Кредити
Володимир
Добрий день, Володимир!
Радимо Вам звернутись до уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ "Банк Михайлівський" (http://www.fg.gov.ua/not-paying/temporary/171-pat-bank-mykhaylivskyy) для з'ясування питання, чи дійсно вимоги за вашим кредитом входили до того портфелю, який придбало ТОВ ФК "Фагор".
Хто б не був тепер Вашим кредтитором, вплив смсками немає правових наслідків. Зверністься до нового кредитора із завою про видачу розрахунку Вашої заборгованості.
Якщо новий кредитор буде звертатись в суд для стягнення з Вас коштів - необгрунтовано завищену суму заборгованості можна буде оспорити і зменшити.
За правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!
Олена
Добрий день, Олена!
Вам необхідно повідомити про такі вимоги уповноваженій особі ФГВФО на ліквідацію банку.
Саме уповноважена особа ФГВФО (Фонду гарантування вкладів фізичних осіб) здійснює управління банком, що ліквідується. Вам підкажуть, чи передавались права вимоги іншому банку. Контактні дані уповноваженої особи та години прийому Ви можете знайти на сайті Фонду за посиланням http://www.fg.gov.ua/not-paying/temporary/171-pat-bank-mykhaylivskyy
За правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!
лариса
Доброго дня, Ларисо!
Звертайтесь до нас для попередньої консультації за телефоном 044-228-63-69.
Будемо раді допомогти!
Тоня
Доброго дня, Тоня!
Запрошуємо Вас до нас в офіс для консультації.
Попередній запис за телефоном - 044-228-63-69.
Практика вирішення таких спорів є.
Звертайтесь. Будемо раді допомогти!
Ольга
Доброго дня, Ольго!
Якщо Ви не виступали поручителем при взятті Вашим сином кредиту, то до Вас не можуть переходити боргові зобов'язання Вашого сина (борги можуть переходити до членів родини або інших осіб в разі відкриття та прийняття спадщини).
Щодо опису майна, то якщо банк звернеться до суду, то при позитивному рішенні на користь банку буде виданий судовий наказ, відповідно до якого виконавчою службою буде відкрито виконавче провадження і з боржника будуть стягуватися сказані кошти (чи то шляхом внесення певних платежів, чи то шляхом продажу майна, що належить на праві приватної власності Вашому сину, та компенсації боргу), відповідно до судового рішення.
Якщо буде потрібна юридична підтримка - звертайтесь! Будемо раді допомогти!
Юрій
Доброго дня, Юрію! Практика вирішення таких спорів є. Запрошуємо Вас до нас в офіс для консультації. Попередній запис за телефоном 044-228-63-69.
Будемо раді допомогти.
Максим
Вопрос стоит в следующим: Мамой был взят дом в кредит 2007 году, платился он чуть меньше полу года, затем кризис.. потеряли работу, потеряли бизнес. С тех пор дом не платился, с банка последние 5 лет не было никаких оповещений. 2013 году теряем трудоспособность, инсульт, трепанация черепа ну и левосторонний парэз. Когда Жена относила автомобильный штраф в суд или министерство юстиции чисто случайно узнала что на маме висит 2000000 грн. и там сказали предпринимать какие-нибудь меры а то могут прийти и описать и арестовать имущество. Подскажите как себя вести в данной ситуации, какие наши действия и какие последствия ожидать. Забыл сказать что по поводу кредита в суд никто никого не вызывал и никаких разбирательств не было. Заранее спасибо!
Доброго дня, Максиме! Виникає ряд запитань щодо договору та інших обставин. Тому телефонуйте нам для надання консультації. Будемо раді допомогти! (067-327-27-28 Денис Леонідович)
Людмила
Здравствуйте, Людмила, есть законные способы отсрочить этот неприятный момент. Для определения конкретных путей разрешения данной ситуации, запишитесь, пожалуйста, к нам на консультацию по телефонам, указанным на странице "Контакты".
Константин
Доброго дня, Констянтин! Для надання Вам консультації по сказаному питанню, нам необхідно ознайомитися із документами. Тому телефонуйте до нас за номерами вказаними на сайті та записуйтеся на консультацію, або надішліть нам документи на електронну адресу! Будемо раді допомогти!
Сергій
Доброго дня, Сергію, ч. 6 ст. 11 Закона України "Про захист прав споживачів" говорить: "Споживач має право протягом чотирнадцяти календарних днів відкликати свою згоду на укладення договору про надання споживчого кредиту без пояснення причин. Перебіг цього строку розпочинається з моменту передачі споживачеві примірника укладеного договору.
Відкликання згоди оформлюється письмовим повідомленням, яке споживач зобов'язаний подати особисто чи через уповноваженого представника або надіслати кредитодавцю до закінчення строку, зазначеного в абзаці першому цієї частини.
З відкликанням згоди на укладення договору про надання споживчого кредиту споживач повинен одночасно повернути кредитодавцю кошти або товари, одержані згідно з договором.
Споживач також сплачує відсотки за період між моментом одержання коштів та моментом їх повернення за ставкою, встановленою в договорі.
Споживач не зобов'язаний сплачувати будь-які інші збори у зв'язку з відкликанням згоди.
Кредитодавець зобов'язаний повернути споживачеві кошти, сплачені ним згідно з договором про надання споживчого кредиту, але не пізніше, ніж протягом семи днів. За кожний день затримки повернення споживачу коштів, сплачених ним згідно з договором про надання споживчого кредиту понад установлений строк (сім днів), споживачеві виплачується неустойка в розмірі одного відсотка суми, належної до повернення кредитодавцем."
сторінка 1 2 Наступна