Архів консультацій

  Захист прав українського громадянина


  Вячеслав
  Добрий вечір шановні Пані та Панове.
  Дайте будь-ласка відповідь на таке запитання: Якщо молода людина потрапила в рабство в Росіїї, куди передусім потрібно звернутися, щоб єффективно вирішити данну проблему.

  З повагою Вячеслав.
  Захист прав українського громадянина
  19:02 17.09.2013
  відповідь:

  Доброго дня, пане Вячеславе! Якщо ця людина є громадянином України, то в Посольство України в Росії та правоохоронні органи України.
  Якщо Вам знадобиться юридичний супровід - звертайтесь до нас. Завжди готові допомогти.


  Ольга
  Чи зобовязаний вчитель,що є класним керівником, супроводжувати учнів у автобусі під час підвезення їх з сусідніх сіл?
  Захист прав українського громадянина
  11:41 17.09.2013
  відповідь:

  Доброго дня, Ольго! Все залежить від того яка вікова категорія учнів та внутрішнього розпорядку Вашої школи. Прямої норми в законі не має, але це може бути визначено розпорядженнями керівництва школи або обумовлено з батьками дітей.


  Віктор
  Щиро дякую
  Захист прав українського громадянина
  12:07 06.09.2013
  відповідь:

  Завжди раді допомогти!


  Віктор
  Доброго дня!
  Я через інтернет знайшов потрібну для мого автомобіля запчастину в І.Франківську на розборці. Власник телефону з яким я говорив, сказав, що він приватний підприємець. Я перерахував йому кошти в сумі 500 грн., але вже пройшло 10 днів а товар не надходить. Я телефонував неодноразово.Мені обіцяли, що вишлють завтра... Потім знову те саме.А тепер він не бере слухавку. Що мені робити? Проживаю я в Кіровоградській області.
  Захист прав українського громадянина
  10:26 06.09.2013
  відповідь:

  Доброго дня, Вікторе! В такому випадку Вам слід звертатися із заявою про злочин до правоохоронних органів.
  Якщо відчуєте потребу в юридичні підтримці - звертайтесь. Будемо раді допомогти!.


  Людмила
  Можно ли обжаловать решение Аппеляционного суда о конфискации валюты, согл статьи 471 Тамож кодекса Укр, каковы шансы вернуть свои деньги
  Захист прав українського громадянина
  14:14 04.09.2013
  відповідь:

  Доброго дня, Людмило! Для надання відповіді на Ваше запитання, запрошуємо Вас до нас в офіс, за адресою вказаною на сайті. Попередній запис за телефоном 044-228-63-69.
  Будемо раді допомогти!


  Елена
  Добрый день! Подскажите пожалуйста на какие статьи опираться, если в школе учитель бьет детей, кричит на ребенка истерическим тоном, что ребенок второго класса боится ее, говорит что она становится красная и слюни брызгают на лицо.Когда дочь забывает книгу дома, начинается истерический крик со словами "я тебя убью" или " завтра если не принесешь дневник я не знаю что с тобой сделаю". 05.09. будит родительское собрание, я хочу поднять этот вопрос и потребовать прекратить насилие над детьми.
  Захист прав українського громадянина
  17:35 03.09.2013
  відповідь:

  Доброго дня, Олено! Як на законодавчому так і на моральному рівні така поведінка вчителя є неприпустимою. В такому випадку, спершу слід поговорити із вчителем.Якщо розмова із вчителем про її ставлення до дітей не допоможе, то слід звернутися із письмовою заявою до директора школи, або до районного чи обласного управління освіти. В заяві чи скарзі Вам необхідно викласти всі обставини справи та свої вимоги.


  Володимир
  Було виграно дві справи до пенсійного фонду України у Таращанському райноні, але виплат ніяких не отримано. Які саме документи потрібні, щоб звернутися до Європейського суду (копії постанов які набраси законної сили, чи копії виконавчих листів, але якщо виконавча служба не виконує Постанову і уже пройшло більше 1 року)
  Захист прав українського громадянина
  16:11 08.08.2013
  відповідь:

  Доброго дня, Володимире! Для того щоб звернутися до ЄС необхідно, щоб державою були порушені наступні права визначені у Конвенції: право на життя;
  право на свободу та особисту недоторканність;
  право на справедливий судовий розгляд у цивільних і кримінальних справах;
  право на повагу приватного та сімейного життя;
  право на свободу вираження поглядів;
  право на свободу думки, совісті і релігії;
  право на ефективний засіб правового захисту;
  право на мирне користування власністю;
  право голосувати і виставляти свою кандидатуру на виборах.
  Також для звернення до Європейського суду з прав людини необхідно вичерпати всі інстанції в Україні по вирішенню проблеми що склалася.
  Для визначення можливості подачі заяви до ЄС, нам необхідно ознайомитися із документами, та встановити наявність підстав.
  Тому звертайтесь до нас за адресою вказаною на сайті, або надсилайте нам копії документів для ознайомлення на електронну адресу. Будемо раді допомогти!


  Ірина
  Я так і не отримала відповідь на своє запитання. Ситуація наступна: на нашій вулиці існує проблема з електропостачанням (електроопора згнила, а напруга в мережі взимку падає до 130 кВт) На запит в 2011 році надійшла відповідь-електротрансформатор буде замінено у 2 кварталі. Пройшло 2 роки і нічого не змінилося. Тепер ця опора взагалі в аварійному стані. На вимогу замінити опору - представники РЕМ відповідають, що немає коштів. Але ми всі сплачуємо за електроенергію вчасно. Допоможіть і порадьте як владнати це питання. Дякую.
  Захист прав українського громадянина
  07:25 07.08.2013
  відповідь:

  Доброго дня, Ірино! Вам необхідно, знову повторно, колективно та у письмовій формі звертатися до представників відповідного енергопідприємства, що обслуговує Ваш район та зі скаргами (бажано колективними) до органу місцевого самоврядування. (Важливим є вказування того факту, що з Вашої сторони оплата здійснюється без порушень, що підтверджується квитанціями)
  Звернення, скарги необхідно писати в довільній письмові формі із викладом ситуації на імя керівника енергопідприєства та органу місцевого самоврядування, із підписами колективу, що звертається, або Вашими особисто.


  Антон
  Добрый день. Спасибо за ответ относительно тренажера, но Вы так и не ответили по сути на мой вопрос - имею ли я право вернуть тренажер без коробки, должен ли я провести экспертизу, если да, то какую?

  Благодарю заранее за консультацию.
  Антон
  Захист прав українського громадянина
  11:08 07.06.2013
  відповідь:

  Добрый день, Антон, качественный товар без упаковки у Вас, скорее всего, не примут. На возврат товара можно рассчитывать, если доказать, что он имеет существенные недостатки, препятствующие использованию его по назначению. Чтобы утверждать, что товар некачественный, необходимо доказать, что Ваша аллергия возникла именно вследствие контакта с тренажером. Вероятно, для этого необходима медицинская экспертиза, а также потребительская для исследования поверхности тренажера на наличие аллергенов. Вы можете потребовать провести такую экспертизу продавца на основании ч. 4 ст. 17 Закона Украины "О защите прав потребителей": "Споживач має право на перевірку якості, безпеки, комплектності, міри, ваги та ціни продукції, що придбавається (замовляється), демонстрацію безпечного та правильного її використання. На вимогу споживача продавець (виконавець) зобов'язаний надати йому контрольно-вимірювальні прилади, документи про якість, безпеку, ціну продукції.
  У разі коли під час гарантійного строку необхідно визначити причини втрати якості продукції, продавець (виконавець, виробник) зобов'язаний у триденний строк з дня одержання від споживача письмової згоди організувати проведення експертизи продукції. Експертиза проводиться за рахунок продавця (виконавця, виробника). Якщо у висновках експертизи буде доведено, що недоліки виникли після передачі продукції споживачеві внаслідок порушення ним встановлених правил використання, зберігання чи транспортування або дій третіх осіб, вимоги споживача не підлягають задоволенню, а споживач зобов'язаний відшкодувати продавцю (виконавцю, підприємству, яке виконує його функції) витрати на проведення експертизи. Споживач, продавець (виконавець, виробник) мають право на оскарження висновків експертизи у судовому порядку."


  Artem
  Пришел в магазин,мини маркет возле дома,думал сначала сигареты куплю потом пойду по машину и в дорогу,подошел к кассе попросил пачку,кассирша потребовала документы,я показал ISIC,(так как права в машине были) где указан мой год рождения,моя фотка,и голографическая метка тоже есть,мне отказали,аргументируя тем что данный документ можно и дома напечатать,меня это реально взбесило,я по этому документу в европейских странах покупал табачные изделия и мне даже слова не говорили,я попросил позвать менеджера она пришла и давай заново песню,мол это может быть подделка и т.д(можно ведь и паспорт подделать)она заявила что у нас есть внутренние распоряжения по которым мы не продадим сигареты вам,в ответ я сказал -тоесть ваши внутренние правила не соответствуют с Законом Украины "Стаття 15-3. Обмеження щодо продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів"она ответила извините такие правила.Я вызвал милицию что бы зафиксировали факт "нарушения прав потребителя".Мне просто надоело уже,я ей назвал статтю15-3 сказал что вы нарушаете мои права,она сказала мне все равно,такие внутренние правила.Как мне лучше поступить в таком случае??
  Захист прав українського громадянина
  22:22 28.04.2013
  відповідь:

  Шановний Артеме, в ст. 15-3 Закону УкраЇни "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", на яку Ви вірно посилаєтеся чітко зазначено: "Продавець пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових або тютюнових виробів
  зобов'язаний отримати у покупця, який купує пиво (крім безалкогольного), алкогольні напої, слабоалкогольні напої, вина столові або тютюнові вироби, паспорт або інші документи, які підтверджують вік такого покупця, якщо у продавця виникли сумніви
  щодо досягнення покупцем 18-річного віку.
  У разі відмови покупця надати такий документ продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових або тютюнових виробів такій особі забороняється." Оскільки Ви надали "інший документ", що підтверджує Ваш вік, продавець не мав права Вам відмовити, посилаючись на внутрішні правила, адже вони не мають суперечити діючому законодавству. Менш радикальним було б написати скаргу в книгу скарг і пропозицій, але Ваше рішення визвати міліцію було правильним, так як в даній ситуації це був дійсно вірний спосіб зафіксувати правопорушення. Також події можна зафіксувати показами свідків. Якщо це вдалося, можна звернутися до суду щодо компенсації моральної шкоди. Сподіваємося, що Вам вдалося відстояти свої права. Бажаємо Вам здоров'я і кинути курити:)


  сторінка Попередня 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна