Архів консультацій

  Кредити


  Сергей
  я кучма сс хотел взять кредитную карту в банке финансы и кредит мне выдали картку на наличный кредит где через 3года я должен 78000 грн разобравшись вэтом яровно через 40 минут написал заявление об отказе от кредита на что мне отве тили что уже позно заявление не принимается ия должен полчить деньги ипользоваться кредитом
  Кредити
  22:24 17.04.2013
  відповідь:

  Шановний Сергію, п. 2 ст. 1056 Цивільного кодексу України говорить: "Позичальник має право відмовитися від одержання кредиту частково або в повному обсязі, повідомивши про це кредитодавця до встановленого договором строку його надання, якщо інше не
  встановлено договором або законом." Тож треба вивчати кредитний договір, який Ви уклали з банком. У будь-якому випадку подайте до банку письмову заяву. Якщо буде потрібна допомога, звертайтеся.


  Катерина
  Чи не могли б ви допомогти розібратися в проблемі. яка виникла в мене з Приват Банком?
  09 січня 2013 року кошти були зараховані не на той розрахунковий рахунок. На підставі заяви, написаної мною, та листа про повернення від Приват Банку, кошти на сьогодні не повернулися.
  Кредити
  11:31 11.04.2013
  відповідь:

  Доброго дня, Катерино, звичайно ж, допоможемо. Будь ласка, надішліть копії документів для попереднього ознайомлення на нашу електронну адресу info@ckp.kiev.ua.


  Олег
  Здравствуйте помогите разобраться с банком мы сделали рефинансирование в этом же банке нам насчитали очень много взяли 30000 долларов получилось 36000 увеличили срок займа и увеличилась сумма ежемесячного платежа хотя срок займа увиличился соответственно и сумма платежей толжна понизиться
  Кредити
  17:40 08.04.2013
  відповідь:

  Здравствуйте, Олег. К сожалению, банки часто пользуются нежеланием клиентов читать договора и вписывают в них все, что предусмотрено и не предусмотрено законом. Однако, с банковскими хитростями можно и нужно бороться. Нужно потребовать от банка письменных объяснений, проанализировать договор, написать жалобы в различные контролирующие органы, и Вас точно пригласят в кредитный отдел банка, чтобы решить дело миром и на Ваших условиях. Естественно, для этого Вам понадобится профессионалы - юристы, это ускорит процесс и гарантирует результат, так что обращайтесь.


  Наталья
  скажите пожалуста вернуть ли мне день,взяла кредит в пьятницю хочу завтра забрать документи бо кажетса мне что ето лохотрон дала залог 3 750 (ети деньги вместо поручителя)и ещо может такое бить чтоб деньги давали на перед когда береш кридит а банк називаетса Б,А,Н,К Народний
  Кредити
  08:47 31.03.2013
  відповідь:

  Уважаемая Наталья, посмотрите, пожалуйста, Вашу электронную почту, мы Вам уже ответили.


  Наталья
  Слишали ви об таком банке как Б,А,Н,К "Народний"
  Кредити
  19:34 30.03.2013
  відповідь:

  Здравствуйте, Наталья, теперь уже, конечно, слышали:) Вы пострадали от их деятельности? Можете ответить на электронный адрес.


  Наталья
  Здраствуйте!Хочу взять
  денежний кредит в банку но у меня уже есть кредит ноутбук могу ли я взять деньги?
  Кредити
  09:23 28.03.2013
  відповідь:

  Здравствуйте, Наталья, это вопрос скорее к банку, выдадут ли они Вам кредит, теоретически можете.


  Юлія
  Добрий вечір, у мене така ситуація, у мене вкрали гаманець у якому була коедитна картка з пінкодом.Одразу ж я зателефонувала до відділення банку з проханням про блокування моєї картки, менеджер банку повідомила що поки що гроші ніхто не знімав і що вона блокує мою картку. Я заспокоїлася, а за 30 хвилин я зателефонувала у головний офіс банку з питанням що мені потрібно для відновлення картки. Але перевіряючи мої даніі менеджер банку повідомила,що моя картка не блокована і з неї вже зняли 5000гр. Також вона сказала що в 13.05 картку частково блокували, а в 13.15 вже зняли кошти. Чи можу я скаржитися на відділення банку де мене запевнили що моя картка заблокована, а на справді її не заблокували, и чи повинні вони повернути мої кошти, втрачені через їх недбалість?
  Кредити
  17:23 15.03.2013
  відповідь:

  Доброго дня, Юліє, щоб відповісти на Ваше запитання, необхідно вивчити умови і правила надання вашим банком послуг і лише після цього викладати Ваші вимоги. Звертайтеся, допоможемо.


  людмила
  Банк подал апелляцию на решение первой инстанции не взыскать с поручителя. кредит , нужно поручителю идти назаседание апелляц.суда.
  Кредити
  14:16 19.02.2013
  відповідь:

  Доброго дня Людмило! Задля захисту своїх прав та інтересів в суді, такий поручитель, повинен прийти на судове засідання.


  ІЛЛЯ
  Чи можна продати безнадійний борг? Адже після 3 років борг кваліфікується у прибуток та потрібно сплачувати з нього податок, чи є якісь шляхи виходу з цієї ситуації? Дякую.
  Кредити
  15:15 27.03.2012
  відповідь:

  Вихід завжди є. Якщо Ваш боржник розпочав процедуру банкрутства, то є можливість списати борг у збитки. Для цього необхідно заявити вимоги кредитора в межах наданого строку, відповідно до ЗУ «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» від 14.05.1992 № 2343-XII. Якщо ні, зазвичай, є можливість повернути борг. В будь якому випадку необхідно знайомитись з матеріалами і лише після цього визначитись з можливими подальшими діями. Копії документів можете направити електронною поштою на адресу: 36@obx.org.ua, або зв’яжіться з юристами за телефоном вказаним на сайті


  сторінка Попередня 1 2