Адвокати, кримінальне право
руслан
2. якщо особу не застали при отриманні неправомірної вигоди. а затримали шляхом зупинення транспортного засобу через кілька кілометрів без присутності понятих. а лише через деякий час приїхав слідчий тоді ж проводився огляд в присутності понятих. чи є це порушення законодавства.
Доброго дня, Руслане!
1. Відповідно до ст. 237 Кримінального процесуального кодексу України з метою виявлення та фіксації відомостей щодо обставин вчинення кримінального правопорушення слідчий, прокурор проводять огляд місцевості, приміщення, речей та документів.
Огляд житла чи іншого володіння особи здійснюється згідно з правилами цього Кодексу, передбаченими для обшуку житла чи іншого володіння особи, тобто на підставі ухвали слідчого судді.
Для участі в огляді може бути запрошений потерпілий, підозрюваний, захисник, законний представник та інші учасники кримінального провадження. З метою одержання допомоги з питань, що потребують спеціальних знань, слідчий, прокурор для участі в огляді може запросити спеціалістів.
2. Ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України передбачено затримання уповноваженою службовою особою. При такому затриманні присутність понятих не передбачено.
Для надання детальної відповіді на Ваше питання – необхідні уточнення. Звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф.74 або за телефоном 0442286369. Будемо раді допомогти
Віра
Доброго дня, Віро!
Скорочення строків Президентом відбування покарання засудженими законодавством України не передбачено. Президент України має право помилувати конкретного засудженого шляхом повного його звільнення від відбування покарання. На даний момент Президентом України 24.06.16 року було видано Указ « Про помилування засуджених № 274/2016.
За правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф.74 або за телефоном 0442286369. Будемо раді допомогти!
руслан
- працівниками прокуратури проводився огляд автомобіля яким я керував по дорученню за моєю згодою без ухвали слідчого суді та без дозволу власника автомобіля чи є як доказ в суді протокол огляду автомобіля.
Доброго дня, Руслане!
Щодо питання 1: Відповідно до приписів Кримінального процесуального кодексу України проведення негласних слідчих розшукових дій було можливим лише на етапі досудового слідства.
Однак, щодо зазначеної Вами особи, вже після визнання її винної в рамках одного кримінального провадження, можливе проведення НСРД в межах іншого кримінального провадження.
Щодо питання 2: ч.2 ст. 86 Кримінального процесуального кодексу України передбачено, що недопустимий доказ не може бути використаний при прийнятті процесуальних рішень, на нього не може посилатися суд при ухваленні судового рішення.
Ч.2 ст.237 Кодексу закріплено, що огляд житла чи іншого володіння особи здійснюється згідно з правилами цього Кодексу, передбаченими для обшуку житла чи іншого володіння особи, тобто проводиться на підставі ухвали слідчого судді.
Необхідно відмітити, що огляд повинен був здійснюватися з обов’язковою участю не менше двох понятих незалежно від застосування технічних засобів фіксування відповідної слідчої (розшукової) дії.
За правовою допомогою звертайтеся до наших спеціалістів за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф.74 та за телефоном 0442286369. Будемо раді допомогти!
Анатолій
Доброго дня, Анатолію!
За детальною інформацією зверніться до наших спеціалістів за номером 0442286369.
Будемо раді допомогти!
Аделіна
Доброго дня, Аделіно!
Є декілька варіантів розвитку подій:
1) слідчий може звернутися до суду та отримати ухвалу, після чого вилучити у Вас зазначений доказ;
2) під час огляду доказу, може його вилучити, після чого звернутися до суду за ухвалою.
Також слід зазначити, що в рамках даного кримінального провадження, ви можете бути потерпілою та цивільним позивачем.
За більш детальною консультацією телефонуйте донас за номером 0442286369.
Будемо раді допомогти!
Евгений Данильчик
Здравствуйте, Евгений! Звоните нам по номеру 044-228-63-69 или 0673272728 (Денис Леонидович). Будем рады помочь!
Ростислав
Здравствуйте, Ростислав! Для ответа на вопрос такого рода, необходимо больше информации о ситуации. Поскольку указанная Вами статья предусматривает нападение с целью завладения чужим имуществом, связанным с насилием, опасным для жизни или здоровья лица, подвергшегося нападению, или с угрозой применения такого насилия, и наказывается лишением свободы на срок от 3 до 7 лет.
Таким образом, при наличии совокупности указанных Вами обстоятельствах и других возможных обстоятельств, подпадающих под квалификацию разбоя, указанные действия можно квалифицировать по ст. 187 УК.
Если возникнет необходимость юридической поддержке - обращайтесь. Будем рады помочь.
Вова
Работал не официально устроен в обувном магазине три месяца,а при последнем переучете была типа недостача в размере 7000 гриве.Зарплату не выдали ну долг не понятный погасили и уволили.Мне звонит знакомы и говорит что на меня подали заявление в милицию о недостаче хоть паспортных данных у них не было.Что делать?
Здравствуйте, Вова!
Для начала - не паниковать.
То, что якобы кто-то на Вас подал заявление в милицию о недостаче, еще не является фактом наличия такого заявления в правоохранительных органах.
Если к Вам придет вызов от следователя или документы другого характера, тогда следует обращаться за юридической помощью.
Наши квалифицированные сотрудники, при необходимости, помогут разобраться в любых ситуациях.
Если возникнет необходимость - обращайтесь. Будем рады помочь.
Анатолий
Здравствуйте, Анатолий!
Наша компания занимается юридической практикой уже 11 лет и одним из основных направлений - это уголовное право. Свяжитесь с нашим руководителем по номеру 067-327-27-28.
Будем рады помочь!
Ирина
Здраствуйте, Ирина! Приглашаем Вас к нам в офис для консультации. Предварительная запись по телефону 044-228-63-69.
Будем рады помочь!
сторінка Попередня 1 2 3 Наступна