Архів консультацій

  Конкурентне право


  Олеся
  Доброго вечора!
  Підкажіть, будь ласка, в які інстанції краще звернутися із скаргою на надмірно завищену вартість проїзду в громадському транспорті після подорожчання з 5.01.2017 р. (згідно закону, вартість проїзду становить 0,65 грн/км; місцевий перевізник підняв ціну із 6 до 10 грн, враховуючи, що загальна відстань - 6 км). Дякую.
  Конкурентне право
  21:15 12.01.2017
  відповідь:

  Добрий день, Олеся!
  Із скаргою можна звернутись до Державної служби України з безпеки на транспорті (http://dsbt.gov.ua/storinka/pro-sluzhbu), яка видає перевізнику ліцензію на пасажирські перевезення, до виконавчого органу місцевої ради - видає дозвіл на обслуговування маршрутів у межах населеного пункту за результатами конкурсу. Метою конкурсу, зокрема, є створення конкурентного середовища, забезпечення виконання соціально значущих перевезень відповідно до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 р. N 1081. Окрім того, державним органом, що здійснює державний контроль за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції, регулювання цін (тарифів) на товари (послуги) є Антимонопольний Комітет (http://www.amc.gov.ua/amku/control/main/uk/index)
  За правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!


  елена
  здраствуйте
  Прошу у вас консультацию по поводу неправдвивой рекламы и информации
  по каналу в прямом эфире ТВ в Украине-назовите пожайлусто номер статьи за дачу
  неправдивой информации и рекламы.
  жду ответа
  елена
  Конкурентне право
  12:27 29.07.2013
  відповідь:

  Доброго дня, Єлено! Це питання регулює Закон України "Про захист від недобросовісної конкуренції" (ст. 15). Для надання консультації, необхідна інформація про ситуацію що склалася. Звертайтесь до нас за телефонами вказаними на сайті! Будемо раді допомогти!