Загальні питання
Володимир
На момент 16/12/16 - долг не возвращен. Было отправлено письмо Заемщику.
Но ввиду переезда договор был не найден и в суд не подано.
На сегодняшний день договор найден.
Могу ли я подавать в суд для взыскания и за какой период и какую сумму.
Доброго дня, Володимир! Ви ще можете звернутись з позовною заявою до суду про стягнення заборгованості за договором позики, адже, з огляду на положення чинного Цивільного кодексу України, строк у межах якого особа може звернутись до суду становить три троки, який починається з наступного дня після спливу строку виконання зобов’язання. Відповідно до положення статті 625 Цивільного кодексу України Ви можете вимагати грошові кошти у розмірі: суми боргу - 26000 доларів США з урахуванням встановленого індексу інфляції, а також відсотки, що були встановлені Вами у договорі - кожен тиждень по 400 доларів США, починаючи з 13 січня 2016 року за весь час прострочення боржника. За детальним розрахунком суми грошових коштів, які Ви можете вимагати за прострочення боржника за договором позики та підготовкою позовної заяви, зверніться за правовою допомогою до наших юристів за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!
Ірина
Доброго дня, Ірина!
Довести укладення усного договору досить складно. Потрібно залучати свідків, вивчати електронну переписку (якщо така була), подавати записи телефонних розмов, якщо дзвінки у Вас фіксуються.
Звертайтесь до нас за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74. Нам необхідно більш детально ознайомитись із ситуацією, задати уточнюючі питання, після чого ми зможемо спрогнозувати можливість виграти таку справу в суді.
Тетяна
Доброго дня, Тетяно!
Загальнодержавними нормативно-правовими актами не передбачено видачі документів, які підтверджують місце фактичного проживання, адже презюмується, що особа проживає за місцем реєстрації.
Проте, органи місцевого самоврядування можуть своїм рішенням передбачити видачу такої довідки і затвердити порядок її видачі.
Крім цього, на практиці, фактичне місце проживання підтверджується актом фактичного місця проживання, який, як правило, складає працівник ЖЕКу. Проте, знову ж таки, законодавством не визначено, хто саме має складати такий акт і в ЖЕКу Вам можуть відмовити.
Довести факт проживання Ви можете в судовому порядку.
За правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!
Олександр
Доброго дня, Олександр!
Відповідно до ст. 13 Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» учасники бойових дій, які особисто керують належними їм транспортними засобами звільняються від обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності на території України.
Тобто, для звільнення від обов’язку страхування цивільно-правової відповідальності необхідна одночасна наявність двох умов:
- учасник бойових дій є власником авто;
- він особисто керує цим авто.
Тобто, у вашому випадку страхування цивільно-правової відповідальності є обов’язковим.
За правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!
Катерина
Добрий день, Катерина!
Зверніться до представника банку. Відповідно до ст. 35 Закону України "Про платіжні системи та переказ коштів в Україні" неналежний отримувач зобов'язаний протягом трьох
робочих днів від дати надходження повідомлення банку-порушника про здійснення помилкового переказу ініціювати переказ еквівалентної суми коштів банку-порушнику, за умови отримання повідомлення цього банку про здійснення помилкового переказу.
У випадку виникнення труднощів за правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!
Андрій
Прошу консультації з такого питання при якій ситуації я рахуюся не резидентом України, од наприклад я проживаю за межами України рік часу це вже рахується як постійне місце проживання за межами України і відповідно я вже рахуюся не резидентом України, або при наявності карти побиту(карта резедента Польщі) і відповідно я можу заїхати на території України автомобілі на іноземних реєстрації не як транзитний вїзд це 5-10 днів, а тимчасове ввезення 1 рік, чи дійсно це так?
Відповідно до ст. 4 Митного Кодексу України нерезидентами вважаються фізичні особи: іноземці та особи без громадянства, громадяни України, які мають постійне місце проживання за межами України, у тому числі ті, які тимчасово перебувають на території України.
Постійне місце проживання в розумінні цього кодексу – місце проживання на території будь-якої держави не менше одного року громадянина, який не має постійного місця проживання на території інших держав і має намір проживати на території цієї держави протягом будь-якого строку, не обмежуючи таке проживання певною метою, і за умови, що таке проживання не є наслідком виконання цим громадянином службових обов’язків або зобов’язань за договором (контрактом).
Відповідно до ч. 2 ст. 380 Митного Кодексу України транспортні засоби особистого користування, що тимчасово ввозяться на митну територію України громадянами-нерезидентами, не підлягають письмовому декларуванню та звільняються від подання документів, що видаються державними органами, уповноваженими здійснювати види контролю, зазначені у статті 319 цього Кодексу. Пропуск таких транспортних засобів через митний кордон України здійснюється без застосування до них заходів гарантування, передбачених розділом Х цього Кодексу. Пальне, що міститься у звичайних (встановлених заводом-виробником) баках зазначених транспортних засобів, не підлягає письмовому декларуванню та не є об’єктом оподаткування митними платежами.
Вище наведена консультація носить загальний характер. Для впевнення, що вона підходить саме Вам, нам необхідно вивчити на яких підставах Ви перебуваєте в Польщі та ознайомитись з відповідними документами.
За правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!
Наталия
Добрий день, Наталя!
Добрий день, Андрій!
Звертайтесь до нас за правовою допомогою за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369.
Наші юристи неодноразово стикались з такою проблемою і зможуть поновити строки подачі апеляційної скарги, оскільки вони пропущені Вами з поважних причин.
Будемо раді допомогти!
Оля
Доброго дня, Оля!
Ваше запитання має теоретичний характер, на яке не можна повно відповісти в межах онлайн-консультації. Відповідь Ви зможете знайти в наукових та навчальних виданнях з цивільного і господарського права.
За правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!
Ніно
Чи прирівняно диплом спеціаліста до магістра і коли? (підстави)
Доброго дня, Ніно!
Прикінцевими та перехідними положеннями Закону України «Про вищу освіту» від 01.07.2014 № 1556-VII (розділ XV п. 2) установлено, що
1) освітня діяльність за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, що провадиться вищими навчальними закладами і започаткована до набрання чинності цим Законом, продовжується у межах строку навчання за певною освітньо-професійною програмою з видачею державного документа про вищу освіту встановленого зразка - диплома спеціаліста. Останній прийом на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста проводиться у 2016 році;
2) вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста (повна вища освіта) після набрання чинності цим Законом прирівнюється до вищої освіти ступеня магістра.
За правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!
ostapenkoivan
04.01.17 Порошенко підписав Закон ''Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку проходження військової служби'', згідно з цим законом запроваджується військова служба за призовом осіб офіцерського складу (для тих, хто закінчив військову кафедру і в подальшому не служив у Армії). В зв'язку з цим питання - мені 26 років, закінчив військову кафедру, отримав первинне звання, в Армії не служив, зараз процюю вчителем загальноосвітньої школи на повну ставку. Чи можуть мене призвати за новоприйнятим законом?
Доброго дня!
Так, Законом України «Про військовий обов'язок і військову службу» (далі Закон) передбачена військова служба за призовом осіб офіцерського складу. Але відповідно до пункту 13 статті 17 Закону педагогічним працівникам з повною вищою освітою, основним місцем роботи яких є загальноосвітні навчальні заклади, за умови повного навантаження на займаній посаді, - на весь період їх роботи за спеціальністю надається відстрочка від призову на строкову військову службу для продовження професійної діяльності.
За більш детальною інформацією, телефонуйте до нас за номером 0442286369. Будемо раді допомогти!
сторінка 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 40 Наступна