Архів консультацій

    Захист прав українського громадянина


    Андрій
    Добрий день. Я, молодий спеціаліст медик, був розподілений на роботу до іншої місцевості, житло мені не надали. Якщо лікарня надасть житло, то хто має сплачувати за моє проживання: я чи лікарня? Якщо можливо, то дайте посилання на нормативні документи для підкріплення відповіді. Попередньо дякую за відповідь. З повагою, Андрій.
    Захист прав українського громадянина
    09:07 22.03.2015
    відповідь:

    Доброго дня, Андрію!
    Відповідно до п. 33 Порядку працевлаштування випускників державних вищих медичних (фармацевтичних) закладів освіти, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням, затвердженого наказом № 367 МОЗ України, випускники, які одержали направлення на роботу в іншу місцевість, а також члени їх сімей забезпечуються житлом згідно з чинним законодавством та умовами направлення.
    Випускники, яких не забезпечено житлом згідно з угодою і які продовжують працювати за призначенням після закінчення визначеного терміну, зберігають право на позачергове одержання житла, незалежно від строку роботи за цим призначенням.
    За випускниками, які одержали направлення на роботу в іншу місцевість, житло за попереднім місцем проживання зберігається згідно із чинним законодавством.
    Якщо виникне потреба у юридичній підтримці - телефонуйте до нас за номером 0442286369.
    Будемо раді допомогти!


    Леся
    Доброго дня! Просимо Вашої допомоги і консультації. Суть проблеми: У моєї племінниці 4 дітей 10, 7, 6 та 2,5 роки. Невдовзі має народитися п'ята дитина. Проживають вони в приватному будинку мого брата. В 2005 році в будинку був встановлений новий газовий котел на тому ж місці, що і попередній. Під'єднаний він був до цього ж димоходу. Сім'я користувалася котлом 10 років. Працівники газової служби справно його ще тоді зафіксували, записали марку. Ніяких попереджень, ніяких претензій не було протягом всього цього часу. Аж до грудня 2014 року. Одного дня прийшов слюсар газової контори і заявив, що котел закриває і опломбовує. Серед зими! Четверо малих дітей! На підставі того, що котел не зареєстрований в газовій службі району. До цього часу протягом 10 років ніхто не мав ніяких претензій! Звісно, брат не дозволив закрити котла. В лютому прийшла квитанція на оплату вже без пільг. В газовій пояснили, що в комп'ютері зафіксовано факт опломбування котла. Але як таке може бути? Слюсар збрехав, що котел закритий? На якій підставі сім'ю з малими дітьми позбавили пільг? Брат розуміє, що котел слід зареєструвати і вже готує документи. На це потрібні чималі кошти і час. Але він хоче розібратися, чи правомірними були дії працівників газової служби, особливо стосовно його малолітніх внуків? Хтось має відповісти за халатність і відшкодувати збитки! Прошу Вашої поради, що нам робити? Куди звертатися?
    Захист прав українського громадянина
    16:04 10.03.2015
    відповідь:

    Доброго дня, Леся!
    Вам слід звернутися із письмовити заявами щодо підстав на основі яких Вас позбавили пільг.
    Після отримання відповіді можна буде встановити законність таких дій та відповідно їх оскаржити.
    Телефонуйте до нас за номером 0442286369 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
    Будемо раді допомогти!


    наталія
    Добрий вечір.Порадте чи має сім"я при мобілізації пільги,коли чоловік працює ,жінка на даний час не працює,виховуємо двох дітей,один із них має інвалідність.Коли чоловіка призвуть до армфх за що годувати дітей,чим лікувати(препарати потрібні до 20-30 тис.грн.,чим платити комунальні платежи.Дитині інваліду держава надає "копійки" у порівнянні з супер цінами в Україні.
    Захист прав українського громадянина
    17:50 05.03.2015
    відповідь:

    Доброго дня, Наталіє!
    Щодо надання інформації про можливість отримання пільг телефонуйте до нас за номером 0442286369.
    Будемо раді допомогти!


    Timur
    Доброго дня. Я став жертвою шахрайства. Вніс передоплату за оренду квартири, за місяць до дати переселення. Отримав розписку від "власника" про те що кошти отримані в якості орендної плати з... Маю фото паспорта цієї шахрайки, де зазначена її прописка у тій квартирі. Коли прийшов час переселятися, вона під різними форс-мажорними приводами відтерміновувала переселення. Телефон майже завжди поза зоною, але іноді вона з"являється на зв"язку, тільки для того щоб дати чергове поснення. В Інтернеті знайшов, що вона шахрайка і квартири не має. Як краще вчинити, щоб повернути свої кошти?
    Захист прав українського громадянина
    13:49 12.02.2015
    відповідь:

    Доброго дня, Тімур!
    Вам слід звернутися до правоохоронних органів із заявою про злочин та до суду щодо повернення коштів.
    Практика вирішення таких спорів є.
    Телефонуйте до нас за номером 0442286369 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
    Будемо раді допомогти!


    aндрей
    получил повестку в военкомат без даты.на протяжение кокого времени я должен явитса или должен вобще
    Захист прав українського громадянина
    00:11 11.02.2015
    відповідь:

    Доброго дня, Андрію!
    Під час мобілізації громадяни (окрім тих, які проходять службу у військовому резерві) зобов'язані з'явитися до військових частин або на збірні пункти військових комісаріатів у строки, зазначені в отриманих ними документах (мобілізаційних розпорядженнях, повістках або розпорядженнях військових комісарів (ч. 3 ст. 22 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» № 3543-XII).
    Одночасно слід зазначити, що під час мобілізації громадяни, які підлягають призову на військову службу, зобов'язані з'явитися на збірні пункти в терміни, зазначені в отриманих ними документах – мобілізаційних посвідченнях, повістках або розпорядженнях військових комісарів. У разі ухилення від призову за мобілізацією та неприбуття до військкомату законом передбачається кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі від 2 до 5 років.
    Таким чином, за відсутності у повістці строку прибуття до військомату та щоб уберегти себе від можливого адміністративного чи кримінального переслідування, Ви можете звернутися до військомату (письмово) щодо неналежного оформлення повістки.
    Також звертаємо Вашу увагу, що у разі іншого змісту в повістці події можуть розвиватися іншим чином. За таких обставин телефонуйте до нас за номером 0442286369 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
    Будемо раді допомогти!


    артур
    Добрый вечер.Моему брату 25 лет родился 26.06.89 работает в школе учителем.На момент принятия приказа об увеличении призывного возраста ( с 25 до 27 лет ) на срочную военную службу ему било 25 лет по старом законе его должны били списать в запас и выдать военник так как он не служил.С юридической точки зрения могут ли его забрать в армию в даный момент или ему все таки должны выдать военный билет
    Захист прав українського громадянина
    20:17 08.02.2015
    відповідь:

    Доброго дня, Артуре!
    Якби Вашому брату на момент наказу щодо збільшення призовного віку виповнилося 26 років, то зміни в законодавстві на нього б не поширювалась.
    Однак, оскільки на сьогоднішній день Вашому брату ще 25 років, то він підлягає призову.
    За наявності інших обставин телефонуте до нас за номером 0442286369 і наш спеціаліст Вас проконсультує.
    Будемо раді допомогти!


    Сергей.
    Здравствуйте. Вопрос заключаетса в следующем: мой товарищь находитса в Киевском СИЗО уже 4 года и 10 месяцев приговора нет он не виновен в совершеннии преступления дело полно материалов которые его оправдывают все держитса на том что он не презнает свою вину однако судьи видя причастность других лиц к совершению преступления игнорируют ето а именно его заставляют признатса. как етому противодействовать?
    Захист прав українського громадянина
    03:25 30.01.2015
    відповідь:

    Доброго дня, Сергію!
    За консультацією по зазначеному питанню телефонуйте до нас за номером 0673272728.
    Будемо раді допомогти!


    Віктор
    Доброго дня, у мене склалася така ситуація - 8 грудня 2014 року я оплатив туроператору News Travel вартість туристичної путівки для двох в Індію (авіаквитки, готель, віза) вартість 27 300 грн. виліт повинен був бути 2 лютого 2015 року.

    16 січня 2015 року туроператор News Travel оголосив про призупинення своєї діяльності. Туроператором не було сплачено жодної послуги передбаченої договором, кошти він також не повертає! Куди мені звертатися? Дякую за відповідь.

    P.S. окрім мене від туроператора News Travel постраждало ще кілька тисяч туристів!
    Захист прав українського громадянина
    14:31 29.01.2015
    відповідь:

    Доброго дня, Вікторе!
    Якщо не вдається в досудовому порядку захистити свої права, то слід звертатися до суду.
    Практика вирішення таких спорів є.
    Запрошуємо Вас до нас в офіс для надання консультації. Попередній запис за телефоном 0442286369.
    Будемо раді допомогти!


    Дмитро
    Дякую за попереню відповідь. Обов'язково буду телефонувати до Вас за юридичною допомогою.
    Ще хотілось запитати.
    Я працюю в державному навчальному закладі. Чи можливо керівництву забронювати мене? Тому що чув термін "бронювання", але чи можливий він - не знаю.
    Захист прав українського громадянина
    06:57 22.01.2015
    відповідь:

    Доброго дня, Дмитро!
    У період мобілізації працівників забронювати неможливо, оскільки вони є військовозобов’язаними, а тому підлягають призову. Тому варто цим зайнятись у міжмобілізаційний період.
    Щодо процедури бронювання, то це питання врегульоване Наказом Міністерства оборони № 660 Про затвердження Інструкції з організації ведення військового обліку військовозобов'язаних і призовників в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях і навчальних закладах (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0308-11/print1406887614169580).


    Віталій
    Відповідно до ст. 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов'язані зайняті постійним доглядом за особами, що його потребують, відповідно до законодавства України, в разі відсутності інших осіб, які можуть здійснювати такий догляд. Чи може договір довічного утримання, за яким особа зобов`язується постійно доглядати і утримувати похилого інваліда І групи, бути підставою для відстрочки від мобілізації?
    Захист прав українського громадянина
    18:29 21.01.2015
    відповідь:

    Доброго дня, Віталію!
    Позитивна відповідь на Ваше запитання можлива у разі, якщо у даної особи (інваліда) відсутні інші особи, які можуть здійснювати такий догляд.
    Якщо виникнуть питання юридичного характеру телефонуйте до нас за номером 0442286369 і наш спеціаліст Вас проконсультує.


    сторінка Попередня 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 20 Наступна