Архів консультацій

  Кредити


  Володимир
  Добрий день,цікавить ваша думка з приводу михайлівський-фагор.В мене є кредитка михайлівського але дзвонить і погржує смсками фагор вимагає сплатити борг причому набагато вищу сумму,що можете порадити з цього приводу,буду вдячний за відповідь.
  Кредити
  18:02 07.12.2017
  відповідь:

  Добрий день, Володимир!
  Радимо Вам звернутись до уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ "Банк Михайлівський" (http://www.fg.gov.ua/not-paying/temporary/171-pat-bank-mykhaylivskyy) для з'ясування питання, чи дійсно вимоги за вашим кредитом входили до того портфелю, який придбало ТОВ ФК "Фагор".
  Хто б не був тепер Вашим кредтитором, вплив смсками немає правових наслідків. Зверністься до нового кредитора із завою про видачу розрахунку Вашої заборгованості.
  Якщо новий кредитор буде звертатись в суд для стягнення з Вас коштів - необгрунтовано завищену суму заборгованості можна буде оспорити і зменшити.
  За правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!


  Олена
  Доброго дня! Я з моїм чоловіком брали кредит в банку «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ». Так як він знаходиться на стадії ліквідації, нам тепер дзвонять з банку Фагор пишуть смс і погрожують у з вязку зтим, що ми маємо тепер їм платити кредит. Але нам ніякий офіційний лист не приходив від банку Фагор що ми зобов'язані їм сплачувати кредит. Підскажіть будь-ласка як нам вийти з цієї ситуації і куди все ж таки сплачувати кредит?
  Кредити
  14:44 16.11.2017
  відповідь:

  Добрий день, Олена!
  Вам необхідно повідомити про такі вимоги уповноваженій особі ФГВФО на ліквідацію банку.
  Саме уповноважена особа ФГВФО (Фонду гарантування вкладів фізичних осіб) здійснює управління банком, що ліквідується. Вам підкажуть, чи передавались права вимоги іншому банку. Контактні дані уповноваженої особи та години прийому Ви можете знайти на сайті Фонду за посиланням http://www.fg.gov.ua/not-paying/temporary/171-pat-bank-mykhaylivskyy
  За правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!


  лариса
  валютный кредит с 2006 года за квартиру.плачу исправно. повысился доллар.уже нечем платить.как быть?
  Кредити
  10:11 17.09.2014
  відповідь:

  Доброго дня, Ларисо!
  Звертайтесь до нас для попередньої консультації за телефоном 044-228-63-69.
  Будемо раді допомогти!


  Тоня
  Добрий день,таке запитання, колишній чоловік брав машину в кредит, я була поручителем, ми розлучились, минуло 7 років, він борг не спатив і суд присудив цей борг нам сплатити солідарно, я подала до суду по статті 559 ч.4, так як були прострочені вимоги до мене як поручителя, суд залишив все без змін, подала у верховний,те саме. А тепер мені прийшов витяг про арешт майна,( квартира),без постанови, без попередження, не звертаючись до мене на роботу про стягнення зарплати,заставне майно машина яку забрали в колишнього чоловіка ще не продана,знаходиться у виконавчій службі.Так як у колишнього чоловіка не має майна,офіційно не працює, вся відповідальність лягла на мене. Допоможіть! Дякую.
  Кредити
  20:55 30.12.2013
  відповідь:

  Доброго дня, Тоня!
  Запрошуємо Вас до нас в офіс для консультації.
  Попередній запис за телефоном - 044-228-63-69.
  Практика вирішення таких спорів є.
  Звертайтесь. Будемо раді допомогти!


  Ольга
  Здравствуйте! Мой сын взял кредит в 5000грн.Выплачивал регулярно.Не доплатив 1000 грн, уехал.В квартире,где он прописан,проживает наша дочь.Банк начал атаковать нас на предмет погнашения задолженности( долг вырос уже до 4000грн),а если мы не сделаем этого,то у нас опишут имущество и т. д. Звонят соседям.Вопрос:в ответе ли мы за долги нашего сына?Мы с мужем инвалиды 2 группы.Будем благодарны,если объясните нам ситуацию,в которую мы попали.
  Кредити
  18:03 18.10.2013
  відповідь:

  Доброго дня, Ольго!
  Якщо Ви не виступали поручителем при взятті Вашим сином кредиту, то до Вас не можуть переходити боргові зобов'язання Вашого сина (борги можуть переходити до членів родини або інших осіб в разі відкриття та прийняття спадщини).
  Щодо опису майна, то якщо банк звернеться до суду, то при позитивному рішенні на користь банку буде виданий судовий наказ, відповідно до якого виконавчою службою буде відкрито виконавче провадження і з боржника будуть стягуватися сказані кошти (чи то шляхом внесення певних платежів, чи то шляхом продажу майна, що належить на праві приватної власності Вашому сину, та компенсації боргу), відповідно до судового рішення.
  Якщо буде потрібна юридична підтримка - звертайтесь! Будемо раді допомогти!


  Юрій
  Доброго дня.Авто взяте в кредиь в Приватбанку не підлягає експлуатації.Пробіг при діагностиці при діагностиці показав 900 000т.км.а в документах і на спідометрі 300 000.Я більше року плачу кредит за авто яким не користуюсь.Підскажіть , що робити.Дякую
  Кредити
  11:39 16.09.2013
  відповідь:

  Доброго дня, Юрію! Практика вирішення таких спорів є. Запрошуємо Вас до нас в офіс для консультації. Попередній запис за телефоном 044-228-63-69.
  Будемо раді допомогти.


  Максим
  Добрый день!
  Вопрос стоит в следующим: Мамой был взят дом в кредит 2007 году, платился он чуть меньше полу года, затем кризис.. потеряли работу, потеряли бизнес. С тех пор дом не платился, с банка последние 5 лет не было никаких оповещений. 2013 году теряем трудоспособность, инсульт, трепанация черепа ну и левосторонний парэз. Когда Жена относила автомобильный штраф в суд или министерство юстиции чисто случайно узнала что на маме висит 2000000 грн. и там сказали предпринимать какие-нибудь меры а то могут прийти и описать и арестовать имущество. Подскажите как себя вести в данной ситуации, какие наши действия и какие последствия ожидать. Забыл сказать что по поводу кредита в суд никто никого не вызывал и никаких разбирательств не было. Заранее спасибо!
  Кредити
  16:47 11.09.2013
  відповідь:

  Доброго дня, Максиме! Виникає ряд запитань щодо договору та інших обставин. Тому телефонуйте нам для надання консультації. Будемо раді допомогти! (067-327-27-28 Денис Леонідович)


  Людмила
  Добрый день! Взяла кредит в Приват банке в 2008г.-15тис.$.До 2010г. выплатила 9,9 тис.$.несмотря на поднятие в одностороннем порядке %% ставки понижении моей зарплаты и росте доллара.Порализовало маму и мне пришлось рассчитаться с работы.Просила кредитные каникулы или реструктуризацию- отказали. А когда сумму наростили до 13 тис. предложили реструктуризацию на 10 лет (т.е. я должна буду выплатить 26 тис.дол.!).Все это время шли многочисленные суды. А вчера кассационный суд г. Киева вынес решение на продажу по рыночной цене моей квартиры в пользу банка.Можно ли чем-то помочь ведь я и мои дети останемся на улице. А очередной чиновник "захапает" нашу квартиру.
  Кредити
  14:47 20.06.2013
  відповідь:

  Здравствуйте, Людмила, есть законные способы отсрочить этот неприятный момент. Для определения конкретных путей разрешения данной ситуации, запишитесь, пожалуйста, к нам на консультацию по телефонам, указанным на странице "Контакты".


  Константин
  Взял квартиру в кредит, банк развалился. Теперь, компания, которой передали мои данные, судится со мной. Компания, это "доча", от "УКРБОРГА" Есть шансы?
  Кредити
  00:04 16.06.2013
  відповідь:

  Доброго дня, Констянтин! Для надання Вам консультації по сказаному питанню, нам необхідно ознайомитися із документами. Тому телефонуйте до нас за номерами вказаними на сайті та записуйтеся на консультацію, або надішліть нам документи на електронну адресу! Будемо раді допомогти!


  Сергій
  я взял кредит в магазине ельдорадо на следующий день обнаружив подвох в кредитніх документах попітался вернуть товар позвонив на гарячую линию банка мне сказали что кредитного соглашения на данній момент они не получили и я имею полное право сделать возврат товара я написал л заявление о возврарате а магазин тянет время уже шестой день Подскажите пожауйста что мне делать!!!!!!!!
  Кредити
  07:00 02.06.2013
  відповідь:

  Доброго дня, Сергію, ч. 6 ст. 11 Закона України "Про захист прав споживачів" говорить: "Споживач має право протягом чотирнадцяти календарних днів відкликати свою згоду на укладення договору про надання споживчого кредиту без пояснення причин. Перебіг цього строку розпочинається з моменту передачі споживачеві примірника укладеного договору.
  Відкликання згоди оформлюється письмовим повідомленням, яке споживач зобов'язаний подати особисто чи через уповноваженого представника або надіслати кредитодавцю до закінчення строку, зазначеного в абзаці першому цієї частини.
  З відкликанням згоди на укладення договору про надання споживчого кредиту споживач повинен одночасно повернути кредитодавцю кошти або товари, одержані згідно з договором.
  Споживач також сплачує відсотки за період між моментом одержання коштів та моментом їх повернення за ставкою, встановленою в договорі.
  Споживач не зобов'язаний сплачувати будь-які інші збори у зв'язку з відкликанням згоди.
  Кредитодавець зобов'язаний повернути споживачеві кошти, сплачені ним згідно з договором про надання споживчого кредиту, але не пізніше, ніж протягом семи днів. За кожний день затримки повернення споживачу коштів, сплачених ним згідно з договором про надання споживчого кредиту понад установлений строк (сім днів), споживачеві виплачується неустойка в розмірі одного відсотка суми, належної до повернення кредитодавцем."


  сторінка 1 2 Наступна