Архів консультацій

  ДТП, ДАІ


  Наташа
  добрий день , мене зупинив інспектор Даї і почав вимагати ТО , у мене автомобіль Lt 35 (2006),категорія В, у роботі не використовується , чи потрібен мені ТО?
  ДТП, ДАІ
  12:03 05.01.2014
  відповідь:

  Доброго дня, Наташо!
  Чинним законодавством передбачено виключний перелік запитань, які інспектогр ДАІ може задати при зупинці автомобіля.
  Дане питання не входить до цього переліку.


  Роман
  Добрый день.Произошло дтп,я водитель фольксвагена,двигаясь по улице с односторонним движение проехал поворот во двор,начал сдавать назад.Другой автомобиль в тоже время начал выезжать со двора на главную.не пропустив меня стукну меня в зад.Сегодня был суд,признали обоюдку.Не могли бы Вы разьяснить кто был прав а кто виноват.Спасибо!
  ДТП, ДАІ
  11:45 04.11.2013
  відповідь:

  Доброго дня, Романе!
  Все залежить від того - з якої сторони розглядати ситуацію.
  Для того, щоб ми могли об'єктивно могли відповісти на Ваше запитання, необхідно ознайомитися із матеріалами справи та рішенням суду. Після цього ми зможемо оговорити перспективи подачі апеляції.
  Запрошуємо Вас до нас в офіс на консультацію. Попередній запис за телефоном 044-228-63-69. Будемо раді допомогти!


  Валентина
  здравствуйте, у меня произошло ДТП. моя машина стояла, а другая давала задний ход и не заметив мою машину, зацепила мне крыло и бампер. так как это был мой сосед, милицию не вызывали, он пообещал возместить. вечером когда я пришла к нему еще раз поговорить, он сказал милиции не было, хочу плачу, а хочу нет.... могу ли я нанять эксперта и привлечь его через суд?
  ДТП, ДАІ
  19:01 14.09.2013
  відповідь:

  Доброго дня, Валентино! Є різні варіанти вирішення цієї ситуації. Все залежить від того як Ви налаштовані проти свого сусіда. Тому для обговорення різних варіантів - запрошуємо Вас до нас в офіс для консультації. Попередній запис за телефоном 044-228-63-69. Будемо раді допомогти!


  Володимир
  Доброго дня. Дайте відповідь, що мені робити при такій ситуації.
  В березні був зупинений інспектором ДАІ, котрий написав протокол про адмін правопорушення. В протоколі я дав пояснення про не згоду з даним правопорушенням. Інспектор дав копію протоколу і все. Ні ознайомлення з постановою ні її копії я не отримував на руки. Звісно, шо не міг знати, що виніс інспектор в своїй постанові (який саме штраф). Протягом наступних півтора місяця, я не отримував ніякого увідомлення ні з ДАІ ні з суду (думав, що якщо інспектор не дав копію постанови на руки, то вона буде винесена не на місці, а у відділку ДАІ чи у суді, бо в самій копії протоколу в графі - "до протоколу додається" пусто і нічого ненаписано ).
  І тут в один з днів надходить лист з Виконавчої служби про стягнення з мене штрафу в подвійній ставці (650 грн). Невже це законно. І як я можу добитися справедливості. Тим паче, що я взагалі хотів відстоювати свою правоту в непорушенні ПДР.
  ДТП, ДАІ
  16:48 21.05.2013
  відповідь:

  Доброго дня, Володимире! Вам необхідно оскаржити постанову про накладення штрафу, оскільки Вас повинні були належним чином повідомити. Можемо надати юридичну підтримку в оформленні документів та вирішенні вказаної ситуації. Звертайтесь до нас, за адресою вказаною на сайті! Будемо раді допомогти!


  Юрій
  Медична довідка що до керування транспортним засобом чи є вона
  обов"язковою???Дякую...
  ДТП, ДАІ
  13:48 04.04.2013
  відповідь:

  Шановний Юрію, так, медична довідка свідчить про придатність водія до керування транспортним засобом відповідного типу.


  Юрій
  Доброго Дня!!!У мене до вас є таке запитання я замінив права водія СССР в 12.12.2000р. чи потрібно мені зараз поновлювати???Дякую.
  ДТП, ДАІ
  13:44 04.04.2013
  відповідь:

  Доброго дня, Юрію, ні, не потрібно, Ваші права є безстроковими.


  ВОЛОДЯ
  Добрий день. 20 років працюю дальнобійником. Їхав в таксі до своєї машини і потрапив в аварію, в якій втратив ліве око(і професію) Якими мають бути мої подальші кроки. Буду вдячний за допомогу.
  ДТП, ДАІ
  17:16 23.06.2011
  відповідь:

  Для Вас головна задача довести, що ви потрапили в аварію (внаслідок якої втратили око) саме під час поїздки на роботу (ваше робоче місце – автомобіль). Після чого, Вам потрібно оформити інвалідність. Це процес складний оскільки, займає багато часу в оформленні. Правила проведення комісійних судово-медичних експертиз в бюро судово-медичної експертизи, затверджені наказом МОЗ №6 від 17.01.1995р. визначають, що працівникам, які отримали ушкодження здоров'я під час поїздки на роботу чи з роботи громадським транспортом при виконанні державних чи громадських обов'язків та при інших обставинах, не пов'язаних з виконанням трудових обов'язків, ступінь втрати працездатності у відсотках встановлюють судово-медичні експертні комісії. При відсутності органа (ока в т.ч.) враховується - ступінь компенсації втрачених функцій, здатність потерпілого виконувати в тому чи іншому ступені роботу за основною професією або роботу таку саму за кваліфікацією і оплатою, включаючи можливість виконувати роботу в звичайних чи спеціально створених умовах, за своєю професією або близькою за кваліфікацією. У тих випадках, коли наслідки ушкоджень очей призвели до інвалідності (згідно з інструкцією про визначення групп інвалідності), відсоток втрати працездатності визначається в межах 45-60%. За більш детальною консультацією Ви можете звернутися до спеціалістів нашої компанії.


  Роман
  Здравствуйте, случилось ДТП,встречный автомобиль выехал на мою полосу движения и произошло столкновение. Виновный молодой парень нигде официально не работающий, авто зарегестрировано на его матери, страховой полис есть, ждем осмотра эксперта со страховой ,авто находится на СТО, нет времени ждать выплаты страховки,предлагаю виновному оплатить ремонт самостоятельно с последующим возвратом денег при компенсации страховой, но виновен отказывается обьясняя что не может найти деньги (примерно 20-28 тыс.грн), и будем ждать выплаты страховки. Но я предприниматель и без автомобиля не могу вести бизнес так как он расположен в разных регионах. Вопрос: могу ли я наложить арест на авто виновного?, могу ли я обратится в суд о выплате мне морального и материального ущерба? ,могу ли я требовать компенсации утраченой выгоды? какие документы для этого нужны? Спасибо!
  ДТП, ДАІ
  12:41 13.06.2011
  відповідь:

  После автомобильно-дорожного происшествия, составляется Протокол ГАИ в обязательном порядке! В протоколе Вы как невиновная сторона, обязаны проконтролировать правильность заполнения протокола работниками ГАИ из места ДТП, место происшествия, обстоятельства, виновник ДТП.
  В Вашем случае если виновная сторона отказывается от срочного погашения нанесенного Вам материального ущерба, у Вас есть право подачи иска в суд о возмещении нанесенного материального и морального ущерба. Независимо от того, есть ли страховой полис или нет, у Вас есть право обращения в суд о возмещении материального и морального ущерба!

  Как правило сумма иска рассчитывается реальной сумме ущерба нанесенному Вашему автомобилю или стоимость ремонтных работ /согласно письменного заключения эксперта/, и возмещение морального ущерба 10 000-15 000 грн./срочная необходимость в автомобиле, а он поврежден, из-за неполадок с авто нарушен нормальный порядок ведения хозяйственной деятельности, что причиняет Вам как предпринимателю убыток /. Необходимо так же правильно рассчитать сумму нанесенного убытка.
  При подачи искового заявления в суд, есть возможность подать заявление и наложить арест на имущество.
  Документы: Протокол ДТП, Оценка эксперта о стоимости ремонтных работ автомобиля после дорожно-транспортного происшествия, исковое заявление, копия паспорта.

  Обращайтесь в нашу компанию, наши юристы помогут Вам правильно составить исковое заявление в суд и, получить лучшее решение!


  сторінка Попередня 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15