Архів консультацій

  Документи


  Анастасія
  Доброго дня. В мене наступні питання. Є необхідність в тому, щоб вивезти племінницю чоловіка за кордон. Є довіреність, яка дозволяє тимчасове вивезення дитини на мати дівчинки від батька, щоб зробити довіреність на третю особу, необхідний дозвіл від обох батьків, чи достатньо тільки від матері дитини? Друге питання: яким чином модна перевезти чужу дитину межами країн Європи? Напрклад, з Чехії до Італії автобусом? Необхідно мати також лавре гість від батьків? Якщо так, то якою мовою? Дякую
  Документи
  17:57 09.05.2018
  відповідь:

  Доброго дня, Анастасія!
  Відповідно до Правил перетинання державного кордону громадянами України, виїзд з України громадян, які не досягли 16-річного віку, в супроводі осіб, які уповноважені обома батьками, здійснюється за нотаріально посвідченою згодою обох батьків із зазначенням держави прямування та відповідного часового проміжку перебування у цій державі.
  Таким чином, необхідні нотаріальні довіреності від обох батьків.
  За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або телефонуйте за номером 044 228 6 369. Будемо раді допомогти!


  Олександр
  Доброго вечора,я інвалід з дитинства 2 групи (хворію цукровим діабетом та астмою),хочу зробити закордонний паспорт,в міграційні службі мені сказали що оплатити дану послугу за мене може сільська рада,підкажіть будь ласка чи це можливо?якщо так то на яку статтю закону можна посилатися при подачі заяви?дякую
  Документи
  19:20 17.01.2018
  відповідь:

  Доброго дня, Олександре!
  Відповідно до пункту 4 розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України від 14.07.2016 №1474-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, спрямованих на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України», органи місцевого самоврядування можуть звільняти окремі категорії осіб від оплати вартості адміністративної послуги за оформлення (у тому числі замість втрачених або викрадених), обмін документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, яка зараховується до місцевих бюджетів, а також приймати рішення про компенсацію таким категоріям осіб вартості адміністративної послуги за оформлення (у тому числі замість втрачених або викрадених), обмін документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, вартості бланка документа, його персоналізації, яка зараховується до спеціального фонду Державного бюджету України.
  З переліком органів місцевого самоврядування, якими були прийняті рішення щодо звільнення від оплати вартості адміністративних послуг за оформлення (у т.ч.замість втрачених або викрадених) та обмін документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, яка зараховується до місцевого бюджету можна ознайомитись за посиланням: https://dmsu.gov.ua/services/payment/pilgi-nadani-organami-misczevogo-samovryaduvannya-okremim-kategoriyam-gromadyan.html
  За правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!


  Лариса
  Скажіть будь-ласка:У технічному паспорті на автомобіль державного підприємства вписаний №411004. Що він означає???
  Документи
  13:58 15.06.2017
  відповідь:

  Добрий день, Лариса!
  Ми не можемо дати точну відповідь на Ваше питання, оскільки Ви не зазначили, у якій графі вписаний даний номер. Можемо припустити, що це є номером самого паспорта (поряд із серією), який є порядковим та ідентифікує бланк техпаспорта.


  Олена
  Доброго дня ! Підкажіть будь-ласка як нам краще вчинити???? В нас на території села сформувалась футбольна команда. Є фірми які були б не проти нам фінансово допомогти. Але проблема втому що вони можуть перерахувати кошти лише на рахунок нашої команди. Тому постало питання чи можливо зареєструвати команду як спілку чи організацію чи щось інше??? І який порядок такої реєстрації?
  Документи
  14:27 24.05.2017
  відповідь:

  Доброго дня, Олено!
  Футбольна команда може бути зареєстрована як громадське об'єднання. Утворення громадського об'єднання здійснюється на установчих зборах його засновників та оформлюється протоколом. Протягом 60 днів з дня проведення установчих зборів необхідно звернутись до суб’єкт державної реєстрації для здійснення реєстрації.
  За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або телефонуйте за номером 0442286369. Будемо раді допомогти!


  Ірина
  Доброго дня!
  У 2015 році закінчила бакалавра, навчалася на денному відділенні, бюджет, без направлення. Скажіть будь ласка, чи потрібно відпрацьовувати 3 роки після завершення навчання? І чи диплом бакалавра буде визнаний недійсним, якщо від того часу не працюю ніде? Дякую.
  Документи
  16:04 19.04.2017
  відповідь:

  Доброго дня, Ірино!
  Законом України "Про вищу освіту" передбачено, що держава у співпраці з роботодавцями забезпечує створення умов для реалізації випускниками вищих навчальних закладів права на працю, гарантує створення рівних можливостей для вибору місця роботи, виду трудової діяльності з урахуванням здобутої вищої освіти та суспільних потреб.
  При цьому немає положень законів, які б перебдачали обов'язкове відпрацювання після завершення навчання.
  Що стосується диплому бакалавра, то він не може бути визнаний недійсним у зв'язку з тим, що Ви не працювали за фахом.
  За правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!


  таня
  чоловік декларанта помер 1 березня 2017р.чи потрібно включати його доходи за 2016 рік в е-декларацію?Дякую.
  Документи
  09:33 29.03.2017
  відповідь:

  Доброго дня, Тетяно!
  У Роз’ясненнях щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю затверджених Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 11 серпня 2016 р. № 3, із змінами, внесеними Рішенням Національного агентства від 06.09.2016 року № 18 та від 30.09.2016 року № 57, зазначено, що в декларацію включається інформація про членів сім’ї станом на останній день звітного періоду. Наприклад, якщо упродовж звітного періоду – незалежно від тривалості – особа спільно проживала із суб’єктом декларування, була пов’язана з ним спільним побутом та мала взаємні права та обов’язки, але таке спільне проживання було припинено станом на останній день звітного періоду (наприклад, 31 грудня для щорічної декларації), то особа не вважається членом сім’ї суб’єкта декларування і інформація про неї в декларації не відображається.
  В разі виникнення додаткових питань – звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф.74 або за телефоном 0442286369. Будемо раді допомогти!


  Наталья
  Здравствуйте! Моя дочь, студентка 3-го курса колледжа(контракт), в этом месяце ее перевели на госбюджет. Должно ли учебное заведение вернуть мне деньги за учебу, которые я заплатила наперед за весь период учебы? до окончания учебы 1,5 года.
  Документи
  11:00 04.10.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Наталю!
  Все залежить від того, що зазначено в умовах Вашого договору.
  Для надання більш конструктивної консультації - телефонуйте до нас за номером 0442286369 та надсилайте копію договору для правово аналізу спеціалістом.
  Будемо раді допомогти!


  Анатолій
  Доброго дня. Чи обов'язково мати міжнародне водійське посвідчення нерезиденту України, який тимчасово тут працює? Дякую.
  Документи
  15:50 29.07.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Анатолію!
  Якщо нерезидент має намір керувати транспортним засобом на теренах України, то йому необхідно мати чинне водійське посвідчення міжнародного зразку.

  Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, звертайтеся до наших спеціалістів за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф.74 або за телефоном 0442286369. Будемо раді допомогти!


  Олександр
  Адміністрація лікарні не видає довідки про підтвердження шкідливого стажу роботи. Працюю рентгенлаборантом 28 років, з них 10 пропрацював на повній посаді.Що робити?
  Документи
  00:31 28.07.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Олександре!
  Відповідно до п. 10 «Порядку застосування Списків № 1 і № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників при обчисленні стажу роботи, що дає право на пенсію за віком на пільгових умовах», затвердженого Наказом Мінпраці від 18.11.2005 № 383, щоб підтвердити стаж роботи зі шкідливими і важкими умовами праці, потрібно подати такі документи:
  •трудову книжку, у якій мають бути записи про займану посаду і період виконуваної роботи;
  •виписку (витяг) з наказу по закладу про проведення атестації на відповідному робочому місці;
  •уточнюючу довідку (якщо у трудовій книжці відсутні відомості, за якими визначають право на пенсію за віком на пільгових умовах).
  Ви також можете звернутися письмово до керівництва лікарні із запитом на інформацію щодо причин відмови надати довідку про Ваш стаж роботи з важкими та шкідливими умовами праці.

  Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, звертайтеся до наших спеціалістів: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф.74 або за телефоном 0442286369. Будемо раді допомогти!


  Коля
  накладна на почті може служити гарантійним талоном?
  Документи
  14:02 26.07.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Миколо!
  Накладна є супровідний документ, що надається продавцем покупцеві і вміщує перелік товарів, їх кількість і ціну, за якою вони будуть поставлені покупцеві, формальні особливості товару (колір, вага тощо), умови постачання і зведення про відправника і одержувача. Виписка накладної свідчить про те, що (крім випадків, коли постачання здійснюється по передоплаті), у покупця з'являється обов'язок оплати товару відповідно до вказаних умов. Гарантійний талон як документ має зовсім інше змістове значення. Тому поштова накладна не може слугувати гарантійний талоном.

  За правовою допомогою звертайтеся до наших спеціалістів за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф.74 або за телефоном 0442286369. Будемо раді допомогти!


  сторінка 1 2 3 4 Наступна