Архів консультацій

  Медичне право


  Іван
  Доброго дня підкажіть будь ласка. Хочу відкрити аптеку в селі ФОП маю середню освіту фармацевт ( молодший спеціаліст ) паралельно навчаюся на провізора закінчив 3 курс (заочна форма) і чи можу я бути завідувачем у своїй аптеці . І взагалі чи може власник аптеки ФОП бути її завідувачем ??? Дуже дякую за відповідь
  Медичне право
  11:41 08.11.2017
  відповідь:

  Доброго дня, Іване!
  Відповідно до абз.2 п. 184 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), для аптек, розташованих у селах, селищах та селищах міського типу, посади завідувача аптеки, заступника завідувача аптеки можуть займати особи, що мають документ про вищу освіту не нижче першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю “Фармація”.
  Тобто, для того, щоб бути завідувачем аптеки, необхідно здобути вищу освіту, ступінь бакалавра, за спеціальністю “Фармація”.
  Диплом молодшого спеціаліста прирівнюється до диплома молодшого бакалавра.
  Молодший бакалавр - це освітньо-професійний ступінь, що здобувається на початковому рівні (короткому циклі) вищої освіти і присуджується закладом вищої освіти у результаті успішного виконання здобувачем вищої освіти освітньо-професійної програми, обсяг якої становить 120-150 кредитів ЄКТС.
  Бакалавр - це освітній ступінь, що здобувається на першому рівні вищої освіти та присуджується закладом вищої освіти у результаті успішного виконання здобувачем вищої освіти освітньо-професійної програми, обсяг якої становить 180-240 кредитів ЄКТС. Обсяг освітньо-професійної програми для здобуття ступеня бакалавра на основі ступеня молодшого бакалавра або молодшого спеціаліста визначається закладом вищої освіти.
  Разом з тим, фізична особа-підприємець може бути завідувачем аптеки.
  В разі виникнення додаткових питань – звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф.74 або за телефоном 0442286369. Будемо раді допомогти!


  НАталія
  Мені 32 роки з них 26 я хворію на цукровий діабет.дотепер я мала третю групу інвалідності з дитинства,але цього річ мені повідомили ,що хочуть зняти групу,бо ще тридцять років до пенсії і в мене мало ускладнень.Скажіть будь ласка на що я маю право чи можуть вони зняти групу?
  Медичне право
  14:50 15.02.2017
  відповідь:

  Доброго дня, Наталіє!
  Відповідно до Положення про порядок, умови та критерії встановлення інвалідності, повторний огляд інвалідів з нестійкими, оборотними змінами та порушеннями функцій організму з метою визначення ефективності реабілітаційних заходів, стану здоров'я і ступеня соціальної адаптації проводиться раз на один - три роки. Повторний огляд інвалідів, а також осіб, інвалідність яких встановлено без зазначення строку проведення повторного огляду, проводиться раніше зазначеного строку за заявою такого інваліда, інших заінтересованих осіб у разі настання змін у стані здоров'я і працездатності або за рішенням суду.
  У разі незгоди з рішенням районної, міжрайонної, міської комісії, Ви маєте право подати протягом місяця після одержання висновку комісії письмову заяву до обласної комісії. Також рішення комісії може бути оскаржене до суду.
  За правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!


  александр
  требуют какой-то додаток до справки о заработной плате что это за додаток
  Медичне право
  16:03 19.12.2014
  відповідь:

  Хто витребовує? За яких обставин?
  Відповісти на ці запитання та отримати відповідь на Ваші запитання Ви можете у нашого спеціаліста, зателефонувавши за номером 0442286369.
  Будемо раді допомогти!


  Елена
  Доброго дня!
  У мене складна ситуация- мій чоловік військовій , отримав важке поранення в зоні АТО, як наслідок не відчувае нижче поясу ничого. пройшло уже 5 місяців з дня поранення.піскажіть будьласка які подальші дії мають бути ? чи можліво зробити инвалідність(у нас 1 група) не звільняючись з армії?
  Дякую за відпопвідь
  Медичне право
  10:04 08.12.2014
  відповідь:

  Доброго дня Єлено!
  Зазначене питання потребує розширення.
  Щоб коректно відповісти на Ваш запит нам необхідно більше ознайомитися із ситуцією.
  Телефонуйте до нас за номером 044-228-63-69 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
  Будемо раді допомогти!


  Алла
  Здраствуйте.у меня многодетная семя ( 3 детей),когда прихожу в поликлинику с детьми на прививку медсестра каждый раз требует за каждого малыша деньги по 20 гривень,объясняет это тем что не выделяют деньги на шприцы и перчатки и она собирает из родителей.Скажите пожалоста мы как многодетные должны давать деньги?Спасибо.
  Медичне право
  12:44 15.03.2014
  відповідь:

  Доброго дня, Алло!
  Звичайно це порушення, і Ви не зобов'язані платити кошти.
  У державних і комунальних закладах охорони здоров'я медична допомога надається безоплатно (ст. 49 Конституції України).
  Ви можете звернутити до Головного лікаря Поліклініки із письмовою скаргою.
  Якщо буде потрібна юридична підтримка - звертайтесь.
  Будемо раді допомогти!


  Виталий
  Здравствуйте. В лаборатории «Синэво» сделал тест, в правильности результата которого я и мой доктор сомневаемся. Этот анализ (тест) состоит из двух частей-анализ крови и тест, который рассчитывается на основании результатов этого анализа. Поскольку в основном анализе один из показателей равен 5,47, а в тестах, где используется этот показатель, он имеет другое значение-4,76, в результатах тестов мы не уверены. С просьбой о пересчете теста я обратился в лабораторию, на что мне сказали «пишите письма на наш сайт». На сайт написал несколько писем, на каждое из которых получил ответ типа «в результатах тестов все верно», но никаких понятных объяснений добиться не могу, общие фразы. Уверен, что они даже не вникли в суть вопроса. Ведь если бы при личной встрече я просто показал им пальцем на техническую ошибку, проблема, думаю, была бы решена за минуты. Но на просьбу о личной встрече с сотрудниками (руководством) лаборатории получил категорический отказ. На мои любые требования ответ один «пишите письма». Я понимаю, что эта переписка будет вестись, пока мне не надоест… и ни к чему не приведет. А лечение необходимо начать как можно скорее. Этот анализ нужен был мне для уточнения диагноза, заплатил за этот тест 2665 грн. Остался ни с чем. Можно ли в этой ситуации чего-то добиться? Хотя бы личного контакта, что бы я мог им указать на ошибку? О возврате денег даже не мечтаю, поскольку доказать, что они не правы, не могу. Заранее благодарен.
  Медичне право
  17:06 22.05.2013
  відповідь:

  Здравствуйте, Виталий, если сотрудники лаборатории проявляют столь невнимательное отношение к своему клиенту, Вы можете попробовать написать письмо-жалобу на юридический адрес лаборатории (указан в лицензии на странице сайта http://www.synevo.ua/560,laboratoria.htm) или обратиться к руководителям лаборатории по электронной почте - их личные адреса указаны на странице http://www.synevo.ua/597,rukovodstvo-v-ukraine.htm Также можно написать жалобы в контролирующие инстанции. Если потребуется помощь в составлении документов, обращайтесь, будем рады помочь.