Архів консультацій

  Сімейне право


  Людмила
  Я озведена мала свою земельну ділянку побудувала будинок під час шлюбу розвелись через чоловікову сестру і маму зякими він радився про все я добровільно в судовому порядку відала йому кухню вану бо думала що він обдумається але його сестра яка ним маніпулюєі мама ми не можем зійти згоди в нас дитина інвалід на яку він не звертає уваги бо такрадить сестра він робить пакості поскільки зафмається підприємницькою діяльністю має грузові машини міліція на мене не реагвє бо скрізь фігурує сестра зчоловіком як мені жити умоій половині хати коли мішає його сестра зсім'єю куди звернутись коли я є нгрошовита люд на
  Сімейне право
  09:55 13.01.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Людмило!
  Для того щоб надати вам консультацію по зазначеному питанню нам необідно знати більше ситуацію та ознайомитися із документами. Зокрема, необхідно визначити чи був розподіл спільного сумісного майна.
  Практика вирішення таких спорів є.
  Запрошуємо вас до нас в офіс для консультації та ознайомлення з документами.
  Попередній запис за телефоном 0442286369.
  Будемо раді допомогти!


  Людмила
  Після розлучення з чоловіком я хочу подати в суд позов на поділ квартири,яку ми придбали в шлюбі і на побутові речі,техніку,але чеків я не маю і чоловік каже,що я не зможу довести,що ми купляли це разом,бо все знаходиться в квартирі його батьків,де ми проживали і де я ще приписана.Квартира,яку ми придбали в шлюбі, сира в новобудові і дозволу він на продаж квартири не дає,так як каже,що мені належить там не половина,а третина Власником квартири оформлено чоловіка,Чи може суд його заставити продати квартиру і поділитися наполовину,так як я з 4-ррічною донечкою проживаю в орендованій квартирі і хотіла б собі придбати житло
  Сімейне право
  21:55 02.11.2015
  відповідь:

  Доброго дня, Людмило!
  Позитивна практика вирішення таких спорів у нас є.
  Однак для визначення перспектив справи небхідно більше інформації та ознайомлення з документами.
  Запрошуємо Вас до нас в офіс для консультації.
  За попереднім записом телефонуйте за номером 0442286369.
  Будемо раді допомогти!


  Юля
  Здравствуйте. Хочу лешить бывшего мужа род.прав. Алименты он не платит. Куда-то переехал. Контактов с ним нет. Найти не как не могу. Мне сказали подать заяву в полицию на розыск. А что еще надо сделать? И если обратиться непосредственно к вам в компанию вы поможете собрать документы и все остально что нужно?
  Сімейне право
  19:09 11.10.2015
  відповідь:

  Доброго дня, Юліє!
  Так, наша компанія займається такими справами.
  Також ви можете позбавити його батьківських прав через суд.
  Телефонуйте нашому спеціалісту за номером 0442286369.
  Будемо раді допомогти!


  Леся
  Доброго дня! хочу розлучитися з чоловіком. рік не живемо разом. маємо спільну дитину 12 років. він інвалід 2 групи але працює. чи розлучать нас? чи можна покласти судовий збір на нього?
  Сімейне право
  15:46 01.10.2015
  відповідь:

  Доброго дня, Леся!
  В даному випадку Вам слід звертатися до суду із відповідною позовною заявою про розірвання шлюбу та визначення місцепроживання дитини.
  Якщо позовну заяву подасть ваш чоловік, то він буде звільнений від плати судового збору в порядку п. 9 ч. 1 ст. 5 Закону України "Про сплату судового збору".
  Телефонуйте для консультації нашим спеціалістам за номером 0442286369.


  Vasil
  Добрий день.
  Чи можна отримати попередню консультацію по сімейному питанню.
  Живу з дружиною вже 6й рік і маємо донечку 4и роки. Протягом того часу життя не складалось зараз дійшло до розводу. Проблема розводу це батьки дружини. Подавати заяву на розлучення першим не хочу, оскільки надіюсь що може опамятається. Зараз проживаю окремо і побачення з дитиною мені не дають як її батьки так і дружина. Поговорити з дружиною по телефону і в живу не получається, відмовляється.
  Питання1. Як мені добитися правильно побачення з дитиною без розлучення, але щоб були певні підстави для предявлення. Оскільки чергування під підїздом це не вихід.
  Питання2. Якщо я подам заяву на розлучення, чи можна буде добитися виховання дитини і чи впливає на побачення дитини факт "хто ініціатор розлучення" (хто подав заяву)?

  На перед вдячний за відповідь.
  Сімейне право
  16:54 08.08.2015
  відповідь:

  Доброго дня, Василю!
  1. Питання побачення з дитиною можна врегулювати або шляхом подання відповідної заяви до Органу опіки та піклування для визначення часу побачення з дитиною або до суду.
  2. Немає ніякого значення хто буде ініціатором позову і це не впливає на вирішення питання про побачення з дитиною.
  Якщо ми правильно розуміємо, то Ви бажаєте, щоб дитина проживала з Вами. В такому випадку слід виходити із ситуації та матеріально-технічної бази кожного із батьків.
  Телефонуйте нашому спеціалісту за номером 0442286369 для більш повної консултації.
  Будемо раді допомогти!


  Виктория
  Куплена квартира в гражданском браке. Получена справка о 100% оплате имущественных прав. Квартира еще не достроена. Не получено Свидетельство о имущественных правах. Скажите пожалуйста принадлежит ли квартира 50/50 двум лицам? ели нет, то подскажите вариант с получением равноценных долей квартиры. спасибо
  Сімейне право
  10:56 20.07.2015
  відповідь:

  Доброго дня, Вікторіє!
  Якщо є спір, то його потрібно вирішувати у суді.
  Для початку слід встановити, що в період купівлі Ви проживали разом та вели спільне господарство.
  Практика розподілу майна подружжя є.
  Телефонуйте до нас за номером 0442286369 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
  Будемо раді допомогти!


  Оксана
  Доброго дня. Хочу запитати. Чи потрібно подавать до суду щоб позбавити батька, батьківських прав на дитей? При тому що колишній чоловік згоден підписати відмову від дідей. И якщо его позбавлять права на дітей він и далі мусить платити алименти, чи вже ні?
  Сімейне право
  13:32 16.02.2015
  відповідь:

  Доброго дня, Оксано!
  Питання про позбавлення батьківських прав вирішується через суд, а тому Вам слід звернутися із відповідною позовною зявою.
  Також слід зазначити, що особа, позбавлена батьківських прав, не звільняється від обов'язку щодо утримання дитини.
  Одночасно з позбавленням батьківських прав суд може на вимогу позивача або за власною ініціативою вирішити питання про стягнення аліментів на дитину.
  Якщо виникнуть запитання правового характеру, то звертайтесь до нас за номером 0442286369 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
  Будемо раді допомогти!


  Мар"яна
  добрий вечір,я б хотіла знати з приводу соц виплат по догляду за дитиною до трьох років синові 1,8 народився 30.05.2013 чи маю я право на допомогу,ще щоловік працює офіційно має 1550грн місяць чи може мені бути малозабезпеченість чи взагалі якась допомога крім 800грн
  Сімейне право
  21:57 29.01.2015
  відповідь:

  Доброго дня, Мар"яно!
  Для надання консультації по зазначеному питанню, телефонуйте до нас за номером 0442286369 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
  Будемо раді допомогти!


  Іванка
  Добрий день! Скажіть будь - ласка я розлучаюсь з чоловіком в нас є 2 річна донечка, як можна зробити так щоб з нею він міг зустрічатися тільки в моїй присутності.Що для чого потрібно.Зарання дякую.
  Сімейне право
  08:25 02.10.2014
  відповідь:

  Доброго дня, Іванко!
  Ви можете звернутися до районного Органу опіки та піклування із заявою про встановлення порядку побачення із дитиною.
  Практика вирішення таких спорів є.
  Звертайтесь до нас за номером 044-228-63-69.
  Будемо раді допомогти!


  Оксана
  Доброго дня. Допоможіть будь ласка. Я подала на аліменти на двох доньок і на себе (до досягнення старшої доньки 3 років). Чоловік пішов з роботи і влаштувався на іншу,до свого знайомого. Від спільних знайомих я дізналася,що офіційно чоловік отримує копійки,все інше отримує на руки . Підскажіть будь ласка,що мені робити? Може краще подати до суду заяву,щоб він виплачував тверду грошову суму
  Сімейне право
  22:01 01.10.2014
  відповідь:

  Доброго дня, Оксано!
  Ви можете звернутися із такою заявою, однак все буде вирішувати суд.
  І Вам необхідно буде довести платоспроможність Відповідача на виплату твердої грошової суми, яку Ви укажете.
  Для більш детальної консультації - звертайтесь до нас за номером 044-228-63-69.
  Будемо раді Вас допомогти!


  сторінка Попередня 1 2 3 4 5 Наступна