їздити на автомобілі за умови, що поряд буде сидіти водій з стажем більше 5 років та автомобіль буде позначений зпереду і ззаду відповідними знаками "У". Підкажіть будь ласка чи справді можна їздити з дотриманням цих вимог, та які саме документи потрібні, адже в автошколі сказали, що потрібна тільки медична довідка, а довідку про навчання в автошколі давати відмовились?
    ДТП, ДАІ
    16:46 29.03.2015
    відповідь:

    Доброго дня, Дмитре!
    Відповідно до п. ґ) ч. 2.9 Правил дорожнього руху, водієві заборонено передавати керування транспортним засобом особам, які не мають при собі посвідчення на право керування ним, якщо це не стосується навчання водінню відповідно до вимог розділу 24 цих Правил.
    Відповідно до п. 24.5 цих правил, навчальна їзда на дорогах дозволяється тільки в присутності спеціаліста з підготовки водіїв і за достатніх початкових навичок водіння у того, хто навчається.
    Телефонуйте за номером 0442286369 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
    Будемо раді допомогти!


    Влад
    Доброго дня! Загубив техпаспорт на авто. В МРЕО зробив дублікат. Але співробітники МРЕО допустили помилку в техпаспорті, неправильно вказавши адресу власниці. Тепер хочу переробити доручення на новоотриманий техпаспорт. Чи можуть виникнути проблеми з нотаріусом? Він код і всі інші дані правильно.
    Наперед дякую Вам!
    ДТП, ДАІ
    15:47 25.03.2015
    відповідь:

    Доброго дня, Влад!
    В даному випадку краще звернутися до працівників МРЕО для виправлення помилки та отримання нового дублікату.
    Якщо виникнуть питання правового характеру - телефонуйте до нас за номером 0442286369.
    Будемо раді допомогти!


    Василь
    Добрий вечір,скажіть будь-ласка чи можу я перевозити пасажирів (4чол.) у грузовому відсіку які супроводжують будь який вантаж? згідно ПДР статті 21.п.10. (Проїзд у кузові вантажного автомобіля, не обладнаного для перевезення пасажирів, дозволяється лише особам, які супроводжують вантаж або їдуть за ним, за умови, що вони забезпечені місцями для сидіння, розташованими згідно з вимогами пункту 21.5 цих Правил і техніки безпеки. Кількість пасажирів у кузові та кабіні не повинна перевищувати 8 чоловік.)Дякую за консультацію
    ДТП, ДАІ
    20:15 15.03.2015
    відповідь:

    Доброго дня, Василю!
    Ваше запитання містить на нього відповідь. Конкретизують запитувану інформацію для надання Вам консультаціі.
    Також Ви можете отримати відповіді на Ваші запитання за телефоном 0442286369.
    Будемо раді допомогти!


    Леонид
    добрий день. Зупинило ГАї провірили по базі автомобіль виявилось що в нацбазі його немає,хочуть поставити на шраф майданчик чи законно це? до цього перевіряли дійсно машини в нац базі немає, але перезвонили в мрео мо місцю реєстрації авто(м.Львів) по обл базі підтвердили реєстрацію авто, що мені робити і чи можу я експлуатувати ТЗ.,ЧИ ЩО ПОТРІБНО РОБИТИ І ЯК? ДЯКУЮ.
    ДТП, ДАІ
    17:11 10.03.2015
    відповідь:

    Доброго дня, Леонід!
    Слід звернутися до Державної автомобільної інспекції із офіційним запитом щодо надання інформації про реєстрацію даного авто, а також інформацію про причини невідповідності баз даних.
    Після отримання відповіді можна буде встановити законність таких дій та відповідно їх оскаржити.
    Телефонуйте до нас за номером 0442286369 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
    Будемо раді допомогти!


    Тетяна
    Добрий день! Підкажіть,Як реєструвати машину, якщо нотаріус написала її на нас з сином по 1/2 частини? У нас спірного питання з сином немає,вона йому не потрібна, у нього є своя. А от я зглупила, коли нотаріус спитала, як ділити, я сказала-пополам. Що тепер робити?
    ДТП, ДАІ
    16:00 10.03.2015
    відповідь:

    Доброго дня, Тетяно!
    Для надання відповіді на Ваше запитання необхідно уточнити Ваше запитання, а тому телефонуйте до нас за номером 0442286369 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
    Будемо раді допомогти!


    Сергій
    Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, чи є якість обмеження в керуванні службовим авто в залежності від стажу водіння?
    Планую влаштуватися на роботу, де мені треба буде керувати службовим авто (менеджер). На даний момент прав ще не маю. Планую піти на навчання. Дякую за відповідь!
    ДТП, ДАІ
    13:10 03.03.2015
    відповідь:

    Доброго дня, Сергію!
    В Законі України «Про правила дорожнього руху», є наступні обмеження з приводу стажу водіння:
    - Поза населеними пунктами на всіх дорогах та на дорогах, що проходять через населені пункти, позначені знаком 5.47, дозволяється рух із швидкістю - транспортним засобам, якими керують водії із стажем до 2 років, - не більше 70 км/год.
    - Водій автобуса (мікроавтобуса), який здійснює перевезення організованих груп дітей, повинен мати стаж водія не менше 5 років і посвідчення водія категорії "D".
    - Перевезення пасажирів (до 8 чоловік, крім водія) у пристосованому для цього вантажному автомобілі дозволяється водіям, які мають стаж керування транспортним засобом більше трьох років і посвідчення водія категорії "С", а у разі перевезення понад зазначену кількість (включаючи пасажирів у кабіні) - категорій "С" і "D".
    Для більш детальної консультації телефонуйте до нас за номером 0442286369 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
    Будемо раді допомогти!


    Анатолій
    Доброго дня. Після ДТП (збили дитину) водій зник з місця пригоди. Після деякого листування з ДАІ та іншими правоохоронними органами, склалося таке враження що ДАІ зацікавлене у тому щоб не знайти порушника. Дайте будь-ласка відповідь на такі питання:
    1. Які документи зобовязані оформити інспектори ДАІ в такій ситуації (по факту ДТП)?
    2. Який строк надано законом ДАІ для пошуку зниклого водія?
    3. Який документ видається працівниками ДАІ про закінчення пошуку зниклого водія.
    Дякую.
    ДТП, ДАІ
    14:46 24.02.2015
    відповідь:

    Доброго дня, Анатолію!
    Щодо першого запитання:
    на місці ДТП працівники ДАІ повинні оформити наступні документи:
    - Протокол про адміністративні правопорушення відносно правопорушника. Копія протоколу вручаються водієві який притягується до відповідальності. У вашому випадку також протокол про, те що водій стік з місця вчинення злочину.
    - Співробітники ДАІ зобов’язані оформити схему місця ДТП, яка підписується співробітником ДАІ та учасниками ДТП.
    - Учасники ДПТ мають можливість викласти письмово свої пояснення, які викладаються на окремих бланках.
    - Співробітники ДАІ зобов’язані прийняти письмові пояснення свідків ДТП.
    - Співробітники ДАІ повинні здійснити фото/відео фіксацію місця події.
    - Також до матеріалів ДТП долучаються інші матеріали для прийняття рішення.
    Щодо другого запитання:
    У зазначеному випадку повинно бути відкрито кримінальне провадження, а водія що зник з місця ДТП – оголошено в розшук. Строки проведення досудового розслідування визначені Кримінальним процесуальним кодексом України (2 місяці) та в разі необхідності продовжено.
    Щодо третього питання:
    В разі якщо слідство затримає водія, що зник з місця події, то повинен бути оформлений протокол затримання.
    Якщо виникнуть додаткові запитання або знадобиться юридична підтримка – телефонуйте до нас за номером 0442286369 і наш спеціаліст Вас проконсультує.


    Олександр
    Добрий день.
    Цікавить питання - чи необхідно зупинятися перед з/д переїздом на знак "Стоп", якщо працює світофор з миготливим біло-місячним сигналом.
    Наперед дякую за відповідь.
    ДТП, ДАІ
    09:38 24.02.2015
    відповідь:

    Доброго дня, Олександре!
    На знак "Стоп" зупинка обов"язкова в будь-якому випадку.
    Якщо виникне потреба у юридичній підтримці - звертайтесь до нас за номером 0442286369 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
    Будемо раді допомогти!


    сторінка Попередня 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 15 Наступна