Архів консультацій

  Захист прав українського громадянина


  Ольга
  Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи встановлено українським законодавством обмеження в термінах щодо подання заяви про внесення змін до реістрації акту цивільного стану, у випадку допущення помилки в самому акті. Якщо мені видали свідотство про смерть батька в якому допущено помилку в імееі, в який проміжок часу я повинна звернутися до органів раксу з заявою про виправлення цієї помилки. І які наслідки можуть бути якщо помилку було помічено через кілька років після видання свідотства? Дякую.
  Захист прав українського громадянина
  16:01 09.11.2013
  відповідь:

  Доброго дня, Ольго!
  Відділ реєстрації актів громадянського стану не вправі відмовити громадянину в прийнятті та розгляді заяви про внесення змін, в тому випадку, якщо ці відомості були внесені в даному відділі.
  Вам слід звернутися із відповідною заявою до відділу РАГСу, який видав документ із помилкою.Результатом розгляду такої заяви має бути висновок РАГСу.
  Допущення помилок (перекручення, пропуск відомостей, окремих слів або граматичні помилки чи вказані неправильні відомості) під час реєстрації акта громадянського стану є приводом для складання відповідного висновку.
  РАГС на підставі зібраних документів та за наслідками перевірки складає обґрунтований висновок про внесення змін, доповнень до актового запису (або кількох актових записів) громадянського стану або про відмову в цьому.
  У разі відмови у внесенні змін до актового запису громадянського стану у висновку мають бути чітко вказані причини відмови та зазначено про можливість її оскарження в судовому порядку. Висновку РАГСу про відмову внести зміни до актового запису громадянського стану в першу чергу слід оскаржити до вищого органу.
  У разі незгоди з висновком спір про зміни в актових записах громадянського стану вирішується на підставі судового рішення. До суду доведеться звертатися також у тому випадку, якщо існує спір про правильність даних, зазначених у документах між заінтересованими особами (наприклад між спадкоємцями).

  Суд розглядає заяви про встановлення неправильності запису в акті громадянського стану як у випадках не виправлення органами реєстрації актів громадянського стану помилок, допущених при складанні актового запису, так і при відмові зазначених органів внести в ці записи передбачені законодавством зміни (прізвища, імені, по батькові тощо) і доповнення.
  Якщо буде потрібна юридична підтримка - звертайтесь. Будемо раді допомогти!


  Алина
  Добрый вечер. Произошла такая ситуация. Мне бабушка продала квартиру. Через пару месяцев она умерла. В квартире остались прописаны дедушка(бабушкин муж) и моя мать. Но я хотела бы продать квартиру,и они выписыватся не хотят,и угрожают подать на меня в суд. Как мне поступить.
  Захист прав українського громадянина
  21:27 08.11.2013
  відповідь:

  Доброго дня, Аліно! Запрошуємо Вас до нас в офіс для надання консультації.
  Попередній запис за телефоном 044-228-63-69.
  Будемо раді допомогти!


  татьяна
  Добрый день! Хотелось бы получить консультацию по получению гражданства Польши.
  Захист прав українського громадянина
  10:08 05.11.2013
  відповідь:

  Доброго дня, Тетяно!
  Запрошуємо Вас до нас в офіс на консультацію.
  Попередній запис за телефоном 044-228-63-69.
  Будемо раді допомогти!


  Яна
  Здравствуйте. Подскажите пожалуйста что мне делать. У меня несколько человек в разные периоды взяли как для меня, то большую сумму денег и пропали. Расписок нет. Где они находятся в данный момент я тоже не знаю. Как мне быть?
  Захист прав українського громадянина
  15:32 04.11.2013
  відповідь:

  Доброго дня, Яно!
  В даному випадку необхідно звернутися до правоохоронних органів із заявою про злочин. Також ваших боржників потрібно розшукати (чи за допомогою правоохоронних органів чи самостійно) і взяти з них розписки.
  Якщо буде потрібна юридична підтримка - звертайтесь.
  Будемо раді допомогти!


  Анатолий
  Оскарження ухвали ВССУ та підготовка документів для євросуду
  Захист прав українського громадянина
  12:23 18.10.2013
  відповідь:

  Доброго дня, Анатолію! Ухвали Вищого спеціалізованого суду України не оскаржуються.
  Щодо складання та направлення заяви до Європейського суду з прав людини, то залежно від складності справи та об'єму матеріалів, а також критичності строків виконання, сума складає від 4000 грн.
  Якщо знадобиться правова допомога - звертайтесь! Будемо раді допомогти!


  Алла
  При порушеннї нами ПКЕЕН був складений акт, но ми були не згідні з сумою. РЕС подав в суд на нас, суд признав суму частково. Но РЕСу не сподобалось і подали на апіляційний.Там нам присудили всю суму(23.04.2013), а 30.04.2013 не дожидаючись рішення суду ми прийшли в РЕС і склали договір про реструктуризацію оплату борга, так як у нас не має коштів, крім пенсії ( обоє інваліди)і ми не взмозі оплатити зразу всю суму. Почали зразу з травня платити.Уже заплатили за 5 місяців. Но сьгодні (15.10) прийшла з виконавчої служби постанова про відкриття виконавчого провадження і у срок до 7днів внести всю суму, та й ще добавляються виконавчий збір та витрати. Ми ж виконували договір вчасно і ніяких заперечень не було. Зателефонувала в виконавчу,відповіли. що якщо РЕс забере виконавчий, не мають ніяких претензій, бо платимо. А РЕС відповів,що забирати не буде, бо у юріста написано. що він повинен подати виконавчий лист. Виконавчий лист видано 10.06.2013. а заява про примусове виконання подана 04.10.2013. То для чого складався договір реструктуризації? Підкажіть, будь ласка, як нам бути?
  Захист прав українського громадянина
  21:57 15.10.2013
  відповідь:

  Доброго дня, Алло! Оскільки об'єм запитань досить широкий, то запрошуємо Вас до нас в офіс для надання консультації. Попередній запис по телефону 044-228-63-69.
  Будемо раді допомогти!


  Люда
  Доброго дня чи вечора бажаю всім членам компанії "Центр Конфліктології і Права"! Звертаюся до Вас ще раз. Я з Вами трохи не згідна, оскільки вчитель під час уроку несе особисту відповідальність за життя і здоров'я кожного учня. Як мав би поступити вчитель в такій ситуації: Велика перерва (30 хвилин), пролунав дзвінок на урок. Вчитель відразу зайшов у клас, привітався, дав дозвіл сісти і відразу учень просить вийти, а за ним зразу другий. Як тут бути у такій ситуації? Дякую за відповідь.
  Захист прав українського громадянина
  20:31 20.09.2013
  відповідь:

  Доброго дня, Людмило! Дійсно вчитель несе особисту відповідальність за життя і і здоров'я кожного учня. І якщо із учнем щось трапиться по дорозі із класу чи в класі під час уроку, то відповідальність несе саме вчитель. Саме тому потрібно вияснити, чи такі часті походи в туалет не пов'язані із певною хворобою учня.


  Люда
  Доброго дня! Чи має вчитель право на уроці не відпускати учня в туалет?
  Захист прав українського громадянина
  16:31 20.09.2013
  відповідь:

  Доброго дня, Людмило! Звичайно, ні! Звертайтесь в таких випадках до дирекції школи.


  Михайло
  если арендодатель квартиры не возвращает залоговую сумму без каких либо причин, можно ли ее вернуть не имея договора об оренде, потому как он сдает жилплощадь не официально?
  Захист прав українського громадянина
  08:52 20.09.2013
  відповідь:

  Доброго дня, Михайле! Ви можете звернутися спочатку до орендодавця з претензією, вказавши, що в разі неможливості вирішення ситуації, Ви будете змушені звернутися до правоохоронних органів.


  Юлія
  Добрый вечер! Будьте добры подскажите как быть!Моему мужу звонят с ООО «Универсальная коллекторная группа» и говорят что будто он был заключил договор с компанией «ЮТЕЛ» и у нас задолжность! Но договор мы никакой не заключали .По данным которые у них есть это паспорт ,год рождения ,адрес (на который заключили договор).Не есть корректным к моему мужу, другими совами паспортные данные, адрес и.т.д не его !Мы написали заявление в милицию, и сказали им об этом, но звонки продолжаются причём в позднее время! Подскажите как сделать что б они от нас отстали !!Спасибо
  Захист прав українського громадянина
  20:58 18.09.2013
  відповідь:

  Добрый вечер, Юлия, Вы совершенно правильно написали заявление в милицию. Также стоит заблокировать номера, с которых Вам звонят. Кроме того, можно подать в суд и взыскать с ООО моральный и материальный ущерб, в т.ч. затраты на услуги адвоката и блокировку звонков. Если будет нужна юридическая поддержка, обращайтесь!


  сторінка Попередня 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна