Архів консультацій

  Захист прав українського громадянина


  Елена
  В договоре на покупку квартиры у застройщика есть пункт, согласно которому окончательный платеж в гривне привязан к курсу доллара. Учитывая темп роста курса доллара в Украине начиная с февраля 2014 и по состоянию на ноябрь увеличение платежей достигло 90%. Возможен вариант исключить из договора пункт привязки к доллару, учитывая то, что при заключении договора: 1.Покупатель не имел возможности спрогнозировать такой рост курса валюты (падение гривны); 2. На ситуацию с курсом покупатель не может никак повлиять; 3. Оплата платежа с учетом курса валюты приводит к существенному ухудшению финансового состояния покупателя; 4. Изменились существенные условия договора - цена. 5. Кредитование банков приостановилось. Что можно сделать в этой ситуации? Застройщик на уступки не идет. Можно ли это в суде обжаловать?
  Захист прав українського громадянина
  13:33 25.11.2014
  відповідь:

  Доброго дня, Олено!
  Тут потрібно індивідуально підходити до вирішення ситуації, зокрема, вивчити всі наявні документи.
  Після чого можемо визначити перспективи звернення до суду.
  Телефонуйте до нас за номером 0442286369.
  Будемо раді допомогти!


  Анатолій
  директор із заступником до трудової книжки дописали "тимчасово",тимчасово на час відсутності основного працівника",підробили підпис вчителя і двічі розписались за неї у трудовій книжці а вчительку в цей час відправили працювати вихователем у дитсадок.Це порушення КЗпП? у відділі освіти захищають директора і говорять що все правильно Овруцький район Житомирської області
  Захист прав українського громадянина
  18:24 21.11.2014
  відповідь:

  Доброго дня, Анатолію!
  В разі, якщо є факт підроблення підпису, то дії керівництва можуть кваліфікуватися відповідними статтями Кримінального кодексу України.
  Для більш детальної консультації звертайтесь до нас за телефоном 044-228-63-69.
  Будемо раді допомогти!


  Наталія
  Доброго дня! Підкажіть будь ласка, як підприємству розшукати боржника, щоб подати на нього до суду. Претензії повертаються .
  Захист прав українського громадянина
  16:46 18.11.2014
  відповідь:

  Доброго дня, Наталіє!
  Для подачі позовної заяви для суду необхідно вказати відому Вам адресу його проживання або реєстрації.
  За більш детальною консультацією телефонуйте до нас за номером 044-228-63-69.
  Будемо раді допомогти!


  Андріана
  Мій чоловік мобілізований за 2-ю хвилею. В нас є дитина 2 роки. А моїй мамі мсек встановлено 3-тю групу інвалідності. Чи можуть за таких обставин демобілізувати мого чоловіка? Чи це підходить тільки 1 і 2 група інвалідності?
  Захист прав українського громадянина
  18:11 09.11.2014
  відповідь:

  Доброго дня, Андріано!
  Відповідно до законодавтва, Ви зможете звернутися щодо демобілізація, зокрема, якщо виникне необхідність у постійному догляді за особами, що його потребують, відповідно до законодавства України, в разі відсутності інших осіб, які можуть здійснювати такий догляд.


  олександр
  Я мобілізований з 20.05.14.Працював на підприемстві.Згідно закону на час мобілізаціі за працівником зберігається робоче місце та середня зарплата.За жовтень місяць нарахувань не буде.так сказали на підприемстві.Скажіть є якісь зміни про мобілізацію та виплати
  Захист прав українського громадянина
  09:30 08.11.2014
  відповідь:

  Доброго дня, Олександре!
  Чи є офіційний лист щодо відмови в нарахуванні на підприємстві?


  таня
  подскажите,пожалуйста,мой дедушка попал на операцию(ампутация ноги),он участник ВОВ.на лекарства каждый день уходит по 600 гр.Есть ли какието льготы для него?а то денег уже почти нет.(скидки в аптеках мизерные).еще нас ,почемуто вызывает анастезиолог,может денег ему надо?должны ли мы платить в больнице?
  Захист прав українського громадянина
  19:51 05.11.2014
  відповідь:

  Доброго дня, Тетяно!
  Відповідно до законодавства, у державних і комунальних закладах охорони здоров'я медична допомога надається безоплатно.
  Однак реалії зовсім інші.
  Тому, якщо у Вас вимагають грошей за лікування яке повинно бути безкоштовним, то Вам слід звертайтесь зі скаргами до МОЗ України або до правоохоронних органів.
  Телефонуйте до нас за номером 044-228-63-69 і наш спеціаліст Вас проконсультує.


  Леся
  маму збила машина (трохи зачепила) у дворі будинку. Водій викликав швидку, також приїхав міліціонер з ДАІ. Ми поїхали в лікарню, виявився перелом ноги. Водій просить написати нам заяву, що ми не маємо до нього претензій (щоб не доводити до суду - так йому порадив слідчий). Відшкодувати кошти за лікування обіцяє. Чи віддавати йому таку заяву, бо до суду ми теж не хочемо доводити (мамі 87 років).
  Захист прав українського громадянина
  15:04 04.11.2014
  відповідь:

  Доброго дня, Леся!
  Тут Вам вирішувати, оскільки можуть бути порушені Ваші права після подання заяви про відсутність претензій.
  Якщо відчуєте потребу у юридичній підтримці - звертайтесь до нас за номером 044-228-63-69 і наш спеціаліст Вас проконсультує.


  Оксана
  Вечер добрый.Подскажите имеют ли права отправить мобилизованного принудительно в зону АТО? Куда нужно обратится с этой проблемой ?
  Захист прав українського громадянина
  21:22 26.10.2014
  відповідь:

  Доброго дня, Оксано!
  Так, оскільки під час мобілізації діють норми про військову службу.
  Однак до кожної ситуації потрібно підходити індивідуально.

  Телефонуйте нам за номером 044-228-63-69 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
  Будемо раді допомогти.


  Ольга
  Добрый вечер! У меня такой вопрос.Мой муж учится на 5 курсе военного института хотел уволиться с армии по сем.обстоятельствам,т.к жена иностранка(белоруска) но сказали,что не уволят,хотя раньше давали зелёный свет.Он стал спрашивать про возможные причины увольнения,ему сказали,что смогут уволить по служебному несоответствию,а потом,когда уже дали документам ход,стали говорить,что он должен заплатить за учёбу,(учиться на бюджете).Подскажите пожалуйста,как лучше поступить в этой ситуации..действительно потом платить деньги за учёбу,а это огромные деньги.Или это просто повод содрать с нас ? Заранее Вас благодарю!
  Захист прав українського громадянина
  23:42 20.10.2014
  відповідь:

  Доброго дня, Ольго!
  Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.1996р. № 992 «Про Порядок працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням», випускники які уклали угоду з вузами після зарахування на навчання, повинні відпрацювати за місцем призначення не менше трьох років.

  У цій же постанові є перелік поважних причин, за якими допускається розірвання випускником угоди, це встановлення інвалідності 1 або 2 групи, внаслідок чого випускник не може виїхати на роботу за призначенням; встановлення інвалідності 1 або 2 групи у дружини випускника, одного з батьків (або осіб які їх замінюють) випускника; якщо випускник — вагітна жінка, мати або батько, які мають дитину до трьох років або дитину, яка згідно з медичним висновком потребує догляду (до досягнення нею шестирічного віку); одинока мати або батько, які мають дитину до чотирнадцяти років або дитини-інваліда; проходження чоловіком військової служби (крім строкової), в тому числі за контрактом на посадах рядового, сержантського і старшинського складу, прапорщиків, мічманів та офіцерів у Збройних Силах, Національній гвардії, Державній прикордонній службі, Службі безпеки, а також інших військових формуваннях, створених згідно із законодавством України, та служби в органах внутрішніх справ поза місцем розташування замовника тощо.

  До того ж, якщо випускник після закінчення ВНЗ проходить військову строкову службу, то термін перебування на ній зараховується в строк роботи за призначенням, це ж стосується і перебування жінки у відпустці по вагітності, пологах та догляду за дитиною до 3-х років.

  У п.14 вищезазначеної постанови також йдеться, що у разі неприбуття молодого фахівця за направленням або відмови без поважної причини приступити до роботи за призначенням, звільнення його з ініціативи адміністрації за порушення трудової дисципліни, звільнення за власним бажанням протягом трьох років випускник зобов’язаний відшкодувати у встановленому порядку до державного бюджету вартість навчання і компенсувати замовнику всі витрати.

  Однак, але Закон України «Про вищу освіту» не містить умов про обов’язковість трирічного відпрацювання та відшкодування у встановленому порядку до державного бюджету вартості навчання.

  Будь-які матеріальні претензії до випускника ВНЗ, підготовка якого здійснювалась за державним замовленням, є неправомірними, тому що відсутні правові механізми, які б зобов‘язали його відшкодувати до державного бюджету вартість навчання.

  Більше того, існує неоднозначна судова практика, відповідно до якої суди як задовольняють так і відмовляють у задоволенні позовних вимог вузів до студентів про відшкодування вартості навчання.


  Наталья
  Добрый день.
  Представитель БТИ отказывает в разрешении на приватизацию квартиры ("Хрущевка" двушка) по причине несоответствия стен с планом.
  Изменений в несущих (капитальных) стенах не производилось. Был пристроен тамбур (Г-образная стенка с дверным проемом) с целью отделить проходную комнату.
  Перегородки, из которых выполнены стенки, фанерные, сделаны аккуратно, обклеены обоями.
  Для получения разрешения представитель требует сноса достроенных стен.
  Правомочны ли его действия если ни сноса, ни постройки капитальных стен не было?
  В моей ситуации не просто ломать и после восстанавливать обжитую комнату, т.е. делать ремонт квартиры.
  Спасибо.
  Захист прав українського громадянина
  16:09 16.10.2014
  відповідь:

  Доброго дня, Наталіє!
  Запрошуємо Вас до нас в офіс для ознайомлення із документами, після чого спеціаліст зможе Вас проконсультувати.
  Попередній запис за телефоном 0442286369.
  Будемо раді допомогти!


  сторінка Попередня 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 20 Наступна