Архів консультацій

    Соціальне право, пенсії, допомоги, пільги


    Валерій
    Я перейшов з пенсії за інвалідності на чорнобильську. В зв’язку з необхідністю оновлення необхідних документів мені в ПФ дозволили написати заяву про перехід на новий вид пенсії лише 27 лютого 2012 р. З якого часу мені повинна бути нарахована і виплачена пенсія нового розміру
    Соціальне право, пенсії, допомоги, пільги
    09:58 12.06.2012
    відповідь:

    Повідомляємо, що відповідно до статті 45 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» переведення з одного виду пенсії на інший провадиться з дня подання заяви з усіма необхідними документами. Порядок подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», днем звернення за пенсією вважається день приймання органом, що призначає пенсію, заяви про переведення з одного виду пенсії на інший. Якщо до заяви про призначення пенсії додані не всі необхідні документи, та якщо вони будуть подані не пізніше 3 місяців із дня повідомлення Вас управлінням Фонду, то днем звернення за пенсією вважається день приймання заяви про призначення пенсії.


    Оксана
    Розмір виплати допомоги на оздоровлення при наданні щорічної відпустки педпрацівникам при неповному навантаженні у дошкільному закладі?Чим керуватися?Дякуємо.
    Соціальне право, пенсії, допомоги, пільги
    09:32 29.05.2012
    відповідь:

    Допомога на оздоровлення при наданні щорічної відпустки виплачується працівникам, які обіймають посади педагогічних або науково-педагогічних працівників (за основною посадою), у розмірі місячного посадового окладу (ставки заробітної плати) незалежно від тижневого (річного) навчального навантаження або обсягу роботи, що виконується. При цьому виплата допомоги провадиться цим працівникам тільки за місцем основної роботи при наданні чергових відпусток згідно з графіком їх надання. У випадках виплати компенсації за невикористану відпустку допомога на оздоровлення не виплачується.


    олена
    вже півроку я стою на обліку в центрі зайнятості як безробітня. За цей час мені пропонували роботу, на яку я написала відказ.Після чого запропонували курси, на які я підписала згоду,але групу не могли набрати і так я не змогла на них піти.Зараз я не хочу іти на ці курси, на що мені відповідають, що коли я напишу відмову- я буду змушена повертати всю грошову допомогу, яку я встигла отримати.Так, як я рахуюсь після школи і це рахується грубим правопорушенням. Мене цікавить, чи правомірно центр зайнятості не виплачуватиме мені в подальшому грошову допомогу?
    Соціальне право, пенсії, допомоги, пільги
    21:57 30.07.2011
    відповідь:

    Дійсно, Вам в подальшому не будуть виплачувати грошову допомогу. Відповідно до ст.7 Закону України "Про зайнятість населення" для громадян, які вперше шукають роботу і не мають професії (спеціальності), підходящою вважається робота, яка потребує попередньої професійної підготовки, у тому числі безпосередньо на робочому місці у роботодавця. Зважаючи на це, Вам було запропоновано пройти професійне навчання за направленням служби зайнятості за кошти Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Ви один раз відмовились від професійного навчання. Також Ви один раз відмовились від пропозиції підходящої роботи.
    Відповідно до п.14.ст.31 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" виплата допомоги по безробіттю припиняється у разі відмови безробітного від двох пропозицій підходящої роботи або від двох пропозицій проходження професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації за направленням державної служби зайнятості, у тому числі осіб, які вперше шукають роботу та не мають професії. Відповідно до пп.17. п.20 Порядку реєстрації, перереєстрації та ведення обліку громадян, які шукають роботу, і безробітних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.02.2007 року №219, громадяни, зареєстровані як такі, що шукають роботу, і безробітні знімаються з обліку у разі відмови від другої пропозиції підходящої роботи або від другої пропозиції проходження професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації за направленням державної служби зайнятості, у тому числі осіб, які вперше шукають роботу та не мають професії (спеціальності). Отже, якщо Ви ще раз відмовитесь від пропозиції професійного навчання або від підходящої роботи, Ви будете зняті з обліку як безробітна. Після цього упродовж трьох місяців Ви матимете право отримувати у центрі зайнятості лише консультаційні послуги.


    Олеся
    Сумма выплат пособия о досмотре за детьми какая ежемесячная?
    Соціальне право, пенсії, допомоги, пільги
    14:55 05.07.2011
    відповідь:

    В соответствии с Законом Украины «О государственной помощи семьям с детьми» в Украине предусмотрена выплата пособия по уходу за ребенком до достижения им трехлетнего возраста. Пособие по уходу за ребенком до достижения им трехлетнего возраста определяется как разница между прожиточным минимум на трудоспособное лицо и среднемесячным совокупным доходом семьи в расчете на одно лицо за предыдущие шесть месяцев, но не менее 130 гривен. С 1 января 2011 года максимальный размер пособия по уходу за ребенком до достижения им трехлетнего возраста устанавливается в размере прожиточного минимума для детей до 6 лет.
    Пособие по уходу за ребенком до достижения им трехлетнего возраста составляет: с 01.04.2011 (130-832 грн.), 01.10.2011 (130-853 грн.), 01.12.2011 (103-870 грн.).


    сторінка Попередня 1 ... 74 75 76 77 78 79 80 81 82