Архів консультацій

    ДТП, ДАІ


    Ігор
    проконсультуйте мене будь ласка.Якщо я їхав за кермом автомобіля і заїхав у паркан чи має прово ДАІ вилучати у мене права?коли власник машини сидів пяний поруч.
    ДТП, ДАІ
    23:00 13.02.2015
    відповідь:

    Доброго дня, Ігоре!
    Права водія можуть вилучити, якщо санкція статті, за якою Вас притягають, передбачає такий вид покарання як "позбавлення права керування транспортними засобами". В інших випадках вилучення прав буде незаконним.
    Крім цього, хотілося б зауважити, що процедура вилучення посвідчення водія чітко регламентована. Так відповідно до ст. 265-1 КУпАП (Кодексу України про адміністративні правопорушення) при вилученні водійських прав ставиться відмітка у протоколі про адміністративне правопорушення, а також видається документ під назвою "Тимчасовий Дозвіл на право Керування транспортними засобами".
    Без цього дозволу, Ви не зможете законно управляти автомобілем.
    Для більш детальної консультації телефонуйте до нас за номером 0442286369 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
    Будемо раді допомогти!


    Владислав
    Хочу дізнатись Вашої думки з декількох питань у сфері безпеки дорожнього руху.
    Водій транспортного засобу, з'їзжаючи праворуч з головної дороги на прилеглу територію одночасно робить поворот ліворуч з метою заїзду на паркувальний майданчик, який розташований паралельно головній дорозі.
    До елементів головної дороги у даному місці, крім проїзної частини, входить газон, паркувальний майданчик та тротуар. У місці з'їзду з головної дороги радіуси заокруглень близько 20 м, в'їзд на майданчик знаходиться на закінченні лівого радіусу, а по праву сторону від в'їзду на майданчик - тротуар. Під час здійснення вказаного маневру назустріч з прилеглої території виїжджав інший автомобіль і перебував у цей момент перетині лінії тротуару.
    Запитання: Де у даному випадку проходить межа закінчення права на перевагу водія автомобіля, який з'їхав з головної дороги ? Чи повинен був останній дати дорогу зустрічному автомобілю, ураховуючи вищенаведену доржню обстановку?
    ДТП, ДАІ
    21:24 10.02.2015
    відповідь:

    Доброго дня, Владиславе!
    Якщо ми правильно зрозуміли модель описаної Вами ситуації, то Коли Ви з"їхали із головної дороги, (повернувши на право) закінчилася Ваша перевага. А здійснюючи маневер повороту ліворуч з метою заїзду на паркувальний майданчик та з урахуванням зустрічного автомобілю слід керуватися правилом перешкоди з права. За таких обставин Ви повинні були пропустити зустрічний транспорт, після чого здійснити свій маневр.
    В разі якщо ситуація була іншою, то телефонуйте до нас за номером 0442286369 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
    Будемо раді допомогти.


    Сергій
    Скажіть будласка, якщо сталося дтп з постраждалою особою, чи можуть в ДАІ дати копію протоколу та схему ДТП? Якщо так то на основі якої статі. Дякую
    ДТП, ДАІ
    15:48 06.02.2015
    відповідь:

    Доброго дня, Сергію!
    Так, потерпілий або особа, що притягується до адміністративної відповідальності, відповідно до ст. 268, 269 Кодексу про адміністративні правопорушення, має право знайомитися із матеріалами справи.


    Віталій
    30.12.2014 не значне ДТП при маневрі зачіпив задній стоп другої автівки визвав ДАЇ приїхали забрали права.16,01,2015відбувся суд в києві на який незміг приїхати.Досі не надійшло до мене листа на оплату штрафу.Дозвонитись до канцелярії неможливо?підскажіть що робити?
    ДТП, ДАІ
    11:06 04.02.2015
    відповідь:

    Доброго дня, Віталію!
    Отримати рішення Ви можете наручно або очікавати листа від суду.
    Телефонуйте до нас за номером 0442286369 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
    Будемо раді допомогти!


    Ігор
    Доброго дня! Я хотів би вас запитатися. Чи можу я їздити без прав, але коли я маю свідоцтво про закінчення автошколи і екзаменаційну картку, та коли є збоку водій зі стажом 5 років категорії "D" і вчіплена буква "У". Я навчався на категорію "С1"
    ДТП, ДАІ
    15:49 30.01.2015
    відповідь:

    Доброго дня, Ігоре!
    До моменту отримання посвідчення водія Ви не можете керувати транспортним засобом.
    Зверніть увагу на наспупні пункти Правил Дорожнього руху:
    п. 1.10 водій - це особа, яка керує транспортним засобом і має посвідчення водія (посвідчення тракториста-машиніста, тимчасовий дозвіл на право керування транспортним засобом, тимчасовий талон на право керування транспортним засобом) відповідної категорії. Водієм також є особа, яка навчає керуванню транспортним засобом, перебуваючи безпосередньо в транспортному засобі;
    п. 24.3. Особа, яка навчається водінню транспортного засобу, зобов'язана знати і виконувати вимоги цих Правил.
    п. 2.9.ґ. Водієві забороняється передавати керування транспортним засобом особам, які не мають при собі посвідчення на право керування ним, якщо це не стосується навчання водінню відповідно до вимог розділу 24 цих Правил.


    саша
    добрий день,у мене авто на кримській реєстрації,власник в криму,є генеральне доручення з вписаними двома власниками по дорученю,можна зняти авто з обліку? знайомі кажуть що проблемно
    ДТП, ДАІ
    16:27 27.01.2015
    відповідь:

    Доброго дня, Олександре!
    Із зазначеним питанням Вам слід звернутися до Державної автомобільної інспекції.
    Якщо виникнуть питання правового характеру, телефонуйте до нас за номером 0442286369 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
    Будемо раді допомогти!


    Петро
    Потрапив у ДТП, був винним, недотримався дистанцї на голольоді, пошкодження незначні (20000- 25000 грн.) ДАІ невизивали, склали европротокол, зареєстрували його у траховій. Хочу запитати, якщо виплата страхової непокриє всіх пошкоджень пострадалій стороні, вони мають право вимагати від мене оплатити решту ремонту?
    ДТП, ДАІ
    21:56 26.01.2015
    відповідь:

    Доброго дня, Петро!
    За навності необхідних документів, що підтверджують додаткові витрати, які не покриває страхова, постраждала сторона може звернутися або до Вас особисто або через суд про відшкодування таких витрат.
    Телефонуйте до нас за номером 0442286369 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
    Будемо раді допомогти!


    Катерина
    Якщо водій їздив за довіреністю і втрапив в ДТП , то хто буде відповідати: власник машини чи водій?
    ДТП, ДАІ
    17:35 26.01.2015
    відповідь:

    Доброгот дня, Катерино!
    Все залежить від обставин справи.
    Телефонуйте до нас за номером 0442286369 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
    Будемо раді допомогти!


    Володя
    Доброго вечора.
    Скажіть чи можу я їздити на машині, коли я вже вивчився но ще не було екзамена в МРЕО?
    ДТП, ДАІ
    19:18 22.01.2015
    відповідь:

    Доброго дня, Володимире!
    До моменту отримання посвідчення водія Ви не можете керувати транспортним засобом.
    Зверніть увагу на наспупні пункти Правил Дорожнього руху:
    п. 1.10 водій - це особа, яка керує транспортним засобом і має посвідчення водія (посвідчення тракториста-машиніста, тимчасовий дозвіл на право керування транспортним засобом, тимчасовий талон на право керування транспортним засобом) відповідної категорії. Водієм також є особа, яка навчає керуванню транспортним засобом, перебуваючи безпосередньо в транспортному засобі;
    п. 24.3. Особа, яка навчається водінню транспортного засобу, зобов'язана знати і виконувати вимоги цих Правил.
    п. 2.9.ґ. Водієві забороняється передавати керування транспортним засобом особам, які не мають при собі посвідчення на право керування ним, якщо це не стосується навчання водінню відповідно до вимог розділу 24 цих Правил.


    МИКОЛА
    1.ЧИ МОЖУТЬ У ВОДІЯ НЕ ЗАБРАТИ ПОСВІДЧЕННЯ ВОДІЯ ,ЯК ЩО ВІН ЗБИВ ПІШОХОДА НА СМЕРТЬ.2.ДЕ МОЖНА ВИЗНАЧИТИ ШВИДКІСТЬ РУХУ АВТОМОБІЛЯ ПО ВІДЕО.
    ДТП, ДАІ
    22:50 21.01.2015
    відповідь:

    Доброго дня, Миколо!
    В даному випадку права вилучають до моменту вирішення справи по суті.
    Щодо визначення швидкості руху по відео, то це здійснюється шляхом проведення експертизи.
    Для більш детальної консультації телефонуйте нашому спеціалісту за номером 0442286369.


    сторінка Попередня 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Наступна