Трудове право
Людмила
Доброго дня, Людмило!
Жодних інших документів, окрім вказаних у Постанові правління ПФУ № 22-1, Ви не повинні надавати. У Вашій категорії (пенсія за віком) такі документи як свідоцтво про одруження та розірвання шлюбу - не передбачено.
Якщо така вимога письмова, то Ви можете звернутися зі скаргою до Пенсійного фонду України.
Юлія
Доброго дня, Юліє! Підставою для надання відпустки без збереження заробітної плати є заява працівника і наказ керівника підприємства. Інших документів законодавство не вимагає.
Наказ про надання відпустки без збереження заробітної плати має типову форму. Саме тому через недотримання процедури правильного оформлення відпустки (не було видано наказу), і здійснено відповідне стягнення.
Юршина Галина Николаевна
Доброго дня, Галино Миколаївно! Запрошуємо Вас до нас на юридичну консультацію в офіс, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська, 25/49, оф. 74, оскільки в рамках онлайн-консультації не представляється можливим охопити ввесь спектр Вами поставлених запитань. Попередній запис за телефоном 044-228-63-69! Будемо раді допомогти!
ТАНЯ
Доброго дня, Тетяно! Питання такого характеру регулюються Кодексом законів про працю України. І в даному кодексі не передбачено матеріальна відповідальність працівників (якщо інше не передбачено договором, наприклад, коли Ви берете на себе відповідальність за якісь матеріальні цінності, тощо). Дисциплінарні стягнення, які передбачені КЗпП України це догана і звільнення, будь-який інших не передбачено.
Якщо виникнуть питання правового характеру - звертайтесь до нас. Будемо раді допомогти!
Алла
Доброго дня, Алло! Відповідно до ст. 23 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття", застрахованим особам, визнаним в установленому порядку безробітними, страховий стаж яких протягом 12 місяців, що
передували реєстрації особи як безробітної, становить не менше ніж шість місяців за даними Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування, розмір допомоги по безробіттю визначається у відсотках до їх середньої заробітної плати (доходу), визначеної відповідно до порядку обчислення середньої заробітної плати
(доходу) для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним
соціальним страхуванням, затвердженого Кабінетом Міністрів України, залежно від страхового стажу: до 2 років - 50 відсотків; від 2 до 6 років - 55 відсотків; від 6 до 10 років - 60 відсотків; понад 10 років - 70 відсотків.
Допомога по безробіттю виплачується залежно від тривалості безробіття у відсотках до визначеного розміру: перші 90 календарних днів - 100 відсотків; протягом наступних 90 календарних днів - 80 відсотків; у подальшому - 70 відсотків.
Александр
Доброго дня, Олександре! Вам необхідно звернутися до суду про стягнення заробітньої плати. Практика вирішення таких спорів є. Якщо виникне потреба в юридичній підтриміці - звертайтесь до нас! Будемо раді допомогти!
Димитрий
Нужна ваша консультация по следующему вопросу.
Моя мама работает в ЖЕКе дворничкой.В декабре месяце руководство попросило добровольно отказаться от половины ЗП(тк не денег в бюджете) на 3 месяца. Сделали глупость,отказались,написав заявление.Прошёл срок в 3 месяца, а ЗП так и платят половину. Так теперь у них новая фишка-они урезвли ЗП ещё в половину,без нашего ведома.Изначально ЗП была приблизительно 1000гнм/мес,потом 500грн/мес,а теперь стала 225грн/мес.
Никаких документов мы больше не подписывали и ни о чём нас не просили. Я уже не говорю за то, что ЗП выплачивают с запозданием.
Подскажите, что делать в такой ситуации,кому жаловаться и какие документы требовать.
Заранее благодарю вас.
Доброго дня, Дмитро! Ваша мама може звернутися до роботодавця із письмовою заявою про надання роз’яснення на підставі чого їй зменшили ЗП, а також до Державної інспекції з питань праці України зі скаргою про вказані факти, а також до суду! Якщо буде потрібна допомога в оформленні документів, то звертайтесь! Будемо раді допомогти!
Марина
Доброго дня, Марино! Залишіть нам Ваш контактний телефон, і спеціаліст зателефонує Вам для консультації!
Екатерина
Доброго дня, Катерино! Якщо у Вас є всі необхідні документи Ви можете звернутися до суду про стягнення з роботодавця заробітньої плати. Якщо буде потрібна юридична підтримка - звертайтесь до нас! Будемо раді допомогти!
Коля
Доброго дня, Миколо, згідно абзацу 2 пункту 63 наказу Міністерства освіти України №102 від 15.04.93 р. "Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти": "Навчальне навантаження між вчителями, викладачами та іншими педагогічними працівниками розподіляється керівником установи за погодженням з профспілковим комітетом залежно від кількості годин, передбачених навчальними планами, наявності відповідних педагогічних кадрів та інших конкретних умов, що склались у закладі." Розміри надбавок і доплат за категорію чи звання установлюються залежно від тижневого (річного) навчального навантаження чи обсягу виконуваної роботи.
сторінка Попередня 1 ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Наступна