Архів консультацій

    Захист прав українського громадянина


    Анатолій
    Під час судового засідання по цивільній справі,відповідач надав підроблений документ на комп’ютері,підроблено мій підпис . Чи маю я право на даний час,чи під час судового засідання звернутись до головуючого про призначення експертизи. Чи можна якщо буде доказ відкрити справу як кримінальний злочин за ст..358 ККУ і як це зробити. Дякую за поради і відповідь Анатолій.
    Захист прав українського громадянина
    05:42 19.10.2016
    відповідь:

    Доброго дня, Анатолію!
    Так, Ви можете заявити таке клопання у цивільній справі.
    Однак для того, щоб подати заяву про вчинення кримінального правопорушення Вам не потрібно чекати проводення експертизи. Ви можете звернутися із відповідною заяву до правоохоронних органів та в рамках кримінального провадження подавати відповідні клопотання.
    Консультації щодо юридичного супроводу по кримінальним та цивільним справам Вам нададать за номером 0442286369.
    Будемо раді допомогти!


    ніна
    Чи буде збережено за вчителями право виходу на пенсію за вислугою років у 2017 році? У звязку з новою пенсійною реформою, яку необхідно буде проводити на вимогу МВФ.
    Захист прав українського громадянина
    13:15 18.10.2016
    відповідь:

    Доброго дня, Ніно!
    В рамках консультації, нажаль ми не можемо прогнозувати майбутні реформи, однак якщо у Вас є питання щодо чинного законодавства, звертайтесь до нас за номером 0442286369 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
    Будемо раді допомогти!


    Мирослава
    Доброго дня! Запитання про ОСББ. Склалась така ситуація, що голова ОСББ хоче, за станом свого здоров`я та віком, звільнитись з цієї посади, проте ніхто не хоче переобирати його?(заступника у нього немає, в статуті з цього приводу також нічого не вказано, статут ще за 2010 рік)як діяти в такій ситуації?
    Захист прав українського громадянина
    10:08 18.10.2016
    відповідь:

    Доброго дня, Мирославо!
    Співвласники приймають рішення щодо управління багатоквартирним будинком на зборах. Якщо у багатоквартирному будинку в установленому законом порядку утворено об’єднання співвласників, проведення зборів співвласників та прийняття відповідних рішень здійснюється згідно із законом, що регулює діяльність об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Разом з тим, управління багатоквартирним будинком управителем здійснюється на підставі договору про надання послуг з управління багатоквартирним будинком.
    За більш детальною інформацією, телефонуйте до нас за номером 0442286369 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
    Будемо раді допомогти!


    Михайло
    Як боротися з дворовими хамами паркування машин (перешкоджання проходу жильців)? Як встановити знак через ДАІ "початок житловоі зони"?
    Захист прав українського громадянина
    20:24 17.10.2016
    відповідь:

    Доброго дня, Михайле!
    Ви можете викликати поліцію для складання протоколу за ч. 1 ст. 122 Кодексу про адміністративні правопорушення, за яке передбачено штраф.

    Для встановлення дорожнього знаку, відповідно до Закону України "Про дорожній рух", необхідно звернутись до міських рад та їх виконавчих органів, районних рад та районних державних адміністрацій, до компетенції яких належить організація дорожнього руху на території міста і району згідно з відповідними генеральними планами, проектами детального планування та забудови населених пунктів, автоматизованих систем керування дорожнім рухом, комплексних транспортних схем і схем організації дорожнього руху та з екологічно безпечними умовами.

    За більш детальною консультацією телефонуйте до нас за номером 0442286369.
    Будемо раді допомогти!


    Володимир
    Доброго дня,виникла проблема-хочу з'ясувати можливість її вирішення
    Прийняв рішення подати документи на візу,поговорив з працівником тур агенства і вона сказала,дайте кошти буди заніматись ділом,я поражусь з колегою які документи вам потрібно надати,так як я хочу щоб вас було все добре.
    Я дав 150$ завдатку -правда розписки не взяв про що жалію(коли давав були 2-ва працівника з тур фірми і мій товариш)
    Даний працівник не дзвонив,а я не торбував,оскільки мені не горіло і по роботі були питання(я військовий за кордон важко виїхати,оскільки я основну відпустку прогуляв)
    Тому не спішив,я дава завдаток в березні-а в жовтні передзвонив-кажу коли список дасте почнем роботу,даний працівник відповів-я ненароботі-передзвоніть завтра,а де ви були весь час,скоро рік буде? Я сказав що особисте,мені не горіло...чому ви список не дали? Вона мені відповіла як не дала? Дала-я кажу,я б підготував док і давно дав,ви не дзвоните,списка не має! Вибила.Я передзвонив на наступний день,мені відповіла дитина хвора ітд...завтра
    Я знову передзвонив,вибила і не перетелефоеували,пройшло 2-ва дні...набераю...знову даний працівник в дома,каже я ненароботі-нічого не можу вам сказати)
    Я кажу -давай конкретно говорити що і як-мені сказала так що 160$ потрібно в консульський збір...мені сума не підійшла-оскільки моя сума перевищувала ті кошти по якій я звернувся по акції...я кажу багато -мені не підходить,мене проінформувала я за вас платити не буду! Я відповів що не хочу починати роботу,тому що ми домовлялись за іншу суму,я забераю кошти!
    Мені працівник тур агенства сказав я не віддам,я спитав чому? Вона -тому що вони пішли на оренду приміщення і партнерам...вона не одна.Я кажу ви роботи не зробили,список не надали...а вона а де були цілий рік? Я кажу це мої питання,могли поцікавитись,роботи не зробили 150$ не хочете від давати) сказала я росписки не писала можу так сказати,я кажу є працівники,товариш-я вам не давав за углом...не думав що дозволите собі таке сказати,я в дома а зараз робочий день закінчився! Дзвоніть в робочий(Вибила) я дзвоню -сказала я не відам 150$ нічого не пояснила і вибила!
    Що робити,які є права ? Чи ведеться журнал якісь клієнтських послуг ітд...хто правий? Я вирішити дану проблему?
    Захист прав українського громадянина
    15:05 15.10.2016
    відповідь:

    Доброго дня, Володимире!
    В такому випадку Ви можете направити на адресу туристичного агентства досудове попередження щодо незаконності їх дій та вказати про свої законні вимоги щодо повернення коштів.
    В разі неможливості врегулювати спір в досудовому порядку – Ви можете звернутися до суду.

    Також у разі наявності, на Вашу думку, у діях працівника туристичного агентства ознак вчинення кримінального правопорушення, Ви можете звернутись до працівників правоохоронних органів.

    За більш детальною інформацією, телефонуйте до нас за номером 0442286369 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
    Будемо раді допомогти!


    Валентина
    Купила квартиру через сетам в Закарпатье Посоветуйте с выселением и выпиской жильцов Один раз была с милицией Написали протокол что не впускают в квартиру Как дальше 7 Жильцы подали в суд чтобы узнали торги и право собствености недействительными Причина что ДВС не ознакомила их что квартира продается Хотя все письма включно оценки жилья они забирали Пока что решения суда нет Не знаю что делать если могу подавать в суд на выселение паралельно И если суд решит положительно в их сторону кто мне вернет деньги Я мылила что может можна сейчас ту квартиру продать родственикам пока есть свидетельство на право собственности Как быть посоветуйте Спасибо
    Захист прав українського громадянина
    12:00 15.10.2016
    відповідь:

    Доброго дня, Валентино!
    Вкажіть Ваш контактний телефон і наш спеціаліст Вас проконсультує.
    Будемо раді допомогти!


    Іванна
    Доброго вечора, зараз є закон України про скорочення 10% технічного персоналу шкіл, скажіть будь-ласка чи стосується цей закон дошкільних навчальних закладів (садочків)? Дякую.
    Захист прав українського громадянина
    23:00 13.10.2016
    відповідь:

    Доброго дня, Іванно!
    Наказ МОН № 433 від 13 квітня 2016 року, яким керівникам навчальних закладів та установ освіти, штатний розпис яких розробляється з дотриманням вимог, передбачених типовими штатними нормативами і які передбачають максимальну кількість посад (штатних одиниць), затвердженими наказами Міністерства освіти і науки України від 04 листопада 2010 року № 1055 "Про затвердження Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів", від 06 грудня 2010 року № 1205 "Про затвердження Типових штатних нормативів загальноосвітніх навчальних закладів", від 23 січня 2014 року № 60 "Про затвердження Типових штатних нормативів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації", наказами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 27 вересня 2012 року № 1058 "Про затвердження Типової структури та Типових штатних нормативів бібліотек вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації", від 31 жовтня 2012 року № 1230 "Про затвердження Типових штатних нормативів позашкільних навчальних закладів", потрібно було забезпечити у 2016 році скорочення керівного, адміністративного, управлінського, господарсько-обслуговуючого персоналу, водіїв, робітників, які обслуговують громадські будівлі на 10 відсотків, скасовано на підставі наказу МОН № 484 від 05.05.2016.
    За більш детальною інформацією, телефонуйте нашим спеціалістам за номером 0442286369.
    Будемо раді допомогти!


    Інна
    Доброго дня! Скажіть, будь ласка, у нас техпрацівниця заміняла іншу техпрацівницю. По школі видано наказ про тимчасове покладання обовязків на час її тимчасової відсутності з виплатою доплати у розмірі 50 % посадового окладу. У відділі освіти нам сказали, що тепер заміна не оплачується згідно до Постанови № 65 від 1 березня 2014 р., хоча завжди оплачувалося. Підскажіть, будь ласка, що робити? Дякую.
    Захист прав українського громадянина
    11:04 11.10.2016
    відповідь:

    Доброго дня, Інно!
    Так, дійсно, зазначеною Вами постановою запроваджено тимчасове припинення встановлення доплат за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників.
    За більш детальною інформацією, телефонуйте до нас за номером 0442286369.
    Будемо раді допомогти!


    Катерина
    Доброго дня! Підкажіть будь ласка . Маю намір будувати будинок, який оформлятиму. Ділянка належить матері . Який документ я маю надати компанії , що будуватиме будинок, як свідчення того ,що мати не проти будівництва ???
    Захист прав українського громадянина
    10:53 07.10.2016
    відповідь:

    Доброго дня, Катерино!
    Для надання відповіда на Ваше запитання нам необхідно уточнити обставини справи.
    Телефонуйте нашим спеціалістам за номером 0442286369.
    Будемо раді допомогти!


    Катя
    Доброго дня)
    Скажіть будь-ласка чи маю я право на якусь частину будинку, в якому проживаю 20 років?
    Я не зареєстрована за цією адресою, але зареєстрований рідний батько!
    і ще...
    якщо мені прийдеться судитися з власницею цього будинку, чи варто мені взагалі це робити?
    Захист прав українського громадянина
    20:00 05.10.2016
    відповідь:

    Доброго дня, Катерино!
    Проживання в будинку не породжує Вашого права власності на нього. Ви можете користуватися будинком лише за згодою власника.
    Щодо прав Вашого батька, то слід зазначити, що реєстрація місця проживання також не породжує права власності на майно. Тільки власник може на власний розсуд розпоряджатися своїм майном.
    Якщо є певні нюанси, які ви не описали та які можуть вплинути на результати консультації, то радимо Вам зателефонувати нам за номером 0442286369 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
    Будемо раді допомогти!


    сторінка Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 20 Наступна