Архів консультацій

  Загальні питання


  Віталій
  У м.Кагарлик Київської області, працює дитяче кафе, яке по факту являється "наливайкою" для алкашів. Куди звернутися, щоб якось виправити ситуацію? Дякую.
  Загальні питання
  08:07 17.02.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Віталю!
  На жаль, нині діє мораторій на перевірки Інспекцією з питань прав споживачів . Проте ніхто не забороняє все-таки звертатися до Інспекції з питань споживачів. Тому радимо Вам повідомити Інспекцію про дит. кафе, зазначаючи точний адрес та відомості щодо реалізацію спиртних напоїв. Також можна поскаржитися на власника даного кафе за посиланням: http://www.reaction.org.ua і до місцевої адміністрації (обов’язково в письмовій формі).
  За правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!


  Євген
  Добрий день. Я військовослужбовець державної прикордонної служби в нас почастішали випадки притягнення в/с до дисциплінарної відповідальності за розміщення фотографій у військовій формі одягу в соціальних мережах (вконтакте, однокласники), на даних фото показано самого військового іноді із зброєю АК – 74 або взагалі у навчальному закладі разом з друзями, розташування позицій чи секретних зразків зброї немає. Скажіть будь ласка, чи має право командування прикордонного загону притягувати в/с та його безпосереднього керівника до дисциплінарної відповідальності, а якщо має то на основі чого?
  Загальні питання
  10:39 07.02.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Євгене!
  Дане питання врегульоване Законом України "Про Дисциплінарний статут Збройних Сил України" (http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/551-14/print1452596354421732).

  За більш детальною інформацією телефонуйте до нас за номером 0442286369.
  Будемо раді допомогти!


  Олег
  Добрий день. Чи повинна матір гасити заборгованість по кредиту за покійного сина, якщо не була його поручителем? Дякую.
  Загальні питання
  15:08 06.02.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Олеже!
  Якщо мати не відмовилась від спадщини, то до обов'язків, які з'являються у неї як спадкоємиці у зв'язку із відкриттям спадщини, відносяться і борги самого спадкодавця, непогашені ним за життя (зокрема, зобов'язання, що випливають із укладених спадкодавцем договорів (кредитних договорів) та інших правочинів і зобов'язання із заподіяння шкоди тощо).

  За більш детальною інформацією телефонуйте до нас за номером 0442286369.
  Будемо раді допомогти!


  Богдан
  Здравствуйте, у меня следующий вопрос:
  3 месяца назад попал в дтп, машина не моя а отца, я в тех паспорте вписан. В дтп виноват не я.Сразу же поехал в свою страховую и страховую виноватца, написал заяву о выплате страхового начисления и сообщение о дтп, копии заверил штампом. Ровно через 2 месяца и 20 дней, вместо выплаты получил ответ, что так как я не хазяин машины, то они не могут мне выплатить. В тот же день поехал с отцом, он написал о том что не против, что б выплата была мне ( водителю на момент дтп). Они же говорили что выплаты в любом случае не будет, только отец должен писать заяву на выплату, и ещё ждать 3 месяца. Скажите как правильно сделать.... И могу ли я подать в суд на виноватца дтп про выплату денег ??
  Загальні питання
  18:38 05.02.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Богдане!
  Із заявою про виплату страхового випадку повинен звернутися Ваш батько, як володілець автотранспорту.
  Також батько може надати вам нотаріальну довіреність для отримання коштів нарахованих за страховий випадок чи вчинення інших дій.
  Практика вирішення таких спорів є.
  Телефонуйте до нас за номером 0442286369.
  Будемо раді допомогти!


  Валентина
  Добрий день! Чи є порушенням законодавства те,що селищний голова надав премію за рахунок економії ФЗП головному бухгалтеру та головному спеціалісту за об"єднання громад,яке накинули на працівників без нормативної бази , без збільшення кількості працівників-фінансистів, з збільшенням об"єму роботи з обслуговуванням з 7 бюджетних установ до 29.Із них 7 шкіл та одна школа-інтернат.Працівників збільшилось із 110 до 570чоловік.Кошторис складали з оперативних даних,з бюджетного року 11млн. кошторис виріс до 51млн. передача закладів так і не відбувається. Премію дав додатково в розмірі 5000грн.
  Загальні питання
  10:39 03.02.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Валентино!
  Для отримання консультації по зазначеному питанню телефонуйте до нас за номером 0442286369, оскільки Ваш запит потребує оточнення.
  Будемо раді допомогти!


  Аля
  Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, згідно ДКХП підприємство повинно затвердити посадові інструкії працівників, а от чи потрібно їх затверджувати наказом? В ДКХП вкзано, що наказом тільки вносяться зміни ...І головне: чи потрібно окремо їх "вводити в дію" ? В ДКХП ні про яке введення в дію не йдеться, а от в інтернеті знаходжу багато такої інформації. Дякую
  Загальні питання
  13:50 02.02.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Аля!
  Для отримання відповіді на Ваше запитання телефонуйте до нас за номером 0442286369, оскільки Ваше звернення потребує уточнення.
  Будемо раді допомогти!


  Віктор
  Скажіть будь-ласка чи можливо поставити на облік саморобний причіп до легкового автомобіля в МРЕВ, та які необхідно зібрати документи
  Загальні питання
  14:00 29.01.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Вікторе!
  Для надання відповіді на Ваше запитання Вам необхідно звернутися до МРЕО.
  Якщо виникнуть питання правового характеру - телефонуйте до нас за номером 0442286369.
  Будемо раді допомогти!


  Євгеній
  Втрапив в ДТП. Водій іншої машини отримав тяжкіф тілесні ушкодження. Ситуація з причиною ДТП не чітка, адже ми своєї провини не вбачаємо. Водій, що отримав ушкодження, позбавлений прав на керування. Слідство триває вже 6 місяців і слідчий вбачає нашу провину у пригоді, але поки офіційно це не проголошує. Матеріали слідства не надає. Що нам робити і чи є позбавлення прав на керування якимось аргументом на нашу користь?
  Загальні питання
  16:20 21.01.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Євгене!
  Для надання консультації по зазначеному питанню нам необхдно отримати більш детальну інформацію про ситуацію.
  Телефонуйте до нас за номером 0442286369.
  Будемо раді допомогти!


  Sujh
  Я військовий пенсіонер, чи маю я право на перерахунок пенсії у звязку з надбавкою за виконання особливо важливих завдань, яка виплачується сьогодні всім військовослужбовцям та щомісячною додатковою грошовою винагородою, яка також виплачується всім військовим незалежно від місця проходження служби. Дякую.
  Загальні питання
  13:37 21.01.2016
  відповідь:

  Доброго дня!
  Для відповіді на дане запитання необхідно ознайомитися з матеріалами пенсійної справи. Зверніться з письмовою заявою до Управління Пенсійного фонду за місцем отримання пенсії для визначення права на дану надбавку.
  Якщо виникнуть питання телефонуйте до нас за номером 0442286369.
  Будемо раді допомогти!


  Людмила Володимирівна
  Скажіть, будь ласка, чи залишилась норма щодо виплати 10 неоподаткованих пенсій при виході на пенсію за вислугою років, якщо педагогічний стаж становитиме 30 років на 1 вересня 2016 року. Дуже дякую.
  Загальні питання
  15:09 20.01.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Людмило Володимирівно!
  З 1 жовтня 2011 року, після набрання чинності Законом України "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи", запроваджена нова норма, якою встановлено, що особам, які на день досягнення пенсійного віку, передбаченого ст. 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", працювали в закладах та установах державної або комунальної форми власності на посадах, робота на яких дає право на призначення пенсії за вислугу років і мають страховий стаж (для чоловіків 35 років, для жінок – 30 років) на таких посадах, а також якщо вони до цього не отримували будь-яку пенсію, при призначенні пенсії за віком виплачується грошова допомога, яка не підлягає оподаткуванню, у розмірі їх десяти місячних пенсій станом на день її призначення.
  Якщо виникнуть питання телефонуйте до нас за номером 0442286369.
  Будемо раді допомогти!


  сторінка Попередня 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 40 Наступна