Архів консультацій

  ДТП, ДАІ


  Андрій
  An
  Доброго дня!
  25.07.2015р. о 16:25 рухався по трасі у напрямку с. Конопниця. Мене зупинили працівники ДАІ і сказали що я не пропустив пішохода на пішеходному переході. Дорога мала по два ряди в кожному напрямку. Пішоход насправді тіль почав заходити на пішоходний перехід на протилежній стороні. Коли ми покликали пішохода, то пішохід відмовився давати свідчення проти мене, сказав що перешкоди в русі я йому не створив і пішов. Інший інспектор почав мене знімати на відеокамеру, не зважаючи на мою заборону. На прохання представитись, інспектора відповідали:"Інспектор ДАІ". Вимагали показати медичну довідку, бо в іншому випадку заберуть моє посвідчення водія а автомобіль на арешт майданчик. Почали мене ображати, казати що я не грамотний водій, що я права купив і що диплом про освіту я також купив. Потім імітували складання протоколу, а насправді переписали мої данні на листочок. Протокол відмовились складати на місці, сказали що пришлють по почті і втекли. Я тільки встиг переписати номери значків. Я звонив на телефон довіри, але ніхто не брав трубку, тоді я перезвонив за телефоном 102. Мене переключили на обласне ДАІ. Я пояснив ситуацію, сказали що розберуться. Не знаю як далі діяти, чи потрібно ці не правомірні дії інспекторів ДАІ оскаржувати? Чи можуть вони скласти протокол без моєї присутності?
  ДТП, ДАІ
  15:38 26.07.2015
  відповідь:

  Доброго дня, Андрію!
  Ви можете написати письмову скаргу на дії працівників ДАІ, а у разі отримання протоколу, Ви теж його зможете оскаржити. Оскільки, виходячи з вашого запиту, дії правцвників могли бути з порушенням закону.
  За більш детальною інформацією телефонуйте до нас за номером 0442286369 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
  Будемо раді допомогти!


  Слава
  Хочу запитати,якщо я втік від працівників ДАІ,і вони бачили мій номерний знак,штраф прийде? Якщо так то через скільки днів? І приблизно яка сума? Дякую.
  ДТП, ДАІ
  17:16 19.07.2015
  відповідь:

  Доброго дня, Слава!
  Все залежить від того, який адміністративний проступок Ви вчинили.
  Телефонуйте до нас за номером 0442286369 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
  Будемо раді допомогти!


  Андрій
  Доброго дня! купив два місяці тому мотоцикл в салоні Liberti gmg (через Нову Пошту) Документи для першої реєстрації в ДАІ обіцяли вислати протягом 4-5 днів після продажу, але чекаю вже 2 місяці, постійно обіцяють що <документи будуть у Вас завтра> і постійно це виявляється брехнею. Чи можна подати в суд на автосалон якщо з документів лише є декларація з нової пошти(відправник - приватна особа) і більш ніяких штампів і домументів немаю
  ДТП, ДАІ
  15:24 07.07.2015
  відповідь:

  Доброго дня, Андрію!
  Право на звернення до суду за захистом своїх порушених та оспорюваних прав, свобод та інтересів. Документів яких у Вас немає, Ви можете витребувати через суд, шляхом забезпечення позову.
  Звертайтесь до нас за номером 0442286369.
  Будемо раді допомогти.


  Олена
  13.06.2015 без видимой на то причины мужа остановил патруль ГАИ. В это время кроме нашей машины они остановили еще две, сказали, что есть подозрение на алкоголь, сделали тест, куда-то его отнесли, привели свидетелей, без документов, чтобы подписать протокл (у свидетелей можна сказать не было выхода, так как их остановили и у них не оказалось водительского удостоверения и им предложили подписать протокол, чтобы отпустить). Мы стали с мужем спорить, на что нам ответили, что если мы не подпишем протокол у нас заберут машину на штраф площадку вообще. Сейчас хотим оспорить этот протокол в суде. Что нам для этого нужно?

  Права у мужа не забрали, я по протоколу приняла на себя управление транспортным средством, так как у меня тоже было водительское удостоверение с собой.
  Меня интересует:
  1. Может ли один патруль ГАИ останавливать сразу несколько машин?
  2. Могут сли сотрудники ГАИ привлекать к составлению протокола свидетелей без любых документов подтверждающих личность?
  ДТП, ДАІ
  16:54 15.06.2015
  відповідь:

  Доброго дня, Олено!
  Ви можете оскаржити постанову про адміністративне правопорушення, яка виноситься одразу після протоколу. Є наступні способи оскарження:
  1. шляхом подання адміністративного позову до суду;
  2. шляхом подання скарги у вищестоящий орган ДАІ;
  3. шляхом подання скарги в прокуратуру.

  Строк оскарження постанови ДАІ про накладення штрафу становить 10 днів.

  Якщо Ви пропустили такий строк, то документально підтвердивши обгрунтованість причин такого пропуску, можете клопотати до органу, який розглядає скаргу, щодо відновлення строку оскарження.

  Звертаємо Вашу увагу, що найбільш ефективним способом оскарження та скасування постанови ДАІ про накладення штрафу на водія є оскарження в суді шляхом подання адміністративного позову.

  Щодо зупинки одночасно декількох машин, то слід виходити із законності такої зупинки, чи були на те підстави. А щодо наявності у свідків документів, що посвідчують їх особу, то такі документи повинні бути, оскільки в протоколі зазначається прізвище, ім'я та по-батькові свідка, а також місце його проживання.

  Якщо виникнуть запитання правового характеру телефонуйте до нас за номером 0442286369.
  Будемо раді допомогти!


  Олег
  Добрий день. У МРЕО зробили помилку в техпаспорті (ім"я і фамілію неправильно написали), а щоб переправили, то потрібно знову все спочатку робити і знову платити 300 грн. Чи правомірно вони так кажуть? Адже помилку вони зробили, зразок написання ім"я і фамілії дали правильний, а помилка через їхню халатність получилась. Тоді чому я знову маю платити за їхню неуважність?
  ДТП, ДАІ
  15:39 10.06.2015
  відповідь:

  Доброго дня, Олег!
  В даному випадку Вам слід звернутися із відповідною письмовою скаргою до начальника МРЕО, де Вам видавали технічний паспорт.
  Якщо виникне потреба у юридичній підтримці - телефонуйте до нас за номером 0442286369.
  Будемо раді допомогти!


  Олег
  Добрий день. Скажіть будь-ласка, що потрібно робити, коли при зупинці інспектор ДАІ пропонує пройти тест на алкоголь за допомогою незаконного приладу невідомого походження?
  ДТП, ДАІ
  12:17 08.06.2015
  відповідь:

  Доброго дня, Олеже!
  Потрібно діяти відповідно до вимог законодавства.
  Згідно з п. 2.5. Правил дорожнього руху водій повинен на вимогу працівника міліції пройти в установленому порядку медичний огляд для визначення стану алкогольного сп'яніння, впливу наркотичних чи токсичних речовин.
  Згідно ч. 2 ст. 266 КУпАП огляд водія (судноводія) на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують його увагу та швидкість реакції, проводиться з використанням спеціальних технічних засобів працівником міліції у присутності двох свідків.
  Інспектор ДАІ зобов’язаний використовувати тільки ті спеціальні технічні засоби, які передбачені ч.3 «Переліку технічних засобів, що використовуються в підрозділах Державтоінспекції МВС для виявлення та фіксування порушень правил дорожнього руху» затверджений Наказом МВС України № 33 від 01.03.2010 року, а саме: спеціальні технічні засоби для проведення огляду водіїв транспортних засобів з метою виявлення стану алкогольного сп'яніння: газоаналізатор "AlcoQuant 6020"; газоаналізатор "Alcotest 6510"; газоаналізатор "Alcotest 6810"; газоаналізатор "Alcotest 7410 Pluscom"; прилад пеціалізований визначення концентрації парів етанолу в повітрі, що видихається, "Алконт 01".
  В разі недотримання інспектором ДАІ процедури виявлення стану алкогольного сп'яніння водія, недотримання вимог щодо використання спеціальних технічних засобів, водій має право зазначити в протоколі про адміністративне правопорушення, що огляд на стан алкогольного сп’яніння проведений з порушеннями ст.266 КУпАП.
  А також в разі незгоди водія з результатами, які зазначені в протоколі, водій має право пройти огляд в закладах охорони здоров'я відповідно до п.6 «Порядку направлення водіїв транспортних засобів для проведення огляду з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, і проведення такого огляду» затвердженого ПостановоюКМУ від 17 грудня 2008 р. N 1103 - водій транспортного засобу, що відмовився від проведення огляду на місці зупинки транспортного засобу або висловив незгоду з його результатами, направляється уповноваженою особою Державтоінспекції для проведення огляду до відповідного закладу охорони здоров'я.
  Якщо виникне потреба у юридичній підтримці - телефонуйте до нас за номером 0442286369.
  Будемо раді допомогти!


  Роман
  Добрий день. Скажіть чи можна тепер зробити документи з грузовика на пасажир. Пежо біпер 2010 р.в?
  ДТП, ДАІ
  21:28 19.05.2015
  відповідь:

  Доброго дня, Романе!
  Для надання відповіді на Ваше запитання Вам слід зателефонувати за номером 0442286369, оскільки Ваше питання потребує уточнення!


  Тетяна Олексіївна
  Доброго дня! В минулому році при переоформленні авто по генеральному дорученні на себе нам видали тимчасовий техпаспорт на автомобіль терміном на 1 рік, мотивуючи це тим. що відсутні бланки постійних пластикових. Оплату за переоформлення провели в сумі 2800 грн. На разі закінчується термін дії тимчасового техпаспорту. Коли звернулись в МРЕВ видати постійний техпаспорт, нам повідомили, що потрібно сплатити додатково ще близько 300 грн. за бланк постійного пластикового техпаспорта. Чи правомірні дії працівників МРЕВ і чи входить вартіс! ть пластикового техпаспорта в суму сплати за переоформлення авто? В минулому році при переофоомленні нам не було проінформовано, що потрібно буде робити ще якісь додаткові проплати. З повагою.
  ДТП, ДАІ
  14:08 07.05.2015
  відповідь:

  Доброго дня, Тетяно!
  Все залежить від того, за які послуги Ви вже оплачували кошти та чи зазначено про оплату за бланк техпаспорту в попередньому чеку(квитанції).
  За більш детальною консультацією телефонуйте до нас за номером 0442286369.
  Будемо раді допомогти!


  Мыкыта
  Добрий день.
  Мене цікавить таке питання, мій знайомій переплутав гаманці, взяв моє посвідчення, його зупинили працівники ДАІ, він відмовився від проходження мед. тестів, на мої документи склали протокол і вилучили документи чи можу я у суді довести, що не я кермував транспортним засобом і взагалі не був присутній.
  Дякую за допомогу
  ДТП, ДАІ
  16:21 21.04.2015
  відповідь:

  Доброго дня, Микито!
  Все залежить від того як Ви це будете доводити та наявності у Вас доказів і свідків.
  Телефонуйте до нас за номером 0442286369 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
  Будемо раді допомогти!


  Сергій
  Доброго ранку. В мене є один штраф с.122 ч.1 (админ. кодексу) порушення правил при повороті. Вчора мені виписали повторно штраф і сказали іти оплатити його. А знайомі мені кажуть, що повторне накладення штрафу тільки через рішенні суду. І я думаю що робити. Працівники ДАІ на місці сказали, що в суд іти не треба
  ДТП, ДАІ
  11:03 09.04.2015
  відповідь:

  Доброго дня, Сергію!
  Все залежить від ситуації. Щоб надати Вам правильну відповідь необхідно з"ясувати деталі.
  Телефонуйте до нас за номером 0442286369 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
  Будемо раді допомогти!


  сторінка Попередня 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 15 Наступна