Архів консультацій

  Адвокати, кримінальне право


  руслан
  1. після внесення відомостей в ЄРДР чи має право слідчий прокуратури проводити огляд службового кабінета без ухвали слідчого суді і лише в присутності службових осіб даної установи але без присутності обвинуваченого та понятих.
  2. якщо особу не застали при отриманні неправомірної вигоди. а затримали шляхом зупинення транспортного засобу через кілька кілометрів без присутності понятих. а лише через деякий час приїхав слідчий тоді ж проводився огляд в присутності понятих. чи є це порушення законодавства.
  Адвокати, кримінальне право
  23:42 09.07.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Руслане!
  1. Відповідно до ст. 237 Кримінального процесуального кодексу України з метою виявлення та фіксації відомостей щодо обставин вчинення кримінального правопорушення слідчий, прокурор проводять огляд місцевості, приміщення, речей та документів.
  Огляд житла чи іншого володіння особи здійснюється згідно з правилами цього Кодексу, передбаченими для обшуку житла чи іншого володіння особи, тобто на підставі ухвали слідчого судді.
  Для участі в огляді може бути запрошений потерпілий, підозрюваний, захисник, законний представник та інші учасники кримінального провадження. З метою одержання допомоги з питань, що потребують спеціальних знань, слідчий, прокурор для участі в огляді може запросити спеціалістів.
  2. Ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України передбачено затримання уповноваженою службовою особою. При такому затриманні присутність понятих не передбачено.
  Для надання детальної відповіді на Ваше питання – необхідні уточнення. Звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф.74 або за телефоном 0442286369. Будемо раді допомогти


  Віра
  Доброго дня? Скажіть амністія резка 500 днів до дня незалежності чи всім? Це правда чи ні що приняли цей закон? Дякуюю чекаю відповіді
  Адвокати, кримінальне право
  15:04 02.07.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Віро!
  Скорочення строків Президентом відбування покарання засудженими законодавством України не передбачено. Президент України має право помилувати конкретного засудженого шляхом повного його звільнення від відбування покарання. На даний момент Президентом України 24.06.16 року було видано Указ « Про помилування засуджених № 274/2016.

  За правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф.74 або за телефоном 0442286369. Будемо раді допомогти!


  руслан
  - якщо судом особу визнано винною за ч.1ст.368 кк чи мали право по даній особі проводити НСРД.
  - працівниками прокуратури проводився огляд автомобіля яким я керував по дорученню за моєю згодою без ухвали слідчого суді та без дозволу власника автомобіля чи є як доказ в суді протокол огляду автомобіля.
  Адвокати, кримінальне право
  13:27 25.06.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Руслане!
  Щодо питання 1: Відповідно до приписів Кримінального процесуального кодексу України проведення негласних слідчих розшукових дій було можливим лише на етапі досудового слідства.
  Однак, щодо зазначеної Вами особи, вже після визнання її винної в рамках одного кримінального провадження, можливе проведення НСРД в межах іншого кримінального провадження.
  Щодо питання 2: ч.2 ст. 86 Кримінального процесуального кодексу України передбачено, що недопустимий доказ не може бути використаний при прийнятті процесуальних рішень, на нього не може посилатися суд при ухваленні судового рішення.
  Ч.2 ст.237 Кодексу закріплено, що огляд житла чи іншого володіння особи здійснюється згідно з правилами цього Кодексу, передбаченими для обшуку житла чи іншого володіння особи, тобто проводиться на підставі ухвали слідчого судді.
  Необхідно відмітити, що огляд повинен був здійснюватися з обов’язковою участю не менше двох понятих незалежно від застосування технічних засобів фіксування відповідної слідчої (розшукової) дії.
  За правовою допомогою звертайтеся до наших спеціалістів за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф.74 та за телефоном 0442286369. Будемо раді допомогти!


  Анатолій
  Директор школи підробила мій підпис в наказі по школі і підробленим наказом як доказ притягнула мене до суду,хоча апеляційний суд скасував ухвалу суду першої інстанції.На даний час слідчі поліції,працівники прокуратури відмовляються від розгляду моїх звернень і не вносять до Єдиного реєстру досудового рослідування а в суд не хоче приймати документи про підробку і пишуть звертайтесь до правоохороннихорганів.Що робити,куди звертатись,допоможіть.Дякую.
  Адвокати, кримінальне право
  04:32 11.03.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Анатолію!
  За детальною інформацією зверніться до наших спеціалістів за номером 0442286369.
  Будемо раді допомогти!


  Аделіна
  Доброго дня. Я купила телефон мобільний в комісійному магазині,через місяць до мене приходять працівники міліції і вимагають погрожуючи щоб я віддала телефон їм, тому що цей телефон є предметом кримінальної справи. В мене є як фіскальний чек так і товарний. Вручили мені повістку про виклик,я підписала. Сказала їм що телефон не віддам,оскільки не має рішення суду. Мої подальші дії?
  Адвокати, кримінальне право
  12:44 10.09.2015
  відповідь:

  Доброго дня, Аделіно!
  Є декілька варіантів розвитку подій:
  1) слідчий може звернутися до суду та отримати ухвалу, після чого вилучити у Вас зазначений доказ;
  2) під час огляду доказу, може його вилучити, після чого звернутися до суду за ухвалою.

  Також слід зазначити, що в рамках даного кримінального провадження, ви можете бути потерпілою та цивільним позивачем.

  За більш детальною консультацією телефонуйте донас за номером 0442286369.
  Будемо раді допомогти!


  Евгений Данильчик
  Сотрудники милиции вымагают уменя деньги ! Сказали если не принесу подбросят наркотики и посадят! Что делать ? Помогите!!!!!
  Адвокати, кримінальне право
  14:23 03.12.2013
  відповідь:

  Здравствуйте, Евгений! Звоните нам по номеру 044-228-63-69 или 0673272728 (Денис Леонидович). Будем рады помочь!


  Ростислав
  Добрый день,скажите а могут ли судить по 187 ст.ч 1 за стрельбу с пневматического оружия что привело к легким телесным поврежлдениям и требуют наказание в виде лишения свободы сроком на 5 лет!?
  Адвокати, кримінальне право
  16:48 30.11.2013
  відповідь:

  Здравствуйте, Ростислав! Для ответа на вопрос такого рода, необходимо больше информации о ситуации. Поскольку указанная Вами статья предусматривает нападение с целью завладения чужим имуществом, связанным с насилием, опасным для жизни или здоровья лица, подвергшегося нападению, или с угрозой применения такого насилия, и наказывается лишением свободы на срок от 3 до 7 лет.
  Таким образом, при наличии совокупности указанных Вами обстоятельствах и других возможных обстоятельств, подпадающих под квалификацию разбоя, указанные действия можно квалифицировать по ст. 187 УК.
  Если возникнет необходимость юридической поддержке - обращайтесь. Будем рады помочь.


  Вова
  Добрый день!
  Работал не официально устроен в обувном магазине три месяца,а при последнем переучете была типа недостача в размере 7000 гриве.Зарплату не выдали ну долг не понятный погасили и уволили.Мне звонит знакомы и говорит что на меня подали заявление в милицию о недостаче хоть паспортных данных у них не было.Что делать?
  Адвокати, кримінальне право
  10:45 21.11.2013
  відповідь:

  Здравствуйте, Вова!
  Для начала - не паниковать.
  То, что якобы кто-то на Вас подал заявление в милицию о недостаче, еще не является фактом наличия такого заявления в правоохранительных органах.
  Если к Вам придет вызов от следователя или документы другого характера, тогда следует обращаться за юридической помощью.
  Наши квалифицированные сотрудники, при необходимости, помогут разобраться в любых ситуациях.
  Если возникнет необходимость - обращайтесь. Будем рады помочь.


  Анатолий
  Здравствуйте нужна помощь опытного адвоката по уголовным делам. Возбуждены уголовные дела против коллекторских компаний. Я фигурирую в этих уголовных делах как потерпевшая сторона
  Адвокати, кримінальне право
  11:20 22.10.2013
  відповідь:

  Здравствуйте, Анатолий!
  Наша компания занимается юридической практикой уже 11 лет и одним из основных направлений - это уголовное право. Свяжитесь с нашим руководителем по номеру 067-327-27-28.
  Будем рады помочь!


  Ирина
  Здравствуйте!Суд 1 инстанции по моей жалобе отменил постановление о возбуждении уголовного дела по факту ст.186УК. Мое имя было указано в заявлении потерпевшего.Суд апел.инстанции оставил постановление 1 инстанции без изменений. Кассация отменила постановления 1 и 2 инстанций и направила на новое рассмотрение. Могу ли я обжаловать постановление кассации в верховный суд или европейский, чтобы постановление о возбуждении уголовного дела окончательно отменили?
  Адвокати, кримінальне право
  19:20 10.10.2013
  відповідь:

  Здраствуйте, Ирина! Приглашаем Вас к нам в офис для консультации. Предварительная запись по телефону 044-228-63-69.
  Будем рады помочь!


  сторінка Попередня 1 2 3 Наступна