Архів консультацій

  Сімейне право


  Василь
  Державний судовиконавець відкрив провадження по стягненні аліментів подав на роботу постанову про нарахування боргу по аліментах, якого не було, бо чоловік проживав з сім"єю і утримував фінансово її. Судовиконавець рекомендованим листом не повідомив про відкриття провадження та нарахування боргу. Взнали коли став отримувати меншу зарплату з ленточки. Тому в десятиденний термін не подав скаргу до суду. Чи є якісь обмеження в часі по наданні скарги на скасування постанови судовиконавця в даному питанні.
  Сімейне право
  15:45 21.03.2017
  відповідь:

  Доброго дня, Василь!
  Перебіг строку на оскарження дій державного виконавця розпочинається з моменту коли Ви дізнались про порушення своїх прав, тобто з Ваших слів, з моменту отримання зарплати у меншому розмірі. Цю позицію необхідно обґрунтувати у Вашій скарзі до суду.


  Оксана
  Доброго дня! Я хочу розлучитись з чоловіком в нас 3 дітей (10 р! 2р і 3 місяці чи нас розлучать? дякую
  Сімейне право
  12:42 18.02.2017
  відповідь:

  Доброго дня, Оксано!
  Згідно ст. 110 Сімейного Кодексу України позов про розірвання шлюбу не може бути пред'явлений протягом вагітності дружини та протягом одного року після народження дитини, крім випадків, коли один із подружжя вчинив протиправну поведінку, яка містить ознаки кримінального правопорушення, щодо другого з подружжя або дитини.
  За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або телефонуйте за номером 0442286369. Будемо раді допомогти!


  Тетяна
  Доброго дня. Я розхожуся з своїм чоловіком. У нас є дитина(10 років). У якому розмірі зараз сплачуються аліменти? Також у чоловіка є будинок. Його мати зробила на його дарчу. Чи зможу я відсудити у його пів будинку?
  Сімейне право
  13:47 14.01.2017
  відповідь:

  Доброго дня, Тетяно!
  Розмір аліментів індивідуальний і визначається судом з урахуванням таких обставин, як стан здоров'я та матеріальне становище дитини; стан здоров'я та матеріальне становище самого платника аліментів; наявність у платника аліментів інших дітей, інші обставини, що мають істотне значення.
  Але відповідно до ст. 182 СК України виплати на одну дитину не можуть бути менше, ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Якщо аліменти менше цього розміру, дитині призначається державна допомога в розмірі різниці між визначеним розміром аліментів і 30 відсотками прожиткового мінімуму. На одну дитину віком від 6 до 18 років у 2017 році розмір аліментів не може бути меншим за 506,70 коп.
  Для надання відповіді на Ваше питання щодо поділу будинку необхідно знайомитись з наявними документами.
  За більш детальною інформацією, телефонуйте до нас за номером 0442286369. Будемо раді допомогти!


  Анатолій
  З 2000 року перебувала у шлюбі з чоловіком,проживали у будинку моїх батьків. Сільська рада як вчителю виділила будинок на мене ,дітей і чоловіка ,який не схотів робити приписку в будинку,мотивація та що будинок є в батьків в іншому селі і він претендує на нього як син. у 2002 році я подала на розлучення де суд відповідно присудив аліменти на двох дітей,після цього він подав до суду на свою пайку хоча жодного разу в будинку не проживав,ремонту не робив,дітей не виховував,грошей на утримання не давав. У 2005 році відповідно витягу з домової книги сільської ради я оформила приватизацію адже його в реєстрі не було,так як він не був приписаний в цьому будинку. З 2007 року як найшов пару чоловік свідків які підтвердили,що він нібито проводив ремонт забору і я їх годувала. І суд став на його стороні. У 2007 році виконавчій службі він запевнив,що буде платити добровільно дітям гроші але щоб відмінили рішення суду і він не буде вселятись і претендувати на житлову площу. Як це зробили виконавча служба мені не відомо,відмінено рішенні судове провадження про виплату аліментів і.Але він на протязі 9 років не дав жодної копійки,молодша учениця 9 класу,старша навчається на контракті в коледжі і я сама не взмозі надати допомогу дітям.У 2006 році я вдруге вийшла заміж і в нас народився син.На даний час проживаємо в будинку жилою площею 83 м.кв. п»ять чоловік,. У виконавчу службуі Виконавчий лист був відсутній,де вони загубили його не відомо,прийшлось звертатись до суду за дублікатом про поновлення виплати аліментів . Коли він дізнався про сплату аліментів,йому знову захотілось вселетись до будинку а виконавча служба вимагає надати ключ,щоб він міг користуватись будинком. З 2002 року жодної копійки аліментів не сплатив,хоча суд присудив 1/3 частини заробітної плати. а тепер з 2002 року не прописаний,жодного дня не проживав і вимагає свою пайку,будинок приватизований у списку його не має .Що можна зробити на даний час,як лишити його права на проживання?Дякую!
  Сімейне право
  04:26 29.10.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Анатолію!
  Є декілька способів вирішення ситуації. Однак для надання такого роду консультацій нам необхідно ознайомитись із документами.
  Телефонуйте нашти спеціалістам за номером 0442286369 та надсилайте документи на нашу електронну пошту бо записуйтесь на особистий прийом. Попередня консультація безкоштовна.
  Будемо раді допомогти!


  Аня
  Чи можу я прописати дитину до 14 років без згоди батька? Так як батько невідомо де знаходиться.
  Сімейне право
  16:13 21.10.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Анно!
  Згідно пункту 2.3 наказу Міністерства внутрішніх справ України «Про затвердження Порядку реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні та зразків необхідних для цього документів», при проживанні батьків за різними адресами для реєстрації місця проживання дитини, яка не досягла 14 років, разом з одним з батьків надається письмова згода другого з батьків та довідка територіального підрозділу або адресно-довідкового підрозділу територіального органу ДМС за місцем його проживання про те, що дитина не зареєстрована разом з ним. Проте, стаття 161 Сімейного кодексу України встановлює, що якщо батьки не досягли згоди щодо місця проживання малолітньої дитини, спір може розглядатися органом опіки та піклування або судом.
  За більш детальною інформацією, телефонуйте до нас за номером 0442286369.
  Будемо раді допомогти!


  Лілія
  Доброго дня! Хочу позбавити батьківських прав колишнього чоловіка. Розлучилися коли дитині виповнився 1 рік. Тоді він останній раз і бачив дитину. Зараз синові майже 4 роки. На колишнього чоловіка є безліч заяв про крадіжки. Мав умовний термін. А зараз в сізо під слідством. Письмової відмови від батьківства не дає. Аліменти ніразу за три роки не заплатив. Дитиною не цікавився, не приходив. Вживає наркотики, але на лікуванні ніде не був, тому немає ніяких довідок. Я одружилася вдруге, чекаємо на ще одну дитину. Син вважає теперішнього чоловіка своїм батьком, про справжнього нічого незнає. Чи позбавлять колишнього батьківських прав, як краще це все зробити?
  Сімейне право
  19:28 15.06.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Ліліє!
  Відповідно до с. 164 Сімейного кодексу України мати, батько можуть бути позбавлені судом батьківських прав, якщо вона, він, зокрема, ухиляються від виконання своїх обов'язків по вихованню дитини.
  За правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф.74 та за телефоном 0442286369. Будемо раді допомогти!


  Валерій
  Після звільнення з підприємства виїхав у село до батьків.Допомагав їм по господарству і жив за їх кошти.
  Звичайно в центрі зайнятості не обліковувався.
  Через три місяці повернувся і узнав,що за цей період аліменти на дитину мені нарахували виходячи із середньої зарплати по місту,в якому я і дитина проживаємо.
  Чи є це правильним і чому не береься до уваги моя заробітна плата за останнім місцем роботи ?
  Сімейне право
  11:16 09.06.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Світлано!
  Відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення» право на пенсію в разі втрати годувальника мають непрацездатні члени сім'ї померлого годувальника, які були на його утриманні.
  Необхідно зазначити, що непрацездатними членами сім'ї вважаються діти, брати, сестри й онуки, які не досягли 18 років або старші цього віку, якщо вони стали інвалідами до досягнення 18 років, при цьому брати, сестри й онуки - за умови, якщо вони не мають працездатних батьків.
  таким чином, Ви маєте право на пенсію по втраті годувальника. звертаючись до територіального Пенсійного фонду, Вам необхідно надати всі документи, що підтверджують Вашу непрацездатність , включаючи висновки МСЕК як до 18 років, так і після.

  За правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф.74 та за телефоном 0442286369. Будемо раді допомогти!


  Сергій
  Доброго дня!
  Купували квартиру в шлюбі. Квартира записана на колишню дружину. В ній проживає неповнолітня дитина і також там прописана. Дружина при поділу майна претендує на повну частку квартири; додає виписки з банку про продаж своєї попередньої квартири, яка куплена до шлюбу, продаж машини, депозити, які мала.
  Чи може тепер продати цю квартиру, під час тривання процесу поділу майна, якщо там приписана неповнолітня дитина і чи може претендувати на повну частку, якщо я брав кредит на недостаючу частку коштів на квартиру і також мав депозити в банку і додавав до вартості квартири?
  І в яких частках суд теоретично може розподілити майно?
  Сімейне право
  11:56 09.05.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Сергію!
  Щодо питання відчуження квартири, то являється можливим лише в разі наявності іншого місця реєстрації неповнолітньої особи.
  Щодо часток, то наперед спрогнозувати рішення суду неможливо, так як лише в судовому засіданні будуть оцінюватися подані Вами докази. Однак, якщо донька буде проживати в подальшому з матір’ю, то частка квартири може бути збільшена на користь колишньої дружини.

  Якщо виникнуть питання, звертайтеся до нас за телефоном: 0442286369. Будемо раді допомогти!


  Сергій
  Доброго дня!
  Купували квартиру в шлюбі. Квартира записана на колишню дружину. В ній проживає неповнолітня дитина і також там прописана. Дружина при поділу майна претендує на повну частку квартири; додає виписки з банку про продаж своєї попередньої квартири, яка куплена до шлюбу, продаж машини, депозити, які мала.
  Чи може тепер продати цю квартиру, під час тривання процесу поділу майна, якщо там приписана неповнолітня дитина і чи може претендувати на повну частку, якщо я брав кредит на недостаючу частку коштів на квартиру і також мав депозити в банку і додавав до вартості квартири?
  І в яких частках суд теоретично може розподілити майно?
  Сімейне право
  08:54 08.05.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Сергію!
  Щодо питання відчуження квартири, то являється можливим лише в разі наявності іншого місця реєстрації неповнолітньої особи.
  Щодо часток, то наперед спрогнозувати рішення суду неможливо, так як лише в судовому засіданні будуть оцінюватися подані Вами докази. Однак, якщо донька буде проживати в подальшому з матір’ю, то частка квартири може бути збільшена на користь колишньої дружини.

  Якщо виникнуть питання, звертайтеся до нас за телефоном: 0442286369. Будемо раді допомогти!


  Галя
  Доброго вечора! У нас із чоловіком троє дітей Я зараз перебуваю у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років. Діти віком :14, 8, 1. Скоріше не знали про податкову соціальну пільгу на дітей , коли дізналась вирахувала що так як чоловік має зарплату 3000 грн , а у нас 3-є дітей віком до 18 років чоловік має право нa застосування податкової соціальної пільги на дітей.Чоловік звернувся в бухгалтерію нарахунок цієї пільги там йому сказали що ще проконсультуються з юристом чи застосовувати пільги чи ні.Чи мають право вони відмовити у застосуванні пільги? І ще мене цікавить чи немав би бухгалтер маючи заробітню плату працівника і маючи дані що в працівника троє дітей віком до 18 років повідомити працівника що він має право на податкову соціальну пільгу і за згодою працівника нараховувати йому цю пільгу. Наперед вдячна за відповідь!
  Сімейне право
  23:29 22.02.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Галино!
  Відповідно до приписів ст. 169 Податкового кодексу України передбачено визначення податкової соціальної пільги та зазначено, що це сума, на яку платник податку на доходи фізичних осіб має право зменшити свій загальний місячний оподатковуваний дохід у вигляді заробітної плати від одного роботодавця.
  Ваш чоловік відноситься до категорії працівників, для яких податкова соціальна пільга у розмірі, що дорівнює 100 відсоткам суми пільги, визначеної підпунктом 1, для платника податку, який утримує двох чи більше дітей віком до 18 років, - у розрахунку на кожну таку дитину;
  Тобто, 689 грн також буде сума податкової соціальної пільги на одну дитину, а загальний розмір ПСП для Вашого чоловіка становитиме 2067 грн.
  Так як заробітна плата Вашого чоловіка в рамках обмежень щодо застосування ПСП( а саме для платників податку на доходи фізичних осіб, які утримують двох чи більше дітей віком до 18 років або є одинокою матір’ю (батьком), вдовою (вдівцем), опікуном, піклувальником або утримує дитину-інваліда, граничний розмір доходу визначається як добуток суми граничного розміру доходу та відповідної кількості дітей. Тобто 3*( 1378,00 * 1,4 = 1929,2 грн)=5790 грн.), то він має право на застосування ПСП.
  Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку подання документів для застосування податкової соціальної пільги» підставою для нарахування соцпільги є заява про її застосування, а також копію свідоцтва (дубліката свідоцтва) про народження дитини (дітей) або документ, що підтверджує встановлення батьківства, чи документи, які підтверджують вік дитини (дітей), затверджені відповідним органом країни, в якій іноземна фізична особа - платник податку постійно проживав (проживала) до прибуття в Україну.
  За правовою допомогою звертайтеся за адресою: за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!


  сторінка Попередня 1 2 3 4 5 Наступна