Архів консультацій

  Виборче право


  Люмила
  Підкажіть будь-ласка чи заплановані найближчим часом семінари з виборчого процесу (позачергові вибори народних депутатів)?
  Виборче право
  17:19 04.09.2014
  відповідь:

  Доброго дня, Людмило!
  На сьогоднішній день проводимо індивідуальні консультації за попереднім записом.
  Звертайтесь до нас за телефоном 044-228-63-69.
  Будемо раді допомогти!


  Світлана
  Доброго дня! Така ситуація:мій чоловік знаходиться в даний час в СІЗО по справі за хабар. Наш адвокат ніяких дій не робить аби хоч якось боротись за позитивний вирок, а навпаки вмовляє визнати вину і дати гроші певним особам, каже, що домовиться аби чоловіку дали умовне і закрити справу. Чоловік сам пише різні ходотайства і воює. ПИТАННЯ-ПРОХАННЯ: Опишіть схему дій і якими документами має керуватись адвокат у справах про хабарництво, тобто які мають бути захистні дій адвоката у справах про хабарництво?! Дякую
  Виборче право
  23:41 21.01.2012
  відповідь:

  Доброго дня Світлана. Вам (тобто стороні захисту) потрібно скласти власну версію обставин, за яких відбулася провокація хабара чи взагалі його не було, чи це підстава (ви про це не писали), а потім за допомогою допиту свідків і витребування доказів судом, доводити переконливість вашої позиції. Для цього потрібно скласти і подавати суду клопотання, керуючись принципом змагальності і рівності права сторін процесу. Пам’ятайте, що не суд, а саме ви визначаєте, які докази потрібно вивчати в суді. Дуже часто суддя відхиляє клопотання висловлюючи, що на його думку ці докази не потрібні. Але це незаконно, бо саме сторона захисту визначає, так само як і слідчий, що потрібно досліджувати в суді. Також потрібно пояснювати та доводити безпідставність версії слідства чи фальсифікації доказів. Це робиться за допомогою скарги на дії слідчого (234 КПК Укр.)