Архів консультацій

  Виконання рішень суду


  Анатолій
  Доброго дня. В березні 2008 року я брав товар ( музичний центр) в кредит на суму 1500 грн. Так склалося, що виплатити кредит не зміг. В травні 2010 року музичний центр конфіскували,видали акт про вилучення ( в зв'язку з переіздом був втрачений) . Думав,що розрахувався. Але в квітні 2017 року чомусь заблокували моі банківські картки. Я звернувся до банку, там направили до виконавчоі служби. Там я отримав інформацію,що маю борг в розмірі 6032 грн. і видали мені виконавчий лист з номером справи ( 6-193/12).
  Сказали принести гроші до них і тоді вони розблокують рахунки.
  Тепер незнаю що мені придприйняти,адже я залишився без коштів на існування.
  Виконання рішень суду
  17:10 16.05.2017
  відповідь:

  Доброго дня Анатолій!
  Виконавчен провадження є завершальною стадією судового провадження. Тобто, ситуація що склалася мала тривалий механізм утворення. Для надання Вам консультації необхідно детально ознайомитись з обставинами справи, а тому рекомендуємо звернутись за консультацією до юриста за місцем Вашого проживання з наявними у Вас документами.


  Лариса
  Добрий вечір! Допоможіть,будь ласка.Родича засудили по ст.186 ч.2 на 4 роки з відтермінуванням 2 роки (умовний термін).Обмеження- не виїжджати за межі України. Чи необхідно кудись звертатись з вироком, чи потрібно кудись іти відмічатись? Нічого не написано.І чи можливо дострокове зняття судимості за зразковими характеристиками та поведінкою? Дякую.
  Виконання рішень суду
  18:22 16.11.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Ларисо!
  Необхідно звернутись до підрозділу кримінально-виконавчої інспекції.
  За більш детальною інформацією, телефонуйте до нас за номером 0442286369. Будемо раді допомогти!


  Анна
  Доброго дня! Будь-ласка, розтлумачте, чи є правомірним перебування підлітка, який знаходиться під домашнім арештом у зв'язку з висунутим йому обвинуваченням за с.152, ч.4 КК України, в загальноосвітньому навчальному закладі серед дитячого колективу?
  Виконання рішень суду
  15:46 14.09.2015
  відповідь:

  Доброго дня, Анно!
  Все залежить від того, що написано в ухвалі про застосування запобіжного заходу.
  Оскільки, ч. 1 ст. 181 Кримінального процесуального кодексу України, визначає домашній арешт як заборону підозрюваному, обвинуваченому залишати житло цілодобово або у певний період доби.
  За більш детальною інформацією телефонуйте до нас за номером 0442286369.
  Будемо раді допомогти!


  Юля
  Здравствуйте. Хочу спросить такое. Я в разводеи мой бывший муж не платит элементы где-то 6-7 месяцев. мне посоветовали подать документы в Исполнительную службу Киева. Но сколько я не искала не могу найти какие именно документы нужно подавать и вообще что делает эта служба. спасибо за ответ
  Виконання рішень суду
  20:01 15.02.2015
  відповідь:

  Доброго дня, Юліє!
  Якщо у Вас є рішення суду про призначення аліментів, то Вам слід отримати таке рішення та виконавчий лист в суді та звернутися із ним до відділ державної виконавчої служби за місцем проживання, перебування, роботи боржника або за місцезнаходженням його майна.
  Телефонуйте до нас за номером 0442286369 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
  Будемо раді допомогти!


  Валентина
  Доброго дня! 25 років тому було прийнято рішенням суду про спадок на 2/5 частини будинку. Чи залишається в силі це рішення про право на спадок до цього часу? Ніяких комунальних послуг ми не сплачували, бо там проживає до цього часу власниця будинку на своїй і нашій частині.Завчасно вдячна.
  Виконання рішень суду
  12:08 19.11.2013
  відповідь:

  Доброго дня, Валентино!
  Якщо рішення набрало законної сили, то його дія не припиняється.