Архів консультацій

    ДТП, ДАІ


    Сергій
    Здраствуйте! Зараз авто в ремонті. Хочу перефарбувати в два кольори.Скільки відсотків основного вказаного в техпаспорті кольору повинно залишитись? Яким документом це встановлено?
    ДТП, ДАІ
    20:34 02.10.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Сергію!
    Вам необхідно звернутися із такою заявою до Державної автомобільної інспекції, оскільки на сьогоднішній день чіткого нормативного врегулювання даного питання немає.


    Станіслав
    Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, чи можна зареєструвати автомобіль у ДАЇ, якщо він постійно перебуває за кордоном (на представництві підприємства)?
    Адже згідно з п.1.4. Наказу МВС Україні №379 "ТЗ юридичних осіб реєструються за місцезнаходженням таких осіб. Якщо стоянка ТЗ розташована за місцезнаходженням філій або представництв юридичних осіб, такі ТЗ реєструються за місцем їх стоянки.
    У свідоцтві про реєстрацію зазначається юридична особа, якій належать ТЗ, місцезнаходження такої особи та стоянки."
    ДТП, ДАІ
    10:37 29.09.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Станіславе!
    Ви вірно ссилаєтесь на п. 1.4 Інструкції про порядок здійснення підрозділами Державтоінспекції МВС державної реєстрації, перереєстрації та обліку транспортних засобів, оформлення і видачі реєстраційних документів, номерних знаків на них.
    Також Вам слід керуватися ч. 8 даної Інструкції.


    Євген
    Добрий день!Одразу до суті.

    У всіх без вийнятків міст на зупинках громадського транспорту існують торгівельні "точки". Я працюю водіем і в процесі роботи виникеє таке питання: можна заїзджати на тротуар у цих місцях за умови що для руху пішоходів є 2 метри і більше вільного місця згідно з пунктами 15.10 пункт "в" та 26.3?беручи до уваги заборону зупинки та стоянки на зупинках громадського транспорту?
    ДТП, ДАІ
    01:26 14.09.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Євгене!

    Відповідно до знаку 3.34 "Зупинку заборонено", забороняються зупинка і стоянка транспортних засобів, крім таксі, що здійснює посадку або висадку пасажирів (розвантаження чи завантаження вантажу).
    Відповідно до п. 15.8 "е" ПДР, зупинка заборонена ближче 30 м від посадкових майданчиків для зупинки маршрутних транспортних засобів, а коли їх немає - ближче 30 м від дорожнього знака такої зупинки з обох боків.

    Оскільки Ваше запитання потребує конкретизації, телефонуйте до нас за номером 044-228-63-69 і наш спеціаліст Вас проконсультує.


    Коля
    Доброго дня, у мене така ситуація я став виновником маленького дтп, я трошки царапнув і маленьку вмятина залишилась..З водієм авта я договорився на місці) без Даї. Чи зможе він якось намагися стягнути гроші через Даї? Буде відмовлятися від того шо він погодився вирішити питання на місці без працівників Даї?Можуть на мене написати шраф і змусити відшкоодувати збитки ще рас? (У мене є один свідок яки сидів в машині зі мною а в нього немає)
    ДТП, ДАІ
    15:58 10.09.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Миколо!
    В разі якщо на місце події не було викликано працівників ДАІ і немає фіксації події, то й відповідно не можуть наставати наслідки перебачені законодавством.


    Ігор
    Доброго дня, допоможіть ось в такій ситуації: Автомобіль зареєстрований на Тестя (він є учасником бойових дій воїн Афганець) і звільняється від обов’язкового страхування (цивільно-правової відповідальності), то страхувати при цьому даний автомобіль не потрібно? А користується цим автомобілем окрім нього інші особи (скажімо, зять або донька власника авто). І чи можу я, зять, маючи окрім обов’язкових документів (посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу), маючи при собі посвідчення учасника бойових дій або його копію власника автомобіля, тобто на того, на кого зареєстровано авто їздити без страховки? Якщо так то зі шліться на якусь статтю ЗУ, Постанову.
    ДТП, ДАІ
    20:46 06.09.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Ігоре!
    Відповідно до п. 13.1 ЗУ "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів", учасники бойових дій та інваліди війни, що визначені законом, інваліди I групи, які особисто керують належними їм
    транспортними засобами, а також особи, що керують транспортним
    засобом, належним інваліду I групи, у його присутності,
    звільняються від обов'язкового страхування цивільно-правової
    відповідальності на території України. Відшкодування збитків від
    дорожньо-транспортної пригоди, винуватцями якої є зазначені особи,
    проводить МТСБУ у порядку, визначеному цим Законом.

    Звертайтесь до нас за номером 044-228-63-69 і наш спеціаліст Вас проконсультує.


    Вячеслав
    На протяжении какого времени можно сдавать теоретический экзамен пдд, или сколько может быть попыток?
    ДТП, ДАІ
    16:10 03.09.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Вячеславе!
    Відповідно до п. 2.19 Інструкції про порядок приймання іспитів для отримання права керування транспортними засобами та видачі посвідчень водія (№ 74/17369), у разі нескладання іспитів повторні теоретичні і практичні іспити призначаються не раніше ніж через 5 календарних днів.

    Якщо особи, що отримують посвідчення водія вперше, не склали
    іспит із навичок керування транспортними засобами втретє, вони
    допускаються до наступного іспиту після проходження повного курсу
    підготовки керування відповідним транспортним засобом у закладі,
    що підтверджується довідкою про повторний курс підготовки
    керування транспортним засобом.

    Якщо буде потрібна юридична підтримка - звертайтесь!
    Будемо раді допомогти!


    Юра
    Автомобіль поставленний на облік в Україні у 2006 році, він код в техпаспорті і на кузові співпадає. Хотіли перевірити авто в районному відділенні ДАІ і виявилось, що його немає в базі данних. Нотаріус сказав, що це нічого страшного і авто просно введуть в базу данних, при знятті з обліку (зараз на ген. доручені). Чи дійсно могли просто загубити авто (наприклад при переносі баз) і чим це може закінчитись? Хочу перевірити в облоасному МРЕВ, як це безпечніше зробити? Дякую
    ДТП, ДАІ
    20:37 28.08.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Юрію!
    Однозначну відповідь на Ваше запитання дати не можливо, оскільки з таким питанням Вам слід звернутися до МРЕВ.
    Якщо виникне потреба у правовій допомозі - звертайтесь! Будемо раді допомогти!


    Ігор
    Доброго дня мене цікавить я хочу на бензинову машину переставити дизельний мотор чи будуть проблеми з документами?
    ДТП, ДАІ
    23:17 09.08.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Ігоре!
    Дане питання врегульоване законодавством.
    Радимо ознайомитися із Порядком переобладнання транспортних засобів затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня N 607.
    Якщо виникнуть питання - звертайтесь за телефоном 044-228-63-69.
    Будемо раді допомогти!


    Алла
    Мой муж сбил человека на переходе. У него перелом в голени без смещения. Виноваты были и водитель что поспешил и пешеход. Пешеход с другого города. Сейчас полностью на нашем обеспечении. В больницу ездим постоянно. В суд он в дальнейшем ездить не будет, с другой области. Поэтому приблизительно компенсацию, вместо страховой ему возместили мы. Нам он написал расписку, что претензий к нам иметь не будет.
    Теперь перед закрытием больничного, объявился следователь. . Просит дать снимок с переломом для экспертизы ну и Следователь может нам составить мировой договор не бесплатно конечное. Может ли пострадавший не давать снимки, увезти их с собой, и как то не доводить дело до суда.Потому что следователя как то не понять.
    ДТП, ДАІ
    21:48 09.08.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Алло!
    Cправа в тому, що до суду справу буде доводити не потерпілий, а слідчий.
    З Вашого питання не зрозуміло чи внесені відомості в Єдиний реєстр досудових розслідувань. Також важливо чи оформлявся протокол інспекторами ДАІ на місці події? Чи писав потерпілий заяву про злочин та чи давай якісь пояснення.
    Телефонуйте нам за номером 044-228-63-69 і ми Вас проконсультуємо.


    Петро

    Здравствуйте!После окончания автошколы я сдавал экзамены в МРЭО по месту временного проживания.Экзамен ПДД я сдал,вождение нет.Хочу сдавать экзамен по вождению в своем городе по месту постоянной регистрации.Где и каким образом отражается информация о сданном мной экзамене ПДД и какой документ подтверждающий сдачу экзамена мне нужно потребовать в МРЭО для предоставления по месту постоянной регистрации?
    ДТП, ДАІ
    11:09 08.08.2014
    відповідь:

    Здраствуйте, Петр!
    За получение указанной информации Вам нужно обратиться к МРЭО, где Вы сдавали экзамены. Если Вам откажутся предоставлять информацию, то мы проконсультируем Вас о последующих действиях.


    сторінка Попередня 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Наступна