Архів консультацій

    ДТП, ДАІ


    Аліна
    добрый вечер, виновник дтп застрахован , я потерпевшая, страховая не платежеспособна, (суда еще не было),могу ли я подать иск на виновника, так как поданое мною заявление через почту в страховую никто не забрал на почте и не собирается, или как лучше поступить? ждать те 30 дней и заявится в суде как кредитор (при банкротстве)? или можно отсчитать 90 дней с момента направления моего заявления в страховую, и подать в суд на страховую, так как они не дали ответ на мое заявление на выплату ?? спасибо
    ДТП, ДАІ
    18:09 08.09.2015
    відповідь:

    Здравствуйте, Алина!
    Исходя из Вашего запроса, вам необходимо обращаться в суд. Первым делом нужно уведомить страховую ценным письмом с описью, с уведомлением. По возможности обратиться лично к страховой с пакетом документов.
    Для более подробной информации, звоните нам по телефону 0442286369.


    Віталій
    Доброго дня! ДТП сталось 16 серпня, на місці було складено протокол, де вказано винну особу. Мені, як потерпілій стороні для отримання страхової виплати потрібне рішення суду. На даний час (07.09.2015) протокол ще не передано в суд. Чи встановлено терміни передачі протоколу в суд працівниками ДАІ?
    ДТП, ДАІ
    18:52 07.09.2015
    відповідь:

    Доброго дня, Віталій!
    Працівник ДАІ має надіслати до суду протокол про адміністративне правопорушення протягом 5 днів до суду, відповідно до пункту 6.4 Наказу Міністерства внутрішніх справ України від 26.02.2009 N 77 "Про затвердження Інструкції з оформлення працівниками Державтоінспекції МВС матеріалів про адміністративні порушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху".


    Ігор
    Добрий день!
    Мені повідомили про те, що я скоів ДТП та покинув місце ДТП. Без мене склали протокол і є свідки. У протоколі вказали, що я рухався на червоне світло світофору і у мене врізався автомобіль. У потерпілого немає тілесних пошкоджень, а пошкодження автомобіля знпчні капот, бампер, фари. Цю інформацію мені повідомили через якоби два місяці після скоєння ДТП. На моєму автомобілі ніяких пошкоджень нмає, якщо розцінювати згідно із отриманоі інформаціі про пошкодження іншого авто, то на моєму мало бути теж явно видні пошкодження, фото і відео докази відсутні. У мене службовий автомобіль. Що робити в такому випадку?
    Дякую!
    ДТП, ДАІ
    21:44 04.09.2015
    відповідь:

    Доброго дня, Ігоре!
    Для надання консультації по Вашому запитанню, необхідно знайомитись із документами.
    Практика вирішення таких спорів є.
    Попередній запис за телефоном 0442286369.
    Будемо раді допомогти!


    Юрій
    Добрий день! Страхова компанія винуватця ДТП не хоче відшкодовувати вартість покраски заднього крила та заднього бамперу які були пошкоджені під час ДТП, мотивуючи тим, що вони мали пошкодження до аварії. Пошкодження дійсно були але не значні: на задньому крилі це скол ЛКП розміром 2мм на 2 мм. на бампері дві подряпини ЛКП розмірами приблизно 4 см на 3мм.Пошкоджено було тільки ЛКП,без порушення кострукції. Чи має право страхова виключити з вартості ремонтних робіт вартість покраски крила та всього бамперу який підлягає заміні?
    ДТП, ДАІ
    10:12 26.08.2015
    відповідь:

    Доброго дня, Юрію!
    Для надання відповіді на зазначене питання нам необхідно ознайомитися із документами.
    Телефонуйте до нас за номером 0442286369 і наш спеціаліст Вас прокосультує.
    Будемо раді допомогти!


    Сніжана
    Здрастуйте. Нещодавно мій зять сів пяний за руль (ніколи такого до цього не було), по дорозі стукнув іншу машину. Усі відшкоування (ремонт) здійснив, потерпівший заяву не писав. Скоро суд, працівник ДАІ копію протоколу не дав (можливо тому що був напідпитку), і протокол теж зять не підписував (свідком складання і "непідписування" протоколу була його дружина). Через кілька днів суд, виклику покищо не було, але в ДАІ сказали, що 25 серпня. Поясніть, будь ласка, чи можна отримати копію протоколу (за яким законом), оскільки невідомо, що записав інспектор ДАІ? Які види покарань і в якій сумі в даній ситуації понесе водій? Чи варто писати скаргу, якщо копію протоколу не нададуть?
    ДТП, ДАІ
    11:35 17.08.2015
    відповідь:

    Доброго дня, Сніжано!
    Відповідно до ст. 254 Кодексу про адміністративні правопорушення України, протокол про адміністративне правопорушення, у разі його оформлення, складається у двох екземплярах, один з яких під розписку вручається особі, яка притягається до адміністративної відповідальності.
    Тому ви можете звернутися із відповідною скаргою до працівників ДАІ.
    Також із матеріалами адміністративної справи Ви можете ознайомитися в суді, написавши відповідне клопотання.
    Якщо виникне потреба у юридичній підтримці - телефонуйте до нас за номером 0442286369 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
    Будемо раді допомогти!


    олександра
    чому страхова компанія відмовляється застрахувати колісний трактор! Мотивують це тим, що не обовязково страхувати трактори.
    ДТП, ДАІ
    20:32 15.08.2015
    відповідь:

    Доброго дня, Олександре!
    Відповідно до Закону України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів" наземні транспортні засоби (далі - транспортні засоби) - це пристрої, призначені для перевезення людей та/або вантажу, а також встановленого на ньому спеціального обладнання чи механізмів, які підлягають державній реєстрації та обліку у відповідних підрозділах Міністерства внутрішніх справ України (далі - відповідні підрозділи МВС України) та/або допущені до дорожнього руху, а також ввезені на митну територію України для тимчасового користування, зареєстровані в інших країнах.

    У цьому Законі не вважається транспортним засобом пристрій, який підпадає під ознаки, зазначені у цьому пункті, але щодо якого не встановлено коригуючий коефіцієнт залежно від типу транспортного засобу.

    Слід зазначити, що трактори, самохідні шасі, самохідні сільськогосподарські, дорожньо-будівельні і меліоративні машини, сільськогосподарська техніка, інші механізми підлягають відомчій (а не державній) реєстрації в державних інспекціях сільського господарства в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, районах (а не підрозділах МВС України) згідно ст.34 Закону України "Про дорожній рух" та Порядку відомчої реєстрації та зняття з обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів.

    Таким чином, наявність поліса обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності в осіб, які керують тракторами, самохідними шасі, самохідними сільськогосподарськими, дорожньо-будівельними і меліоративними машинами, сільськогосподарською технікою, іншими механізмами, не є обов'язковою.

    Якщо виникне потреба у юридичній підтримці - телефонуйте до нас за номером 0442286369 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
    Будемо раді допомогти!


    Слава
    Працiвники ДАI мають право скласти протокол без свiдкiв? I через скiльки днiв надходить штраф?
    ДТП, ДАІ
    14:00 01.08.2015
    відповідь:

    Доброго дня, Слава!
    Відповідно до ст. 256 Кодексу про адміністратині правопорушення України, у протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються:
    дата і місце його складення, посада, прізвище, ім'я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності (у разі її виявлення); місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний
    акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності; інші відомості, необхідні для вирішення справи. Якщо правопорушенням
    заподіяно матеріальну шкоду, про це також зазначається в протоколі.

    Протокол підписується особою, яка його склала, і особою, яка притягається до адміністративної відповідальності; при наявності свідків і потерпілих протокол може бути підписано також і цими особами.
    У разі відмови особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, від підписання протоколу, в ньому робиться запис про це. Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, має право подати пояснення і зауваження щодо
    змісту протоколу, які додаються до протоколу, а також викласти мотиви свого відмовлення від його підписання.
    При складенні протоколу особі, яка притягається до адміністративної відповідальності, роз'яснюються його права і обов'язки, передбачені статтею 268 цього Кодексу, про що робиться відмітка у протоколі.
    Якщо виникнуть додаткові запитання телефонуйте до нас за номером 0442286369 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
    Будемо рада допомогти!


    Артем
    (Уточнюю:) Скажіть, будь- ласка, що робити, якщо на прицепі немає номера шасі? Але є техпаспорт та номер шассі у техпаспорті, а також зазначено у техпаспорті, що причеп перероблений. Бо зупиняли працівники ДАІ, сказали що якщо не буде номера заберуть на штрафплощадку
    ДТП, ДАІ
    14:28 30.07.2015
    відповідь:

    Доброго дня, Артеме!
    Відповідно до п. 32.2 Закону України "Про дорожній рух", забороняється, у тому числі в умовах спеціалізованих підприємств, які займаються ремонтом і технічним обслуговуванням транспортних засобів, внесення змін в ідентифікаційні номери і номерні таблички кузова чи шасі (рами), двигуна транспортного засобу, а також їх знищення (перенесення, закріплення, відновлення тощо) без попереднього узгодження з Державтоінспекцією.


    Слава
    Вони подали сигнал,прийняти вправо i зупинитись,я так зрозумiв для провiрки документiв. На який я вiдреагував втечею. Отакий проступок. Що менi загрожує?
    ДТП, ДАІ
    17:32 29.07.2015
    відповідь:

    Доброго дня, Слава!
    Все залежить від того, чи ваш вчинок був якось зафіксовано та що записано в протоколі (якщо такий є).
    Якщо виникне потреба у юридичній підтримці - телефонуйте до нас за номером 0442286369.
    Будемо раді допомогти!


    Олександр
    Доброго вечора. Підскажіть будь ласка, чи дозволяється подорожувати на авто, якщо на задньому сидінні будуть знаходитись двоє дорослих та троє дітей, двоє з яких, сидітимуть на руках у батьків (будуть пристебнуті одним паском)? Дякую.
    ДТП, ДАІ
    22:01 26.07.2015
    відповідь:

    Доброго дня, Олександре!
    Відповідно до правил Дорожного руху, забороняється перевозити дітей, зріст яких менше 145 см або тих, що не досягли 12-річного віку, - у транспортних засобах, обладнаних ременями безпеки, без використання спеціальних засобів, що дають змогу пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки, передбачених конструкцією цього транспортного засобу; на передньому сидінні легкового автомобіля - без використання зазначених спеціальних засобів; на задньому сидінні мотоцикла та мопеда.
    За більш детальною інформацією телефонуйте до нас за номером 0442286369 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
    Будемо раді допомогти!


    сторінка Попередня 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 15 Наступна