Архів консультацій

    ДТП, ДАІ


    Євгеній
    Доброго ранку. В мене виникла незрозуміла ситуація. Хочу зареєструвати свій мопед китайського виробника. На рамі вибито сесійній номер двигуна та рами, також вказано що двигун чотирьох тактний. Ще вказано що він має двигун об'ємом 49,9 см3...але взимку проводився ремонт даного мопеду і замінювалась гільза, на котрій вже вибито об'єм двигуна 72.0 замість попередніх 49.9... Скажіть будь ласка, в реєстраційному талоні буде зазначатися що він мопед чи мотоцикл і чи взагалі, можлива його реєстрація, коли об'єм двигуна вибитий на спеціально приклепаній табличці на рамі не відповідає вибитому об'єму на гільзі.
    ДТП, ДАІ
    07:38 08.08.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Євгеній!
    Ми не можемо надати Вам відповідь щодо технічної можливості переобладнання об’єму двигуна з 49,9 см3 на 72.0 см3, однак радимо Вам звернутися до ДАІ для реєстрації транспортного засобу. У разі, якщо в ДАІ буде надано офіційну письмову відповідь щодо відмови в реєстрації, то звертайтесь до нас і наш спеціаліст Вас проконсультує!


    Петро
    Здравствуйте!После окончания автошколы я сдавал экзамены в МРЭО по месту временного проживания.Экзамен ПДД я сдал,вождение нет.Хочу сдавать экзамен по вождению в своем городе по месту постоянной регистрации.Где и каким образом отражается информация о сданном мной экзамене ПДД и какой документ подтверждающий сдачу экзамена мне нужно потребовать в МРЭО для предоставления по месту постоянной регистрации?
    ДТП, ДАІ
    22:37 07.08.2014
    відповідь:

    Здраствуйте, Петр!
    За получением указанной информации Вам нужно обратиться к МРЭО, где Вы сдавали экзамены. Если Вам откажутся предоставлять информацию, то мы проконсультируем Вас о последующих действиях.


    Олександра
    Доброго дня! прошу надати роз"яснення з приводу того, чи можливо трактор колісний класу 14кН (1.4 т.с) експлуатувати з двома причепами.Дякую!
    ДТП, ДАІ
    17:47 07.08.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Олександре!
    Відповідно до Закону України «Про правила дорожнього руху», це не заборонено, оскільки, автопоїзд – це механічний транспортний засіб, що з'єднаний з одним або кількома причепами за допомогою зчіпного пристрою. А відповідно до п. 30.3 цього Закону, при роз’ясненні установлення розпізнавальних знаків на автопоїзд, щодо колісного трактору з причепами встановлюється клас 1.4 т і вище.


    Сергій
    Доброго дня, зочу відкрити категорію А на мотоцикли, в мене вже є відкриті В, С хочу дізнатися в скільки це мені обійдеться, і що треба буде робити.
    ДТП, ДАІ
    16:34 03.08.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Сергію!
    За вказаною інформацією Вам слід звернутися до ДАІ та автошколи.
    Якщо буде потрібна юридична консультація – телефонуйте нам за номером 044-228-63-69. Будемо раді допомогти!


    Віктор
    Чи рахується причип транспортним засобом? і чи можна складати адмін протокол за порушення правил стоянки на сам причип ?
    ДТП, ДАІ
    14:15 01.08.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Вікторе!
    Відповідно до закону України «Про правила дорожнього руху», причіп – це транспортний засіб, призначений для руху тільки в з'єднанні з іншим транспортним засобом. До цього виду транспортних засобів належать також напівпричепи і причепи-розпуски.
    Що стосується адміністративного протоколу, то не виключено можливість його складання, однак потрібно знайомитись із його змістом.
    Якщо буде потрібна юридична консультація – телефонуйте нам за номером 044-228-63-69. Будемо раді допомогти!


    Петро
    Я реєстровав автомобіль на себе, буквально вчора, і у мене в техпаспорті в особливих відмітках написали таке ( ЗАБОРОНЕНО ВИКОРИСТАННЯ НА МАРШРУТІ СВ-ВО САЕ 122055 Д\Р ВІА219380 08,07,2014), що це означає? підскажіть будь-ласка!
    ДТП, ДАІ
    11:02 24.07.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Петро!
    Радимо Вам звернутися до Державної автомобільної інспекції.

    Якщо буде потреба в наданні юридичної консультації телефонуйте нам за номером 044-228-63-69.
    Будемо раді допомогти!


    Сергій
    Добрий день! Чи можу я здавати екзамен в ДАІ не за місцем прописки? Якщо так, то які документи потрібно мати при собі?
    ДТП, ДАІ
    09:59 17.07.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Сергію!
    Кабінет Міністрів України постановою від 12.06.2013 № 627 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету міністрів України» дозволив іспити, необхідні для отримання водійського посвідчення, здавати в центрах Державтоінспекції незалежно від реєстрації за місцем проживання або перебування. Для цього потрібні документи з автошколи та паспорт.
    Для більш детальної консультації телефонуйте нам за номером 044-228-63-69. Будемо раді допомогти!


    Віталій
    Доброго вечора. Чи можу я зняти з обліку автомобіль не за місцем його реєстрації?
    ДТП, ДАІ
    20:03 17.06.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Віталію!
    Так, можна!
    Відповідно до п. 24 Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок,інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, реєстрація (перереєстрація), зняття з обліку транспортних
    засобів, що належать фізичним особам, здійснюється за місцем
    звернення власника або його уповноваженої особи незалежно від
    місця реєстрації (проживання) власника.


    Олександр
    Автомобіль зареєстрований на маму, тато їздить по довіреності. А чи можу я, син, маючи усі документи, їздити цим автомобілем без присутності власника чи довіреної особи?
    ДТП, ДАІ
    13:15 30.05.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Олександре!
    Довіреність було відмінено з ухваленням Верховною Радою закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення надмірного державного регулювання у сфері автомобільних перевезень».

    Відтак, для управління чужим транспортним засобом потрібно мати лише права, техпаспорт на авто та страховку.


    Эвген
    Доброго дня!Чи може мене зупинити працівник даі на проходження тесту на алкоголь без причини?
    ДТП, ДАІ
    21:00 13.05.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Євгене!
    Працівник ДАІ повинен повідомити Вам причину зупинки.


    сторінка Попередня 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Наступна