Архів консультацій

  ДТП, ДАІ


  Олексій
  Доброго дня.
  Я скоїв незначне ДТП на службовому автомобілі компанії (при парковці зачепив сусіднє авто). Питання: які документи я, як винуватець ДТП маю протягом 3 днів надати в страхову компанію (копії чи оригінали, завірені чи ні, авто належить компанії).
  ДЯКУЮ.
  ДТП, ДАІ
  09:50 16.05.2017
  відповідь:

  Доброго дня Олексій!
  Рекомендуємо Вам ознайомитися зі статтею 33 (зокрема, пунктом 33.1.4) ЗУ "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів", страховим полісом та поспілкуватись з представниками страхової компанії.


  Назар
  Доброго дня.
  На мене написали постанову за перетин суцільної лінії, при тому доказів на місці складання постанови не було. Постанову я підписав і ніяких інших записів що я з постановою не згідний не робив. В мене є варянти оскаржити дану постанову?
  ДТП, ДАІ
  16:53 03.05.2017
  відповідь:

  Доброго дня, Назаре!
  Для надання відповіді на Ваше питання необхідні уточнення. Звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф.74 або за телефоном 0442286369. Будемо раді допомогти!


  Павло
  Доброго дня.
  Три дні тому мав неприємність потрапити у ДТП - в мій автомобіль ззаду в'їхав мікроавтобус, внаслідок чого вже я врізався у вантажівку. Ніхто з людей на щастя не постраждав. Поліція склала окремо два протоколи, один на мене, другий на водія мікроавтобуса, обидва за не дотримання дистанції, ст. 124 КУпАП. Вилучили посвідчення водія і видали тимчасовий дозвіл. Поліція трактує так ніби я самостійно вдарив вантажівку, а вже потім окремо мене вдарив мікроавтобус. Але найголовніше те, що я працюю водієм в Польщі, і мені через місяць потрібно виїжджати на роботу. Виникає питання чи можна з тимчасовим дозволом їздити за кордоном, а якщо ні то як повернути посвідчення раніше ніж через 3 місяці, бо суди, роблю висновок, можуть бути і довше.
  Схиляюсь до думки що швидше буде визнати себе винним, заплатити штраф і так повернути посвідчення.
  Прошу підкажіть, що робити в такій ситуації, бо втрачати роботу не хочеться.
  Щиро дякую.
  ДТП, ДАІ
  21:39 26.04.2017
  відповідь:

  Доброго дня, Павло!
  Тимчасовий дозвіл на право керування транспортним засобом, який видають поліцейські до винесення судом постанови у справі про адміністративне правопорушення, на території Польщі не матиме юридичної сили і відповідно не буде вважатись посвідченням водія на право керування транспортним засобом.
  Для надання грунтовної відповіді на Ваше питання – необхідні уточнення. Звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф.74 або за телефоном 0442286369. Будемо раді допомогти!


  Олексій
  Зупинила поліліція тата вимагала мене пройти огляд на стан наркологічного та алкогольного сп'яніня. Я в протоколі зазначив : відмовляюся від огляду на стан сп'яніння згідно статті 28 Конституції України. Які можуть бути наслідки відмови , та чи можливо виграти судову справу на підставі статті 28 Конституції України. Буду дуже Вам вдячний.
  ДТП, ДАІ
  15:53 23.03.2017
  відповідь:

  Добрий день, Олексій!
  Відповідно до положень ст. 130 КУпАП відмова особи, яка керує ТЗ від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції - є адміністративним правопорушенням, та тягне за собою накладення штрафу на водіїв у розмірі шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік і на інших осіб - накладення штрафу в розмірі шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
  Статтею 28 Конституції України, передбачено, що жодна людина без її вільної згоди не може бути піддана медичним, науковим чи іншим дослідам.
  Тобто, ст. 28 КУ не передбачено, що особа має право відмовитися від проходження огляду. В цей же час, якщо посилатися на те, що від медичного огляду не ухилявся, а відмовлявся, реалізовуючи своє право, прямо надане ч. 3 ст. 28 Конституцій України, то в даному випадку потрібно доводити, що огляд підпадає під визначення дослідів.
  Однак, самого посилання на ст. 28 КУ буде не достатньо для того щоб виграти справу. Зокрема, потрібно доводити відсутність будь-яких доказів, які підтверджують вчинення адміністративного правопорушення.
  Статтею 251 КУпАП передбачено, що доказами в справі про адміністративне правопорушення, є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності потерпілих, свідків висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, у тому числі тими, що використовуються особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, або свідками, а також працюючими в автоматичному режимі, чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, у тому числі тими, що використовуються особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, або свідками, а також працюючими в автоматичному режимі, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, протоколом про вилучення речей і документів, а також іншими документами.
  Звертаємо увагу, що якщо водій ухилявся від огляду, то відповідно його дії та ознаки сп'яніння повинні бути зафіксовані в протоколі про адміністративне правопорушення, складеному у присутності двох свідків, що є підставою для притягнення порушника до адміністративної відповідальності.
  Процедура проведення огляду водіїв транспортних засобів на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння визначена Інструкцією про порядок виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, затвердженою Наказом Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства охорони здоров’я України 09.11.2015 № 1452/735 (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1413-15). Огляду на стан сп’яніння підлягають водії транспортних засобів, щодо яких у поліцейського є підстави вважати, що вони перебувають у стані сп’яніння згідно з ознаками такого стану (визначені в даній Інструкції).
  Відповідно до п. 7 Інструкції у разі відмови водія транспортного засобу від проходження огляду на стан сп’яніння на місці зупинки транспортного засобу або його незгоди з результатами огляду, проведеного поліцейським, такий огляд проводиться в найближчому закладі охорони здоров’я, якому надано право на його проведення відповідно до статті 266 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
  Питання про притягнення особи до адміністративної відповідальності за ст. 130 КУпАП в будь-якому випадку покладається виключно на суд.
  Відповідно до ч.2 ст.38 КпАП України, якщо справи про адміністративні правопорушення підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, в іншому випадку справа підлягає закриттю.
  Лише ознайомившись з матеріалами Вашої справи більш детально, наші адвокати зможуть виявити, чи дотримались положень законодавства працівники поліції при оформленні адміністративного правопорушення, встановити, які обставини можуть стати на Вашу користь, порадити як ефективно відстояти свої права.
  За правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!


  Виталий
  Добрый день на меня виписали постанову 22.03.17 по ст 122 ч. 1 купапу , сегодня прочитал что эту статью отменили в 2008 году . Могу ли я обжалувать постанову?
  ДТП, ДАІ
  14:40 23.03.2017
  відповідь:

  Добрий день, Віталій!
  Кодекс України про адміністративні правопорушення містить ч. 1 ст. 122 ( Ви можете перевірити за посиланням http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/80731-10/paran987#n987). Якщо Ви вважаєте, що до Вас застосували нечинну редакцію КУпАП з розміром штрафу, що не підлягає застосуванню, Ви может оскаржити постанову органу національної поліції до районного суду протягом 10 днів з дня вручення Вам такої постанови (ст. 288, 289 КУпАП).
  За правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!


  Олексій
  Відмовився від огляду на стан сп'яніння згідно статті 28 Конституції України . Чи можуть мене позбавити водійського посвідчення ?
  ДТП, ДАІ
  01:15 22.03.2017
  відповідь:

  Доброго дня, Олексію!
  Питання позбавлення водійських прав вирішується судом та основі матеріалів справи про адміністративне правопорушення. При цьому враховується не лише відмова від огляду на стан сп’яніння.
  За правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!


  Дмитро
  Доброго дня.
  Діло було так. Їхавши по трасі Київ-Чоп почав виконувати обгін на переривчастій лінії. Мене зупинили працівники поліції, і звинуватили у невиконанні вимог знаку 3,25 а саме "обгін заборонено", АЛЕ я немав можливості побачити цей знак, так як в цей момен обганяв вантажівку. Після декількох хвилин розмови один з працівниців поліції погодився з мною, а інший попри все це виписав штраф.
  Підкажіть як правильно оскаржити постанову поліції в суді.
  ДТП, ДАІ
  15:32 01.03.2017
  відповідь:

  Доброго дня, Дмитре!
  Постанову про притягнення до адміністративної відповідальності можна оскаржити, згідно ст.289 КУпАП, протягом 10 днів з моменту винесення постанови. В заяві необхідно зазначити обґрунтування Ваших вимог. Заява подається до районного, районного у місті, міського чи міськрайонного суду.
  Для надання детальної відповіді на Ваше питання – необхідні уточнення. Звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф.74 або за телефоном 0442286369. Будемо раді допомогти!


  Євгеній
  Доброго дня. У мене наступна проблема. Я мав заплатити штраф ДАІ за порушення ПДР. Постанова була виписана і вручена 24.01.2017, а я проплатив її з запізненням на один день 08.02.2017, чого мені очікувати? І чи можна якимось чином уникнути неприємностей? Читав що можуть накласти штраф у подвійному розмірі за несвоєчасну оплату.
  ДТП, ДАІ
  14:33 08.02.2017
  відповідь:

  Доброго дня, Євгенію!
  Подвійний розмір штрафу стягується лише у порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення.
  В разі виникнення додаткових питань – звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф.74 або за телефоном 0442286369. Будемо раді допомогти!


  Коля
  Добрий вечір, У моєї сімї є старий форд 90років, ця машина мого діда якого уже давно немає в живих, машина стоїть в гаражі більше 8 років, за неї налогі не платились увесь цей час і не знаю чи є на ній штрафи, приблизно скільки обійдеться заплатити в ДАІ за неї, щоб офорими її на мене і мона було їздити?
  ДТП, ДАІ
  19:45 04.02.2017
  відповідь:

  Доброго дня, Миколо!
  Для відповіді на Ваше запитання рекомендуємо звертатися до територіальних сервісних центрів МВС України.
  За більш детальною інформацією телефонуйте до нас за номером 0442286369.
  Будемо раді допомогти!


  Василь
  Добрий вечір я купив авто у техпаспорті вказано чо номир вварено кустарно а базі даних невказано чи можу я поставити авто на себе
  ДТП, ДАІ
  19:06 21.01.2017
  відповідь:

  Доброго дня, Василю!
  Пунктом 15 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів» встановлено, що державна реєстрація (перереєстрація), зняття з обліку транспортних засобів, крім випадків вибракування їх у цілому, без ідентифікаційного номера або із знищеними, пошкодженими чи підробленими ідентифікаційними номерами складових частин (кузова, шасі, рами) не допускається. Також, не допускається державна реєстрація (перереєстрація), зняття з обліку транспортних засобів номери двигунів яких мають ознаки навмисного знищення або підробки.
  Однак, враховуючи те, що у технічному паспорті транспортного засобу є відповідна відмітка причин для відмови у реєстрації не виникає.
  За більш детальною інформацією телефонуйте до нас за номером 0442286369.
  Будемо раді допомогти!


  сторінка Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 15 Наступна