Архів консультацій

  ДТП, ДАІ


  Руслан
  чи потрібно в Україні включати поворотник якщо головна дорога змінює напрямок. Наприклад, їду прямо і головна дорога пішла праворуч, а другорядна прямо, а я не змінюю руху, їду по головній.
  Дякую
  ДТП, ДАІ
  17:49 25.12.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Руслане!
  Відповідно до п. 9.2 Правил дорожнього руху, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України водій повинен подавати сигнали світловими покажчиками повороту відповідного напрямку: перед початком руху і зупинкою; перед перестроюванням, поворотом або розворотом.
  За більш детальною інформацією, телефонуйте до нас за номером 0442286369. Будемо раді допомогти!


  вася
  пройшло два місяця після дтп я як сторона пострадавша не можу забрати автомобіль із штрафплощадки і невідомо коли буде суд підзкажіть будь ласка що робити.
  ДТП, ДАІ
  00:38 22.12.2016
  відповідь:

  Добрий день, Василь!
  Відповідно до п. 10 Порядку тимчасового затримання та зберігання транспортних засобів на спеціальних майданчиках і стоянках, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 17 грудня 2008 р. № 1102, транспортний засіб може бути тимчасово затриманий на строк до вирішення справи про адміністративне правопорушення, але не більш як на три дні з дати такого затримання. Строк затримання транспортного засобу обчислюється з моменту винесення постанови у справі про адміністративне правопорушення, складення протоколу про адміністративне правопорушення або акта огляду та тимчасового затримання транспортного засобу, а строк зберігання - з моменту доставлення транспортного засобу на спеціальний майданчик чи стоянку.
  Згідно з п. 12 вказаного Порядку повернення тимчасово затриманого транспортного засобу здійснюється за письмовим зверненням його водія, власника (співвласника) за умови оплати ним витрат, пов'язаних з транспортуванням та зберіганням такого транспортного засобу.
  Варто знати, що штрафмайданчики не можуть встановлювати розміри оплати на власний розсуд. Цей розмір встановлений спільним наказом МВС, Мінфіну та Мінекономіки. Переглянути його Ви можете за посиланням: http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z1887-13/paran15#n15 .
  Якщо автомобіль є речовим доказом у кримінальній справі, то зазначений порядок не діє. Як правило, зберігаються речові докази до тих пір, поки вирок суду не набере законної сили або справа не буде закрита (ст. 374 КПК України).
  Відповідно до ч. 1 ст. 100 КПК України речовий доказ, який був наданий стороні кримінального провадження або нею вилучений, повинен бути якнайшвидше повернутий володільцю.
  Для з’ясування питання щодо можливості повернення авто треба з заявою звернутися до управління поліції, в провадженні якого знаходиться (знаходилася) справа щодо дорожньої пригоди.
  За більш детальною інформацією, телефонуйте до нас за номером 0442286369. Будемо раді допомогти!


  паша
  доброго дня! підскажіть будьласка як забрати автомобіль із штрафмайданчику після дтп! в якому я не винуватий і заяви у поліції від постраждалої немає!а машину тримають і требують експерта що робити! дякую паша!
  ДТП, ДАІ
  13:40 17.12.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Павло!

  Для надання детальної відповіді на Ваше запитання – необхідні уточнення. Зокрема: чи відкрите кримінальне провадження за наслідками цього ДТП; на яких підставах вказаний автомобіль було вилучено та передано на штраф майданчику; який процесуальний статус цього автомобіля та інше.

  Є декілька варіантів вирішення даної проблеми. Однак для надання такого роду консультацій нам необхідно ознайомитись із документами. Наші кваліфіковані спеціалісти, при необхідності, допоможуть розібратися у подібних ситуаціях.

  Звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф.74 або за телефоном 0442286369. Будемо раді допомогти!


  Сергей
  Здравствуйте. Такой вопрос, моя мама гражданинка Швеции, проживает там же и хочет приехать ко мне на Украину, на авто зарегестрированным в Швеции. Я живу на Украине, гражданин Украины и имею Украинские права. Она хочет оставить мне, свое авто в пользование примерно на 5-6 месяцев, оставив с ним техпаспорт и страховку. Могу ли я на нем ездить в Украине и не будет ли проблем при проверке документов органами ДАИ? Заранее спасибо!
  ДТП, ДАІ
  18:56 07.12.2016
  відповідь:

  Доброго дня Сергію!
  Ваша мама, як нерезидент, може тимчасово ввезти на митну територію України транспортний засіб особистого користування на строк до одного року. У такому випадку вона звільняється від сплати митних платежів передбачених для імопрту авто. В той же час, для Вас, як для громадянина-резидента, таких пільг немає.
  Використання ж громадянином України транспортного засобу, який був завезений на територію України громадянином-нерезидентом на пільгових умовах, являє собою використання товарів, стосовно яких надано пільги щодо сплати митних платежів, в інших цілях, ніж ті, я зв'язку з якими було надано такі пільги. Такі дії тягнуть за собою відповідальність у розмірі 300 % від несплаченої суми митних платежів.

  За більш детальною інформацією телефонуйте за номером 0442286369. Будемо раді допомогти!


  Олександр
  Підкажіть, будь ласка, на протязі якого терміну потрібно поставити НОВИЙ (купленний в салоні) автомобіль на облік в МРЕВ ??
  ДТП, ДАІ
  15:09 30.11.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Олександре!
  Транспортний засіб потрібно зареєструвати протягом десяти днів після придбання. Строк державної реєстрації може бути продовжено у випадку подання документів, що підтверджують відсутність можливості своєчасної реєстрації (наприклад хвороба).
  В разі виникнення додаткових питань – звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф.74 або за телефоном 0442286369. Будемо раді допомогти!


  Руслан
  Доброго дня!
  Підкажіть, будь ласка, на основі якого законодавчого акту чи постанови я можу вимагати повернення мені демонтованих запчастин з машини постраждалого, яку було відремонтовано за мої кошти?
  ДТП відбулась у травні 2015. Винуватцем її був я. Основну частину на ремонт покривала страхова, те що не вистачало покривав особисто. Але хотілось би компенсувати свої витрати принаймні тими запчастинами, які було демонтовано.

  Дякую!
  Руслан
  ДТП, ДАІ
  17:13 16.11.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Руслан!
  Главою 83 Цивільного кодексу України регулюється питання набуття та збереження майна без достатньої правової підстави.
  За правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!


  Андрій
  Добрий день.Підкажіть будь-ласка ,що робиться в такому випадку.Купив я машину,переєєстрував я на себе ,в т цей момент перевіряли чи крадена було все нормально,поїздив я півтора року ставлю газову установку ,переоформлюю в МРЕО НА ГАЗОВУ УСТАНОВКУ,і мені кажут ,що машина в угноні і забирают на штрафплощадку,документи всі в мене є,після довгих півтора років судонини мені кажуть я суд виграю ,можу забрати машину,но там вже за півтора року накапало за стоянку машини дохера,скажіть будь-ласка моєї ж вини небуло ,як я маю забрати машину?Сплачувати це зберігання за півтора року чи є якиєсь закон на якого можна зводитись щоб забрати машину неоплачуватиза зберігання.Дякую
  ДТП, ДАІ
  11:45 10.11.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Андрію!
  Якщо ми правильно зрозуміли із описаної Вами ситуації, наразі Ви оскаржуєте затримання і зберігання Вашого транспортного засобу на штрафмайданчику. У випадку прийняття рішення на Вашу користь Ви не маєте сплачувати витрати за перебування там Вашого автомобіля. Якщо зараз ще триває судовий процес по визнанню незаконним затримання авто, Вам варто збільшити свої вимоги – просити суд повернути ваше авто, що незаконно затримано.
  Штрафмайданчик повинен повернути Вам автомобіль відповідно до статті 1212 ЦКУ, так як він утримує його безпідставно.
  Окрім того, штрафмайданчики не можуть встановлювати розміри оплати на власний розсуд. Цей розмір встановлений спільним наказом МВС, Мінфіну та Мінекономіки. Переглянути його Ви можете за посиланням: http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z1887-13/paran15#n15 .
  На підставі ЗУ «Про порядок відшкодування шкоди, завданої громадянинові незаконними діями органів, що здійснюють оперативно-розшукову діяльність, органів досудового розслідування, прокуратури і суду» Ви можете також звернутись із позовом про відшкодування моральної шкоди, завданої Вам неможливістю користування Вашим авто та безпідставною судовою тяганиною.
  Для більш вичерпної відповіді нам необхідно більш детально ознайомитись з обставинами Вашої справи. Телефонуйте до нас за номером 0442286369. При зверненні просимо Вас посилатись на цю консультацію. Будемо раді допомогти!


  Андрій
  якщо виникла дтп на навчальній машині хто винуватий інструктор чи водій якого навчають?
  ДТП, ДАІ
  09:59 27.10.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Андрій!
  За ДТП повністю відповідає автошкола, яка надає відповідну оплачувану послугу. Автомобілі, які знаходяться у власності автошколи підлягають страхуванню, в разі ДТП страхова компанія покриває збитки. Проте, якщо договір підписаний на надання індивідуальних послуг, то відповідальність за ДТП покладається на замовника.
  За більш детальною інформацією, телефонуйте до нас за номером 0442286369. Будемо раді допомогти!


  Сергей
  Здравствуйте!
  Прошу проконсультировать по такому вопросу:
  Мой автомобиль стоял припаркованный под домом. То есть, закрыт, поставлен на сигнализацию, меня в авто не было. Другое ТС при маневрировании зацепило моё авто и уехало. Вызвал наряд Патрульной полиции. При составлении Акта ДТП потребовали мой страховой полис. Корешок на лобовом стекле с информацией их не устроил. Темное время суток, я в стрессе, оригинал полиса найти не смог. Выписали Постанову по ст. 126 на 425 грн. В постанове я сделал отметку, что не согласен, полис есть, предоставлю завтра.

  Утром полис нашел: есть полис, есть квитанция об оплате полиса, есть справка из СК о том, что я действительно имею действующую страховку.

  Вопрос: имею ли я шансы опротестовать Постанову и каким образом?

  Спасибо!
  ДТП, ДАІ
  14:19 06.10.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Сергію!
  Так, Ви можете оскаржити постанову в судовому порядку. Для цього Вам необхідно звернутися із відповідною скаргою до районного суду. За більш детальною інформацією телефонуйте нашим спеціалістам за номером 0442286369.
  Будемо раді допомогти!


  Світлана
  Доброго дня.
  Чи є можливість в 2016 році скласти іспит на водійське посвідчення екстерном?
  ДТП, ДАІ
  15:46 05.10.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Світлано!
  Для надання відповіда на Ваше запитання нам необхідно уточнити обставини справи.
  Телефонуйте нашим спеціалістам за номером 0442286369.
  Будемо раді допомогти!


  сторінка Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 15 Наступна