Архів консультацій

    ДТП, ДАІ


    Володимир
    Доброго дня. Підкажіть будь-ласка чи можу я отримати довідку про не вилучення посвідчення водія в іншому МРЕВ , а не в місці де мені вперше видавали посвідчення?
    ДТП, ДАІ
    13:48 15.01.2015
    відповідь:

    Доброго дня, Володимире!
    На такою інформацією слід звертатися до відділення Державної автомобільної інспекції України.
    Якщо виникнуть питання правового характеру - звертайтесь до нас за номером 0442286369 і наш спеціаліст Вас проконсультує.


    Слава
    Дякую. Я так розумiю якщо мені в 16 років можна здавати та отримувати права на мотоцикл? А якщо в мене категорія ,,В" відкрита, я можу без навчання одразу скласти іспит на права категорії ,,А" ?
    ДТП, ДАІ
    17:39 30.12.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Слава!
    Відповідно до пункту 1.7, 8 Інструкції про порядок приймання іспитів для отримання права керування транспортними засобами та видачі посвідчень водія, посвідчення водія на право керування транспортними засобами, обладнаними спеціальним засобом ручного керування, видається за наявності позитивного висновку медико-соціальної експертної
    комісії закладів охорони здоров'я після закінчення закладу з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв та складання теоретичного і практичного іспитів у реєстраційно-екзаменаційному підрозділі Державтоінспекції. Центри складають звіти про екзаменаційну діяльність та видані посвідчення водія.
    Відповідно до пункту 22 Інструкції, учням, які закінчили навчання в технікумі (училищі), коледжі, професійному навчально-виховному закладі або загальноосвітній школі третього
    ступеня, а також призовникам, що залучаються Міноборони для
    навчання керування транспортними засобами, але не досягли
    встановленого віку, за якого надається право на керування
    відповідними транспортними засобами, видається свідоцтво
    встановленого зразка.
    До складання іспитів у Центрі такі особи допускаються після досягнення ними віку, передбаченого пунктом 1.5 цієї Інструкції.


    Слава
    Підскажіть на мотоцикл права видають в 16 років? І обов'язково їздити пасажирові на мотоциклі в шоломі?
    ДТП, ДАІ
    16:15 28.12.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Слава!
    Відповідно до п. "Г" ст. 2.3 Закону України "Про правила дорожнього руху", ля забезпечення безпеки дорожнього руху водій зобов'язаний: під час руху на мотоциклі і мопеді бути в застебнутому мотошоломі і не перевозити пасажирів без застебнутих мотошоломів.
    Відповідно до ст. 5.2 Закону України "Про правила дорожнього руху", пасажири, користуючись транспортним засобом, повинні: під час пересування на транспортному засобі, обладнаному ременями безпеки, бути пристебнутими, а на мотоциклі і мопеді - в застебнутому мотошоломі.
    Відповідно до ст. 2.13 Закону України "Про правила дорожнього руху", право на керування транспортними засобами особам може бути надано: мототранспортними засобами і мотоколясками (категорії А1, А) - з 16-річного віку.


    Юлія
    Доброго дня, звертаюсь на ел. пошту оскільки не змогла отримати консультацію ні в банку ні по телефону

    21.12.2014 було скоєно порушення ПДР.

    авто і водій зареєстровані в Подільському р-ні м. Києві, порушення відбулося в м. Обухів Київської області.
    Інспектор ДАІ надав 2 протоколи і 1 постанову (тобто в обох прооколах вказана 1 і та ж постанова в якій вказана загальна сума штрафу за 2 порушення). Також на постанові стоїть штамп с реквізитами на оплату (реквізити ГУ ДКСУ київської обл)

    питання:

    1. за якими реквізитами я маю оплати штраф
    - в ГУ ДКСУ Київської області (як написано в штампі на постанові) чи в ГУ ДКСУ м. Києва?
    - якщо в ГУ ДКСУ м. Києва то чи загальні вони для всього міста чи є якась порайонна розбивка?

    2. що потрібно вказати в квитанції про оплату (в штампі чітко вказано що номер протоколу, а в нас їх 2. а постанова 1 на загальну суму)?Як правильно вчинити - оплатити квитанцію з вказанням № постанови а не протоколу, чи загальну суму штрафу вказану в постанові розділити на 2 частини і оплатити 2 квитанції в кожній з яких вказати свій номер протоколу.
    Доброго дня, звертаюсь на ел. пошту оскільки не змогла отримати консультацію ні в банку ні по телефону

    21.12.2014 було скоєно порушення ПДР.

    авто і водій зареєстровані в Подільському р-ні м. Києві, порушення відбулося в м. Обухів Київської області.
    Інспектор ДАІ надав 2 протоколи і 1 постанову (тобто в обох прооколах вказана 1 і та ж постанова в якій вказана загальна сума штрафу за 2 порушення). Також на постанові стоїть штамп с реквізитами на оплату (реквізити ГУ ДКСУ київської обл)

    питання:

    1. за якими реквізитами я маю оплати штраф
    - в ГУ ДКСУ Київської області (як написано в штампі на постанові) чи в ГУ ДКСУ м. Києва?
    - якщо в ГУ ДКСУ м. Києва то чи загальні вони для всього міста чи є якась порайонна розбивка?

    2. що потрібно вказати в квитанції про оплату (в штампі чітко вказано що номер протоколу, а в нас їх 2. а постанова 1 на загальну суму)?Як правильно вчинити - оплатити квитанцію з вказанням № постанови а не протоколу, чи загальну суму штрафу вказану в постанові розділити на 2 частини і оплатити 2 квитанції в кожній з яких вказати свій номер протоколу.


    Дякую та чекаю на відповідь для вчасної оплати штрафу

    ДТП, ДАІ
    08:38 26.12.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Юліє!
    Для точного занесення даних про оплату штрафу до системи ДАІ необхідно правильно заповнювати квитанції. В реквізиті касового документу для ідентифікації обліку та контролю платежів до бюджету за кодом бюджетної класифікації 21081300 «Адміністративні штрафи у сфері забезпечення безпеки дорожнього» обов’язково потрібно без помилок вказувати серію та номер протоколу про адміністративне правопорушення.
    Департаментом ДАІ МВС розроблено зразок заповнення квитанції про сплату штрафу у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху (за порушення Правил дорожнього руху), що має бути розміщений в кожній установі (відділенні) банку http://www.sai.gov.ua/uploads/filemanager/file/kvit_shtraf_zrazok.pdf


    Марія
    дтп, які є строки для розгляду сперави?
    ДТП, ДАІ
    01:55 22.12.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Маріє!
    Справи про ДТП можуть стосуватися і кримінальних, і цивільних, і справ про адміністративні правопорушення. Все залежить від наслідків аварії та позиції учасників і постраждалих. ДТП може стати причиною порушення справи з кожної з цих категорій. Тому потрібно конкретизувати Ваше запитання.
    Для більш детальної інформації телефонуйте до нас за номером 0442286369 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
    Будемо раді допомогти.


    Натлья
    Добрый день! Два года назад мой молодой человек купил машину по доверенности, когда надумал продавать, оказалось что на машине штрафы, штрафы оплатили, квитанции есть, только когда приехали в ГАИ снимать машину с учета нам сказали что у них нет информации по уплате штрафов, когда предьявили квитанции, они сказали что они им не нужны, необходимо ехать в исполнительную службу и писать заявление о снятии этих штрафов с авто, заявление будут рассматривать, и только через пару дней их должны снять и передать информацию в ГАИ.

    Вопрос : Разве штрафы не должны снимать сразу после оплаты, и нужно ли писать заявление о снятии штрафов?

    И почему с ГАИ не владеют информацией по оплате штрафов ,а оптравляют нас в исполнительную службу писать какие-то заявления, ведь согласно прикузу МВД № 606 от 16.07.13г. ГАИ ежедневно в 14.00 загружает информацию об оплаченных штрафах?
    ДТП, ДАІ
    13:34 02.12.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Наталю!
    Вам слід звернутися із інформаційним запитом до начальника ДАІ для отримання інформації щодо порушення чинного законодавста.
    Телефонуйте до нас за номером 0442286369 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
    Будемо раді допомогти!


    Назар
    Машина на кримських номерах (реєстрації) знаходиться на закарпатті(продається),власник живе на Волині,говорить що зняти авто з реєстрації зараз неможливо,може написати довіреність!!!Чи можуть бути проблеми з ДАЇ і чи варто купляти машину на кримських номерах???
    ДТП, ДАІ
    20:00 14.11.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Назаре!
    Вам слід перевірити й інші документи продавця, в тому числі й його громадянство.
    Для більш детальної консультації телефонуйте до нас за номером 044-228-63-69. Будемо раді допомогти.


    Зоя
    Чи можна оскаржити в суді протокол, в якому вказано,що автомобіль проіхав на заборонений червоний колір?
    ДТП, ДАІ
    22:09 09.11.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Зоя!
    У протоколі Ви можете зазначити свої зауваження або незгоду.


    Тарас
    Доброго дня! Якщо людина змінила міцсе проживання (різні області), то держ. номер автомобіля потрібно міняти?Дякую
    ДТП, ДАІ
    11:10 02.11.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Тарасе!
    Відповідно до Постанови КМУ від 7 вересня 1998 р. N 1388 «Про затвердження Порядку державної реєстрації(перереєстрації), зняття з обліку автомобілів,автобусів, а також самохідних машин,сконструйованих на шасі автомобілів,мотоциклів усіх типів, марок і моделей,причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів», а саме п. 33, перереєстрація транспортних засобів проводиться у разі отримання свідоцтва про реєстрацію замість утраченого або не придатного для користування, зміни їх власників, місця стоянки, місцезнаходження або найменування власників - юридичних осіб, місця проживання або прізвища, імені чи по батькові фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів, а також у разі зміни кольору, переобладнання транспортного засобу чи заміни кузова, інших складових частин, що мають ідентифікаційні номери.


    Алла
    Добрый день! Сестра стала участницей ДТП. Машина из правого ряда, перестраиваясь сбила зеркало правого вида. Зеркало вырвало и оно повисло на проводах. Машина проехала вперед, выровнялась в своем правом ряду и остановилась. Водитель предложил вызвать ГАИ и сказал, что будет говорить, что это сестра перестраивалась и виновата. Видеорегистратора нет. Сестра испугалась, в справедливость ГАИ не верит, и они разъехались. Теперь за свой счет ремонтирует машину. Можно ли доказать в таких случаях, кто виновник?
    ДТП, ДАІ
    12:26 14.10.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Алло!
    Якщо не було оформлено ДТП, то відповідно і не може бути доведено або спростовано чиюсь вину (а це робиться виключно у судовому порядку).
    Оскільки справи немає, то немає й зобов"язання здійснювати ремонт.


    сторінка Попередня 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Наступна