Архів консультацій

  Захист прав українського громадянина


  Ігор
  Доброго дня. Мені необхідна юридична консультація з приводу листка непрацездатності.
  Центральна районна лікарня мого району, Київської обл. видала мені лист непрацездатності з наступними записами:
  РЕЖИМ: стаціонарний, амбулаторний.
  Перебування в стаціонарі:
  21.04.15р.-6.05.15р.
  ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД РОБОТИ:
  1. 21.04.15р. – шосте травня (підписи: зав.відділення, лікуючого лікаря і відповідні печатки)
  2. 07.05.15р - пятнадцятого травня (підпис лікаря поліклініки і його печатка)
  3. 16.05.15р - двадцятого травня (підпис лікаря поліклініки і його печатка та підпис голови ЛКК)
  4. 21.05.15р – двадцять восьме травня (підпис лікаря поліклініки і його печатка)

  СТАТИ ДО РОБОТИ:
  Двадцять девятого травня.


  При зверненні з цим литком непрацездатності до комісії з соціального страхування, що діє при університеті, де я працюю, мені було видано витяг з протоколу про відмову у виплатах в повному обсязі з посиланням на п. 2.9 Наказу 455 і повідомили мені про право оскарження в суді в 10 денний термін. На думку комісії, в мене записано 22 дні амбулаторного лікування, а має бути записано не більше трьох і визнали лист непрацездатності таким, що не відповідає діючому законодавству.
  Слід відмітити, що це єдина причина, що призвела до відмови. Це зафіксовано в протоколі.

  При зверненні в лікарню, мені було повідомлено, що і стаціонар і поліклініка належить до одного лікувально-профілактичного закладу і відповідно п.1.8 Наказу 455, листок непрацездатності видається і закривається в одному лікувально-профілактичному закладі і також порекомендували звернутися до суду. Своїх помилок при оформленні листа непрацездатності не визнають. Тобто записи в одному листі спочатку про стаціонарне, а потім про амбулаторне лікування цілком правомірні.

  Прошу Вас дати розяснення щодо такої ситуації. Чи дійсно єдиний шлях - це судовий? А якщо так - то на кого подавати позов до суду? Мені це необхідно знати, бо позов подається територіально за місцем знаходження установи, а враховучи мою обмеженість в пересуванні (пересуваюсь на палицях (інвалід)) мені буде фізично тяжко, коли мене ще почнуть посилати з позовом з одного суду в інший.
  Захист прав українського громадянина
  16:34 09.06.2015
  відповідь:

  Доброго дня, Ігоре!
  Щоб вказати куди звернутися із позовом, а також із яким позовом, нам необхідно ознайомитися із документами.
  Їх Ви можете нам надіслати на електронну адресу info@ckp.kiev.ua
  Також зазначте Ваш контактний телефон, щоб наш спеціаліст зміг з Вами зв"язатися.
  Будемо раді допомогти!


  Марина
  Доброго дня! Було відправлення вантажу через перевізника "Делівері" вантаж попередньо застахований на 20 тис.грн. в дорозі він був частково пошкоджений((( Отримувач, замовник, повинен отримати компенсацію за товар, але Делівері мотивує відмову тим, що предоставлена накладна на товар виписана від Іванова, а відправник Сидоров. Чи має право отримувач на страховку??????
  Захист прав українського громадянина
  15:33 09.06.2015
  відповідь:

  Доброго дня, Марино!
  В разі якщо характер пошкоджень зазначений у договорі страхування як страховий випадок, то сторони мають право на відшкодування.
  В будь-якому випадку, для правильної консультації по зазначеному питанню слід знайомитись із документами.
  Телефонуйте до нас за номером 0442286369.
  Будемо раді допомогти!


  Алексей
  Необходима срочная консультация.
  Меня вызвали по повестке в военкомат. Я прошел медкомиссию. Признан по здоровью годным к строевой службе. Мне полных 40 лет.Киевлянин.
  В армии ранее я не служил.Военной специальности не имею. Военной кафедры тоже не заканчивал.
  Несмотря на наличие киевской прописки на жилплощади отчима (14 кв.м.),вот уже в течение 13 лет мы семьей снимаем 2-х комн квартиру.
  На сегодняшний день наша семья состоит из 4-х человек:
  1. Я,40 лет, предприниматель(мелкий начинающий)
  2. Жена,39 лет,домохозяйка. сложности в трудоустройстве. кризис.
  3. Сын,19 лет, студент-очник по контракту КПИ,2 й курс
  4. Дочка,7 лет,2 класс средней школы.

  На сегодня ситуация такая. Меня хотят мобилизовать на учения,вроде как на 45 дней,но на самом деле на 1 год.
  При таком развитии событий, произойдет следующее
  1. Бизнес надо закрыть одномоментно и с потерей всех финансовых вложений
  2. Семья оказывается просто на улице потому как ехать некуда
  3. Старший сын бросает учебу в институте-нечем платить.

  По сути, меня, единственного кормильца, просто заберут из семьи и все обрушится.не только новый начатый бизнес, но и учеба и жилье и весь устроенный быт.
  И все это на фоне чудовищного кризиса в стране.

  Существует ли закон в Украине, который может меня освободить от этого безумства и не рушить жизни?
  Вопрос важный и требует очень срочного ответа.
  Захист прав українського громадянина
  17:17 07.06.2015
  відповідь:

  Доброго дня, Олексій!
  Ст. 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", зазначає виключний список осіб які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації, а саме заброньовані на період мобілізації та на воєнний час за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, а також за підприємствами, установами і організаціями в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України; визнані відповідно до висновку військово-лікарської комісії тимчасово непридатними до військової служби за станом здоров'я натермін до шести місяців (з наступним проходженням військово-лікарської комісії); чоловіки, на утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 18 років (такі чоловіки можуть бути призвані на військову службу у разі їх згоди тільки за місцем проживання); жінки та чоловіки, які самостійно виховують дитину (дітей) віком до 18 років (такі особи можуть бути призвані на військову службу у разі їх згоди і тільки за місцем проживання); жінки та чоловіки, на утриманні яких перебуває дитина - інвалід підгрупи А віком до 18 років; жінки та чоловіки, на утриманні яких перебуває повнолітня дитина, яка є інвалідом I чи II групи, до досягнення нею 23 років; усиновителі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі, на утриманні яких перебувають діти-сироти або діти, позбавлені батьківського піклування, віком до 18 років (такі особи можуть бути призвані на військову службу у разі їх згоди і тільки за місцем проживання); зайняті постійним доглядом за особами, що його потребують, відповідно до законодавства України, в разі відсутності інших осіб, які можуть здійснювати такий догляд; народні депутати України, депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим; інші військовозобов'язані або окремі категорії громадян у передбачених законами випадках.

  Призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період не підлягають також студенти, аспіранти та докторанти, які навчаються на денній формі навчання.

  Не підлягають призову на військову службу під час часткової мобілізації протягом шести місяців з дня звільнення з військової служби військовозобов’язані з числа громадян, які проходили військову службу за призовом під час мобілізації та були звільнені зі служби у запас. Такі особи у зазначений період можуть бути призвані на військову службу за їх згодою (крім військовослужбовців, зарахованих на службу у військовому оперативному резерві першої черги).

  Якщо виникне потреба у юридичній консультації - телефонуйте до нас за номером 0442286369.
  Будемо раді допомогти!


  Оксана
  Доброго дня.Скажіть будь ласка,яким інструкціями користується керівник навчального закладу при тарифікації годин на наступний рік.Яку роль відіграє освіта стаціонарна і заочна,стаж роботи,атестація,чи береться це до уваги при тарифікації і в якій послідовності.
  Захист прав українського громадянина
  18:50 06.06.2015
  відповідь:

  Доброго дня, Оксано!
  Зазначене питання врегульоване Наказом Міністерства Освіти України від 15 квітня 1993 року N 102 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти».
  Якщо при ознайомленні з даним нормативно-правовим актом виникнуть питання, а також потреба у юридичній підтримці, за більш детальною консультацією- телефонуйте до нас за номером 0442286369.
  Будемо раді допомогти!


  Александр
  Здравствуйте,прочитав вашу статью про "Что нужно знать о повестках из военкомата." я правильно понял,что если мне повестку просто воткнули в щель между дверями,то она недействительна? т.к. я за неё не расписывался. А также возник вопрос по поводу третьих лиц,потому что читал много информации об этом и там писалось,что и родственник может расписаться в получении.
  Захист прав українського громадянина
  20:54 03.06.2015
  відповідь:

  Доброго дня, Олександре!
  Належним чином вручена повістка, вважається виключно та, яка підписана особисто Вами.
  Якщо виникне потреба у юридичній консультації - телефонуйте до нас за номером 0442286369.
  Будемо раді допомогти!


  Ірина
  Добрий день! Порадьте, будь ласка, як мешканцям села офіційно домогтися ремонту дорожнього покриття вулиці?
  Як правильно скласти колективну заяву чи скаргу і що робити у випадку відмови на звернення?
  Захист прав українського громадянина
  22:29 23.05.2015
  відповідь:

  Доброго дня, Ірино!
  Запрошуємо Вас до нас в офіс для надання консультації та складання документів.
  Попередній запис за телефоном 0442286369.
  Будемо раді допомогти!


  АНДРІЙ
  ДОБРОГО ДНЯ ЧИ НЕСЕ БУДЬ ЯКУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПО МОБІЛІЗАЦІІ ЗА УХИЛЕННЯ ПО СТТ.336 ОСОБА ЯКА ДОСЯГЛА ГРАНИЧНОГО ВІКУ 45РОКІВ?
  Захист прав українського громадянина
  11:42 17.05.2015
  відповідь:

  Доброго дня, Андрію!
  Суб'єктами злочину передбаченого ст. 366 Кримінального кодексу України є громадяни України (у т.ч. й ті, які під час мобілізації перебувають за кордоном) чоловічої або жіночої статі - військовозобов'язані, що перебувають в запасі першої (військовозобов'язані, які перебували на військовій службі й отримали під час її проходження військово-облікову спеціальність) або Другої (військовозобов'язані, які не отримали військово-облікової спеціальності, які проходили військову службу в інженерно-технічних частинах, які взагалі не призивалися на військову службу, а також військовозобов'язані-жінки) категорій (про поняття військовозобов'язаний див. коментар до ст. 401).

  Щодо вікової ознаки суб'єкта цього злочину, то ним можуть бути особи віком від 18 років до граничного віку перебування в запасі першого або другого розряду (для солдат, матросів, сержантів і старшин - це, відповідно, 35 і 40 років, прапорщиків і мічманів - 35 і 50, молодших офіцерів - 45 і 50, старших офіцерів, крім полковників (капітанів 1 рангу) - 50 і 55, полковників (капітанів 1 рангу) - 55 і 60, вищих офіцерів - 60 і 65 років, для жінок - прапорщиків, мічманів і осіб офіцерського складу - 50, інших військовозобов'язаних-жінок - 45 років), а щодо статевої - то військовозобов'язаними можуть бути лише ті із жінок, які: а) звільнені з військової служби за контрактом у запас; б) мають за спеціальністю медичну підготовку або підготовку, споріднену з відповідною військово-обліковою спеціальністю за переліком, що визначається Кабінетом Міністрів України, придатні до військової служби за станом здоров'я і віком.

  За більш детальною консультацією телефонуйте до нас за номером 0442286369.
  Будемо раді допомогти!


  Інна
  Я, державний службовець , маю 3 групу інвалідності, з 1 квітня нам припинили виплату пенсії по інвалідності, адже пенсія по інвалідності призначається не за законом "Про державну службу" , а за висновком соціально - медичної експертизи. І чому така дискримінація між інвалідами державної служби та інвалідами інших категорій громадян, адже пенсію припинили виплачувати тільки д\с. Чи маю я право звернутись до суду. Ущімлені права не як державного служюовця, а як громадянина, інваліда та просто людини
  Захист прав українського громадянина
  15:23 14.04.2015
  відповідь:

  Доброго дня, Інно!
  Так, якщо Ви вважаєте, що Ваші права, свободи та інтереси порушені по Ви можете звернутися до суду.
  Якщо у Вас виникне потреба у юридичній підтримці - звертайтесь до нас за номером 0442286369 і наші спеціалісти Вас проконсультують.
  Будемо раді допомогти!


  Галина
  Я працювала продавцем один місяць, неофіційно, на пару з приватним підприємцем. В кінці місяця виявилась недостача, вона каже що винна я, хоча я нічого не брала. З роботи я пішла, а вона погрожує що подасть в суд і знайде липових свідків. Що може бути на суді? Чи прийдеться мені виплачувати недостачу, якщо я не винна.
  Захист прав українського громадянина
  16:54 26.03.2015
  відповідь:

  Доброго дня, Галино!
  Якщо Вашої вини немає, а також якщо між Вами та роботодавцем не укладався договір, то і відповідальності ніякої, за те чого Ви не робили, нести Ви не будете.
  Якщо виходити з Ваших слів, то не виключено, що роботодавець може Вас залякувати для добровільної виплати нестачі.
  Для більш детальної консультації - телефонуйте до нас за номером 042286369.
  Будемо раді допомогти!


  Тамара
  Доброго дня, у мене склалася така ситуація - в одному з сіл Вінницької обл., 22 березня 2015 р.,я з донькою-студенткою на автобусній зупинці зайшли в рейсовий атобус маршрутом Іллінці- Київ. В автобусі сидячих мість, щоб доїхати до Києва не було, тому ми вирішили доїхати цим автобусом до найближчого населенного пункту (м. Тетієв Київської області - відстань між селом та містом близько 16км.), щоб мати змогу з зручностями доїхати до Києва. Та, нажаль, як тільки водій дізнався , що ми їдемо не в Київ , а в Тетіїв він почав виганяти нас з автобуса, стверджуючи, що йому не вигідно нас перевозити на таку відстань. Чи правомірні дії водія ? Та куди можна звернутися з скаргою по даному питанню?
  Захист прав українського громадянина
  15:20 24.03.2015
  відповідь:

  Доброго дня, Тамаро!
  В першу чергу Вам слід звернутися до перевізника із відповідною скаргою. Також, в разі отримання моральної шкоди, Ви можете звернутися із відповідною заявою до суду.
  Якщо виникне потреба у юридичній підтримці - телефонуйте до нас за номером 0442286369.
  Будемо раді допомогти!


  сторінка Попередня 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 20 Наступна