Архів консультацій

  Земельне право


  Оксана
  Добрий вечір. Мій чоловік мобілізований. Він має написану в себе в селі заяву на отримання земельної ділянки під індивідуальне будівництво на загальних підставах. Зараз ці земельні ділянки роздають людям. В мене таке питання якщо чоловікові зараз дадуть цю ділянку, то як учасник АТО він не буде мати права отримати,бо це получиться дві земельні ділянки,але першу він отримає на загальних підставах,так як всі люди,які не служили і не воювали...Чекаю вашої відповіді,бо чоловік має на днях їхати в АТО, чи вартує це цього...
  Земельне право
  20:02 18.03.2015
  відповідь:

  Доброго дня, Оксано!
  В даному ситуації Вам вирішувати Вам коли користуватися своїм правом на оримання земельної ділянки.
  Оскільки, Земельний кодекс України встановлює, що передача земельних ділянок безоплатно у власність громадян у межах норм, провадиться один раз по кожному виду використання.
  За більш деталльною консультаціє телефонуйте до нас за номером 0442286369.
  Будемо раді допомогти!


  олена
  Доброго дня. Скажіть будь ласка якщо я купила холодильник зіа 7000, а потім виявилося що той який я дивилася в магазині 9000.тобто ціна і опис на ціннику не співпадав із холодильником на якому він висів.....прийшовши додому і глянувши в інтернет я зрозуміла що купила не той холодильник який мені показували......що мені робити? Які я маю права???
  Земельне право
  14:05 29.09.2014
  відповідь:

  Доброго дня, Олено!
  Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів", у разі коли надання недоступної, недостовірної, неповної або несвоєчасної інформації про продукцію та про виробника (виконавця, продавця) спричинило:
  1) придбання продукції, яка не має потрібних споживачеві властивостей, - споживач має право розірвати договір і вимагати відшкодування завданих йому збитків;
  2) неможливість використання придбаної продукції за призначенням - споживач має право вимагати надання у прийнятно короткий, але не більше місяця, строк належної інформації. Якщо інформацію в обумовлений строк не буде надано, споживач має право розірвати договір і вимагати відшкодування збитків;
  3) заподіяння шкоди життю, здоров'ю або майну споживача - споживач має право пред'явити продавцю (виробнику, виконавцю) вимоги, передбачені законом, а також вимагати відшкодування збитків, завданих природним об'єктам, що перебувають у його володінні на праві власності або на інших підставах, передбачених законом чи договором.
  Звертайтесь до нас за номером 044-228-63-69 і наш спеціаліст Вас проконсультує.


  Андрій
  Добрий день.На дачній ділянці я почав будувати будинок,але дачна ділянка належить мені,матері і моїм сестрам.Що мені потрібно зробити щоб цей будинок не підлягав розподілу?
  Земельне право
  20:17 22.09.2014
  відповідь:

  Доброго дня, Андрію!
  Є багато варіантів вирішення даного питання.
  Все залежить від ситуації.
  Вам потрібно стати одноособовим володільцем земельної ділянки на якій будується будинок.
  Якщо буде потрібно юридична підтримка - звертайтесь за номером 044-228-63-69 і наш спеціаліст Вас проконсультує.


  Вадим
  Скажіть будь ласка скільки коштує заміна пошкодженого свідоцтва про реєстрацію (ламіноване. намокло). Яка процедура заміни?
  Мені сказали у МРЕУ, що треба знімати авто з реєстрації, проходити експерта (перевірка номеру кузова) і знову реєструвати так як у мене свідоцтво і номера старого зразку (2001р.) Оголосили ціну 1000 грн.
  Земельне право
  00:36 04.07.2014
  відповідь:

  Доброго дня, Вадиме!
  За такою інформацією Ви можете звернутися до Департаменту ДАІ МВС України за адресою 04071, м. Київ, вул. Лук'янівська, 62, тел. 044-272-46-59.
  Якщо буде потрібна юридична підтримка – звертайтесь за телефоном 044-228-63-69. Будемо раді допомогти!


  Маріна
  Скажіть будь ласка скільки коштуватиме переписати землю з незавершеним будівництвом з тата на себе??? Оцінка землі становить 88669грн, а незавершеного будинку становить 182580грн.
  Земельне право
  13:04 11.04.2013
  відповідь:

  Доброго дня, Марино, рекомендуємо Вам звернутися з цим питанням безпосередньо до нотаріуса, який буде оформлювати документи.


  наташа
  Добрий день,хочу переписати дарствинно сину будинок и землю державна оцинка будинку 24 000 грн оцинка земли биля будинку 38 000 грн,Скильки це все буде коштувати в нотариуса щоб переписати на сина дим и землю?
  Земельне право
  14:03 28.03.2013
  відповідь:

  Доброго дня, Наташо! Для з'ясування питання цінової політики нотаріальних послуг, Вам потрібно звернутися до самого нотаріуса.


  владимир
  в садовом товариществе по уставу, все члены должны платить членские и целивые взносы, одним из видов целивого взноса есть плата на ремонт труб(сезонного полива) 150 грв. но по нашей улице провели воду постояного снабжения(питевую) типерь у меня на даче два источника водоснабжения. от сезонной подачи я хочу отказаться вообще т.к воду подают только два раза в неделю и то на 1.5 ч ужасного качества из месной речки, есть ли у меня шансы в законном порядке отказаться от уплат таких услуг и целивых плат т.к данным видом услуги я несобираюсь пользоватся вообще. спасибо зарание за ответ.
  Земельне право
  15:58 27.03.2013
  відповідь:

  Доброго дня, Володимире! В даному випадку, потрібно виходити із статутних положень цього товариства. В статуті чи статутних документах повинно бути встановлено, яким чином можна чи неможна змінити умови сплати членських і цільових внесків. Ви можете звернутися до керівництва товариства для врегулювання цього питання.


  андрій
  121 земельного кодексу україни:

  г) для будівництва і обслуговування жилого будинку,


  господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не
  більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в
  містах - не більше 0,10 гектара;
  Підскажіть будь ласка кому краще ставати на чергу на 0,10 гектара в м.Рівне мені(молодій сімї з двома дітьми),чи мамі інваліду 2 групи? дякую
  Земельне право
  23:08 02.07.2012
  відповідь:

  Зараз існує закон, який дозволяє молодим сім'ям отримувати землю під індивідуальне житлове будівництво. Однак, пам'ятайте, що молодий вважається сім'я, в якій вік обох (саме обох) подружжя становить менше 35 років. Врахуйте, що якщо хоча б одному з подружжя вже 36 і більше років, то молодий сім'я вже не вважається, а значить і відповідних пільг не має.
  Також врахуйте, що для того, щоб оформити заявку на отримання землі від держави, сім'я повинна бути визнана потребує поліпшення житлових умов. Для того, щоб вашу родину розглядали саме як потребує поліпшення житлових умов, зверніться до органів місцевого самоврядування муніципальних утворень за місцем проживання вашої родини. Дане визнання буде проводитися на підставах статті 51 Житлового кодексу РФ для визнання громадян потребуючими житлових приміщеннях, що надаються згідно з договорами соціального найму.
  За запевненнями уряду вартість землі для молодих і багатодітних сімей буде, так би мовити, чисто символічною. Родині буде достатньо лише оплатити оформлювальні витрати, а інші витрати, в тому числі і підготовка ділянки і підведення комунікацій проводитиметься з міського бюджету.


  сторінка Попередня 1 2