Архів консультацій

  Адвокати, кримінальне право


  Роман
  Ситуація. В обласну прокуратуру було подано заяву про злочин в органах поліції. Згідно чинного законодавства протягом 24х годин прокуратура або вносить дані в ЄРДР і починає розслідування, або письмово повідомляє про відмову від таких дій. Натомість, обласна прокуратура, не зробивши ні першого, ні другого, скеровує матеріали заяви в одну із місцевих міських прокуратур, про що повідомляє заявника письмово. В свою чергу, місцева прокуратура теж не вносить дані в ЄРДР, а скеровує документи уже в Управління внутрішньої безпеки ГУНП, про що теж повідомляє письмово. А вже УВБ ГУНП повідомляє, що подібні справи не в їхній компетенції, тому будуть направляти матеріали назад в прокуратуру. Поки тривали усі ці перенаправляння, з дати подачі заяви минуло вже понад два тижні. Заявник знаходиться в області, заяву писав щодо органу поліції та посадової особи, котрі знаходяться в Києві.

  Власне, запитання полягає в тому, як оскаржити дії прокуратури з тим, щоб в кінцевому результаті в ЄРДР були внесені відомості по справі та розпочато розслідування? Дії якої саме прокуратури потрібно оскаржувати, місцевої чи обласної? Чи необхідно робити це в судовому порядку, чи в порядку написання скарги у вищестоячу інстанцію прокуратури?
  Адвокати, кримінальне право
  18:13 07.12.2017
  відповідь:

  Добрий день, Роман!
  Дії працівникві прокуратури необхідно оскаржувати до суду у порядку передбаченому ст. 303 КПК України. Проте, у Вас уже пропущені строки дл ятакого оскарження.
  Зверніться до нас за адресою м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Наші адвокати зможуть поновити строки оскарження та вчинити всі необхідні дії для того, щоб дані про злочин в ЄРДР були внесені.


  Максим
  Доброго дня . Допоможіть будь-ласка . Я звернувся до юриста за допомогою щоб звільнитися з військової служби , він мені сказав це буде коштувпти 1000$ я дав йому ці гроші і пройшов майже рік після того , і він так нічого й незробив і гроші теж незбирається віддавати, скажіть будь-ласка в які виконавчі служби мені звернутися , в мене є аудио запись що підтверджує те що він дійсно взяв гроші.
  Адвокати, кримінальне право
  07:28 04.05.2017
  відповідь:

  Добрий день, Максим!
  Юристи працюють з клієнтами на основі договорів про надання правових послуг.
  Якщо за таким договором Вам мала бути надана консультація щодо категорій осіб, які звільнені від війскової служби та мав бути здійснений правовий супровід при отримані необхідних документів, які реально відповідають Вашому статуту, Ви можете звернутись до суду із позовом про розірвання договору правових послуг та відшкодування сплачених коштів.
  Якщо договір не укладався, дії юриста підпадають під ст. 190 КК України, так як він вводячи Вас в оману і зловживаючи Вашою довірою заволодів коштами без мети надання правових послуг.
  Звертаємо Вашу увагу, що ми розглядали законний спосіб звільнення від війської служби. У випадку, якщо 1000$ передавався юристу як хабар компетентним органам, то відповідно до КК України кримінальній відповідальності підлягає як особа яка отримувала хабар, так і та, що його давала.
  Відповідно до ст. 369 КК України пропозиція чи обіцянка службовій особі надати їй або третій особі неправомірну вигоду, а так само надання такої вигоди за вчинення чи невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища - караються штрафом від п’ятисот до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк.
  Радимо Вам звернутись за правовою допомогою до наших адвокатів за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!


  Тарас
  Слідчим суддею під час розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу не було здійсненно звукозапису засідання . Також без присутності захисника обвинуваченого пройшло засідання. Обрано запобіжний захід цілодобовий дом. Арешт. Чи підпадає дане порушення під 375 ст. Винесення завідомо неправосудного рішення .. ?
  Адвокати, кримінальне право
  16:14 06.04.2017
  відповідь:

  Добрий день, Тарас!
  Порушення буде підпадати під дану статтю КК України лише за наявності всіх елементів складу злочину: об’єкту, об’єктивної сторони, суб’єкту злочину, суб’єктивної сторони.
  Об'єктом даного злочину є бути встановлений порядок реалізації конституційних засад здійснення судочинства.
  Об'єктивна сторона злочину полягає у постановленні суддею (суддями) завідомо неправосудного судового рішення. Неправосудним є судове рішення, в якому завідомо неправильно застосовано норму матеріального права, яке постановлено з грубим порушенням норм процесуального права, або в якому завідомо є невідповідність висновків суду фактичним обставинам справи.
  Суб'єктом даного злочину можуть бути тільки судді.
  Припустимо, що всі вище зазначені елементи присутні у Вашій ситуації.
  Найважче встановити наявність останнього елемента – суб’єктивної сторони – вини. Для притягнення судді до кримінальної відповідальності за цією статтею необхідно, щоб суб'єктивна сторона злочину характеризувалась прямим умислом.
  Відповідно до ч. 2 ст. 24 КК України прямим є умисел, якщо особа усвідомлювала суспільно небезпечний характер свого діяння (дії або бездіяльності), передбачала його суспільно небезпечні наслідки і бажала їх настання.
  За наявності всіх елментів складу злочину можливе настання відповідальності за цією статею.
  За правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!


  Оксана
  В школі сталася бійка. Дитина 13- ти років нанесла тілесні ушкодження середньоі тяжкості ( струс головного мозку) іншій дитині батьки якоі подали заяву в правоохоронні органи чим це загрожує чи буде суд
  Адвокати, кримінальне право
  13:15 29.03.2017
  відповідь:

  Доброго дня, Оксано!
  Для надання відповіді на Ваше питання – необхідні уточнення. Звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф.74 або за телефоном 0442286369. Будемо раді допомогти!


  Ольга
  Доброго дня! В травні 2015року стався злочин. Мій син зі своєю подругою, зайшов у гості до свого знайомого який приїхав з іншої області і винаймав квартиру на декілька днів. Через короткий час у квартиру увірвалися злочинці 2-3(на даний момент не встановлені) вчинили розбій і по словах потерпілого викрали речі( ключі, бан. Картки , дещо з техніки та одягу) документально не підтверджено. Мій син був присутнім при скоєні злочину і сам ще отримав кілька нанесених ударів. Після побаченого втік з квартири із своєю подругою. Та правоохоронні органи не повідомили про злочин. Як пізніше стало відомо, що вночі затримали знайомого мого сина , у якого виявили деякі вкрадені речі ( ключі та картки). На другий день до нас додому прийшли правоохоронні органи з тим , що мій син йшов як свідок у скоєному злочині. Його у дома не було. На другий день мій син сам звернувся у поліцію для дачі показу як свідок, і йому висунули звинувачення у вчиненні злочину який кваліфікується ст 187 ч3. І одразу був взятий під варту. Подруга яка з ним була , по даній справі іде як свідок. Не відомі які вчинили розбій не встановлені слідством. На сьогоднішній день по справі допитані свідки. Які не свідчать проти мого сина. Потерпілий не з'являється на судові засідання, так як він сам являється підозрюваним у скоєнні злочину по ст 190 ч 4. Мій син інвалід 3 групи, має епілептичні напади. Уже два роки не отримує відповідного лікування . Стан сина погіршується а кінця краю не видно. Доказів по скоєні злочину , на мого сина немає. Чи є порушення прав життя і здоров'я людини? Чи можна вважати такі строки ведення слідства розумними? Прошу допомоги!!!!!!!!!!
  Адвокати, кримінальне право
  14:49 21.03.2017
  відповідь:

  Доброго дня Ольго!
  З викладених Вами обставин дійсно вбачається і порушення розумних строків досудового слідства, і необґрунтованість тримання під вартою на протязі такого часу.

  Однак, захист у кримінальному провадженні є складним та відповідальним видом юридичної діяльності, який не передбачає можливості надання порад у такій формі, оскільки вони можуть тільки нашкодити. Річ у тім, що як для зміни запобіжного заходу так і для захисту особи від обвинувачень у суді необхідне детальне ознайомлення з матеріалами кримінального провадження, спілкування з обвинуваченим та як наслідок вироблення відповідної правової позиції.

  Тому рекомендуємо Вам звернутись за правовою допомогою до адвоката за місцем Вашого (і сина) перебування.


  володимир
  яку несе відповідальність тракторист спричинивши смерть людині не бачивши її у високій траві?
  Адвокати, кримінальне право
  22:06 16.03.2017
  відповідь:

  Добрий день, Володимир!
  Вбивство, вчинене через необережність, передбачено ст. 119 КК України. Такий злочин карається обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.
  Проте для правильної правової кваліфікації необхідно визначити чи була присутня необережна форма вини – чи передбачала особа можливість настання суспільно небезпечних наслідків свого діяння (дії або бездіяльності), але легковажно розраховувала на їх відвернення, або ж особа не передбачала можливості настання суспільно небезпечних наслідків свого діяння (дії або бездіяльності), хоча повинна була і могла їх передбачити. Якщо особа не передбачала суспільно небезпечні наслідки і не повинна була їх передбачити, то кримінальна відповідальність не наступає.
  Вам необхідно зв’язатись з нашими адвокатами, які відповідно до конкретних обставин зможуть Вас проконсультувати і надати правову допомогу.
  Звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!


  Хелен
  чи приймуть заяву в міліції, якщо після нанесення побої минув місяць? Побої зняті
  Адвокати, кримінальне право
  15:11 08.03.2017
  відповідь:

  Доброго дня!
  Вам не можуть відмовити в прийнятті заяви на тій підставі, що кримінальне правопорушення було вчиненне місяць тому.
  За правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!


  Доброго дня!
  Доброго дня! Підкажіть будь ласка,куди мені звернутися по допомогу. 9,02,2015р., злодій обікрав мою квартиру,його спіймали на іншій крадіжці в іншому районі. Суд відбувався в тому районі де його спіймали і в моєму паралельно. Вже два роки цей злодій сидить в СІЗО, а суду по моїй крадіжці вже шість місяців немає і невідомо коли буде. Я зверталася до адвоката,заплатила їй кошти, а вона для мене нічого не зробила і я відмовилася від її послуг. В суді обіцяють передзвонити мені і сказати результат, тобто, коли буде суд, це вже п"ятий за рахунком.З п"яти судів було тільки два, але ніхто мене не ставить до відома коли ж буде той суд над злочинцем. Допоможіть мені порадою, прошу Вас.
  Адвокати, кримінальне право
  18:28 16.02.2017
  відповідь:

  Добрий день!
  Відповідно до ст. 27 КПК України учасники судового провадження не можуть бути обмежені у праві на отримання в суді як усної, так і письмової інформації щодо результатів судового розгляду та у праві на ознайомлення з процесуальними рішеннями й отримання їх копій. Ніхто не може бути обмежений у праві на отримання в суді інформації про дату, час і місце судового розгляду та про ухвалені в ньому судові рішення, крім випадків, установлених законом.
  Тож Ви можете подати суду письмове клопотання з вимогою надати інформацію про дату, час і місце судового розгляду, та повідомити про причини недотримання розумних строків розгляду справи, передбачених ст 28 КПК України.
  Окрім того, на сайті суду є можливість відслідковувати справи, призначені до судового розгляду. На сайтах судів часто вказані безпосередні номери телефонів суддів, зателефонувавши за якими Ви можете запитати необхідну інформацію. У разі відсутності телефонів на сайті – телефонуйте в канцелярію і просіть з’єднати з помічником відповідного судді.
  З підстав безпідставного затягування справи Ви можете написати скаргу прокурору, який здійснює процесуальне керівництво, та до голови суду.
  За безпідставне затягування або невжиття суддею заходів щодо розгляду справи протягом строку, встановленого законом суддю може бути притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Для цього необхідно звернутись із скаргою до Вищої ради правосуддя.
  Перш за все для реалізації вище зазначених прав Вам необхідно пересвідчитись, що Вам надали статус потерпілого.
  Наші адвокати можуть допомогти Вам у складанні процесуальних документів, скарг та супроводжувати кримінальне провадження.
  За правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф. 74 або за телефоном 044 228 6369. Будемо раді допомогти!


  Андрей
  Доброго дня. Допоможіть у вирішенні питання. Я побудував будинок в 1973 році, отримав усі документи, а саме: свідоцтво, техпаспорт і земельну ділянку. Але в 2010 році суддя суду поділила мій будинок, а в 2011 році передала у власність. Я вже звертавсь і в міліцію і прокуратуру, все безрезультатно. Мені погрожували, побили, переїхали машиною і говорять що вбють якщо я через нотаріуса не відпишу свій будинок. Я 7 років пропрацював на ліквідаціє ЧАЄС, інвалід війни 2 групи. Допоможіть у вирішенні питання.
  Адвокати, кримінальне право
  09:52 21.07.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Андрію!
  Ваше запитання складне і потребує детальної інформації про обставини справи та ознайомлення із наявними у Вас документами.

  За правовою допомогою звертайтеся до наших спеціалістів: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф.74 або за телефоном 0442286369. Будемо раді допомогти!


  Дмитрий
  Добрый вечер! Меня зовут Дмитрий, на даный момент я отбываю наказание в местах лишения свободы по ст.185ч.2 срок 3 года. 15.062016 я успешно прошел комисию на условно-дострочное освобождение, администрацыя колонии сообщила мне что будет ходотайствовать перед судом о моем освобождении... Но 30.06.16г меня повторно вызывают на комисию и дают отказ, аргументируя тем что прокуратура отменила мне все мои поощрения за все время отбывание наказания по не известным мне причинам... Как быть дальше, что мне делать с етим?
  Адвокати, кримінальне право
  23:10 18.07.2016
  відповідь:

  Доброго дня, Дмитро!
  Вам або Вашому захиснику необхідно в письмовій формі звернутися до прокуратури за інформацією щодо підстав вказаної Вами відмови. Зважаючи на відповідь прокуратури, можливо розглядати майбутній хід дій, включаючи оскарження такого рішення.

  За правовою допомогою звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Почайнинська 25/49, оф.74 або за телефоном 0442286369. Будемо раді допомогти!


  сторінка 1 2 3 Наступна