Архів консультацій

    Соціальне право, пенсії, допомоги, пільги


    Алла
    Добрий вечір! Я отримую пенсію за віком . На момент оформлення пенсії пенсійнийи вік для жінок становив 55 років. По теперішньому законодавству для жінок мого року народження пенсійний вік 60 років. Мені відмовлено в переоформленні пенсії про втраті годувальника до досягнення мною пенсійного віку 60 років. Чи є така відмова правильною? Дякую Вам.
    Соціальне право, пенсії, допомоги, пільги
    21:25 03.03.2018
    відповідь:

    Добрий день! Алло, дата настання права на пенсію у зв’язку з втратою годувальника залежить від причини його смерті, ступеню Ваших родинних стосунків, виду пенсії, на яку мав право годувальник та можливої наявності у Вас пільг.
    За визначенням Вашого права на пенсію у зв’язку з втратою годувальника та дати його настання звертайтесь до нас за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74. Перелік необхідних документів можете отримати за телефоном (044) 228 63 69. Будемо раді Вам допомогти!


    Сергій
    Добрий день. Звільнився з військової служби 1 вересня 2001 року. Пенсія, згідно вимог на той час закону,була нарахована 90 відсотків грошового забезпечення. В діючому законі максимальна пенсія складає 70 відсотків грошового забезпечення. Як мені потрібно провести перерахунок пенсії згідно постанови КМУ № 103 - 90 чи 70 відсотків грошового забезпечення.
    У постанові КМУ № 103 перерахунок проводиться з посадового окладу, окладу за військовим званням, процент вислуги. На скільки це відповідає вимогам ст.63 ЗУ про пенсійне забезпечення військовослужбовців.
    Соціальне право, пенсії, допомоги, пільги
    14:12 03.03.2018
    відповідь:

    Добрий день! Сергію, відповідно до вимог Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв’язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, на умовах, у порядку та розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України. У разі якщо внаслідок перерахунку пенсій, передбаченого цією частиною, розміри пенсій звільненим із служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, є нижчими, зберігаються розміри раніше призначених пенсій. Порядок поетапної виплати перерахованих підвищених пенсій затверджений постановою КМУ від 21.02.2018 № 103.
    За перевіркою правильності встановленого розміру Вашої пенсії після проведеного перерахунку звертайтесь до нас за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74. Перелік необхідних документів можете отримати за телефоном (044) 228 63 69. Будемо раді Вам допомогти!


    мирослав
    lДякую за відповідь на перше запитання. Зрозумів. Тепер друге.Потерпілиий від Чаес. 40 років страхового стажу.Скіль-
    ки років понаднормового стажу? ДЯКУЮ.
    Соціальне право, пенсії, допомоги, пільги
    19:30 01.03.2018
    відповідь:

    Шановний Мирославе, відповідно до вимог Закону України " Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" право на пенсію у повному розмірі мають, зокрема, чоловіки, віднесені до 3 категорії, за умови стажу роботи не менше 20 років, із збільшенням пенсії на 1% заробітку за кожний рік роботи понад встановлений цим пунктом стаж, але не вище 75% заробітку.
    За визначенням величин показника стажу і підвищення розміру Вашої пенсії звертайтесь до нас за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74. Перелік необхідних документів можете отримати за телефоном (044) 228 63 69. Будемо раді Вам допомогти!


    Владислава
    Доброго дня! Коефіціент заробітної плати, розрахований при перерахунку пенсії з інвалідності 01.10.2017р. згідно Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" зменшився при виході на пенсію по інвалідності в розмірі пенсії за віком 01.11.2017р. Чи можлива така зміна коефіціента заробітної плати, якщо після перерахунку пенсії відпрацьовано лише 1 місяць? Дякую за відповідь!
    Соціальне право, пенсії, допомоги, пільги
    14:40 01.03.2018
    відповідь:

    Вітаємо Вас! Владиславо, переведення виплати пенсії по інвалідності на пенсію по інвалідності в розмірі пенсії за віком відбувається на підставі матеріалів пенсійної справи, а також інших документів, що могли бути доданими до них. Надати оцінку правомірності зміни коефіцієнта заробітної плати можливо лише після всебічного розгляду документів та умов здійсненого перерахунку. За отриманням консультації та визначенням правомірності дій ПФУ звертайтесь до нас за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74. Перелік необхідних документів можете отримати за телефоном (044) 228 63 69. Будемо раді Вам допомогти!


    Валерій
    Доброго вечора! Підскажіть будь ласка чи зараховується військова кафедра в Університеті до календарних років вислуги військової служби дякую!
    Соціальне право, пенсії, допомоги, пільги
    21:02 28.02.2018
    відповідь:

    Добрий день! Валерію, положеннями Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» передбачені види служби та періоди часу, які зараховуються до вислуги років для призначення пенсії, проте час навчання на військовій кафедрі в Університеті-не передбачений.
    У разі виникнення додаткових питань звертайтесь до нас за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74, або за телефоном (044) 228 63 69. Будемо раді Вам допомогти!


    Микола
    Чи зараховується час навчання в вузі в трудовий стаж при оформленні пенсіі ?
    Соціальне право, пенсії, допомоги, пільги
    20:46 27.02.2018
    відповідь:

    Добрий день! Миколо, відповідно до вимог Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» страховий стаж - період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.
    Періоди трудової діяльності та інші періоди, що враховувалися до стажу роботи для призначення пенсії до набрання чинності цим Законом (до 01.01.2004р.), зараховуються до страхового стажу в порядку і на умовах, передбачених законодавством, що діяло раніше, крім випадків, передбачених цим Законом.
    Згідно з положеннями Закону України «Про пенсійне забезпечення» до стажу роботи, який дає право на трудову пенсію, зараховується навчання у вищих і середніх спеціальних навчальних закладах, в училищах і на курсах по підготовці кадрів, підвищенню кваліфікації та перекваліфікації, в аспірантурі, докторантурі і клінічній ординатурі.
    У разі виникнення додаткових питань звертайтесь до нас за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74, або за телефоном (044) 228 63 69. Будемо раді Вам допомогти!


    мирослав
    Вітаю. Мені 60.Чи можу я при оптимізаціі зарплати вилучити
    1.07.2000до 1.012005 рр-служба варміі і начання. 2014 -2015
    2016і2017-10процентів.Стаж маю 40 років. Дякую
    Соціальне право, пенсії, допомоги, пільги
    20:01 26.02.2018
    відповідь:

    Пане Мирославе, згідно з нормами Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» за вибором особи, яка звернулася за призначенням пенсії, з періоду, за який враховується заробітна плата (дохід) для обчислення пенсії, виключаються періоди до 60 календарних місяців страхового стажу, з урахуванням будь-яких періодів страхового стажу незалежно від перерв, підряд за умови, що зазначені періоди в сумі складають не більш як 10 відсотків тривалості страхового стажу, врахованого в одинарному розмірі. Додатково за бажанням особи можуть бути виключені, зокрема, періоди строкової військової служби, навчання, догляду за особою з інвалідністю I групи або дитиною з інвалідністю віком до 16 років, за пенсіонером, який за висновком медичного закладу потребує постійного стороннього догляду. При цьому,період, за який враховується заробітна плата, не може бути меншим, ніж 60 календарних місяців.
    За визначенням доцільного періоду виключення заробітку для обчисленння розміру Вашої пенсії пенсії або його перевіркою звертайтесь до нас за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74. Перелік необхідних документів можете отримати за телефоном (044) 228 63 69. Будемо раді Вам допомогти!


    Володимир
    Добрий день! Мій вік - 55 років. Працюю з 1986 року. Загальний стаж 39 років. З 2004 року отримую пенсію з інвалідності (3 група). З 1 листопада 2017 року звільнився і написав заяву про отримання пенсії з інвалідності у розмірі пенсії за віком. Чи повинні мені врахувати вартість року стажу 1,35% при розрахунку пенсії з інвалідності у розмірі пенсії за віком? Дякую
    Соціальне право, пенсії, допомоги, пільги
    15:07 26.02.2018
    відповідь:

    Вітаємо Вас! Володимире, згідно з вимогами Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» переведення з одного виду пенсії на інший здійснюється на підставі документів про страховий стаж, заробітну плату (дохід) та інших документів, що знаходяться на час переведення з одного виду пенсії на інший в пенсійній справі, а також додаткових документів, одержаних органами Пенсійного фонду. Починаючи з 1 жовтня 2017 року, пенсії, призначені відповідно до цього Закону до набрання чинності Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій", мали бути перераховані із застосуванням величини оцінки одного року страхового стажу в розмірі 1 %.
    За визначенням правильності встановленого Вам розміру пенсії звертайтесь до нас за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74. Перелік необхідних документів можете отримати за телефоном (044) 228 63 69. Будемо раді Вам допомогти!


    Василий
    Большое спасибо за ваше внимание, сколько будет стоить ваша помощь Для визначення можливого більш високого розміру пенсії и какая юридическая сила вашей помощи
    Соціальне право, пенсії, допомоги, пільги
    15:03 26.02.2018
    відповідь:

    Шановний пане Василю, консультація і розрахунки проводяться виключно з урахуванням норм і вимог діючого пенсійного законодавства на момент їх надання.


    Марія
    Доброго дня. Моя сестра 1963р.н. У 1980 р. вона вступила в мед.училище і із квітня 1983року і по теперішній час працює фельдшером. В цьому році 17 квітня їй виповниться 55 років--чи зможе вона піти на пенсію.
    Соціальне право, пенсії, допомоги, пільги
    11:32 25.02.2018
    відповідь:

    Вітаємо Вас! Маріє, якщо Ви маєте на увазі право виходу Вашої сестри на пенсію за вислугу років, то воно у неї виникає за обов’язкової умови необхідного стажу роботи у закладах, передбачених постановою Кабінету Міністрів України «Про перелік закладів і установ освіти, охорони здоров'я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років».
    За визначенням такого права та отриманням роз’яснень щодо пенсійного забезпечення звертайтесь до нас за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74. Перелік необхідних документів можете отримати за телефоном (044) 228 63 69. Будемо раді Вам допомогти


    сторінка Попередня 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 82 Наступна