Архів консультацій

  Загальні питання


  Олег
  Добрий день, я хочу отримати права категорії СЕ в мене є категорія В, С, я знаю що для цього потрібне підверження досвіду водіння, чи можливе підтверждення довіреністю на машину, і чи обовязково щоб це була машина категорії С, чи підійде легкова (В)?
  Дякую
  Загальні питання
  20:54 19.12.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Олегу!
  Відповідно до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України право на керування транспортними засобами категорій ВЕ, С1Е, СЕ, D1E і DE надається особам, які мають посвідчення водія категорії В, С1, С, D1 і D або кількох з них та навички керування транспортними засобами категорії В, С1, С, D1, D більше одного року протягом останнього часу, пройшли перепідготовку за встановленими програмами та склали в сервісному центрі МВС практичний іспит з навичок керування составом транспортних засобів.
  Керування транспортним засобом підтверджується:
  для осіб, що працюють водіями, - витягом з трудової книжки або довідкою з місця роботи із зазначенням дати наказу про призначення особи на посаду, дати, з якої така особа працює водієм, марки закріпленого транспортного засобу і його номерного знаку. Витяг із трудової книжки або довідка з місця роботи засвідчується підписом посадової особи підприємства і скріплюється печаткою. У разі ліквідації підприємства витяг з трудової книжки засвідчується в установленому порядку;
  для осіб, які керують власним транспортним засобом, - реєстраційними документами на такий транспортний засіб;
  для осіб, які керують транспортними засобами, що не є їх власністю, - реєстраційними документами на такий транспортний засіб та документами, що надають право на користування ним, засвідченими в установленому порядку.
  Іспити з навичок водіння складаються на транспортних засобах, обладнаних в установленому порядку. Під час практичного іспиту перевіряються навички керування транспортними засобами відповідних категорій.
  За більш детальною інформацією, телефонуйте до нас за номером 0442286369. Будемо раді допомогти!


  Віктор
  Доброї ночі. Я можу задати запитання таким чином, аби воно не було опубліковане?
  Загальні питання
  00:11 14.12.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Віктор!
  У разі виникнення питань Ви можете звертатися за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф.74 або за телефоном 0442286369. Будемо раді допомогти!


  Владислав
  Какие есть формы демократии Украины?
  Загальні питання
  23:51 12.12.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Владиславе!
  Дане питання виходить за рамки онлайн консультації та є більше науково-правовим, а ніж юридичним. Якщо у Вас виникнуть питання юридичного характеру звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!


  юрій
  добрий день. встановив на авто гбо коли звїхав в мрео зареєструвати сказали мені що в мене він код не відповідає номерові кузова що мені робити
  Загальні питання
  20:58 05.12.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Юрію!
  Для надання детальної відповіді на Ваше питання – необхідні уточнення. Звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф.74 або за телефоном 0442286369. Будемо раді допомогти!


  Гліб
  Скажіть, будь-ласка, чи повинен я надавати довідку з військомату до бухгалтерії про проходження служби в армії для зарахування її до педстажу і чи зобов'язанні зробити мені перерахування з початку настання 20-ти річного стажу?
  Загальні питання
  18:38 01.12.2016
  відповідь:

  Добрий день, Гліб!
  Відповідно до п. 5 Постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня 2001 р. N 78 час перебування громадян України на військовій службі зараховується до стажу педагогічної роботи. Вам варто звернутись до свого роботадавця для внесення відповідного запису до трудової книжки. Відповідно до Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту населення України від 29.07.93 N 58 для цього пред’являється військовий квиток.
  Згідно з п. 1 Постанови №78 педагогічним та науково-педагогічним працівникам навчальних закладів і установ освіти виплачуються надбавки за вислугу років щомісяця у відсотках до посадового окладу (ставки заробітної плати) залежно від стажу педагогічної роботи у таких розмірах: понад 3 роки - 10 відсотків, понад 10 років - 20 відсотків і понад 20 років - 30 відсотків.
  За правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!


  Олександр
  Добрий день! Мені відказали у прийомі документів.
  Загальні питання
  11:18 21.11.2016
  відповідь:

  Добрий день, Олександре!
  Для надання консультації інформації недостатньо.
  За більш детальною інформацією, телефонуйте до нас за номером 0442286369. Будемо раді допомогти!


  Злата
  чи може фінансове управління міської ради здійснювати регуляторну політику, так як відділ виконкому,який раніше здійснював цю функцію було скорочено? дякую.
  Загальні питання
  19:32 20.11.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Злато!
  Відповідно до статті 31 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» сільські, селищні, міські, районні у містах, районні та обласні ради з метою реалізації покладених на них Законом повноважень у здійсненні державної регуляторної політики можуть створювати у своєму складі постійні комісії з питань реалізації державної регуляторної політики або можуть покладати ці повноваження на одну з існуючих постійних комісій відповідної ради.
  Виконавчі органи сільських, селищних, міських, районних у містах рад з метою реалізації покладених на них Законом повноважень у здійсненні державної регуляторної політики створюють у своєму складі в межах граничної чисельності структурні підрозділи з питань реалізації державної регуляторної політики або покладають реалізацію цих повноважень на один з існуючих структурних підрозділів чи окремих посадових осіб відповідного виконавчого органу ради .
  За більш детальною інформацією, телефонуйте до нас за номером 0442286369. Будемо раді допомогти!


  Марія
  Чи можу я розірвати договір по програмі екстра- сервіс, який я купила терміном на 5 років( на суму 699грн.), оскільки я не хочу користуватися цими дод. послугами.З 23.08.16 року почався термін дії даного дод. сервісу. Дякую.
  Загальні питання
  22:03 24.10.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Маріє!
  Цивільним кодексом України закріплено право на односторонню відмову від договору як до початку виконання умов так і в процесі. Якщо у договорі прописано умови та порядок одностороннього розірвання договору, то по сторони повинні погодити такі умови та наслідки. Також у Вас є право на розірвання договору у судовому порядку.
  За більш детальною інформацією, телефонуйте до нас за номером 0442286369. Будемо раді допомогти!


  Світлана
  Який термін подачі позову в суд після відмови Пенсійного фонду в перерахунку пенсії
  Загальні питання
  19:54 23.10.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Світлана!
  Згідно ст. 99 КАС України для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється шестимісячний строк, який, якщо не встановлено інше, обчислюється з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів.
  За більш детальною інформацією телефонуйте до нас за номером 0442286369.
  Будемо раді допомогти!


  Марія
  Доброго дня! Допоможіть вирішити питання. Працюю в інфекційному відділенні з 1996р,( 1978р.н)на момент прийняття нового закону про пенсію за вислугу років мала стаж більше 25років (якщо враховувати що в інфекційному відділенні стаж1р за2).Чи маю я право піти на пенсію за вислугу років?
  Загальні питання
  22:11 20.10.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Маріє!
  Визначаючи право на пенсію за вислугу років медичним працівникам, застосовуються норми статті 60 Закону «Про пенсійне забезпечення» - робота в лепрозорних і протичумних закладах охорони здоров’я, закладах (відділеннях) з лікування осіб, заражених вірусом імунодефіциту людини або хворих на СНІД, в інших інфекційних закладах (відділеннях) охорони здоров’я, патолого-анатомічних і реанімаційних відділеннях закладів охорони здоров’я, а також психіатричних закладах охорони здоров’я зараховується до стажу роботи в подвійному розмірі.
  Однак з 1 січня 2016 року почали діяти певні додаткові положення щодо виходу на пенсію за вислугою років медикам. Якщо до 2016 року для дострокового виходу на пенсію було досить мати страховий - спеціальний стаж без прив'язки до віку, то з нового року вік виходу на пенсію за вислугою років повинен становити 50-55 років.
  За більш детальною інформацією телефонуйте, нашим спеціалістам за номером 0442286369.
  Будемо раді допомогти!


  сторінка Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 40 Наступна