Архів консультацій

    ДТП, ДАІ


    Тарас
    Доброго дня. В мене запитання: чи маю я право навчатись водінню ( мені повних 17 років ) на загальних дорогах ІНДИВІДУАЛЬНО з особою більше 3-х років стажу відповідної категорії ? Навчаюсь уже 2-ий рік, маю дуже добрі навички, навчаюсь в автошколі. Що для цього потрібно?
    ДТП, ДАІ
    16:18 13.03.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Тарасе!
    Відповідно до Закону України "Про правила дорожнього руху" (ст. 24.1.-24.9), особам, котрі навчаються водінню автомобіля, повинно бути не менше 16 років, а мотоцикла чи мопеда - 14 років. Такі особи зобов'язані мати при собі документ, що засвідчує їхній вік.
    Особа, яка навчається водінню транспортного засобу, зобов'язана знати і виконувати вимоги Правил дорожнього руху.
    Початкове навчання водінню транспортного засобу повинно проводитися на закритих майданчиках, автодромах або у місцях, де відсутні інші учасники дорожнього руху.
    Навчальна їзда на дорогах дозволяється тільки в присутності спеціаліста з підготовки водіїв і за достатніх початкових навичок водіння у того, хто навчається.
    Забороняється навчання водінню транспортних засобів у житловій зоні, на дорогах для автомобілів та на автомагістралях. Перелік доріг, на яких дозволяється навчання водінню транспортних засобів, погоджується з Державтоінспекцією.


    роман
    техпаспорт розламався на дві частини.потрібна заміна?скільки вартує процедура
    ДТП, ДАІ
    13:59 12.03.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Романе!
    Вам слід звернутися до Державної автомобільної інспекції.


    Ігор
    Доброго дня! Я навчаюся в авто школі на право водіння категорія А і В в мене є мотоцикц, зареєстрований всі документи в порядку. Чи можу я на ньому їздити не маючи ще прав але навчаючись? дякую.
    ДТП, ДАІ
    11:31 07.03.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Ігоре!
    Ні, не можете.
    Оскільке, відповідно до Закону України "Про правила дорожнього руху", водій - це особа, яка керує транспортним засобом і має посвідчення водія відповідної категорії.


    Ольга
    Доброго дня! Чоловіка зупинили інспектори, попросили дихнути, потім повели до себе в машину, там він знову дихнув в трубку, нічого не показала, відпустили. Стали рушати з місця назад завернули сказали їхати в лікарню, він відмовився. Склали протокол, в таких ситуаціях не був не знав як поводитися, своїх прав. По суті все написав під диктовку і ніде не написав що не згоден. Потім сам поїхав в лікарню і зробив незалежну експертизу, яка підтвердила що він дійсно не був пяний. Підскажіть будь - ласка, які наслідки можуть бути в цій ситуації. Дякую!
    ДТП, ДАІ
    14:18 27.02.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Ольго!
    Відповідно до п.8 постанови Кабінету Міністрів України № 1103 від 17 грудня 2008 р.: "У разі відмови водія транспортного засобу від проведення огляду в закладі охорони здоров'я, уповноважена особа Державтоінспекції в присутності двох свідків складає протокол про адміністративне правопорушення, в якому зазначає ознаки сп'яніння і дії водія щодо ухилення від огляду."
    Тобто, відмова і від огляду на місці, і від проходження огляду в медустанові прирівнюється до підтвердження стану сп'яніння.
    Таким чином, Вам може надійти постанова про накладення штрафу і правдивість проведеної Вами незалежної експертизи потрібно буде доводити в суді.
    Якщо буде потрібна юридична підтримка - звертайтесь. Будемо раді допомогти!


    Катерина
    ТС оформлено на меня. Я - гражданка Украины. Мой муж - гражданин РФ. У него права РФ. Имеет ли он право управлять моим ТС при наличии тех. паспорта, своих прав, страховки? Если да, то сошлитесь, пожалуйста, на ЗУ, Постанову, Инструкцию, юридический документ который это подтверждает и статью или пункт.
    Чтобы мы знали свои права.
    Спасибо
    ДТП, ДАІ
    23:22 23.02.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Катерино! Відповідно до ст. 30 Положення затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 травня 1993 р. № 340
    "Про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами", особи, які тимчасово перебувають на території України, мають право на керування транспортними засобами за наявності міжнародного посвідчення водія або посвідчення водія іноземної держави, що відповідає вимогам Міжнародної конвенції про дорожній рух 1968 року, записи в якому виконані або продубльовані літерами латинського алфавіту.
    Посвідченням водія іноземної держави вважається також посвідчення водія з розпізнавальним знаком "SU" (СРСР), видане в республіках колишнього Союзу РСР.
    Зазначені особи під час керування транспортними засобами можуть мати українське посвідчення водія, видане в установленому цим Положенням порядку.
    Особам, які тимчасово перебувають на території України, обмін їх посвідчень водія на українське посвідчення водія, а також видача їм українських посвідчень водія замість утраченого у зв'язку з крадіжкою, стихійним лихом, іншими непередбачуваними обставинами посвідчення водія іноземної держави не проводиться.
    Посвідчення водія, що належить особі, яка переїжджає на постійне місце проживання в Україну, дійсне на території України протягом 60 днів з дати видачі органами внутрішніх справ України дозволу на постійне проживання в Україні і після цього підлягає заміні. Заміна таких посвідчень проводиться після проходження особою медичного огляду та складення теоретичного і практичного іспитів.


    Татьяна
    Здравствуйте! Имеет ли время ДТП большое значение или нет? Т. е. разброс во времени в 40 мин ?
    ДТП, ДАІ
    10:16 22.02.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Тетяно!
    Не зовсім зрозуміло сформульовано запитання. (Все залежить від того для чого Вам цей час)
    Телефонуйте нам за номером 044-228-63-69.
    Будемо раді допомогти!


    наталія
    Чи має право інспектор ДАІ вести відеозйомку правопорушення будь якою відеотехнікою, якщо фіксується не швидкість, а тільки порушення розмітки. Якими наказами та документами це регламентується?
    ДТП, ДАІ
    20:36 30.01.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Наталіє!
    Відеозйомка порушень ПДД регламентується наказом від 01.03.2010 N 33 зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 30 березня 2010 р. за N 262/17557 "Про затвердження Переліку технічних засобів, що використовуються в підрозділах Державтоінспекції МВС для виявлення та фіксування порушень правил дорожнього руху"


    Анатолій
    Доброго дня. В мене таке запитання. Відбулося дтп: моє авто при початку руху заднім ходом (на дорозі в корці), переднє авто теж рухалось заднім ходом, зіткнулось з заднім авто. Пошкоджень немає. Підкажіть, будь-ласка, хто в цій ситуації правий. дякую
    ДТП, ДАІ
    08:38 13.01.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Анатолію!
    Все залежить від матеріалів справи, фіксації ДТП та інших факторів.
    В рамках онлайн консультації не представляється можливим надати Вам відповідь на поставлене запитання.
    Запрошуємо Вас в офіс для надання консультації.
    Попередній запис за телефоном 044-228-63-69.
    Будемо раді допомогти!


    Віталій
    Доброго вечора! Питання таке: "Чи вважається авто БМВ Е21 переобладнаним після заміни капоту, крил, фар з новішої моделі БМВ Е30?. Авто БМВ Е21 1982 року після ДТП, був пошкоджений капот, крило та фари, деталі для заміни знайти не вдалося. Якщо так, то які документи для цього потрібні. Дякую за відповідь "
    ДТП, ДАІ
    22:29 12.01.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Віталію!
    Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2010 р. N 607 порядок переобладнання транспортних засобів визначає процедуру переобладнання транспортних
    засобів, призначених для експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування, що призводить до зміни повної маси та її розподілу по осях, розміщення центру ваги, типу двигуна, його ваги і потужності, колісної бази чи колісної формули, системи гальмового і рульового керування та трансмісії, зокрема для роботи на газовому моторному паливі та альтернативних видах рідкого і газового палива.
    Таким чином, якщо така заміна капоту не вплинула на зміну ваги автомобіля, та не має інших, вказаних в Постанові ознак, то це не є переобладнанням автомобіля.


    Ден
    Доброго вечора. 3 січня 2014 року зупинив інспектор ДАІ. Виписав мені штраф, вказавши дату розгляду справи 03 січня 2013 року. А у графі "дата та час скоєння правопорушення" 03.01.2014 року. У графі "відповідальність" зазначена ч 1 ст. 122 КУпАП яка втратила чинність від 01.01.2014. Чи є дані підставою для визнання протоколу недійсним?
    ДТП, ДАІ
    20:42 09.01.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Дене!
    Остання зміна в статті 122 КУпАПу від 23.02.2012 № 4438-VI.
    ч.1 ст. 122 КУпАПу (редакція від 01.01.2014 року) - перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на двадцять кілометрів на годину, порушення вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини доріг, правил перевезення вантажів, буксирування транспортних засобів, зупинки, стоянки, проїзду пішохідних переходів, ненадання переваги у русі пішоходам на нерегульованих пішохідних переходах, а так само порушення встановленої для транспортних засобів заборони рухатися тротуарами чи пішохідними доріжками, - тягнуть за собою накладення штрафу від п'ятнадцяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

    Якщо буде потрібна юридична підтримка - звертайтесь. Будемо раді допомогти!


    сторінка Попередня 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Наступна