Архів консультацій

    Захист прав українського громадянина


    Катерина
    Я зареєстрована на сайті знайомств Badoo. Щоб підняти свій профіль, там є різні пакети показів різної вартості. Сьогодні вночі обрала найпростіший пакет за 39.99, ввела дані карти і все. Через пару хвилин з банку отримала смс, що знято кошти у розмірі 39.99, а потім ще 191,64, і ще раз 191,64 (191,64 - вартість іншого пакету). Пакети за 191.64 я не замовляла взагалі. Потім в налаштуваннях, як виявилось, стоять налаштування на автоматичне стягнення коштів, хоча я їх не встановлювала. Я написала в службу підтримки, мені відповіли, що я встановила автоматичне стягнення коштів, і що гроші не повернуть. В правилах сайту написано, що "После того, как вы заплатили за какие-либо премиальные услуги, вы имеете право отменить и получить возмещение за все платежи, полученные в течение 14 дней. Если вы хотите отменить, сообщите нам об этом через страницу обратной связи. Обратите внимание, что если вы решите загрузить любое из Контента, которое является частью любой оплаченной услуги в течение 14-дневного периода, вы можете потерять это право. По истечении 14 дней оплачиваемые услуги не подлежат возврату".
    Як мені повернути кошти за пакети, які я взагалі не купляла?
    Захист прав українського громадянина
    12:54 09.11.2017
    відповідь:

    Доброго дня, Катерина!
    Звісно майже всі права особи можна захистити в суді як в Україні, так і за кордоном.
    Головний офіс компанії Badoo розташований у Лондоні, проте сама компанія зареєстрована на Кіпрі. Служба, що надає послуги хостингу сайту знаходиться в США.
    Ви можете спробувати знайти їх контактну інформацію в мережі Інтернет і написати їм скаргу, бажано англійскою мовою. Наші фахівці мають значний досвід в написанні скарг іноземним компаніям, тож можуть Вам з цим допомогти.
    У випадку вімови або не надання відповіді, очевидно, що витрати на звернення до іноземного суду неспівмірні із втраченими коштами. Вибір за Вами.
    До того ж, може бути така ситуація, що преміальні послуги, за які Ви випадково заплатили кошти, вже надані і спожиті Вами. Наприклад, піднявся рейтинг Вашої сторінки тощо.
    Уважніше перевіряйте Ваші налаштування, бо кожна відмітка (галочка) є Вашим договором із сайтом на зазначених умовах.
    За правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!



    Михайло
    Батько, мати й син 14 років приїхали на тиждень в Польшу. У всіх трьох біометричні паспорти. Батько вимушений залишитись в Польші по роботі. Чи потрібні якісь документи для сина щоб повернутися в Україну з мамою?
    Захист прав українського громадянина
    23:14 12.07.2017
    відповідь:

    Доброго дня, Михайло!
    Законом України «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України» передбачено, що громадянин України ні за яких підстав не може бути обмежений у праві на в'їзд в Україну.
    Однак незважаючи на це положення, працівники прикордонної служби інколи вимагають наявності нотаріальної згоди іншого з батьків при поверненні на територію України дітей з одним з батьків.
    Для уникнення непорозумінь при перетині державного кордону, радимо звернутись за консультацією до Державної прикордонної служби України
    За правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!


    КСЕНІЯ
    Добрий вечір! Чи може людина подавати документи на нову візу Шенген,якщо термін попередньої візи, якою вона скористалася (18 днів), закінчився тиждень назад.Заява через візовий центр чомусь не реєструється.Що робити?Дякую.
    Захист прав українського громадянина
    19:21 20.04.2017
    відповідь:

    Добрий день, Ксенія!
    Вам варто безпосередньо звернутись у консульсво держави, яку плануєте відвідати, і з’ясувати там це питання.
    Із описаної Вами ситуації ми невбачаємо причин, чому заява не реєструється. Нам не достатньо інформації для надання консультації.
    За необхідності за правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!


    Наталия
    Добрый день. Подскажите кто может требовать у водителя сельскохозяйственной техники документы, страховку, мед.карту когда работник работает на поле. И если остановили работу и не дают пахать и удобрять землю на какой нормативный документ сослаться чтобы не мешали работать. Спасибо
    Захист прав українського громадянина
    10:28 20.04.2017
    відповідь:

    Добрий день, Наталя!
    Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів України може проводити контроль за:
    дотриманням вимог законодавства акредитованими суб'єктами господарювання, які проводять перевірку технічного стану та ідентифікацію машин;
    дотриманням законодавства з охорони праці, навколишнього середовища при експлуатації і технологічному обслуговуванні технічних засобів для агропромислового комплексу;
    дотриманням правил технічного та сервісного обслуговування машин;
    технічним станом і експлуатацією машин, які підлягають перевірці на підтвердження відповідності вимогам законодавства (відповідно до Положення про Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів).
    Даний орган може притягати до адмінітсративнвної за грубе порушення механізаторами правил технічної експлуатації тракторів, комбайнів, інших самохідних сільськогосподарських машин і правил техніки безпеки під час їх експлуатації (ст. 108 КУпАП). Протокол про адміністративне правопорушення може бути оскаржене до суду.
    Щодо медичних книжок зазначимо, що вона не може перебуватиу працівника, під час виконання робіт в полі. Відповідно до п. 10 Порядку проведення обов'язкових профілактичних медичних оглядів та видачі особистих медичних книжок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2001 р. № 559, особиста медична книжка видається працівникові тільки для проходження медичного огляду, після чого вона підлягає поверненню роботодавцеві, який забезпечує зберігання цієї книжки.
    До того ж не на всіх виробництвах вимагається наявність медичних книжок. Перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним медичним оглядам, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2001 р. № 559 (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/559-2001-%D0%BF#n11).
    Особи, які зупинили роботу працівника, повинні підтвердити свої повноваження шляхом пред’явлення посвідчення, наказу на перевірку та пояснити законні підстави, на яких вони проводять перевірку. У разі відсутності таких підстав, працівник може продовжити роботу. У випадку перешкоджання цьому – вправі викликати поліцію.
    За правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!


    Адрій
    Доброго дня, в мене таке питання, мому дідосу 80 рокі, я за ним доглядаю, офіційно оформленни опікун, але він хоче поїхати в США до свого брата, а я як опікун маю право з ним їхати з юредичної точки зору ?, приблизни політ буте в літаку більше 10 годин, і я би не хотів його так самому відпускати. Політ це політ. Я розумію в таки роки кудась їхати це важко, але його бажання то його бажання. Хотів би почути вашу думку нарахунок як на це гляне візовий центр, чи варто йому ця подорож..
    Дякую
    Захист прав українського громадянина
    11:08 19.04.2017
    відповідь:

    Доброго дня, Андрію!
    Опікун зобов'язаний дбати про підопічного, про створення йому необхідних побутових умов, забезпечення його доглядом та лікуванням.
    Радимо звернутись безпосередньо до візового центру.
    За правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!


    Юрій
    Доброго дня.
    1. Де взяти зразок конституційного звернення до Конституційного суду для отримання офіційного тлумачення статті Кримінального процесуального Кодексу України який відповідає вимогам 2017 року.
    2. Якщо я звернусь до нотаріуса засвідчити рішення суду, яке міститься у Єдиному реєстрі судових рішень (незалежно від того чи я є сторона процесу ) і нотаріус засвідчить цей витяг своїм підписом і печаткою, то чи буде цей документ відповідати вимогам до документів, які додаються до конституційного звернення як додатки?
    3. Завірена нотаріусом фотокопія рішення суду також відповідає вимогам до документів, які додаються до конституційного звернення як додатки?
    З повагою
    Юрій.
    Захист прав українського громадянина
    21:38 02.03.2017
    відповідь:

    Добрий день, Юрій!
    Вимоги до конституційного звернення встановлені ст. 42 Закону України «Про Конституційний Суд України».
    У конституційному зверненні зазначаються:
    1) прізвище, ім'я, по батькові громадянина України, іноземця чи особи без громадянства, адреса, за якою особа проживає, або повна назва та місцезнаходження юридичної особи;
    2) відомості про представника особи за законом або уповноваженого за дорученням;
    3) статті (окремі положення) Конституції України або Закону України, тлумачення яких має бути дано Конституційним Судом України;
    4) обгрунтування необхідності в офіційному тлумаченні положень Конституції України або законів України;
    5) дані щодо інших документів і матеріалів, на які посилаються суб'єкти права на конституційне звернення (копії цих документів і матеріалів додаються);
    6) перелік документів і матеріалів, що додаються.
    Конституційне звернення, документи та інші матеріали до нього подаються у трьох примірниках.
    Зразки, чи типова форма конституційного звернення не затверджені. Головне, дотримати вимоги ст. 42 Закону. Ви Якість зразків, які є в інтернеті, залежить від рівня професіоналізму осіб, які його складали.
    Якщо Ви були учасником судового провадження, Ви можете отримати належно засвідчену копію рішення безпосередньо в суді. Така копія оформляється судом відповідно до Інструкції з діловоства, прошивається, підписується судею, ставиться печатка суду.
    Якщо Ви не були учасником у справах, то отримати рішення в суді у Вас не має можливості. Звертаємо Вашу увагу, що у за цих умов можна подати рішення, роздруковане з єдиного державного реєстру судових рішень http://www.reyestr.court.gov.ua/
    Нотаріус не може посвідчити копії судових рішень з єдиного державного реєстру судових рішень. Відповідно до п. 2 гл. 7 Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 22.02.2012 № 296/5, при підготовці до засвідчення вірності копій документів і виписок з них нотаріус зобов`язаний особисто звірити з оригіналом документа копію чи виписку з документа, вірність яких він засвідчує. Відповідно до п. 4.3. вірність копії з копії рішення суду (витяг з нього) може бути засвідчена нотаріусом за наявності відмітки про те, що це рішення набрало законної сили, і за наявності відмітки про те, що оригінал рішення міститься в справах суду, який видав документ. Тож для того щоб засвідчити фотокопію, Вам необхідно пред’явити нотаріусу копію рішення, видану судом.
    За правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!


    Наталія
    Суд повернув мою позовну заяву про причині не сплати судового збору, чи повинна я його сплачувати чи це може зробити відповідач. Мова йде про стягнення матеріальної шкоди у кримінальному провадженні. Як про це вказати в заяві
    Захист прав українського громадянина
    15:18 27.02.2017
    відповідь:

    Доброго дня, Наталіє!
    Згідно п. 6 ч. 1 ст. 5 Закону України «Про судовий збір», позивачі у справах про відшкодування матеріальних збитків, завданих внаслідок вчинення кримінального правопорушення, звільняються від сплати судового збору під час розгляду справи в усіх судових інстанціях. В кінці позовної заяви Вам необхідно, посилаючись на положення вказаного закону, просити суд звільнити від сплати судового збору.
    За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або телефонуйте за номером 0442286369. Будемо раді допомогти!


    Наталія
    Доброго дня. Подавала позовну заяву в суд про відшкодування мені матеріальних збитків. Суд повернув заяву через те що не сплачений судовий збір. Чи повинна я його сплачувати і у якому розмірі, якщо мова йде про 680грн у справі кримінального провадження. Якщо ні, то як про це написати у заяві. Дякую.
    Захист прав українського громадянина
    10:28 27.02.2017
    відповідь:

    Доброго дня, Наталіє!
    Згідно п. 6 ч. 1 ст. 5 Закону України «Про судовий збір», позивачі у справах про відшкодування матеріальних збитків, завданих внаслідок вчинення кримінального правопорушення, звільняються від сплати судового збору під час розгляду справи в усіх судових інстанціях. В кінці позовної заяви Вам необхідно, посилаючись на положення вказаного закону, просити суд звільнити від сплати судового збору.
    За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або телефонуйте за номером 0442286369. Будемо раді допомогти!


    Олена
    Доброго дня. Потрібна Ваша консультація. Як я можу себе і свою дитину захистити? Познайомилась з чоловіком, вже рік часу ми зустрічаємось. Він розлучений. Але його колишня дружина погрожує якоюсь розправою і тероризує по телефону чоловіка. Хвилююсь за свою дитину, бо не знаю що в голові тієї неадекватної особи. Можу я написати на неї якусь заяву щоб захистити себе і сина від тієї жінки. Оскільки вона не реагує ні на що і продовжує погрожувати. З нетерпінням чекаю Вашої відповіді. Дякую.
    Захист прав українського громадянина
    13:44 20.02.2017
    відповідь:

    Доброго дня, Олено!
    Ви можете звернутися до поліції, проте потрібні докази, що погрози реальні і Вам та Вашій дитині дійсно загрожує небезпека.
    Для надання детальної відповіді на Ваше питання - необхідні уточнення. Звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф.74 або за телефоном 0442286369. Будемо раді допомогти!


    катя
    Мені прийшов лист з митного поста про несвоєчасний перетин кордону.Що мені загрожує...І чи можу я з"явитись на іншу границю для складання протоколу.А якщо дадуть штраф,то він дається лише один раз,чи й надалі при несвоєчасному перетині можуть знову дати штраф
    Захист прав українського громадянина
    12:37 19.02.2017
    відповідь:

    Доброго дня, Катерино!
    Для надання відповіді на Ваше питання - необхідні уточнення. Звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф.74 або за телефоном 0442286369. Будемо раді допомогти!


    сторінка 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 20 Наступна