Захист прав українського громадянина
Вячеслав
Дайте будь-ласка відповідь на таке запитання: Якщо молода людина потрапила в рабство в Росіїї, куди передусім потрібно звернутися, щоб єффективно вирішити данну проблему.
З повагою Вячеслав.
Доброго дня, пане Вячеславе! Якщо ця людина є громадянином України, то в Посольство України в Росії та правоохоронні органи України.
Якщо Вам знадобиться юридичний супровід - звертайтесь до нас. Завжди готові допомогти.
Ольга
Доброго дня, Ольго! Все залежить від того яка вікова категорія учнів та внутрішнього розпорядку Вашої школи. Прямої норми в законі не має, але це може бути визначено розпорядженнями керівництва школи або обумовлено з батьками дітей.
Віктор
Завжди раді допомогти!
Віктор
Я через інтернет знайшов потрібну для мого автомобіля запчастину в І.Франківську на розборці. Власник телефону з яким я говорив, сказав, що він приватний підприємець. Я перерахував йому кошти в сумі 500 грн., але вже пройшло 10 днів а товар не надходить. Я телефонував неодноразово.Мені обіцяли, що вишлють завтра... Потім знову те саме.А тепер він не бере слухавку. Що мені робити? Проживаю я в Кіровоградській області.
Доброго дня, Вікторе! В такому випадку Вам слід звертатися із заявою про злочин до правоохоронних органів.
Якщо відчуєте потребу в юридичні підтримці - звертайтесь. Будемо раді допомогти!.
Людмила
Доброго дня, Людмило! Для надання відповіді на Ваше запитання, запрошуємо Вас до нас в офіс, за адресою вказаною на сайті. Попередній запис за телефоном 044-228-63-69.
Будемо раді допомогти!
Елена
Доброго дня, Олено! Як на законодавчому так і на моральному рівні така поведінка вчителя є неприпустимою. В такому випадку, спершу слід поговорити із вчителем.Якщо розмова із вчителем про її ставлення до дітей не допоможе, то слід звернутися із письмовою заявою до директора школи, або до районного чи обласного управління освіти. В заяві чи скарзі Вам необхідно викласти всі обставини справи та свої вимоги.
Володимир
Доброго дня, Володимире! Для того щоб звернутися до ЄС необхідно, щоб державою були порушені наступні права визначені у Конвенції: право на життя;
право на свободу та особисту недоторканність;
право на справедливий судовий розгляд у цивільних і кримінальних справах;
право на повагу приватного та сімейного життя;
право на свободу вираження поглядів;
право на свободу думки, совісті і релігії;
право на ефективний засіб правового захисту;
право на мирне користування власністю;
право голосувати і виставляти свою кандидатуру на виборах.
Також для звернення до Європейського суду з прав людини необхідно вичерпати всі інстанції в Україні по вирішенню проблеми що склалася.
Для визначення можливості подачі заяви до ЄС, нам необхідно ознайомитися із документами, та встановити наявність підстав.
Тому звертайтесь до нас за адресою вказаною на сайті, або надсилайте нам копії документів для ознайомлення на електронну адресу. Будемо раді допомогти!
Ірина
Доброго дня, Ірино! Вам необхідно, знову повторно, колективно та у письмовій формі звертатися до представників відповідного енергопідприємства, що обслуговує Ваш район та зі скаргами (бажано колективними) до органу місцевого самоврядування. (Важливим є вказування того факту, що з Вашої сторони оплата здійснюється без порушень, що підтверджується квитанціями)
Звернення, скарги необхідно писати в довільній письмові формі із викладом ситуації на імя керівника енергопідприєства та органу місцевого самоврядування, із підписами колективу, що звертається, або Вашими особисто.
Антон
Благодарю заранее за консультацию.
Антон
Добрый день, Антон, качественный товар без упаковки у Вас, скорее всего, не примут. На возврат товара можно рассчитывать, если доказать, что он имеет существенные недостатки, препятствующие использованию его по назначению. Чтобы утверждать, что товар некачественный, необходимо доказать, что Ваша аллергия возникла именно вследствие контакта с тренажером. Вероятно, для этого необходима медицинская экспертиза, а также потребительская для исследования поверхности тренажера на наличие аллергенов. Вы можете потребовать провести такую экспертизу продавца на основании ч. 4 ст. 17 Закона Украины "О защите прав потребителей": "Споживач має право на перевірку якості, безпеки, комплектності, міри, ваги та ціни продукції, що придбавається (замовляється), демонстрацію безпечного та правильного її використання. На вимогу споживача продавець (виконавець) зобов'язаний надати йому контрольно-вимірювальні прилади, документи про якість, безпеку, ціну продукції.
У разі коли під час гарантійного строку необхідно визначити причини втрати якості продукції, продавець (виконавець, виробник) зобов'язаний у триденний строк з дня одержання від споживача письмової згоди організувати проведення експертизи продукції. Експертиза проводиться за рахунок продавця (виконавця, виробника). Якщо у висновках експертизи буде доведено, що недоліки виникли після передачі продукції споживачеві внаслідок порушення ним встановлених правил використання, зберігання чи транспортування або дій третіх осіб, вимоги споживача не підлягають задоволенню, а споживач зобов'язаний відшкодувати продавцю (виконавцю, підприємству, яке виконує його функції) витрати на проведення експертизи. Споживач, продавець (виконавець, виробник) мають право на оскарження висновків експертизи у судовому порядку."
Artem
Шановний Артеме, в ст. 15-3 Закону УкраЇни "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", на яку Ви вірно посилаєтеся чітко зазначено: "Продавець пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових або тютюнових виробів
зобов'язаний отримати у покупця, який купує пиво (крім безалкогольного), алкогольні напої, слабоалкогольні напої, вина столові або тютюнові вироби, паспорт або інші документи, які підтверджують вік такого покупця, якщо у продавця виникли сумніви
щодо досягнення покупцем 18-річного віку.
У разі відмови покупця надати такий документ продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових або тютюнових виробів такій особі забороняється." Оскільки Ви надали "інший документ", що підтверджує Ваш вік, продавець не мав права Вам відмовити, посилаючись на внутрішні правила, адже вони не мають суперечити діючому законодавству. Менш радикальним було б написати скаргу в книгу скарг і пропозицій, але Ваше рішення визвати міліцію було правильним, так як в даній ситуації це був дійсно вірний спосіб зафіксувати правопорушення. Також події можна зафіксувати показами свідків. Якщо це вдалося, можна звернутися до суду щодо компенсації моральної шкоди. Сподіваємося, що Вам вдалося відстояти свої права. Бажаємо Вам здоров'я і кинути курити:)
сторінка Попередня 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна