Архів консультацій

    Захист прав українського громадянина


    Александр
    Здравствуйте! Скажите как поступить в такой ситуации: Моя жена уезжает в другой город на неопределённое время, а в конце декабря исполняется 25 лет и нужно вклеивать в паспорт фотографию. Можно это сделать заранее или в течении которого срока это можно сделать, чтоб не платить штраф? И можно ли в городе временного прибывания?
    Заранее спасибо.
    Захист прав українського громадянина
    11:49 16.10.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Олександре!
    Відповідно до Порядку оформлення і видачі паспорта громадянина України, вклеювання фотокартки в паспорт при досягненні 25 років здійснюється протягом місяця після дня народження. Якщо Ви протягом місяця після досягнення 25 років не звернетися до територіального органу ДМС за місцем проживанням, то паспот буде вважатися недійсним.
    Заздалегідь вклеювати фотокартку немає сенсу.
    Якщо зареєструвати тимчасове проживання в іншому місті, то відповідно можна буде і звернутися до територіального оргнану ДМС для вклеювання фотокартки.
    Якщо виникнути запитання - звертайтесь до нас за номером 044-228-63-69 і наш спеціаліст Вас проконсультує.


    Вікторія
    син був мобілізований 19 березня (у телефонному режимі). по цей час він знаходиться на обліку у В/Ч. Контракт не заключав. він відслужив вже два роки тому. кожний раз нецензурно погрожують відправити на АТО, прокуратую, приписавши навздогін "дезертирство". Чи мають право тримати більше встановленого терміну? Який наш вихід з цієї ситуації?
    Захист прав українського громадянина
    15:32 08.10.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Вікторіє!
    Для надання відповіді на Ваше запитання нам необхідно більше інформації по справі.
    Телефонуйте до нас за номером 044-228-63-69 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
    Будемо раді допомогти!


    Оксана
    Добрый день.В 2012году 16.12 случилось ДТП.Виновник застрахован в СК "Лафорт".По окончании всех судебных процессов-25.05.2014г внесли решение о возмещении 50 000гр мне как пострадавшей стороне.Решение суда направлено в Шевченковский отдел исполнительной службы Киева.Мне пришло уведомление о "в1дкриття виконавчого провадження 1 призупинення його через в1дкриття процедури банкрутства СК"Лафорт"".Что мне дальше делать?Ждать или писать заявление в хозяйственный суд для включения в список кредиторов?Заранее благодарю за ответ!
    Захист прав українського громадянина
    19:58 07.10.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Оксано!
    Відповідно до ч. 10 ст. 16 Закону України "Про відновлення платоспроможрності боржника та визнання його банкрутом", з метою виявлення усіх кредиторів та осіб, які виявили бажання взяти участь у санації боржника, здійснюється офіційне оприлюднення оголошення про порушення справи про банкрутство на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет.
    Таке оголошення має містити повне найменування боржника, його поштову адресу, банківські реквізити, найменування та адресу господарського суду, номер справи, відомості про розпорядника майна, граничний строк подання заяв конкурсних кредиторів з вимогами до боржника.
    Виявлення кредиторів врегульоване ст. 23 зазначеного Закону та встановлює, зокрема, що конкурсні кредитори за вимогами, які виникли до дня порушення провадження у справі про банкрутство, зобов’язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують, протягом тридцяти днів від дня офіційного оприлюднення оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство.
    Відлік строку на заявлення грошових вимог кредиторів до боржника починається з дня офіційного оприлюднення оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство.
    Зазначений строк є граничним і поновленню не підлягає.


    Максим
    Добрий день! Я позичив родичу 35000 доларів, по відсотках накапало вже до 60 000. Він написав розписку на 60 000 не вказувавши, що це були відсотки. Зараз він переховується, строк розписки закінчився. Майна на ньму немає, але коли він брав гроші, він був одружений та на його дружині було майно. Яким чином можна стягнути цей борг, або його продати.
    Захист прав українського громадянина
    14:47 07.10.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Максиме!
    Практика вирішення таких спорів є.
    Телефонуйте до нас за номером 044-228-63-69 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
    Будемо раді допомогти!


    Ирина
    Банк не проводит мой платеж уже более месяца, никаких объяснений официально не дает, на запросы и обращения не отвечает. Назначение платежа было за авиабилет, самолет уже улетел, поездка сорвана. В какие инстанции нужно обращаться с жалобой на действия банка? Могу ли я в случае обращения в суд рассчитывать только на возврат денег или такде на компенсацию расходов на визу, бронь отеля, обратный билет?
    Захист прав українського громадянина
    13:37 07.10.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Ірино!
    Ви можете звернутися зі скаргою до Національного банку України, а також до правоохоронних органів із заявою про злочин.

    Щодо компенсації в суді, то все досить індивідуально та залежить від доказів, які будуть подані сторонами.
    Телефонуйте до нас за номером 044-228-63-69 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
    Будемо раді допомогти!


    Екатерина
    Здравствуйте, у меня валютный кредит на квартиру.
    Квартира подпадает под действие маратория.

    В августе я потеряла работу и сейчас оплачивать кредит не могу. Попросила у банка кредитные каникулы.
    В ответ банк предложил:
    - перезаключить договор под меньший процент , другими словами составить новый кредитный договор (но тем самым они меня выводят из поля действия маратория, верно?)
    - мне дают кредитные каникулы на 3 месяца , но с обязательством уплаты ежемесячно 50% от суммы ежемесячного платежа;
    - и вышеобозначенные условия возможны лишь при погашении нынешней моей задолженности по кредиту (задолженность за 2 месяца, которые я оплатить сейчас не могу)

    Иными словами нас выгоняют на улицу....

    Могу ли я воспользоваться действием маратория и чтобы банк с этим согласился?
    Захист прав українського громадянина
    12:48 06.10.2014
    відповідь:

    Здраствуйте, Екатерина!
    Вы уже пользуетесь действием моратория и пока не примут закон о реструктуризации валютных кредитов, Вам не стоит боятся оказаться на улице (конечно если у Вас валютный кредит). Кроме того, банк выгоняет тогда, когда подает против Вас иск о взыскании на предмет ипотеки. Как мы понимаем пока он этого не сделал. Однозначно не пере заключайте никаких договоров без участия профессионального юриста, иначе Вы будете погашать только пеню и штрафные санкции, а проценты будут продолжать увеличиваться увеличивая при этом пеню и штрафные санкции.
    Постараться сейчас заключить договор на выгодных для Вас условиях, время сейчас подходящее, но, нужно очень внимательно подойти к его условиям.
    Обращайтесь к нам за телефоном 044-228-63-69 и наш специалист Вас проконсультирует. Будем рады помочь!


    Ірина
    22.08 я придбала ноутбук , 24.09 в нього виявилися неполадки і мені його замінили на інший такий самий . Сьогодні 16 день з моменту покупки і 14й з моменту обміну(на гарантії написана дата по якій 14й день). Він мене вже не влаштовує і я хочу просто забрати гроші , чи можу я це зробити ?
    Захист прав українського громадянина
    09:11 07.09.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Ірино!
    Повернути кошти Ви можете за умови виявлення в товару істотних недоліків, які унеможливлюють використання товару та зазначені в ЗУ "Про захист прав споживачів".

    Телефонуйте до нас за номером 044-228-63-69 і наш спеціаліст Вас проконсультує!


    Рух Степан Иванович
    После освобождения из мест лишения свободы оказалось что мой дом продан на снос, паспорт потерян Талалаевским РОВД Черниговской обл. Сейчас живу в г. Смела Черкасской обл. Паспорт востановил но без прописки. Искать правду нет смысла в райотделе сказали проще меня посадить. И как жить дальше.
    Захист прав українського громадянина
    13:27 04.09.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Степане Івановичу!
    Все залежить від Вашого бажання довести справу до кінця.
    Телефонуйти до нас за номером 044-228-63-69 і наш спеціаліст Вас проконсультує.


    Сергій
    Доброго дня, в мене таке питання. Я підписав контракт з університетом і вже заплатив гроші за навчання, але тепер я хочу розірвати контракт з ними. Чи можливо повернути кошти які я заплатив? З моменту підписання контракту пройшло 2дні, і заплатив я лише за пів року, заочного навчання. Дуже прошу допомогти у вирішенні цього питання.
    Захист прав українського громадянина
    18:45 03.09.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Сергію!
    Все залежить від умов розірвання, які зазначені в контракті.
    Телефонуйте до нас за номером 0442286369 і наш спеціаліст Вас проконсультує!
    Будемо раді допомогти!


    Андрій
    Чи можем ми зобовязати сусідів з низу встановити опалення (новобудова здана два роки тому), тому що в зимовий період при максимальній потужності котла температура в квартирі не підіймається більше 18º. Підлога дуже холодна, навіть подекуди волога. Буду вдячний за відповідь.
    Захист прав українського громадянина
    16:34 03.09.2014
    відповідь:

    Доброго дня, Андрію!
    Таку ситуацію слід врегульовувати шляхом переговорів із Вашим сусідом, оскільки змусити його вчинити такі дії Ви не можете.


    сторінка Попередня 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 20 Наступна