Адвокати, кримінальне право
Роман
Власне, запитання полягає в тому, як оскаржити дії прокуратури з тим, щоб в кінцевому результаті в ЄРДР були внесені відомості по справі та розпочато розслідування? Дії якої саме прокуратури потрібно оскаржувати, місцевої чи обласної? Чи необхідно робити це в судовому порядку, чи в порядку написання скарги у вищестоячу інстанцію прокуратури?
Добрий день, Роман!
Дії працівникві прокуратури необхідно оскаржувати до суду у порядку передбаченому ст. 303 КПК України. Проте, у Вас уже пропущені строки дл ятакого оскарження.
Зверніться до нас за адресою м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Наші адвокати зможуть поновити строки оскарження та вчинити всі необхідні дії для того, щоб дані про злочин в ЄРДР були внесені.
Максим
Добрий день, Максим!
Юристи працюють з клієнтами на основі договорів про надання правових послуг.
Якщо за таким договором Вам мала бути надана консультація щодо категорій осіб, які звільнені від війскової служби та мав бути здійснений правовий супровід при отримані необхідних документів, які реально відповідають Вашому статуту, Ви можете звернутись до суду із позовом про розірвання договору правових послуг та відшкодування сплачених коштів.
Якщо договір не укладався, дії юриста підпадають під ст. 190 КК України, так як він вводячи Вас в оману і зловживаючи Вашою довірою заволодів коштами без мети надання правових послуг.
Звертаємо Вашу увагу, що ми розглядали законний спосіб звільнення від війської служби. У випадку, якщо 1000$ передавався юристу як хабар компетентним органам, то відповідно до КК України кримінальній відповідальності підлягає як особа яка отримувала хабар, так і та, що його давала.
Відповідно до ст. 369 КК України пропозиція чи обіцянка службовій особі надати їй або третій особі неправомірну вигоду, а так само надання такої вигоди за вчинення чи невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища - караються штрафом від п’ятисот до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк.
Радимо Вам звернутись за правовою допомогою до наших адвокатів за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!
Тарас
Добрий день, Тарас!
Порушення буде підпадати під дану статтю КК України лише за наявності всіх елементів складу злочину: об’єкту, об’єктивної сторони, суб’єкту злочину, суб’єктивної сторони.
Об'єктом даного злочину є бути встановлений порядок реалізації конституційних засад здійснення судочинства.
Об'єктивна сторона злочину полягає у постановленні суддею (суддями) завідомо неправосудного судового рішення. Неправосудним є судове рішення, в якому завідомо неправильно застосовано норму матеріального права, яке постановлено з грубим порушенням норм процесуального права, або в якому завідомо є невідповідність висновків суду фактичним обставинам справи.
Суб'єктом даного злочину можуть бути тільки судді.
Припустимо, що всі вище зазначені елементи присутні у Вашій ситуації.
Найважче встановити наявність останнього елемента – суб’єктивної сторони – вини. Для притягнення судді до кримінальної відповідальності за цією статтею необхідно, щоб суб'єктивна сторона злочину характеризувалась прямим умислом.
Відповідно до ч. 2 ст. 24 КК України прямим є умисел, якщо особа усвідомлювала суспільно небезпечний характер свого діяння (дії або бездіяльності), передбачала його суспільно небезпечні наслідки і бажала їх настання.
За наявності всіх елментів складу злочину можливе настання відповідальності за цією статею.
За правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!
Оксана
Доброго дня, Оксано!
Для надання відповіді на Ваше питання – необхідні уточнення. Звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф.74 або за телефоном 0442286369. Будемо раді допомогти!
Ольга
Доброго дня Ольго!
З викладених Вами обставин дійсно вбачається і порушення розумних строків досудового слідства, і необґрунтованість тримання під вартою на протязі такого часу.
Однак, захист у кримінальному провадженні є складним та відповідальним видом юридичної діяльності, який не передбачає можливості надання порад у такій формі, оскільки вони можуть тільки нашкодити. Річ у тім, що як для зміни запобіжного заходу так і для захисту особи від обвинувачень у суді необхідне детальне ознайомлення з матеріалами кримінального провадження, спілкування з обвинуваченим та як наслідок вироблення відповідної правової позиції.
Тому рекомендуємо Вам звернутись за правовою допомогою до адвоката за місцем Вашого (і сина) перебування.
володимир
Добрий день, Володимир!
Вбивство, вчинене через необережність, передбачено ст. 119 КК України. Такий злочин карається обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.
Проте для правильної правової кваліфікації необхідно визначити чи була присутня необережна форма вини – чи передбачала особа можливість настання суспільно небезпечних наслідків свого діяння (дії або бездіяльності), але легковажно розраховувала на їх відвернення, або ж особа не передбачала можливості настання суспільно небезпечних наслідків свого діяння (дії або бездіяльності), хоча повинна була і могла їх передбачити. Якщо особа не передбачала суспільно небезпечні наслідки і не повинна була їх передбачити, то кримінальна відповідальність не наступає.
Вам необхідно зв’язатись з нашими адвокатами, які відповідно до конкретних обставин зможуть Вас проконсультувати і надати правову допомогу.
Звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!
Хелен
Доброго дня!
Вам не можуть відмовити в прийнятті заяви на тій підставі, що кримінальне правопорушення було вчиненне місяць тому.
За правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!
Доброго дня!
Добрий день!
Відповідно до ст. 27 КПК України учасники судового провадження не можуть бути обмежені у праві на отримання в суді як усної, так і письмової інформації щодо результатів судового розгляду та у праві на ознайомлення з процесуальними рішеннями й отримання їх копій. Ніхто не може бути обмежений у праві на отримання в суді інформації про дату, час і місце судового розгляду та про ухвалені в ньому судові рішення, крім випадків, установлених законом.
Тож Ви можете подати суду письмове клопотання з вимогою надати інформацію про дату, час і місце судового розгляду, та повідомити про причини недотримання розумних строків розгляду справи, передбачених ст 28 КПК України.
Окрім того, на сайті суду є можливість відслідковувати справи, призначені до судового розгляду. На сайтах судів часто вказані безпосередні номери телефонів суддів, зателефонувавши за якими Ви можете запитати необхідну інформацію. У разі відсутності телефонів на сайті – телефонуйте в канцелярію і просіть з’єднати з помічником відповідного судді.
З підстав безпідставного затягування справи Ви можете написати скаргу прокурору, який здійснює процесуальне керівництво, та до голови суду.
За безпідставне затягування або невжиття суддею заходів щодо розгляду справи протягом строку, встановленого законом суддю може бути притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Для цього необхідно звернутись із скаргою до Вищої ради правосуддя.
Перш за все для реалізації вище зазначених прав Вам необхідно пересвідчитись, що Вам надали статус потерпілого.
Наші адвокати можуть допомогти Вам у складанні процесуальних документів, скарг та супроводжувати кримінальне провадження.
За правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!
Андрей
Доброго дня, Андрію!
Ваше запитання складне і потребує детальної інформації про обставини справи та ознайомлення із наявними у Вас документами.
За правовою допомогою звертайтеся до наших спеціалістів: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф.74 або за телефоном 0442286369. Будемо раді допомогти!
Дмитрий
Доброго дня, Дмитро!
Вам або Вашому захиснику необхідно в письмовій формі звернутися до прокуратури за інформацією щодо підстав вказаної Вами відмови. Зважаючи на відповідь прокуратури, можливо розглядати майбутній хід дій, включаючи оскарження такого рішення.
За правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф.74 або за телефоном 0442286369. Будемо раді допомогти!
сторінка 1 2 3 Наступна