Захист прав українського громадянина
Елена
Доброго дня, Олено!
Тут потрібно індивідуально підходити до вирішення ситуації, зокрема, вивчити всі наявні документи.
Після чого можемо визначити перспективи звернення до суду.
Телефонуйте до нас за номером 0442286369.
Будемо раді допомогти!
Анатолій
Доброго дня, Анатолію!
В разі, якщо є факт підроблення підпису, то дії керівництва можуть кваліфікуватися відповідними статтями Кримінального кодексу України.
Для більш детальної консультації звертайтесь до нас за телефоном 044-228-63-69.
Будемо раді допомогти!
Наталія
Доброго дня, Наталіє!
Для подачі позовної заяви для суду необхідно вказати відому Вам адресу його проживання або реєстрації.
За більш детальною консультацією телефонуйте до нас за номером 044-228-63-69.
Будемо раді допомогти!
Андріана
Доброго дня, Андріано!
Відповідно до законодавтва, Ви зможете звернутися щодо демобілізація, зокрема, якщо виникне необхідність у постійному догляді за особами, що його потребують, відповідно до законодавства України, в разі відсутності інших осіб, які можуть здійснювати такий догляд.
олександр
Доброго дня, Олександре!
Чи є офіційний лист щодо відмови в нарахуванні на підприємстві?
таня
Доброго дня, Тетяно!
Відповідно до законодавства, у державних і комунальних закладах охорони здоров'я медична допомога надається безоплатно.
Однак реалії зовсім інші.
Тому, якщо у Вас вимагають грошей за лікування яке повинно бути безкоштовним, то Вам слід звертайтесь зі скаргами до МОЗ України або до правоохоронних органів.
Телефонуйте до нас за номером 044-228-63-69 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
Леся
Доброго дня, Леся!
Тут Вам вирішувати, оскільки можуть бути порушені Ваші права після подання заяви про відсутність претензій.
Якщо відчуєте потребу у юридичній підтримці - звертайтесь до нас за номером 044-228-63-69 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
Оксана
Доброго дня, Оксано!
Так, оскільки під час мобілізації діють норми про військову службу.
Однак до кожної ситуації потрібно підходити індивідуально.
Телефонуйте нам за номером 044-228-63-69 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
Будемо раді допомогти.
Ольга
Доброго дня, Ольго!
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.1996р. № 992 «Про Порядок працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням», випускники які уклали угоду з вузами після зарахування на навчання, повинні відпрацювати за місцем призначення не менше трьох років.
У цій же постанові є перелік поважних причин, за якими допускається розірвання випускником угоди, це встановлення інвалідності 1 або 2 групи, внаслідок чого випускник не може виїхати на роботу за призначенням; встановлення інвалідності 1 або 2 групи у дружини випускника, одного з батьків (або осіб які їх замінюють) випускника; якщо випускник — вагітна жінка, мати або батько, які мають дитину до трьох років або дитину, яка згідно з медичним висновком потребує догляду (до досягнення нею шестирічного віку); одинока мати або батько, які мають дитину до чотирнадцяти років або дитини-інваліда; проходження чоловіком військової служби (крім строкової), в тому числі за контрактом на посадах рядового, сержантського і старшинського складу, прапорщиків, мічманів та офіцерів у Збройних Силах, Національній гвардії, Державній прикордонній службі, Службі безпеки, а також інших військових формуваннях, створених згідно із законодавством України, та служби в органах внутрішніх справ поза місцем розташування замовника тощо.
До того ж, якщо випускник після закінчення ВНЗ проходить військову строкову службу, то термін перебування на ній зараховується в строк роботи за призначенням, це ж стосується і перебування жінки у відпустці по вагітності, пологах та догляду за дитиною до 3-х років.
У п.14 вищезазначеної постанови також йдеться, що у разі неприбуття молодого фахівця за направленням або відмови без поважної причини приступити до роботи за призначенням, звільнення його з ініціативи адміністрації за порушення трудової дисципліни, звільнення за власним бажанням протягом трьох років випускник зобов’язаний відшкодувати у встановленому порядку до державного бюджету вартість навчання і компенсувати замовнику всі витрати.
Однак, але Закон України «Про вищу освіту» не містить умов про обов’язковість трирічного відпрацювання та відшкодування у встановленому порядку до державного бюджету вартості навчання.
Будь-які матеріальні претензії до випускника ВНЗ, підготовка якого здійснювалась за державним замовленням, є неправомірними, тому що відсутні правові механізми, які б зобов‘язали його відшкодувати до державного бюджету вартість навчання.
Більше того, існує неоднозначна судова практика, відповідно до якої суди як задовольняють так і відмовляють у задоволенні позовних вимог вузів до студентів про відшкодування вартості навчання.
Наталья
Представитель БТИ отказывает в разрешении на приватизацию квартиры ("Хрущевка" двушка) по причине несоответствия стен с планом.
Изменений в несущих (капитальных) стенах не производилось. Был пристроен тамбур (Г-образная стенка с дверным проемом) с целью отделить проходную комнату.
Перегородки, из которых выполнены стенки, фанерные, сделаны аккуратно, обклеены обоями.
Для получения разрешения представитель требует сноса достроенных стен.
Правомочны ли его действия если ни сноса, ни постройки капитальных стен не было?
В моей ситуации не просто ломать и после восстанавливать обжитую комнату, т.е. делать ремонт квартиры.
Спасибо.
Доброго дня, Наталіє!
Запрошуємо Вас до нас в офіс для ознайомлення із документами, після чого спеціаліст зможе Вас проконсультувати.
Попередній запис за телефоном 0442286369.
Будемо раді допомогти!
сторінка Попередня 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 20 Наступна