Архів консультацій

  Трудове право


  Ірина
  Доброго вечора підскажіть будь ласка чи посада лаборанта компютерного класу входить до педагогічних працівників.
  Трудове право
  18:21 12.01.2015
  відповідь:

  Доброго дня, Ірино!
  Така посада не зазначена в Переліку посад педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджена Постановою Кабінету Міністрів України від 14 червня 2000 р. N 963.


  Ольга
  працівнику встановлено неповний робочий час за погодженням сторін трудового договору, що має дитину у віці до 14-ти років. заява написана на початку року. дитині виповнюється 14 весною. після цього вона має працювати вже повний робочий день чи до кінця року діятиме заява?
  Трудове право
  13:32 12.01.2015
  відповідь:

  Доброго дня, Ольго!
  Все залежить від того, що обул зазначено в заяві та яким документом це оформлялося.
  Телефонуйте до нас за номером 0442286369 і наш спеціаліст Вас проконсультує.


  Ірина
  Я влаштувалась у середню школу у серпні 2004 році на посаду лаборанта. Того ж року вийшла в декретну відпустку по догляду за дитиною (з першою дитиною 6 років а з другою ще + 3 роки) вийшла на роботу у 2013 році. Мені доплати за вислугу років не нараховують. Підскажіть будь ласка чи це правомірно?
  Трудове право
  10:42 08.01.2015
  відповідь:

  Доброго дня, Ірино!
  Для надання відповіді на Ваше запитання нам необхідно більше інформації про ситуацію.
  Телефонуйте до нас за номером 0442286369 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
  Будемо раді допомогти!


  Ганна
  працівник іде у відпустку в січні, чи може він отримати відпускні в грудні? чи буде врахована з/п за грудень, або останній розрахунковий місяць буде листопад?
  Трудове право
  19:57 22.12.2014
  відповідь:

  Доброго дня, Ганно!
  Для надання відповіді на Ваше запитання необхідно задати Вам додаткові запитання.
  Телефонуйте до нас за номером 0442286369 і наш спеціаліст надасть Вам безкоштовну консультацію.
  Будемо раді допомогти!


  Ольга
  Добрый день! Вопрос состоит вот в чем: мое первое образование – техник-электрик ГАП (Киевский техникум радиоэлектроники); в 1994-1995 гг. преподавала информатику в УПК (Киев).
  С 2001 по сей час – учитель в гимназии, преподаю информатику и основы экономики. В 2011 г. Получила высшее полное финансовое образование (факультет «Финансы и кредит» в Киевской гуманитарной академии, магистр).
  Имею 27 часов нагрузки в гимназии, но – категорию со специалиста мне не решаются поднимать чиновники рай.отдела образования, мотивируют «не пед.образованием». Зарплата моя соответственно этой категории.
  Есть ли у меня шанс изменить данную ситуацию? Администрации гимназии - только ЗА!
  Буду благодарна за ответ.
  Трудове право
  17:30 14.12.2014
  відповідь:

  Доброго дня, Ольго!
  У Вас є можливість оскаржити таке рішення відділу освіти в досудовому та судовому порядку.
  Звертайтесь до нас за номером 0442286369 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
  Будемо раді допомогти!


  Володимир
  На місце постійного працівника було прийнято працівника за строковим трудовим договором який пішов у відпустку по догляду за дитиною до трьох років до виходу основного працівника. В цей час на роботу вийшов основний працівник та через рік основний працівник знову пішов у відпустку по догляду, а на її місце прийнято нового тимчасового працівника. Зараз закінчується відпустка першого тимчасового працівника. 1. Хто має перевагу на залишенні на роботі (перший чи другий тимчасовий працівник) 2 Яка процедура звільнення в даному випадку. буду дуже вдячний за відповідь
  Трудове право
  13:26 08.12.2014
  відповідь:

  Доброго дня, Володимире!
  По першому питанню ситуація не зовсім зрозуміла.
  Щодо звільнення, то воно можливе за наступних обставин: з ініціативи працівника Про своє звільнення тимчасові працівники попереджають роботодавця письмово за 3 дні, на відміну від «звичайних» працівників, які попереджають власника або уповноваженого ним органу за два тижні; з ініціативи власника або уповноваженого ним органу. Водночас встановлено додаткові підстави для дострокового розірвання строкового трудового договору з ініціативи власника; за відсутності у кожної зі сторін строкового трудового договору права на його дострокове розірвання вони можуть домовитися про припинення строкового трудового договору за угодою сторін.
  Телефонуйте до нас за номером 044-228-63-69 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
  Будемо раді допомогти!


  Уляна
  Добрий вечір. Я маю довіреність від мами на оформлення пенсії для неї за віком. У ПФУ нашого міста мені відмовляються оформити пенсію, мотивуючи це тим , довіреність була завірена нотаріусом в іншому місті нашої області. Вони кажуть, що мав завіряти таку довіреність нотаріус нашого міста - тобто міста, в якому мама прописана. Чи мають право вони на такі дії? Невже для ПФ відіграє якусь роль місце видачі довіреності?
  Трудове право
  18:36 24.11.2014
  відповідь:

  Доброго дня, Уляно!
  Такі дії Пенсійного фонду не є правомірними, оскільки всі довіреності входять до Єдиного реєстру довіреностей і здійснити своє право щодо надання довіреності іншій особі Ви можете у будь-якому місті.
  Рекомендуємо звернутися до Пенсійного фонду для надання письмових пояснень та обгрунтування правовими нормами відмови щодо прийняття довіреності.
  Телефонуйте до нас за номером 044-228-63-69 і наш спеціаліст Вас проконсультує.


  Ольга
  Я три місяці стою на обліку в центрі зайнятості,а зараз вступила до університету на денну форму навчання за індивідуальним планом.Чи можу я далі перебувати на обліку,чи потрібно зніматися?
  Трудове право
  11:27 03.10.2014
  відповідь:

  Доброго дня, Ольго!
  Відповідно до п. 37 Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу затвердженого Пстановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 р. № 198, Центр зайнятості припиняє реєстрацію з дня вступу на навчання за денною формою.


  Інна
  На 4 вчителів поділили 1 ставку ГПД .Скільки повинен працювати 1 вчитель вдень і зі скількома дітьми?
  Трудове право
  21:38 15.09.2014
  відповідь:

  Доброго дня, Інно!
  Робочий час вихователів ГПД загальноосвітніх навчальних закладів регулюється графіком роботи вихователів ГПД, складеним відповідно до їхнього педагогічного навантаження на тиждень та затвердженим наказом керівника навчального закладу.
  Педагогічне навантаження вихователя ГПД – 30 годин виховної роботи протягом навчального тижня, що становить тарифну ставку.
  Під час визначення педагогічного навантаження слід враховувати наступне:
  обсяг навчальної та іншої педагогічної роботи, яку може виконувати педагогічний працівник за основним місцем роботи, граничними розмірами не обмежується ( абз.3 п.63 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників, від 15.04.1993№102, далі - Інструкція №102). Робота понад установлену норму навчального навантаження в цьому ж навчальному закладі не є сумісництвом;
  педагогічне навантаження обсягом менше тарифної ставки, передбаченої законодавством, встановлюється тільки за письмовою згодою педагогічного працівника;
  встановлена при тарифікації заробітна плата виплачується щомісячно незалежно від кількості тижнів і робочих днів у різні місяці року ( п.68 Інструкції №102).
  Щодо кількості дітей у групі, то відповідно до п. 13 Постанови № 1121, група продовженого дня може комплектуватися з учнів одного класу, кількох класів (зокрема, перших або других, або третіх), кількох різних класів, але не більш як чотирьох вікових
  груп.
  Звертайтесь до нас за номером 044-228-63-69 і наш спеціаліст Вас проконсультує.


  Катерина
  Здраствуйте! Скажіть, будь ласка, як нараховується виплата за класне керівництво під час розрахунку відпускних учителя? Моя доплата за керівництво становила 295 грн, сума змінюється, чи залишається? Буду дуже вдячна за відповідь.
  Трудове право
  22:02 28.08.2014
  відповідь:

  Доброго дня, Катерино!
  Дане питання врегульоване наказом Міністерства освіти України від 15.04.93 р. N 102 за погодженням з Мінпраці, ЦК профспілки працівників освіти і науки України, Мінфіном (Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 27 травня 1993 року за N 56) "Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти" і власне самою Інструкцією.

  Для більш детальної інформації звертайтесь за телефоном 044-228-63-69 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
  Будемо раді допомогти!


  сторінка Попередня 1 ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... 30 Наступна